مقایسه S670 درمشاوره برای خرید

برای سوال ، مشاوره و راهنمایی در زمینه خرید کیبرد

مدیران انجمن: behrang، mojtaba190

Msixx
عضو کم کار
عضو کم کار
اولین ساز: Korg pa50
کیبرد فعلی: Korg & roland

Re: مقایسه S670 درمشاوره برای خرید

پست خوانده نشده

با سلام خدمت شما استاتید عزیز بنده
دوستان عزیز من حقیقتش میخواستم ماشینمو بفروشم به خاطر خرید یک ساز دوم صرفا فقط بزای صداهای طبیعی مثل کرگ m3 (ساز اصلیم pa800) است اما واقعا تا الان هنوز خریدار پیدا نشده و از چند نفرم که پرسو جو کردم گفتن بدرد اجرای زنده و عوض کردن تند تند صداها نمیخوره این m3 و ضرر فروشش زیاده و باید صدا سازی بلد باشی که منم بلند نیستم و فعلا از خیرش گذشتم. از دوستام سعید جوادی و مصطفی (مستر انرژی)پرسیدم گفتن که رولند gw8 ورژن دو بگیر. منم پیرو گفته دوستان شدم و تاپیکارو نگاه کردم دیدم نوشته شده بود در صفحه ۸ رولند gw8 که کیبورد محشریه اما بدرد کارای جشنو خالتور نمیخوره. خب من دوباره اینجا دوبه شک شدم. لطفا شما راهنمایی کنید که با بودجه فعلی که حدود ۲۵۰۰ هست چه سازیو بگیرم. صرفا فقط واسه صدای طبیعی و متفاوت تر از کرگ برای مجالس و نوازندگی واسه دلم خودم. چون پیانو کارم هستم.راستی من بیشتر تو کار ریتمای غربی هستم که اگه اونام بتونم تو ارگم داشته باشم عالیه مثل ریتمای اهنگای مدرن تاکینگ تو 800 که واقعا ریتمای کارخونه ایش بی کیفیتو بی جونه. ممنونم ازتون ببخشید سوالم طولانی بود.
هدف کلیماول صدای خوب و طبیعیدوم داشتن ریتمای غربی باکیفیتو پر که بتونم این سازو به عنوان کیبورد دوم مکمل pa800 کنم .اینم بگم سمپل بودن یا نبودن مهم نیست و دنبال ریتما وصداهای خوب کارخونه ای هستم
behrang
مدیر کل
مدیر کل
اولین ساز: Casio SA21
کیبرد فعلی: A5000 - EA7 - MODX
نرم افزار: MAGIX STUDIO 2022
زمينه تخصص: برنامه سازي كيبرد
تشکر کرده: 228 دفعه

پست خوانده نشده

Msixx نوشته شده:با بودجه فعلی که حدود ۲۵۰۰ هست چه سازیو بگیرم. صرفا فقط واسه صدای طبیعی و متفاوت تر از کرگ برای مجالس و نوازندگی واسه دلم خودم.
دوست گرامی شما محدود قیمت رو روی ۲۵۰۰ تایین کردید و انتظارتون صداهایی در حد و اندازه مدل های کرگ است که بطور گفتید "کرگ" و البته متفاوت.
قیمت pa800 شما بین ۵ تا ۶ میلیون است در ارنجرها
قیمت کرگ m3 نیز اگر اشتباه نکنم بین ۳ تا ۴ میلیون است و البته یک سینتی است که تخصصش صدا است نه ریتم
شما اگر میخواهید چیزی بخرید که ریتم و صداهای فوق العاده غربی داشته باشد و متفاوت از کرگ باشد حداقل باید حدود ۲ برابر این بودجه را صرف کنید و مدل های زیر را خرید کنید :
Roland E-A7
Yamaha S970
همچنین دوباره فرمودید GW8 دل شما رو زد چون بدرد جشن نمیخورد!! پس اگر گزینه خالتور هم براتون مهم است نمیتونید با ۲۵۰۰ چیزی انتخاب کنید.
تنها گزینه باقیمانده Yamaha S670 است که ریتم های غربی فوق العاده ای به نسبت قیمتش دارد ولی صداهای معمولی است و گزینه خالتور را بهتر از هر مدلی در این حد قیمت دارد.
لطفا از دکمه تشکر در گوشه پست استفاده کنید برای بالا رفتن امتیاز موضوع
Msixx
عضو کم کار
عضو کم کار
اولین ساز: Korg pa50
کیبرد فعلی: Korg & roland

پست خوانده نشده

ممنون بهرنگ جان از جوابتون اما من فقط واسه صدای دوم میخوام وگرنه واسه ریتم مشکلی ندارم. چون دیدم gw8 ریتمای قشنگیم داره. سر اون گفتم و گرنه گزینه اصلیم همون صدا گرفته
behrang
مدیر کل
مدیر کل

پست خوانده نشده

Msixx نوشته شده:ممنون بهرنگ جان از جوابتون اما من فقط واسه صدای دوم میخوام وگرنه واسه ریتم مشکلی ندارم. چون دیدم gw8 ریتمای قشنگیم داره. سر اون گفتم و گرنه گزینه اصلیم همون صدا گرفته
پس اگر گزینه اصلی شما فقط صدا است و در محدوده ۲۵۰۰ میخوایید مدل های
Roland GW8
Yamaha S670
Yamaha A2000
گزینه های خوبی براتون هستن. البته‌a2000 دست دوم الان حدود ۲۸۰۰ تا ۳ تومن هست
hosi
عضو کم کار
عضو کم کار
اولین ساز: PA600
کیبرد فعلی: PA600
کارت صوتی: a
میکروفون: a
نرم افزار: a
موبایل: a
زمينه تخصص: نوازندگي كيبرد

پست خوانده نشده

سلام

اساتید از بین 670 و A2000 کدوم پیشنهاد میدید ؟

البته A2000 دسته دوم ولی بسیار تمیز که تقریبا هم قیمت با 670 هست با اختلاف 300 - 400 تومن

برای مصارف خانگی و نه بیشتر

و مخصوصا پک های خالتوری - کوچه بازاری - و محلی کرمانجی ؟
آواتار کاربر
viilll
عضو کم کار
عضو کم کار
کیبرد فعلی: nothing

پست خوانده نشده

با سلام.
670 به درد شروع آموزش برای پیانو میخوره؟ پسرم 6 سالشه و میخواد آموزش پیانو رو شروع کنه. قصدم خرید یکی سری های ydp بود اما فعلا مقدور نیست (مگر چیزی در حد 143) اما فکر کردم که تو سن 6 سالگی با یک ارنجر بیشتر میشه بچه رو به سمت موسیقی ترغیب کرد.
آیا اساتید در این مورد با بنده موافقند؟
و این که آیا 670 از لحاظ کلاویه و تاچ، میتونه شروعی برای یادگیری پیانو باشه؟ سنگینی کلاویه در چه حده؟ پدال میخوره؟ و اگر میخوره سه پدال رو ساپورت میکنه؟
و آیا ساز تو بورسی هست؟ که اگر در آینده بخوام تبدیل به پیانو بکنم بتونم راحت این کار رو بکنم؟
با تشکر.
behrang
مدیر کل
مدیر کل

پست خوانده نشده

viilll نوشته شده:با سلام.
670 به درد شروع آموزش برای پیانو میخوره؟ پسرم 6 سالشه و میخواد آموزش پیانو رو شروع کنه. قصدم خرید یکی سری های ydp بود اما فعلا مقدور نیست (مگر چیزی در حد 143) اما فکر کردم که تو سن 6 سالگی با یک ارنجر بیشتر میشه بچه رو به سمت موسیقی ترغیب کرد.
یاماها S670 مدل دستگاه العاده ای است که در این رنج قیمت وبا این صداها و امکانات بی رغیب و بهترین کیبورد است. تمام سوالات شما در مورد این دستگاه هم جوابش مثبت دارد غیر از کلاوی که در این رنج قیمت اصلا کییورد کلاوی سنگین وجود ندارد.
ولی کلاوی های خوبی دارد در مقایسه با کیبوردهای هم قیمتش - صفحه خرید و مشخصات
محمد ودیعتی
عضو سایت
عضو سایت
اولین ساز: A1000
کیبرد فعلی: S670
نرم افزار: cool edite
موبایل: nokia
زمينه تخصص: مبتدي علاقه مند اهنگسازي
محل اقامت: کرمان

پست خوانده نشده

سلام آقا بهرنگ من تا بحال کیبوردهای زیادی خریده ام pa50-pa80 a1000-pa500-pa300-a3000 اما هیچکدوم منو راضی نکرده دیروز یه s670 در حد اک با 12 ماه گارانتی خریدم 1700 توی این سه چهار ساعتی که باهاش کار کردم تقریبا با توجه به قیمتش ازش خوشم اومده یکی دو تا سوال ازتون داشتم اول اینکه برای انتخاب یه صدا یا یه ریتم چرا باید دوتا دکمه رو فشار بدیم یعنی اول باید با غربیلک یا اون فلش ها بیاییم روی صدای مورد نظر بعد دکمه اینتر رو بزنیم ؟ در حالی که در کیبوردهای دیگه اینجوری نیست سوال دوم اینکه روی پک نصب شده (BM5) باتوجه به قیمتش چرا اصلا ریتم افغانی یا عربی نیست ؟
Parantez
عضو کم کار
عضو کم کار
اولین ساز: نی
کیبرد فعلی: Fl
نرم افزار: Fl
موبایل: J3 16
زمينه تخصص: مبتدي علاقه مند اهنگسازي

بین at5 کاسیو و یاماها s670 کدوماش

پست خوانده نشده

سلام عرض میکنم
من دو گزینه پیش روومه.
یکی یاماها s670 و کاسیو at5
عزیزان فقط بگم که اولین باره میخوام کیبورد بخرم
خیلی تحقیق کردم
واقعن موندم کدومو بخرم
چون تا الان با نرم افزار fl studio کار کردم میخوام کیبوردی بخرم که با این نرم افزار بشه ازش به عنوان میدی کنترلر استفاده کرد و ریتم های ساخته شده با نرم افزار رو بشه روی کیبورد لود کرد واینکه سمپل سنتور و یا سازهای مختلف رو اجرا کنه همچنین ریتم های ایرانی اضافی رو.
ریتم سازی داشته باشه.
صداش واقعی تر باشه.
کاربریش ساده باشه.
سمپلاش موجود باشه.
به نظرتون کدوما؟
behrang
مدیر کل
مدیر کل

پست خوانده نشده

محمد ودیعتی نوشته شده:برای انتخاب یه صدا یا یه ریتم چرا باید دوتا دکمه رو فشار بدیم یعنی اول باید با غربیلک یا اون فلش ها بیاییم روی صدای مورد نظر بعد دکمه اینتر رو بزنیم ؟ در حالی که در کیبوردهای دیگه اینجوری نیست
1-خیلی از کیبوردها اینطوری هستند. مثلا موتیف ها و یا انواع مدل های کاسیو

2-سیستم این رده به همین شکل طراحی بوده همیشه
3-با دکمه های مثلثی (جهت ها) میتونید توی صفحه حرکت کنید بدون اینکه دستتون رو هی روی پنل کیبورد جابجا کنید. خیلی از کیبوردهای گران قیمت نیز این دکمه ها رو ندارند. من ارزو داشتم S970 و تایروس ویا حتی انواع ارنجر های کرگ و رولند این 4 دکمه را مشابه S670 داشت
محمد ودیعتی نوشته شده:روی پک نصب شده (BM5) باتوجه به قیمتش چرا اصلا ریتم افغانی یا عربی نیست ؟
چون با توجه به تعادل بین [HIGHLIGHT=#ebf1dd]درخواست مشتری[/HIGHLIGHT] و [HIGHLIGHT=#c6d9f0]ظریفت دستگاه[/HIGHLIGHT] و [HIGHLIGHT=#f2dcdb]قیمت پک[/HIGHLIGHT] بهترین ها گلچین شدند. درضمن bm5 اصلی که برای مدل های بالاتر هست تمام این ریتمها را از همان ابتدا داشت.
موضوع جدید ارسال پست

بازگشت به “راهنمای خرید کیبرد”

• اطلاعات