--- قشم و کیبوردهای یاماها

قیمت های بروز در مناطق مختلف
راهنمایی برای خرید کیبرد مناسب

مدیران انجمن: behrang، mojtaba190

قوانین انجمن
1.پست های نـامربوط باموضوع مبحث حذف میشوند
2.معرفی شماره تلفن وسایت و وبلاگ شخصی ممنوع است (درپیام خصوصی مجاز است)
3.معرفی کیبرد برای فروش فقط در فروشگاه سایت وبا هماهنگی مدیر سایت
behrang
مدیر کل
مدیر کل
اولین ساز: Casio SA21
کیبرد فعلی: A5000 - EA7 - MODX
نرم افزار: MAGIX STUDIO 2022
زمينه تخصص: برنامه سازي كيبرد
تشکر کرده: 228 دفعه

--- قشم و کیبوردهای یاماها

پست خوانده نشده

مهدی-موزیک نوشته شده:منم انصافا خوشم میاد از تایروس.میگم علت اینکه زیاد ازش استقبال نمیشه همین بهونه است.
بحث خوش آمدن و نیامدن نیست مهدی جان.علتش هم توضیح دادم برات.اصلا ربطی به خروجی نداره و گفتم چرا در پست قبلیم.

مشکل اصلی نمایندگیِ ظعیف --- است.
مهدی-موزیک نوشته شده:که پشت ویترین مغازه ها شاید هر 10 تا مغازه یکی تایروس داشته باشه.
پس مثلا OASYS و JUPITER لابد ظعیف ترین کیبوردهای دنیا هستند که هیچ پشت ویترین مغازه ها نیست؟
مغازه دارها اکثر یک مشت کم سواد (در زمینه ی کیبورد) و پولدار هستند.هرچی بیشتر عوام میخرن میگن همون خوبه.
لطفا از دکمه تشکر در گوشه پست استفاده کنید برای بالا رفتن امتیاز موضوع
آواتار کاربر
reza firouzfar
با تعداد پست های زیاد
با تعداد پست های زیاد
اولین ساز: Casio ct700
کیبرد فعلی: YAMAHA Tyros5-76 key
میکروفون: AKG
نرم افزار: CUBASE
موبایل: HTC One
محل اقامت: ترکیه - استانبول
تماس:

Re: جلسه طراحی میدرنج جدید یاماها برای 2014

پست خوانده نشده

behrang m نوشته شده:
مهدی-موزیک نوشته شده:منم انصافا خوشم میاد از تایروس.میگم علت اینکه زیاد ازش استقبال نمیشه همین بهونه است.
بحث خوش آمدن و نیامدن نیست مهدی جان.علتش هم توضیح دادم برات.اصلا ربطی به خروجی نداره و گفتم چرا در پست قبلیم.

مشکل اصلی نمایندگیِ ظعیف --- است.
مهدی-موزیک نوشته شده:که پشت ویترین مغازه ها شاید هر 10 تا مغازه یکی تایروس داشته باشه.
پس مثلا OASYS و JUPITER لابد ظعیف ترین کیبوردهای دنیا هستند که هیچ پشت ویترین مغازه ها نیست؟
مغازه دارها اکثر یک مشت کم سواد (در زمینه ی کیبورد) و پولدار هستند.هرچی بیشتر عوام میخرن میگن همون خوبه.

به نظر من مهمترین علت کمتر بودن تایروس نسبت به مدل های کرگ {{ زمان }} هست
اگر شرکت یاماها سری تایروس و حتی A 2000 و S 950 رو که قابلیت Sampling رو دارند رو همزمان یا زودتر از مدل های کرگ وارد بازار می کرد همچین اتفاقی نمی افتاد و الان هیچ کسی با کرگ کار نمی کرد . .
با این تاخیرشون باعث شدن یک برند بی کیفیت و ضعیف به علت عدم وجود رقیب مثل قارچ رشد کنه . .
behrang
مدیر کل
مدیر کل

پست خوانده نشده

reza firouzfar نوشته شده:اگر شرکت یاماها سری تایروس و حتی A 2000 و S 950 رو که قابلیت Sampling رو دارند رو همزمان یا زودتر از مدل های کرگ وارد بازار می کرد همچین اتفاقی نمی افتاد و الان هیچ کسی با کرگ کار نمی کرد . .
با این تاخیرشون باعث شدن یک برند بی کیفیت و ضعیف به علت عدم وجود رقیب مثل قارچ رشد کنه . .
به این میگن یه حرف منطقی و درست. و در ادامه ی همین موردی که رضا گفت باید بگم شرکتِ --- هم که به 2برادر تعلق داره و اصطلاحا یک سفره برای هر دوطرف است ، هیچ فرقی براشون نمیکنه که یاماها بفورشند یا کرگ. در نتیجه حاضر به تقبلِ هیچ هزینه ای برای تبلیغات و ساپورت یـا خدمات کیبوردهای یاماها نیستند و حتی یکذره صبر هم برای جا افتادنِ یک دستگاهه یاماها نمیکنند و انتظار دارند مثلا تایروس3 یا A2000 در عرض 2 یا 4 ماه همون فروشِ pa800 یا حتی pa80 رو پیدا کنه که از بیخ یک انتظار زیادی است.
pa800 بعد از حدود 4سال تازه جایگاهِ pa80 رو پیدا کرد.
A2000 بدونه هیچ تبلیغات و ساپورتی از طرف --- ، بعد از 1سال تازه دارای محبوبیت شد که متاسفانه شرکت --- ، کلا ورود این دستگاه رو قطع کرد و بنده هم که متاسفانه تنها ساپورت کننده ی جامه A2000 و امید A2000 دارها بودم ، با این وظع دیگه نمیتونم برای این مدل ها خدمات بدم.

در همین راستا است که چند روز پیش من با مسئولینِ یاماها در ایران صحبت کردم که اگر تا عید نوروز 1393 یکی از راهکارهای اساسی ما رو انجام ندهند ، بنده بکل از پروسه ی برنامه سازی برای ارنجرهای یاماها خارج میشم و این رو اعلام هم میکنم.
میتونم برای دل خودم یک موتیف XF یا تایروس5 آهنگسازی کنم.
البته قول دادند و فرمودند که این بار یک دوره ی زمانیِ بسیار کوتاه مشخص شده برای اجرای یکی از طرح های ما که ساخت برنامه های جدید است از طرف گروهی که من بهشون معرفی کردم وشاید چند نفر دیگر با سفارش خود مردم از محبوب ترین اهنگ ها.
آواتار کاربر
reza firouzfar
با تعداد پست های زیاد
با تعداد پست های زیاد
تماس:

پست خوانده نشده

برادر بهرنگ . .
من بطور قطع می گم که اینها در --- اصلا نمی دونن کیبورد چیه یا برنامه کیبورد چی هست یا حتی کیبوردای یاماهای خودشون با کرگ چه فرقی می کنه . .دیگه چه برسه به بقیه جریان ها . . ضعیف ترین مدیریتی که من تو این شرکت ها دیدم همین نمایندگی یاماهاس چه در بازاریابی چه در فروش و خدمات پس از فروش و . .
یه شرکتی مثل Moco یک حداقل سواد و دانشی مدیریتش داره و کسایی هم که پیشش کار می کنن حداقل آدم حسابی هستن تو کار خودشون . .
آواتار کاربر
shahriyar
با تعداد پست های زیاد
با تعداد پست های زیاد
اولین ساز: casio
کیبرد فعلی: psr a2000
کارت صوتی: icon
نرم افزار: fl stdiu
موبایل: iphone 6
زمينه تخصص: ريتم سازي باكيبرد
محل اقامت: بندرعباس

پست خوانده نشده

به نظر من هم رضا جان در یک جمله میشه کفت --- فقط اسم گنده کرده همین
بس تجربه کردیم در این دار مکافات *** با درد کشان هرکه در افتاد ور افتاد *** سیل سرشک ما زدلش کین بدر نبرد
behrang
مدیر کل
مدیر کل

پست خوانده نشده

reza firouzfar نوشته شده:اینها در --- اصلا نمی دونن کیبورد چیه یا برنامه کیبورد چی هست یا حتی کیبوردای یاماهای خودشون با کرگ چه فرقی می کنه . .دیگه چه برسه به بقیه جریان ها
رضا جان البته دست اندرکاران --- بعد از بارها و بارها فشار و صحبت های ما ، برخلاف این فرمایش شما مدتی است که خوب میدونن ساپورت و برنامه چی هست و بنده بارها بهشون چه مستقیم و چه غیر مستقیم توضیح دادم. برای همین چندین بار سعی کردند هزینه کنند که متاسفانه بدونِ تحقیق و کارشناسی این هزینه هاهربار حیف و میل شدو درست در جیب کسانی رفت که اصلا اینکاره نبودند و کوچکترین خدماتی برای کیبوردها یاماها انجام ندادند که خیلی از بچه های سایت کاملا در جریان این موارد هستند.مثل ناصرخواحات - مرتضی بازقلعه - مصطفی - مجتبی - سینا و...
یکی از اونها که کمترکسی خبر داره ، یک هزینه ی 4میلیون تومانی بود که دادند به مثلا اوپراتور و فروشنده ی فروشگاهِ --- برای تبلیغ در کلیپ یک خواننده که اصلا معلوم نیست چه شد و کجا رفت!!!!

یکی دیگه هزینه ی بسیار زیاد سمینار بود و تالار و ناهارِ آنچنانی برای یک سری فروشنده های کم اطلاعات ، که تنها سوالشون فقط این بود که "آقا به ما چند میدید؟" و یکی دوتا از این سوال های دلالی و اقتصادی.
و چیزهای دیگه که جای گفتنشون نیست.
reza firouzfar نوشته شده:یه شرکتی مثل Moco یک حداقل سواد و دانشی مدیریتش داره و کسایی هم که پیشش کار می کنن حداقل آدم حسابی هستن تو کار خودشون
آفرین.انکار تو دقیقا افکار من رو خوندیتصویر
دقیقا --- بجای ملاک قرار دادنِ سپیدموج ، باید فقط مدت کوتاهی شرکت moco رو ملاک قرار بده.

شرکت moco پرسنل متخصص بازار یابی و فروش داره. همینطور پرسنل متخصص برای دستگاهاش که واقعا جای تحسین داره.
برای فروش کیبوردهای بسیار ظعیفی مثل moco1000 تا moco5000 چقدر تبلیغات کردند و حتی هنوز ادعای رضایت از فروش این دستگاه دارند و مرتب با حامی ها و مشتری هاشون در تماس هستند.این راه درست است .
اگر شرکت موکو حتی یک سومِ کیبوردهای --- فروش داشت باور کنید این رو بعنوان یک پیروزیِ بزرگ در نظر میگرفت و از سود این فروش خودش رو ارتقا میداد.
برید ببینید moco چه استدیو و لابراتواری داره و چه مجموعه ی کامل و متخصصی.

--- هم دارای پرسنل خوب و زحمت کسی است ، ولی فقط اگر 2سال روی چندتا کیبورد جدیدش صبر کنه و کمی از سودهای کلان کوتاه بیاد ، بدونه هیچ شکی به نقطه ی مطلوبی میرسه که خودش هم باور نداره.و البته با کمی حمایت از افرادی مثل من و احسان طالع و رضا فیروزفر و مشابه...

من به جرات سپید موج را تحسین میکنم که :
اولا یک فروشنده ی باشخصیت و متفکر و تقریبا متخصص روی همه کالا های فروشگاهش داره.
دوما از برخی سایت های شخصی که علنا مبلغ کرگ هستند حمایت مالی میکنه.
سوما هزینه ی برخی برنامه سازهای کرگ را خودش پرداخت میکنه.

ارنجرهای یاماها به واقع در سال های اخیر بسیار حرفه ای بودند و هستند به نسبت ولی با این وضع ساپورت نـشدن و تبلیغ و حمایت نشدن ، اگر چند روز دیگه بهرنگ میوه هم دست از روشون برداره ، دقیقا برمیگرده به همون 9000pro و 8000 و 9000 یی که قبل از همه ارنجرهای کرگ ریتم سازی و سمپل و ووکال داشتند ولی هنوز که هنوزه خیلی ها اسمشون هم نشنیده اند.
آواتار کاربر
saeedmv
مدیر بخش تئوری موسیقی و پیانو
اولین ساز: Casio CT-700
کیبرد فعلی: Yamaha-Tyros2
کارت صوتی: M-Audio Fast Track P
میکروفون: Alctron-MC001
نرم افزار: Adobe Audition, Cubase
موبایل: iPhone 5S
زمينه تخصص: آهنگسازي حرفه اي
محل اقامت: تهران
تشکر کرده: 2 دفعه

پست خوانده نشده

بهرنگ جان من هم با نظر شهریار و رضا در خصوص طرز تفکر بازاری منش --- موافقم.

به هرحال همونطور که قبلاً گفتم یه ریتم گیتاری پاپ 6/8 مثل سبک شهرام شکوهی که خیلی ساله که دنبالشم تو این پک باشه خوبه.
ممنون
Mama, she has taught me well
مامان به من خوب یاد داد
Told me when I was young
وقتی جوان بودم به من گفت
Son, your life’s an open book
پسرم، زندگیت مانند یک کتاب باز است
Don’t close it before it’s done
تا تمامش نکردی آن را نبند ...

behrang
مدیر کل
مدیر کل

پست خوانده نشده

saeedmv نوشته شده:بهرنگ جان من هم با نظر شهریار و رضا در خصوص طرز تفکر بازاری منش --- موافقم
نظر تو که اصلا توی قلب و روحه من جا داره. تو استاده منی.تو مغز متفکرِ تایروس2 هم هستی که حتما از علمت استفاده میکنیم.
saeedmv نوشته شده:به هرحال همونطور که قبلاً گفتم یه ریتم گیتاری پاپ 6/8 مثل سبک شهرام شکوهی که خیلی ساله که دنبالشم تو این پک باشه خوبه.
ای استاد با شرمندگی ولی آخه تو دیگه چرا؟؟؟؟؟؟تصویرتصویر
من اون همه توضیح دادم. دوستان همه طبق اون توضیح لیست رو برام ارسال کردند. اصلا اینجا تاپیکش نیست استاده من.تصویر
آواتار کاربر
saeedmv
اولین ساز: Casio CT-700
کیبرد فعلی: Yamaha-Tyros2
کارت صوتی: M-Audio Fast Track P
میکروفون: Alctron-MC001
نرم افزار: Adobe Audition, Cubase
موبایل: iPhone 5S
زمينه تخصص: آهنگسازي حرفه اي
محل اقامت: تهران
تشکر کرده: 2 دفعه

پست خوانده نشده

behrang m نوشته شده:
saeedmv نوشته شده:بهرنگ جان من هم با نظر شهریار و رضا در خصوص طرز تفکر بازاری منش --- موافقم
نظر تو که اصلا توی قلب و روحه من جا داره. تو استاده منی.تو مغز متفکرِ تایروس2 هم هستی که حتما از علمت استفاده میکنیم.
saeedmv نوشته شده:به هرحال همونطور که قبلاً گفتم یه ریتم گیتاری پاپ 6/8 مثل سبک شهرام شکوهی که خیلی ساله که دنبالشم تو این پک باشه خوبه.
ای استاد با شرمندگی ولی آخه تو دیگه چرا؟؟؟؟؟؟تصویرتصویر
من اون همه توضیح دادم. دوستان همه طبق اون توضیح لیست رو برام ارسال کردند. اصلا اینجا تاپیکش نیست استاده من.تصویر

استاد بهرنگ شرمنده راست می گی عذر می خوام. البته یادم اومد تو تاپیک خودش هم درخواست کردم. تصویرتصویر
Mama, she has taught me well
مامان به من خوب یاد داد
Told me when I was young
وقتی جوان بودم به من گفت
Son, your life’s an open book
پسرم، زندگیت مانند یک کتاب باز است
Don’t close it before it’s done
تا تمامش نکردی آن را نبند ...

آواتار کاربر
reza firouzfar
با تعداد پست های زیاد
با تعداد پست های زیاد
تماس:

Re: وضعیت حمایت --- قشم از کیبوردهای یاماها

پست خوانده نشده

بهرنگ جان خودت حرفهای من رو تایید کردی ولی من معتقدم که اگر کسی این کاره نباشه 1000 ها بار صحبت و توضیح هم فاییده ای نداره ,, اشتباهات عملی شون هم این رو ثابت می کنه ,, از استخدام آدم های کوته فکر و متغلب و بی شخصیت گرفته تا تبلیغات و غیره . . .

ما باید خودمون تقاضارو تو بازار ایجاد کنیم ,, تو این بازار آشفته باید کار ما سرآمد تر از همه باشه . . .

در اینجا بعد از من اکثر کسایی که Pa800 و بالاتر داشتن فروختن و تایروس خریدن .
موضوع جدید ارسال پست

بازگشت به “بازار معاملات کیبرد”

• اطلاعات