قیمت و وضعیت بازار برنامه های کیبورد

قیمت های بروز در مناطق مختلف
راهنمایی برای خرید کیبرد مناسب

مدیران انجمن: behrang، mojtaba190

قوانین انجمن
1.پست های نـامربوط باموضوع مبحث حذف میشوند
2.معرفی شماره تلفن وسایت و وبلاگ شخصی ممنوع است (درپیام خصوصی مجاز است)
3.معرفی کیبرد برای فروش فقط در فروشگاه سایت وبا هماهنگی مدیر سایت
آواتار کاربر
reza firouzfar
با تعداد پست های زیاد
با تعداد پست های زیاد
اولین ساز: Casio ct700
کیبرد فعلی: YAMAHA Tyros5-76 key
میکروفون: AKG
نرم افزار: CUBASE
موبایل: HTC One
زمينه تخصص: برنامه سازي كيبرد
محل اقامت: ترکیه - استانبول
تماس:

قیمت و وضعیت بازار برنامه های کیبورد

پست خوانده نشده

سلام به آقا مرتضی و دوستان,,اگر در جریان باشین مدتی هستش برنامه هایی برای مدل های کرگ PA 800 به بالا با فلش قفل به بازار ارایه شده . من شخصا نام 2 نفر از برنامه سازهایی رو که برنامه شون بر روی این فلش ها هست رو شنیدم به نام سعید رجبی و پژمان.من به شخصه آقای پژمان رو هم در جمهوری دیدم و برنامه شون رو تست کرده . . جالبه که بدونید که قیمت برنامشون به همراه فلش قفل 750.000 تومان هستش و نسبت به کیفیت صداها و ریتم ها شون به نظر من بسیار بسیار بالا بود . . می خواستم بدونم آیا شما یا دوستان هم به این موارد برخورد کردند تو بازار ؟ ؟ ؟ ؟ ؟ تصویرتصویرerteash
آواتار کاربر
شوالیه آسمان
با تعداد پست های زیاد
با تعداد پست های زیاد
کیبرد فعلی: S770
کارت صوتی: Audio g
زمينه تخصص: آهنگسازي با كيبرد
محل اقامت: تهران

Re: قیمت و وضعیت بازار کیبرد

پست خوانده نشده

بله این مورد در مدل کرگ pa3x هم وجود داره و بعضی برنامه هاش تا یک میلیون هم قیمت دارند که بیشتر مربوط میشه به برنامه های ترکیبی یا گلچین
مهم نیست که زیبا باشی . زیبایی این است که مهم باشی حتی برای یک نفر
آواتار کاربر
shahriyar
با تعداد پست های زیاد
با تعداد پست های زیاد
اولین ساز: casio
کیبرد فعلی: psr a2000
کارت صوتی: icon
نرم افزار: fl stdiu
موبایل: iphone 6
زمينه تخصص: ريتم سازي باكيبرد
محل اقامت: بندرعباس

پست خوانده نشده

شوالیه آسمان نوشته شده:بله این مورد در مدل کرگ pa3x هم وجود داره و بعضی برنامه هاش تا یک میلیون هم قیمت دارند که بیشتر مربوط میشه به برنامه های ترکیبی یا گلچین

مرتضی جان والا من نمیدونم چرا انقدر قیمت و برنامه های pa3x بالاست مگه چیز خاصی تو این کیبورد هست ؟؟؟
بس تجربه کردیم در این دار مکافات *** با درد کشان هرکه در افتاد ور افتاد *** سیل سرشک ما زدلش کین بدر نبرد
آواتار کاربر
Mr.Energy
با تعداد پست های زیاد
با تعداد پست های زیاد
اولین ساز: Casio Sa21
کیبرد فعلی: Psr S970
کارت صوتی: تو فکرش هستم
میکروفون: WEM hc2000
نرم افزار: Adobe Audition-Sonar
موبایل: Note 3
زمينه تخصص: نوازندگي كيبرد
محل اقامت: در کنار S970 !!!

Re: قیمت و وظعیت بازار برنامه های کیبورد

پست خوانده نشده

نه شهریار جان .. هیچ چیز خاصی نداره ... 1 نفر که آگاهی از کیبورد و ریتم سازی و این حرفا نداره رو گیر میارن و 1 میلیون پول بی زبون و برای 4 تا ریتم کپی و آشغال که از ستهای دیگه برداشتن رو از طرف میگیرن !! یه قفلی هم روش میذارن میگن این ست در انحصاررررر خودمونه و از این حرفای قلمبه سلمبه ... کافیه دیگه !! چی از این بهتر ؟؟! به 2 نفر بفروشن پول یه ماه اجاره مغازشون 2 روزه در میاد تصویر
به نیکی گرای و میازار کس

ره رستگــاری همینست و بس
آواتار کاربر
h5432
عضو فعال
عضو فعال
اولین ساز: yamaha psr-80
کیبرد فعلی: pa 800 & PA 50V4
میکروفون: shure
موبایل: sony sp
زمينه تخصص: نوازندگي كيبرد
تماس:

پست خوانده نشده

90% این ستها گلچین شده هستن . حالا خیلی هنرکنن ی ویرایشش هم بکنن. بعضی از این ستها ارزش امتحان کردن رو هم ندارن بخدا. مثل همین ست tnt!
تصویر
آواتار کاربر
reza firouzfar
با تعداد پست های زیاد
با تعداد پست های زیاد
تماس:

پست خوانده نشده

shahriyar نوشته شده:
شوالیه آسمان نوشته شده:بله این مورد در مدل کرگ pa3x هم وجود داره و بعضی برنامه هاش تا یک میلیون هم قیمت دارند که بیشتر مربوط میشه به برنامه های ترکیبی یا گلچین

مرتضی جان والا من نمیدونم چرا انقدر قیمت و برنامه های pa3x بالاست مگه چیز خاصی تو این کیبورد هست ؟؟؟
مرسی از مرتضی و مصطفی و هادی جان,,در ادامه باید توضیح بیشتر بدم که صداهای این ست ها که دیدم بصورت تک لایه و ابتدایی سمپل شدن و به هیچ وجه کیفیت استاندارد و خوبی ندارند و بعضی از صداها هم گلچین از ست های ترکیه ای هستش و اونها هم البته از بهترین صداها و ست های ترکیه ای نیست و ریتم هاشون هم که همونطور که گفتین اکثرشون گلچین هستش و به هیچ وجه ترک هاشون بالانس نیست و با نوازندگی حرفه ای هم ساخته نشدن و در نتیجه با اجرای ریتم صدای خیلی بد و ناهنجاری از کیبورد خارج میشه ,, ولی نکته جالب برام این بود که خود آقای ****** که با من صحبت میکرد قبل از دیدن ستی که درست کرده بود این بود که میگفت اکثرا بعد از گوش کردن ست خودش میگن که ارزشش بیشتر از 100 هزار تومن نیست و من هم که گوش کردم فک میکنم در حدود 50.000 تومن ارزش داشت . .
آواتار کاربر
shahriyar
با تعداد پست های زیاد
با تعداد پست های زیاد
اولین ساز: casio
کیبرد فعلی: psr a2000
کارت صوتی: icon
نرم افزار: fl stdiu
موبایل: iphone 6
زمينه تخصص: ريتم سازي باكيبرد
محل اقامت: بندرعباس

پست خوانده نشده

والا رضا جان ست های و برنامه های pa800 هم از این کیبورد بهتره ولی انگار کلا pa3x تو بازار به اسم کیبورد قیمت بالا شناخنه شده
و یکی از دلایل گرونی برنامه و قیمت اون همین اینه که korg هست یا بهتره بگم چون اسم کرگ روش هست برنامه هاش و قیمتش
بالاست والا tyros4 که هم قیمت برنامه هاش و هم قیمت خود کیبورد حدودا مثل pa3x هستش اصلا قابل مقایسه نیست با pa3x
چه برسه تایروس5
بس تجربه کردیم در این دار مکافات *** با درد کشان هرکه در افتاد ور افتاد *** سیل سرشک ما زدلش کین بدر نبرد
آواتار کاربر
reza firouzfar
با تعداد پست های زیاد
با تعداد پست های زیاد
تماس:

پست خوانده نشده

آره شهریار جان حرفت درسته ,, من خودم هیچ فرقی بین ریتم هایی که در برنامه های Pa50 و Pa800 و Pa2x و Pa3x ساخته میشن احساس نمیکنم البته از برنامه هایی که تا حالا شنیدم و تو بازار هستن و اتفاقا برخی از دوستانم هم که این فلش ها رو خریدن جالبه که اصلا ازشون استفاده نمیکنن و این فلش ها رو برای من آورده بودن که روی ریتم هاشون کار کنم و دوباره تنظیمشون کنم ولی انقدر بی کیفت بودن که ارزش کار کردن و وقت گذاشتن رو نداشتن . . این جور افراد به نظر من از موقعیتی که در جمهوری و تهران دارن و همچنین نا آگاهی برخی افراد فقط دارن سو استفاده می کنن . .
آواتار کاربر
EHSAN-TAALE
عضو بسیار فعال
عضو بسیار فعال
اولین ساز: CASIO SA21
کیبرد فعلی: YAMAHA PSR-S970
کارت صوتی: M-AUDIO C600
میکروفون: RODE NT1
نرم افزار: STUDIO ONE
موبایل: HTC EYE
زمينه تخصص: آهنگسازي حرفه اي
محل اقامت: شیـــــــــــــراز

مقایسه برنامه های pa3x یا tyros

پست خوانده نشده

mehdipa3x نوشته شده:هر دو ساز خوبه اگر دنبال ريتم و برنامه به روز هستيد همون سه ايكس خوبه چون براي ياماها برنامه زياد نيست در هر دو صورت هر دو ارنجر جز قويترين ارنجرهاي دنيا در اين دو برند هستن و هيچيك نميتونه اون يكيرو از ميدون بيرون كنه هر كدوم معايب و مزاياي خودشو داره و اگر دنبال برنامه آماده هستيد همون 50 بهترين گزينس اين كيبوردارو بايد بلد باشيد باهاش كار كنيد در غير اين صورت خريدشون فقط ضرر مالي هست

دوست عزیز برنامه های یاماها کم نیستند
اگه ماهم میخواستیم تکرار سمپل کنیم اسم ست عوض کنیم الان 400 تا پک یاماها بود
اما توی یاماها بهترینها شدند پک و قابل قیاس با ستهای کورگ نیستند
behrang
مدیر کل
مدیر کل
اولین ساز: Casio SA21
کیبرد فعلی: A5000 - EA7 - MODX
نرم افزار: MAGIX STUDIO 2022
تشکر کرده: 228 دفعه

Re: تایروس بخرم یا pa3x ؟

پست خوانده نشده

البته براورد شخصی من هم با توجه به بازار فیزیکی و مجازی همین است که اتفاقا برنامه های اختصاصی Tyros خیلی بیشتر از pa3x است. شاید برای pa3x بطور اختصاصی بشه گفت 6تا ست ساخته نـشده. ولی برای تایروس4 و تایروس5 بیش از 15 پروگرام اختصاصی ساخته شده و موجوده.
ولی برنامه های گلچین و سمپل های تکراری برای pa3x خیلی بیشتر از تایروس وجود داره که اون هم برای تایروس برنامه های گلچین بسیاری ساخته شده.
و نکته مهم درباره تایروس5 اینه که ، بین تمام ارنجرهای دنیا ، فقط با تایروس5 میتونید چندین پروگرام را یکجا روی دستگاه لود کنید. (البته تا این لحظه) و شاید این خیلی کمبود های Pa3x را در مورد ست و برنامه جبران بکنه.
.

[TABLE][TR][TD] دستگاه[/TD][TD] برنامه اختصاصی[/TD][TD] برنامه گیچین شده[/TD][/TR][TR][TD] Korg Pa3x[/TD][TD] حدود 6 عدد[/TD][TD] حدود 70 عدد[/TD][/TR][TR][TD]Yamaha Tyros4[/TD][TD] حدود 15 عدد[/TD][TD] حدود 40 عدد[/TD][/TR][TR][TD]Yamaha Tyros5[/TD][TD] حدود 17 عدد[/TD][TD] حدود 45 عدد[/TD][/TR][/TABLE]
لطفا از دکمه تشکر در گوشه پست استفاده کنید برای بالا رفتن امتیاز موضوع
موضوع جدید ارسال پست

بازگشت به “بازار معاملات کیبرد”

• اطلاعات