اخطار و معرفی یک کلاه بردار فروش Tyros5 و Pa4x

برای سوال ، مشاوره و راهنمایی در زمینه خرید کیبرد

مدیران انجمن: behrang، mojtaba190

atrin
عضو علاقه مند
عضو علاقه مند

Re: اخطار و معرفی یک کلاه بردار فروش Tyros5 و Pa4x

پست خوانده نشده

بهرنگ:
کدوم اعتبار و اعتماد به شما گفت تایروس5 فروش میره؟ که حالا میگه MOXF با یک سومه قیمته تایروس5 فروش نمیره؟
جواب بسیار منطقی که یک وارد کننده واقعی در خارج برای همین قسمت باید کلی پول بپردازه ولی مجانی انجام شد تصویر
عزیز وقتی از کسی می بری یادت نره ممکنه او برای همیشه از تو ببره
behrang
مدیر کل
مدیر کل
اولین ساز: Casio SA21
کیبرد فعلی: A5000 - EA7 - MODX
نرم افزار: MAGIX STUDIO 2022
زمينه تخصص: برنامه سازي كيبرد
تشکر کرده: 228 دفعه

Re: اخطار و معرفی یک کلاه بردار فروش Tyros5 و Pa4x

پست خوانده نشده

behrang m نوشته شده: کمک رو 10بار بهت گفتم ولی کاری نکردی. گفتم اگر بقول خودت اینهمه توان وارد کردن داری ، خوب چندتا MOXF بیار تو ایران تا خودم عکست رو بزنم بالای سایت
behrang m نوشته شده: پس اگر نمیتونید این دستگاه ها رو وارد کنید لطف اینقدر منم منم نکنید.
کدوم اعتبار و اعتماد به شما گفت تایروس5 فروش میره؟ که حالا میگه MOXF با یک سومه قیمته تایروس5 فروش نمیره؟

لطفا یک عکس با حضور خودتون در کنار تایروس5 هایی که دارید بگیرید و برامون بذارید. تعداد زیاد تایروس5 ها مشخص باشه. نـه یکی و دوتا.
روی کاغذ هم تاریخ رو بنویسید.

اگر اینکار را کردید ، بعد میتونید در سایت ارتعاش تبلیغ کنید و آدرس بدید.
یک ماه از این درخواست ها گذشت و این دوست محترم ، بعد از جواب ندادن به درخواست ها ، ناپدید شد و هنوز در اینترنت تبلیغات میکند.

کاربران محترم دقت بفرمایند که هر تبلیغی برای فروش باید یا عکس و مدرک باشد. عکس هم باید بیش از یک عدد باشد و دقت کنید از عکس های موجود در وب نباشد و خود فروشنده عکس را گرفته باشد.
عکس شماره سریال بسیار مهم است. و اینکه اصلا شخص فروشنده فردی شناخته شده است ، یا خیر؟!
به جواب هایی که فروشنده به سوال های شما میدهد دقت کنید. راحت میشود با چند سوال فرد دروغگو رو تشخیص داد.
لطفا از دکمه تشکر در گوشه پست استفاده کنید برای بالا رفتن امتیاز موضوع
موضوع جدید ارسال پست

بازگشت به “راهنمای خرید کیبرد”

• اطلاعات