اجرای زنده در رستوران

معرفی، تشکر و انتقادات کاربران و مباحث آزاد دیگر

مدیران انجمن: behrang، mojtaba190

قوانین انجمن
خروج از محدوده احترام و شئونات اسلامی ، منجر به حذف پست و حتی حذف کاربر میشود
هیچ کاربری درصورت رعایت نکردن قوانین سایت برای حذف یا ویرایش پستش حق اعتراض ندارد
mehrshad.aryanfar
عضو کم کار
عضو کم کار
تشکر کرده: 1 دفعه

اجرای زنده در رستوران

پست خوانده نشده

سلام
من چند سالی هست نوازنده هستم . اجرای مجلس نرفتم تا حالا
دیشب پیشنهاد اجرا در رستوران برای هر شب از طرف دوستم داشتم ولی چند مورد برام سوال هست گفتم شاید شما عزیزان بدونید و راهنمایی کنید
۱ . اجرای موسیقی زنده در رستوران نیاز به مجوز از جای خاصی داره ؟ کسی ممکن هست بیاد مدرک بخواد از ادم؟
۲. چه نوع اهنگهایی معمولا تو رستوران ها اجرا میشه و باید روش کار و تمرین کرد؟
۳ . سیستم صوتی چه چیزهایی نیاز هست که با هزینه کم بشه تهیه کرد؟ خرید به صرفه تر هست یا اجاره
۴. هزینه اجرا چقدر هست اگر قرارداد ببندم . عرف چقدر هست مثلا ماهیانه شبی ۲.۳ ساعت اجرا
۵ . چه نکاتی رو پیشنهاد میکنید یا باید در نظر بگیرم
behrang
مدیر کل
مدیر کل
اولین ساز: Casio SA21
کیبرد فعلی: A5000 - EA7 - MODX
نرم افزار: MAGIX STUDIO 2022
زمينه تخصص: برنامه سازي كيبرد
تشکر کرده: 229 دفعه

اجرای زنده در رستوران

پست خوانده نشده

mehrshad.aryanfar نوشته شده: جمعه ۲۶ خرداد ۱۴۰۲, ۶:۰۰ ب.ظ دیشب پیشنهاد اجرا در رستوران برای هر شب از طرف دوستم داشتم ولی چند مورد برام سوال هست گفتم شاید شما عزیزان بدونید و راهنمایی کنید
۱ . اجرای موسیقی زنده در رستوران نیاز به مجوز از جای خاصی داره ؟ کسی ممکن هست بیاد مدرک بخواد از ادم؟
خیر به هیچ وجه. حداقل تا الآن که نبوده.
mehrshad.aryanfar نوشته شده: جمعه ۲۶ خرداد ۱۴۰۲, ۶:۰۰ ب.ظ ۲. چه نوع اهنگهایی معمولا تو رستوران ها اجرا میشه و باید روش کار و تمرین کرد؟
همه نوع اهنگی. بستگی به نیاز اون مکان دارد.
mehrshad.aryanfar نوشته شده: جمعه ۲۶ خرداد ۱۴۰۲, ۶:۰۰ ب.ظ ۳ . سیستم صوتی چه چیزهایی نیاز هست که با هزینه کم بشه تهیه کرد؟ خرید به صرفه تر هست یا اجاره
سیستم صوت را عموما خود این مکان ها باید داشته باشند و با شما نیست ولی بهرحال وسایل مورد نیاز از جمله تعداد بلندئگو ها و نوع میکسر و قدرت آمپلیفایر همچنان به فضا و نیاز اون مکان بستگی دارد.
mehrshad.aryanfar نوشته شده: جمعه ۲۶ خرداد ۱۴۰۲, ۶:۰۰ ب.ظ ۴. هزینه اجرا چقدر هست اگر قرارداد ببندم . عرف چقدر هست مثلا ماهیانه شبی ۲.۳ ساعت اجرا
این مورد کاملا به مدیریت اون مکان بستگی دارد. فقط دستمزد اجرای روزانه با ماهانه متفاوت است.
mehrshad.aryanfar نوشته شده: جمعه ۲۶ خرداد ۱۴۰۲, ۶:۰۰ ب.ظ ۵ . چه نکاتی رو پیشنهاد میکنید یا باید در نظر بگیرم
اگر آشنا و مورد اطمینان نیستند بهتر هست حتما قرارداد مکتوب بنویسید بخصوص در مورد پرداخت های ماهانه. معمولا اجرا ها بین 2 تا 4 ساعت هستند که باز به نوع فعالیت اون مکان بستگی دارد.
لطفا از دکمه تشکر در گوشه پست استفاده کنید برای بالا رفتن امتیاز موضوع
mehrshad.aryanfar
عضو کم کار
عضو کم کار
تشکر کرده: 1 دفعه

اجرای زنده در رستوران

پست خوانده نشده

ممنون از راهنمایی شما
موضوع جدید ارسال پست

بازگشت به “کاربران و بحث های متفرقه”

• اطلاعات