جلسه طراحی میدرنج جدید یاماها برای 2014

عکس های یادگاری کاربران سایت ارتعاش

مدیران انجمن: behrang، mojtaba190

قوانین انجمن
گذاشتن عکس های نامناسب و خارج از قوائد اسلامی باعث حذف پست و حتی حذف کاربر میشود.
behrang
مدیر کل
مدیر کل
اولین ساز: Casio SA21
کیبرد فعلی: A5000 - EA7 - MODX
نرم افزار: MAGIX STUDIO 2022
زمينه تخصص: برنامه سازي كيبرد
تشکر کرده: 228 دفعه

Re: دانلود گوشه ای از فیلم مذاکره بهرنگ با طراح یاماها

پست خوانده نشده

mr nazari نوشته شده:آیا غیر از مواردی که ذکر کردید سوالات دیگری هم داشتند؟
بله. ما حدود 2ساعت درحال مذاکره و تبادل نظر بودیم. البته کارشناسان یاماها و خیلی شرکت های بزرگ دیگه ، برای تولید یک دستگاه منطقه ای همیشه از این نظرسنجی ها و جلسات برگذار میکنند.

مسلما نمیشه انتظار داشت ژاپنی های کیبوردی برای ما بسازند که بهترین و کامل ترین مشخصه ها رو داشته باشه. چون قیمت و سود تولید یک محصول برای سازنده مهم ترین مورد است. همینطور که قمت برای خریداران بسیار مهم است و یک دستگاه فوق العاده کامل شاید بیشتر از 14میلیون اومن قیمتش بشه.
لطفا از دکمه تشکر در گوشه پست استفاده کنید برای بالا رفتن امتیاز موضوع
behrang
مدیر کل
مدیر کل

Re: جلسه طراحی میدرنج جدید یاماها برای 2014

پست خوانده نشده

EHSANP800 نوشته شده:بهرنگ عزیز ب نظرت این کیبورد فرضی آ3000 چقدر قیمتشه؟؟؟؟؟؟
تاپیک مربوطه
آواتار کاربر
eramms66
عضو ویژه
عضو ویژه
اولین ساز: roland em50
کیبرد فعلی: S 970
نرم افزار: adobe audition
موبایل: s3
زمينه تخصص: نوازنده و خواننده
محل اقامت: خراسان شمالی.شیروان

پست خوانده نشده

مهدی-موزیک نوشته شده:به نظر من یه دستی به خروجیش بزنه بد نیست.
از نظر شفافیت حرف نداره و بر منکرش لعنت.
ولی فک میکنم خروجی ضعیفه برای مجلس.
علت اصلی هم که از یاماها (به خصوص تایروس) تو مجالس استفاده نمیشه همینه.
از هرکی میپرسی آقا چرا تایروس نمی بری؟ یکی میگه خروجیش ضعیفه .یکی میگه کارت صداش درست و حسابی نیست و ........ خلاصه حرف از خروجیه.
البته وقتی به میکسر وصل میشه واضحه. البته در مقابل مثلا کرگ..

سلام دوست هم استانی من .خروجی تایروس جزو بهترین و استانداردترین خروجیهاست که در آن همه اجزای ریتم به خوبی تفکیک میشن .وهمینطور که اطلاع دارید بیشتر از 50% نوازنده های هم استانیمون که ازبرندهای دیگه مثل korg pa800 وpa3 xوgenesys استفاده میکردند با مطلع شدن از امکانات و خروجی حجیم و گیرای سری تایروس رو به سمت این ساز آوردن
[HIGHLIGHT=#ffffff]............ بهترین و حقیقی ترین دوستانم از تهی دستانند . توانگران از دوستی چیزی نمی دانند ............[/HIGHLIGHT][HIGHLIGHT=#ffffff] [/HIGHLIGHT]
[HIGHLIGHT=#ffffff] [/HIGHLIGHT]
تصویر
behrang
مدیر کل
مدیر کل

پست خوانده نشده

eramms66 نوشته شده:خروجی تایروس جزو بهترین و استانداردترین خروجیهاست که در آن همه اجزای ریتم به خوبی تفکیک میشن .وهمینطور که اطلاع دارید بیشتر از 50% نوازنده های هم استانیمون که ازبرندهای دیگه مثل korg pa800 وpa3 xوgenesys استفاده میکردند با مطلع شدن از امکانات و خروجی حجیم و گیرای سری تایروس رو به سمت این ساز آوردن
ضمن تایید نظرشما باید بگم این جلسه مربوط به میدرنچ آینده بود و تایروس در رنج حرفه ای است. ولی با توجه به اینکه خیلی دوستان بطور کلی نام شرکت ها رو مقایسه میکنند باید همچون قبل تکرار کنم :
خروجی یک امر سلیقه ای است و هرگز و ابدا نمیتونیم سلیقه شخصی خودممون رو به دیگری تحمیل کنیم ، ضمن اینکه بنده مثل خیلی از دوستاند با انواع مدل ها و برند ها کار کردم و مجلس زفتم و خروجی یاماها اگر بهترین نباشه، یکی از بهترین خروجی ها است با تکفیک صدای عالی و اینکه صدای واقعی را به شما میدهد.
من بعنوان کسی که در برخی جلسات یاماها شرکت دارم و خواهم داشت نظرات خیلی از شما کاربران و افراد خارج از سایت درباره کیبوردهای یاماها را منتقل کرده ام که میتونید در صفحه های قبل بخوانید.
موضوع جدید ارسال پست

بازگشت به “عکس های اعضای سایت”

• اطلاعات