جهت استفاده از تمامی امکانات سایت  باید وارد  و یا عضو شوید

خروج

قوانين انجمن

خروج از محدوده احترام و شئونات اسلامی ، منجر به حذف پست و حتی حذف کاربر میشود
هیچ کاربری درصورت رعایت نکردن قوانین سایت برای حذف یا ویرایش پستش حق اعتراض ندارد

+ ارسال پاسخ
 صفحه 52 از 52 |      1 ... 48, 49, 50, 51, 52
 موضوع پست: Re: بحث هاي متفرقه کاربران
پست خوانده نشدهارسال شده در: جمعه فروردین 27, 95 11:55 am 
ایشون درست میگن

پست خوانده نشدهارسال شده در: جمعه فروردین 27, 95 11:59 am 
آفلاين
عضو علاقه مند
عضو علاقه مند
تاريخ عضويت: چهارشنبه آبان 7, 93 11:14 pm
حالت من: Asleep
اولین ساز: نداشتم
کیبرد فعلی: psr 630
زمينه تخصص: مبتدي علاقه مند كيبرد
رتبه امتیاز - آزمایشی
behrang نوشته است:
آقای "شهرام هفت" ما با تصور اینکه شما یک فرد منتقد باشید میتونیم بهتون حق بدیم که همیشه همه شرکت ها و افراد و جایگاه و روش های دیگران رو فقط نقد کنید.
ولی در مورد انتظارات همیشگیه شما ، میشه بفرمایید شما خودت برای پیشرفت بازار کیبورد و جایگاه یک برند چه تحرکی انجام دادید؟ بجز انتظار از دیگران؟
ما که تعهدی نداریم.شما هم تهعد ندارید. پس شما چرا همین کارایی که از دیگران انتظار دارید را خودتون لطف نمیکنید انجام بدید؟
شمایی که اون همه تکرار میکردید برای آرزوی خرید یک دستگاه mox و بعد بهانه آوردید که "نه منظور من moxf بود" چرا با وجود خبر هیجان انگیز ورود moxf در این سایت ، کوچکترین اقدامی نکردید پس؟
من دوستانه پیشنهاد میکنم انتظارات خودتون رو در حد اقدامات خودتون متناسب تنظیم کنید.
سپاس

مدیر محترم به دودلیل:
1-قیمت موکس اف شش 1200 دلار هستش اونم خورده فروشی پس ما داریم قیمت یه کیبرد نو رو برای یه کیبرد دست دوم میدیم که البته مقصر شما نیستین چون وارد کننده نیستین  و ما چون جایی برای گفتن مشکلات نداریم اینجا داد می زنیم خود شرکت تاشار هم درست و حسابی از وجود این کیبرد خبر نداره و شما چطوری این کیبرد رو پیدا کردی نمیدونم و جای تقدیر داره

2-این کیبرد(موکس اف شش) سمپلر هستش اما بدون رم هیچ فرقی به موکس شش نداره اگه یادتون باشه قیمت موکس شش آکبند توی سایت چهار میلیون بود پس من مرض نداشتم میتونستم با این قیمت موکس شش رو که  نو و آکبند بود رو بردارم

پس هر کسی این کیبرد(موکس اف شش)رو میخاد باید حتما یک رم بهش وصل کنه که کیرد به درد بخور بشه و در این صورت قیمت تمام شده این کیبرد به چهار میلیون و ششصد هزار تومن خواهد بود نه سه میلیون و نهصد

مشخصات

پست خوانده نشدهارسال شده در: دوشنبه فروردین 30, 95 2:46 pm 
آفلاين
مدیر کل
مدیر کل
تاريخ عضويت: سه شنبه بهمن 29, 87 6:15 am
اولین ساز: Casio SA21
کیبرد فعلی: S975 - EA7 - Genos
کارت صوتی: ICON aio6
نرم افزار: MAGIX STUDIO 2017
موبایل: Note5
زمينه تخصص: برنامه سازي كيبرد
رتبه امتیاز - آزمایشیرتبه امتیاز - آزمایشیرتبه امتیاز - آزمایشیرتبه امتیاز - آزمایشیرتبه امتیاز - آزمایشیرتبه امتیاز - آزمایشیرتبه امتیاز - آزمایشیرتبه امتیاز - آزمایشیرتبه امتیاز - آزمایشیرتبه امتیاز - آزمایشیرتبه امتیاز - آزمایشی
شما اصل مسئله و ایراد در روش و رفتار خودت رو دور زدید و سانسور کردی که این بود:
behrang نوشته است:
آقای "شهرام هفت" ما با تصور اینکه شما یک فرد منتقد باشید میتونیم بهتون حق بدیم که همیشه همه شرکت ها و افراد و جایگاه و روش های دیگران رو فقط نقد کنید.
ولی در مورد انتظارات همیشگیه شما ، میشه بفرمایید شما خودت برای پیشرفت بازار کیبورد و جایگاه یک برند چه تحرکی انجام دادید؟ بجز انتظار از دیگران؟
ما که تعهدی نداریم.شما هم تهعد ندارید. پس شما چرا همین کارایی که از دیگران انتظار دارید را خودتون لطف نمیکنید انجام بدید؟

درضمن بارها درموردموضوع قیمت گرانMOTIF من وکاربران دیگربه شما توضیح دادیم که برخی محصولات خاص و لوکس به سختی وارد ایران میشوند در نتیجه هرکسی این محصولات نایاب را وارد میکرد باید جبران خسارت را با قیمت بیشتر ارائه میکرد از جمله خود شما که همیشه فقط به فکر منفاع شخصیِ خودت بودی و از همه کره زمین انتظار دارید.
این رفتارهای همچون شما است که باعث میشه وارد کننده به درخواست های واقعی از خریداران واقعی هم اعتماد نکند و جرات وارد کردن را هم پیدا نکند.
و در نهایت اینکه قیمت moxf در سایت رسمی یاماها 1500 دلار است که مبنای ما و همه نمایندگی های یاماها در خاورمیانه است.
مسلما یک مشتری وقتی اینقدر تاکید به آرزوی خریدن یک محصول را میکند و از همه کشور ایران ایراد میگیرد که چرا این مدل را ندارند ، اگر واقعا تصمیم خریدن داشت ، حداقل یک تماس تلفنی میگرفت هنگام رسیدنِ پای این محصول به ایران.
در نهایت اینکه همون قیمت 1200دلار شما هم ضربدر دلار نرخ روز اگر حساب کنیم ، میشود همان حدود 4 میلیون تومن.
پس من دوستانه پیشنهاد میکنم انتظارات خودتون رو در حد اقدامات خودتون متناسب تنظیم کنید.

مشخصات YIM

پست خوانده نشدهارسال شده در: دوشنبه تیر 21, 95 11:06 am 
آفلاين
عضو کم کار
عضو کم کار
تاريخ عضويت: پنج شنبه مهر 25, 92 10:22 pm
حالت من: Breezy
اولین ساز: ارگ
کیبرد فعلی: یاماهاa1000
موبایل: نوکیا
زمينه تخصص: اينترنت
رتبه امتیاز - آزمایشی
سلام استادان عزیز
اغایون خبری چیزی از تایروس6اورینتال دارین؟چنتا فیلم تو یوتیوب هست ک بنده نتونستم ببینم شماها امکانشوداشتین جریان tyros6 oriental رو روشن کنین برامون

باتشکر

مشخصات

پست خوانده نشدهارسال شده در: دوشنبه تیر 21, 95 12:24 pm 
آفلاين
متخصص korg
متخصص korg
نماد کاربر
تاريخ عضويت: پنج شنبه خرداد 29, 93 6:17 pm
حالت من: Banheppy
اولین ساز: yamaha
کیبرد فعلی: korgpa3x
موبایل: htc
زمينه تخصص: نوازنده و خواننده
رتبه امتیاز - آزمایشیرتبه امتیاز - آزمایشی
باز هم شايعه..اگه بود اقا بهرنگ ميگفتن

مشخصات

پست خوانده نشدهارسال شده در: دوشنبه تیر 21, 95 2:15 pm 
آفلاين
مدیر کل
مدیر کل
تاريخ عضويت: سه شنبه بهمن 29, 87 6:15 am
اولین ساز: Casio SA21
کیبرد فعلی: S975 - EA7 - Genos
کارت صوتی: ICON aio6
نرم افزار: MAGIX STUDIO 2017
موبایل: Note5
زمينه تخصص: برنامه سازي كيبرد
رتبه امتیاز - آزمایشیرتبه امتیاز - آزمایشیرتبه امتیاز - آزمایشیرتبه امتیاز - آزمایشیرتبه امتیاز - آزمایشیرتبه امتیاز - آزمایشیرتبه امتیاز - آزمایشیرتبه امتیاز - آزمایشیرتبه امتیاز - آزمایشیرتبه امتیاز - آزمایشیرتبه امتیاز - آزمایشی
مهدی دلخوش نوشته است:
اغایون خبری چیزی از تایروس6اورینتال دارین؟چنتا فیلم تو یوتیوب هست ک بنده نتونستم ببینم شماها امکانشوداشتین جریان tyros6 oriental رو روشن کنین برامون
خیر جناب دلخوش. از جمله شایعات همیشگی است.
هیچ تایروس ششی فعلا درکار نیست. ولی خوب بهرحال میاد یک روز. حالا یک ماه دیگه ، یا یک سال دیگه.خبری موثق است که از لینک های سایت رسمی شرکت و سازنده اعلام بشه.
در ضمن تایروس هیچ وقت اورینتال نخواهد داشت. این عکس و فیلم ها فقط یک سری ترفند هستند برای بالا بردن بازدید.ما همین الان یک تایروس6 اورینتال داریم که برخی دوستان به راحتی و سادگی از کنار اون میگذرند.

مشخصات YIM

+ ارسال پاسخ  صفحه 52 از 52 |      1 ... 48, 49, 50, 51, 52
پاسخ سریع
موضوع:

تعداد صفحات: صفحه 52 از 52

تعداد پست ها:  516 پست

کاربران حاضر در اين انجمن: بدون كاربران آنلاين و 2 مهمان مديران انجمن: behrang, mojtaba190, Mr.Energy
نمايش پست ها از پيشين:  مرتب سازي بر اساس  

قوانين انجمن

شما نمي توانيد مبحث جديدي در اين انجمن ايجاد کنيد
شما نمي توانيد به مباحث در اين انجمن پاسخ دهيد
شما نمي توانيد پست هاي خود را در اين انجمن ويرايش کنيد
شما نمي توانيد پست هاي خود را در اين انجمن حذف کنيد
شما نمي توانيد فايل هاي پيوست در اين انجمن ارسال کنيد
انتقال به: