سؤال در خصوص مقایسه جنوس و pa4x

قیمت های بروز در مناطق مختلف
راهنمایی برای خرید کیبرد مناسب

مدیران انجمن: behrang، mojtaba190

قوانین انجمن
1.پست های نـامربوط باموضوع مبحث حذف میشوند
2.معرفی شماره تلفن وسایت و وبلاگ شخصی ممنوع است (درپیام خصوصی مجاز است)
3.معرفی کیبرد برای فروش فقط در فروشگاه سایت وبا هماهنگی مدیر سایت
jeatebarian
عضو کم کار
عضو کم کار

پست خوانده نشده

سلام به همگی. چرا pa4x اینهمه طیف گسترده تری داره نسبت به جنوس
حتی من یه فایلی آموزش کار از مقدمه تا انتها در مورد pa4x با زبان فارسی دانلود کردم که هرچی گشتم در مورد جنوس همچین چیزی پیدا نکردم
و اینکه با وجود اینکه تعداد خریداران pa4x خیلی بیشتر هست بازم به وفور توی بازار وجود داره ولی جنوس اصلا نیست!
البته خودم به شدت طرفدار یاماها هستم ولی این موضوع خیلی نگرانم کرده برا انتخاب. آیا pa4x نسبت به جنوس برتری خاصی داره یا اینکه آیا Genos مشکل خاصی داره؟
ممنون میشم اگه کسی تجربه هر دو رو داره پاسخ بده🙏
behrang
مدیر کل
مدیر کل
اولین ساز: Casio SA21
کیبرد فعلی: A5000 - EA7 - MODX
نرم افزار: MAGIX STUDIO 2022
زمينه تخصص: برنامه سازي كيبرد
تشکر کرده: 228 دفعه

پست خوانده نشده

jeatebarian نوشته شده: یک‌شنبه ۲۱ فروردین ۱۴۰۱, ۱۰:۲۲ ب.ظ سلام به همگی. چرا pa4x اینهمه طیف گسترده تری داره نسبت به جنوس
-!- چه طیفی  -!-
jeatebarian نوشته شده: یک‌شنبه ۲۱ فروردین ۱۴۰۱, ۱۰:۲۲ ب.ظ و اینکه با وجود اینکه تعداد خریداران pa4x خیلی بیشتر هست بازم به وفور توی بازار وجود داره ولی جنوس اصلا نیست!
البته خودم به شدت طرفدار یاماها هستم ولی این موضوع خیلی نگرانم کرده برا انتخاب. آیا pa4x نسبت به جنوس برتری خاصی داره یا اینکه آیا Genos مشکل خاصی داره؟
ممنون میشم اگه کسی تجربه هر دو رو داره پاسخ بده

دوست عزیز تقریبا پاسخ را در نوشته های خودتان دادید.
چون pa4x خریدار بیشتر دارد ، در بازار هم بیشتر وجود دارد.
به همان علتی که مثلا یک ارنجر خیلی قدرتمند و حرفه ای مثل Ketron اصلا در بازار ایران وجود ندارد.

اما وضعیت اقتصادی و مسائل واردات کالا و قیمت فوق العاده گران این کالا (یاماها جنوس)  هم بی تاثیر نبوده در افت شدید خرید این کالا.
وگرنه از لحاظ مقایسه فنی و کیفیت ، یاماها genos و کرگ pa4x هر دو دستگاه های بی نظیر و فوق العاده ای هستند که طبیعتا هر کدام مشکلات ریز ریز زیادی دارند. در ضمن قیمت یاماها جنوس بیشتر است چون از pa4x جدید تر است و تکنولوژی بروز تری دارد. که این هم باعث شده خریدش برای مردم سخت تر شود. درنتیجه وارد کننده تمایل زیادی به وارد کردنش ندارد.

Yamaha Genos = 2018
Korg Pa4x = 2014
لطفا از دکمه تشکر در گوشه پست استفاده کنید برای بالا رفتن امتیاز موضوع
موضوع جدید ارسال پست

بازگشت به “بازار معاملات کیبرد”

• اطلاعات