A3000 بخرم یا S970 ؟

برای سوال ، مشاوره و راهنمایی در زمینه خرید کیبرد

مدیران انجمن: behrang، mojtaba190

behrang
مدیر کل
مدیر کل
اولین ساز: Casio SA21
کیبرد فعلی: A5000 - EA7 - MODX
نرم افزار: MAGIX STUDIO 2022
زمينه تخصص: برنامه سازي كيبرد
تشکر کرده: 228 دفعه

Re: A3000 بخرم یا S970 ؟

پست خوانده نشده

mohammad.s نوشته شده:اگه صداهای اورینتال a3000 روی s970 اجرا میشد حتما انتخابم 970 بود ولی نداشتن این صداها آزار دهنده س
صداهای A3000 عالیه. ولی میشه با سمپل عین خودش منتقل کرد و همین الان هم بعضی از بهترین هاش منتقل شده.

ولی نداشتن ولوم های Live Control و افکت های متفاوت VCM و کیفیت سپیکرهای قوی تر و سیستم ووکال هارمونی رو نمیشه سمپل کرد متاسفانه.
لطفا از دکمه تشکر در گوشه پست استفاده کنید برای بالا رفتن امتیاز موضوع
آواتار کاربر
rezaazadi
عضو موثر سایت
عضو موثر سایت
اولین ساز: casio sa-21
کیبرد فعلی: yamaha psr-Sx900
موبایل: Nokia Lumia 820
زمينه تخصص: نوازندگي كيبرد
محل اقامت: ساری
تشکر کرده: 95 دفعه

پست خوانده نشده

behrang نوشته شده:
mohammad.s نوشته شده:اگه صداهای اورینتال a3000 روی s970 اجرا میشد حتما انتخابم 970 بود ولی نداشتن این صداها آزار دهنده س
صداهای A3000 عالیه. ولی میشه با سمپل عین خودش منتقل کرد و همین الان هم بعضی از بهترین هاش منتقل شده.

ولی نداشتن ولوم های Live Control و افکت های متفاوت VCM و کیفیت سپیکرهای قوی تر و سیستم ووکال هارمونی رو نمیشه سمپل کرد متاسفانه.

بهرنگ جان اگه درامکیتهای 3000 رو بتونی سمپل بگیری و بصورت یک پک دربیاری دیگه منت یاماها و پک اورینتال ایرانی رو هم نمیکشیم.
تصویر تصویر تصویر تصویر تصویر
چون الان تمام پکها برای 970 موجوده به جز اورینتال ایرانی که البته با وجود پک ترکیه و بی ام 5 و احسان طالع و البته رضا فیروزفر زیاد هم کمبودش احساس نمیشه فقط یه حس دلتنگیه از زمان آ2000. صداهای پک ترکی واقعا عالیه و من احساس می کنم از قبلیش هم بهتر شده یا شاید فقط تصور می کنم تصویر تصویر تصویر

mohammad.s
عضو فعال
عضو فعال
اولین ساز: casio
کیبرد فعلی: A3000
کارت صوتی: focusrite
میکروفون: RODE Nt1-A
نرم افزار: gold wave-Studio one-Cubase
موبایل: HONOR 10 Lite
زمينه تخصص: آهنگسازي حرفه اي
محل اقامت: اصفهان

پست خوانده نشده

behrang نوشته شده:

این افکت های vcm رو میشه بیشتر توضیح بدی چیه؟ بیشتر واسه گیتار استفاده میشه؟

درسته ولی قابلیت لگاتوی A3000 رو چی اونم یه جورایی نمیشه راحت از کنارش گذشت تصویر
شانس با تلاش ارتباط مستقیم دار *** هر چه قدر بیشتر تلاش کنید *** خوش شانس تر خواهید بود
behrang
مدیر کل
مدیر کل

پست خوانده نشده

rezaazadi نوشته شده:بهرنگ جان اگه درامکیتهای 3000 رو بتونی سمپل بگیری و بصورت یک پک دربیاری دیگه منت یاماها و پک اورینتال ایرانی رو هم نمیکشیم.
من این کار رو حدود 7سال پیش برای تایروس ها کردم که کسی تصور انجام دادنش رو هم نمیکرد رضا جان. اون زمان من یک OR700 کامل رو گذاشتم داخل تایروس2 و تایروس3 از لحاظ صدا و درام کیت و ریتم.چه نتیجه ای داشت برام؟؟؟؟
در ضمن من میدونم شما بیشتر ترین تعداد پک های کرده زمین برای یاماها رو جمع کردی.تصویرکه خیلیاش هم شرقی هستند. حالا با این همه سمپل و پک چگار کردی رضاجان؟
قبلا هم توضیح دادم که اگر قرار باشه یاماها تمام صداهای شرقیِ A3000 رو بذاره توی مدل های دیگه اش، پس چرا اصلا باید A3000 تولید میکرد؟
behrang
مدیر کل
مدیر کل

پست خوانده نشده

mohammad.s نوشته شده:این افکت های vcm رو میشه بیشتر توضیح بدی چیه؟ بیشتر واسه گیتار استفاده میشه؟
در مورد افکت های VCM این صفحه رو بخون.
ولی در حیطه مقایسه با A3000 باید بگم این افکت ها برای همه بخش ها و صداهای کیبورد است نه تنها گیتار. مثل همون DSP2 که در A2000 استفاده میکنی. جنس بسیار متفاوت و واقعی دارند و از لحاظ کارکرد بصورت گرافیکی دکمه و ولوم ها دم دست و راحت هستند.
نه تنها در موتیف و تایروس5 بکار رفته اند ، بلکه در خیلی از سخت افزار و نرم افزارهای معروف دنیا.
mohammad.s نوشته شده:درسته ولی قابلیت لگاتوی A3000 رو چی اونم یه جورایی نمیشه راحت از کنارش گذشت
واقعا سخت میشه از این مورد گذشت بخصوص برای من که خودم رو کشتم تا یاماها این رو اضافه کنه به کیبوردش.بااینحال امکانات S970 بیشتر دلم رو گرفت.
.
.
ناصر خواجات
عضو علاقه مند
عضو علاقه مند
اولین ساز: DERAM.PEREMER
کیبرد فعلی: YAMAHA--S970
کارت صوتی: FOCUSRITE
میکروفون: NT_1
نرم افزار: FL-STEDUE
موبایل: LG
محل اقامت: تهران
تماس:

پست خوانده نشده

من این کار رو حدود 7سال پیش برای تایروس ها کردم که کسی تصور انجام دادنش رو هم نمیکرد رضا جان. اون زمان من یک OR700 کامل رو گذاشتم داخل تایروس2 و تایروس3 از لحاظ صدا و درام کیت و ریتم
الان اگر پکa3000را(از لحاظ صدا و درام کیت و ریتم) بخواهید به s970منتقل کنید چقدر زمان لازم دارید.ولی با ارزش و بی نظیر است
آواتار کاربر
mohammad.s
عضو فعال
عضو فعال

پست خوانده نشده

آقا من یه سوالی دارم

مگه فرمت پک های 3000 و970 یکی نیستن؟ پس چرا پک اورینتال روی 970 اجرا نمیشه؟

سوال بعدی اینه این افکت های vcm فقط مخصوص ملودی هستش یا توی ریتم هم قابل استفاده س؟
شانس با تلاش ارتباط مستقیم دار *** هر چه قدر بیشتر تلاش کنید *** خوش شانس تر خواهید بود
آواتار کاربر
mohammad.s
عضو فعال
عضو فعال

پست خوانده نشده

behrang نوشته شده:
mohammad.s نوشته شده:این افکت های vcm رو میشه بیشتر توضیح بدی چیه؟ بیشتر واسه گیتار استفاده میشه؟
در مورد افکت های VCM این صفحه رو بخون.
ولی در حیطه مقایسه با A3000 باید بگم این افکت ها برای همه بخش ها و صداهای کیبورد است نه تنها گیتار. مثل همون DSP2 که در A2000 استفاده میکنی. جنس بسیار متفاوت و واقعی دارند و از لحاظ کارکرد بصورت گرافیکی دکمه و ولوم ها دم دست و راحت هستند.
نه تنها در موتیف و تایروس5 بکار رفته اند ، بلکه در خیلی از سخت افزار و نرم افزارهای معروف دنیا.
mohammad.s نوشته شده:درسته ولی قابلیت لگاتوی A3000 رو چی اونم یه جورایی نمیشه راحت از کنارش گذشت
واقعا سخت میشه از این مورد گذشت بخصوص برای من که خودم رو کشتم تا یاماها این رو اضافه کنه به کیبوردش.بااینحال امکانات S970 بیشتر دلم رو گرفت.
.
.

خیلی ممنون بهرنگ عزیز تصویر

اگه یه دمویی چیزی هم بود یا لینک میدادین دیگه نور الا نور میشد تصویر
behrang
مدیر کل
مدیر کل

پست خوانده نشده

ناصر خواجات نوشته شده:الان اگر پکa3000را(از لحاظ صدا و درام کیت و ریتم) بخواهید به s970منتقل کنید چقدر زمان لازم دارید.
کدام پک A3000 ؟ نیازی به تبدیل نداره! اگر ppf داشته باشید روی همشون اجرا میشه و اگر فرمتی غیر از ppf باشه فقط مخصوص یک مدل است.
mohammad.s نوشته شده:مگه فرمت پک های 3000 و970 یکی نیستن؟ پس چرا پک اورینتال روی 970 اجرا نمیشه؟
متاسفانه سوالات اشتباهِ قبلی باعث این اشتباهِ شما شد محمد جان.اصلا چنین پکی وجود نداره.
پک اروینتالی که مخصوص A3000 باشه وجود نداره(تا الآن).فرمت پک های S670 تا Tyros5 همه مشترک هستند و چند پک ترکی زیبا هم که برای این کیبوردها یاماها و کشور ترکیه بیرون داده اند ، دوستان بصورت ppf گذاشته اند که به همه این مدل ها میخوره.
mohammad.s نوشته شده:سوال بعدی اینه این افکت های vcm فقط مخصوص ملودی هستش یا توی ریتم هم قابل استفاده س؟
در پست قبل جواب این سوال رو دادم.
behrang
مدیر کل
مدیر کل

پست خوانده نشده

در مورد افکت های VCM تصویراینـجا رو کلیک کن.
.
موضوع جدید ارسال پست

بازگشت به “راهنمای خرید کیبرد”

• اطلاعات