قیمت و وضعیت بازار برنامه های کیبورد

قیمت های بروز در مناطق مختلف
راهنمایی برای خرید کیبرد مناسب

مدیران انجمن: behrang، mojtaba190

قوانین انجمن
1.پست های نـامربوط باموضوع مبحث حذف میشوند
2.معرفی شماره تلفن وسایت و وبلاگ شخصی ممنوع است (درپیام خصوصی مجاز است)
3.معرفی کیبرد برای فروش فقط در فروشگاه سایت وبا هماهنگی مدیر سایت
آواتار کاربر
meysamusic
عضو ویژه
عضو ویژه
اولین ساز: sa21
کیبرد فعلی: tyros5-61key
کارت صوتی: Focusrite
نرم افزار: Cubas
زمينه تخصص: نوازنده و خواننده
محل اقامت: کاشمر

Re: قیمت و وضعیت بازار برنامه های کیبورد

پست خوانده نشده

mehdipa3x نوشته شده:ست هومن
ست سعيد رجبي
ست طهماسب پور سه تا پك كامل كه براي 900 و سه ايكس ساخته شده
ست علي توكلي سه تا كه دوتاش براي سه ايكس هست يكي براي 800 كه اديت شده براي سه ايكس
اين هشتاش
ست تي ان تي كه مخصوص 900 و سه ايكس هست در حال ساخته و تي ان تي 4 كه داره براي سه ايكس و 900 اديت ميشه
ست قثي پك كه قديمي شده و بايد منتظر كار جديد باشيم
5 ست اول همگي داراي قفل ويژه هستن كه گرون درمياد الباقيشم در آينده نام ميبرم اين ده تا بسم الله
11.ست غضنفر
.12.ست رجب علی
13.ست میرزا احمد قاجار
14.ست ملانصرالدین
15. و...........
اینها دوست گلم اسمه گفتم نمیخواد ست رو کامل بذاری دمو هم بذاری قبوله که سمپل های صداش تک لایه و تکراری نباشن
ریتم ها به روز باشن نه اینکه دوتا ریتم جدید باشه وباقی ریتم ها کانورت شده همون 80خدابیامرز باشه
والا اگه به اسمه من هم میتونم دویست ها اسم بگم
اصلآ56تا برنامه رو فقط خودم ساختم mm1 الیmm56(دروغ مگه مالیات داره)
shahram7
عضو علاقه مند
عضو علاقه مند
اولین ساز: نداشتم
کیبرد فعلی: psr 630
زمينه تخصص: مبتدي علاقه مند كيبرد
محل اقامت: سنندج

پست خوانده نشده

سلام بر اساتید:
آیا ستهایی که برای pa3x ساخته شده اصلی هستن یا تیدیلی کیبردهایی مثل 50 و80 هستن؟
آواتار کاربر
meysamusic
عضو ویژه
عضو ویژه
اولین ساز: sa21
کیبرد فعلی: tyros5-61key
کارت صوتی: Focusrite
نرم افزار: Cubas
زمينه تخصص: نوازنده و خواننده
محل اقامت: کاشمر

پست خوانده نشده

shahram7 نوشته شده:سلام بر اساتید:
آیا ستهایی که برای pa3x ساخته شده اصلی هستن یا تیدیلی کیبردهایی مثل 50 و80 هستن؟

ما که تاحالا به تعداد انگشتهای یک دست ست اختصاصی pa3xندیدیم .توی خراسان به این بزرگی تنها یکدونه ست اختصاصی pa3x دیدم اون هم هنوز کامل نشده وتنها 192مگ از برنامه کامل شد ولی اگر تموم بشه وسازندش حاضر به فروش بشه برنامه بسیار با کیفیت خواهد بود
behrang
مدیر کل
مدیر کل
اولین ساز: Casio SA21
کیبرد فعلی: A5000 - EA7 - MODX
نرم افزار: MAGIX STUDIO 2022
زمينه تخصص: برنامه سازي كيبرد
تشکر کرده: 228 دفعه

پست خوانده نشده

shahram7 نوشته شده:سلام بر اساتید:
حدود 90 درصد از ست هایی که برای pa3x معرفی میشن ، تبذیل شده از مدل های pa800 و pa50 هستن که خیلی هاش البته با کمی دستکاری و تغییر ریتم و سمپل ها ، بدروغ جدید عنوان میشن.
لطفا از دکمه تشکر در گوشه پست استفاده کنید برای بالا رفتن امتیاز موضوع
behrang
مدیر کل
مدیر کل

فروش پک به خارج از ایران

پست خوانده نشده

behzad67 نوشته شده:یه سؤال داشتم الان که ت*حریمها لغو شدند و امکان جا بجایی پول راحت تر شده, چرا این امکان را به ایرانیهای خارج از کشور نمیدهید که پکهای شما را از طریق اینترنت و بانک بخرند؟ اینطور شما پکهاتون را میتونید در همه کشرها بفروشید. برای مثال آقای فریبرز لاچینی ساکن تهران تمام محصولاتشون را از طریق paPal میفروشند که جزء مطمئن ترین روشهای خریدهای اینترنتی هستش. خریدار در عرض چند ثانیه محصولش را از طریق ایمیل دریافت میکنه و فروشنده هم به همون سرعت پول به حسابش واریز میشه. این خریدو فروش بصورت تمامأ اتوماتیک درتمام 24 ساعت انجام میشه.محصولات شما هم جهانی میشه, نمیدونم حالا مشکل کجا ست...
آیا شما از خارج از ایران اقدامی برای خرید کرده اید که بنده و برنامه سازانِ دیگر یاماها به شما جواب منفی بدهیم؟
چنین فروشی به خارج از ایران بارها انجام شده.
behzad67
عضو علاقه مند
عضو علاقه مند
اولین ساز: melodika
کیبرد فعلی: tyros 5

Re: طرح پاسخ به سوالات مهم مخاطبین ارتعاش (بهمن94)

پست خوانده نشده

بله بهرنگ عزیز. من از دو دوست عزیز درخواست داشته ام که اگر موافق باشید اسمی نبرم. یا جواب نگرفتم و یا از من خواسته شده که از طریق آشنایانم در ایرن خرید کنم. کلأ همۀ دوستان فرو شنده با بی اعتمادی با این قضیه برخورد میکنند که من هم 100% بهشون حق میدم. شما هم شخصأ در سایت یک بار داستانی را شرح دادید که با چه مشکلاتی یه پک را به فردی در خارج از کشور در مقابل پک دیگری عوض کردید و... این بی اعتمادی کاملأ طبیعیه. تصویر
ولی بهرنگ جان سؤال من اینه که امروزه در دنیا خریدهای اینتر نتی از طریق بانک و paPal بسیار مطمئن و سریعه و این بقول معروف یه برد_برده. چرا شمازاین سیستم استفاده نمیکنید؟ ریتمهای شما و دیگر دوستان حتی نصفه شب هم فروش میره و شما بعد چند دقیقه پولش را درحسابتون دارید. نه به تلفن زدن نیاز هست نه هیچ چیز دیگری. آیا این بده؟ تصویر
من خودم یکی از خریدارانbm5 هستم اگر برای Tyros5آماده بشه ویا خیلی از پکهای دیگراستادان, ولی خوب باید سریع ومطمئن باشه هم برای خریدار وهم برای فروشنده . تصویر
آواتار کاربر
EHSAN-TAALE
عضو بسیار فعال
عضو بسیار فعال
اولین ساز: CASIO SA21
کیبرد فعلی: YAMAHA PSR-S970
کارت صوتی: M-AUDIO C600
میکروفون: RODE NT1
نرم افزار: STUDIO ONE
موبایل: HTC EYE
زمينه تخصص: آهنگسازي حرفه اي
محل اقامت: شیـــــــــــــراز

پست خوانده نشده

behzad67 نوشته شده:بله بهرنگ عزیز. من از دو دوست عزیز درخواست داشته ام که اگر موافق باشید اسمی نبرم. یا جواب نگرفتم و یا از من خواسته شده که از طریق آشنایانم در ایرن خرید کنم. کلأ همۀ دوستان فرو شنده با بی اعتمادی با این قضیه برخورد میکنند که من هم 100% بهشون حق میدم. شما هم شخصأ در سایت یک بار داستانی را شرح دادید که با چه مشکلاتی یه پک را به فردی در خارج از کشور در مقابل پک دیگری عوض کردید و... این بی اعتمادی کاملأ طبیعیه. تصویر
ولی بهرنگ جان سؤال من اینه که امروزه در دنیا خریدهای اینتر نتی از طریق بانک و paPal بسیار مطمئن و سریعه و این بقول معروف یه برد_برده. چرا شمازاین سیستم استفاده نمیکنید؟ ریتمهای شما و دیگر دوستان حتی نصفه شب هم فروش میره و شما بعد چند دقیقه پولش را درحسابتون دارید. نه به تلفن زدن نیاز هست نه هیچ چیز دیگری. آیا این بده؟ تصویر
من خودم یکی از خریدارانbm5 هستم اگر برای Tyros5آماده بشه ویا خیلی از پکهای دیگراستادان, ولی خوب باید سریع ومطمئن باشه هم برای خریدار وهم برای فروشنده . تصویر

البته قرارداد با سایتهای خارجی و خرید مستقیم شما از سایتهای مطمعن دنیا برای ما هم بهتره اما کار راحتی برای ما با محدودیتهای کشورمون نیست
behzad67
عضو علاقه مند
عضو علاقه مند

پست خوانده نشده

درسته احسان جان . منم که اول گفتم که الان بعد از تحریمها. در ضمن من تا الان چند بار از آقای *** در تهرا ن نت پیانو خریدم. درعرض چند دقیقه من نتها رو با ایمیل دریافت کردم و ایشان پولشونو. در هر صورت من فقط خواستم پیشنهادی بدم که همه ازش سود ببرند.
behrang
مدیر کل
مدیر کل

پست خوانده نشده

behzad67 نوشته شده:بله بهرنگ عزیز. من از دو دوست عزیز درخواست داشته ام که اگر موافق باشید اسمی نبرم. یا جواب نگرفتم و یا از من خواسته شده که از طریق آشنایانم در ایرن خرید کنم.
از بنده هیچ وقت چنین درخواستی نداشتید پس امیدوارم این مشکل رو با اون اشخاص بتونید حل کنید نه با ما.
behzad67 نوشته شده:ولی بهرنگ جان سؤال من اینه که امروزه در دنیا خریدهای اینتر نتی از طریق بانک و paPal بسیار مطمئن و سریعه و این بقول معروف یه برد_برده. چرا شمازاین سیستم استفاده نمیکنید؟
اگر این سیستم بسادگی در دسترس باشه و هزینه ای هم برای ما نداشته باشه قطعا اینکار را میکنم ولی میدونم که این چنین نیست و جدا از هزینه ی آن در ایران برای اینکار باید فروش بسیار بالایی داشته باشید در قبال اینهمه دردسر که فروش پک و ریتم نمیتونه به اندازه یک هزارمه خریدهای واجب مردم باشه.
من طی چند ال گذشته به استرالیا - آمریکا - کانادا - انگلیس و آلمان پک زیاد فرستادم و همه براحتی از طریق فامیل یا واسطه های ارزی پول را انقال داده اند.لذا اگر یکی دو نفر هم نمیتونند از این روش های ساده خرید کنند ، متاسفانه مجبور هستیم گذشت کنیم از اونها
behzad67
عضو علاقه مند
عضو علاقه مند

پست خوانده نشده

تا جایی که من میدونم هزینه آن فقط عضویت مجانی در paPal هستش وپرداخت 2% هر فروش به اوناست. درضمن من فقط خواستم کمکی کرده باشم که شاید شما و دوستان دیگر بتونید محصولات نرم افزاری را سریعتر و بهتر و به روز بفروشید نه با وساطت اقوام. منظورم هم از آقای *** این بود که این سیستم در ایران هم استفاده میشه. دیگه حرفی در این مورد ندارم.

با تشکر از فرمایشات دوستانه شما.
موضوع جدید ارسال پست

بازگشت به “بازار معاملات کیبرد”

• اطلاعات