درخواست مشاوره بین سه مدل کیبرد شرقی

برای سوال ، مشاوره و راهنمایی در زمینه خرید کیبرد

مدیران انجمن: behrang، mojtaba190

آواتار کاربر
STUDIO SIMA
عضو ویژه
عضو ویژه
اولین ساز: سه تار
کیبرد فعلی: YAMAHA PSR-A3000
میکروفون: M59
زمينه تخصص: نرم افزارهاي ويدئو
محل اقامت: همه ایران سرای من است

Re: درخواست مشاوره بین سه مدل کیبرد شرقی

پست خوانده نشده

با سلام

دوست عزیز علت افت قیمت به علت جهش شدید و ناگهانی مدلهای جدید یاماها با سری های قدیمی هست و از هر لحاظ که فکرش را بکنید به سریهای قدیمی فاصله زیادی گرفته است.پیشنهاد بنده به شما یک کیبرد a3000 دست دوم هست که تقریبا افت قیمت را داشته و در ضمن این کیبرد چون تازه وارد بازار شده کار آنچنانی نکرده و میشه گفت در حد آک هستند .انتخاب دوم را بنده pa600 می گذارم . در مورد a2000 هم به دلیل حجم پایین رم سمپل زیاد پیشنهاد نمی کنم مگر برای کیبرد دوم که در این صورت یک کیبرد بسیار عالی هستش.ولی باز همه چیز بر می گرده به نیازهای شما و توانایی شما در امر ریتمسازی و موارد دیگر و همچنین حس آینده نگری و اهداف شما از تهیه یک کیبرد.
DARIUSH3D
عضو کم کار
عضو کم کار
اولین ساز: YAMAHA-A3
کیبرد فعلی: ندارم
زمينه تخصص: نوازندگي كيبرد

پست خوانده نشده

درود به شما. با توجه به حجم کم سمپل گرفتن a2000 و عمر بیشتر این ساز نسبت به دو مدل pa600 و a3000 این گزینه رو حذف میکنم از لیست.ضمنا من زیاد اهل ریتم سازی نیستم و بیشتر از ریتمهای آماده استفاده میکنم اما ترکیب صدا و تنظیمات مربوط به صدا رو بیشتر میپسندم.
دوستان یه سوال ساز S770 هم تو این رنج قیمته فکر کنم ,فقط نمیدونم پک های شرقی , ریتم وصداهای سنتی رو میشه به کیفیت نزدیک به a3000 درش نصب کرد؟یا این مورد مخصوص سری اورینتاله فقط....
behrang
مدیر کل
مدیر کل
اولین ساز: Casio SA21
کیبرد فعلی: A5000 - EA7 - MODX
نرم افزار: MAGIX STUDIO 2022
زمينه تخصص: برنامه سازي كيبرد
تشکر کرده: 228 دفعه

پست خوانده نشده

DARIUSH3D نوشته شده:دوستان یه سوال ساز S770 هم تو این رنج قیمته فکر کنم ,فقط نمیدونم پک های شرقی , ریتم وصداهای سنتی رو میشه به کیفیت نزدیک به a3000 درش نصب کرد؟یا این مورد مخصوص سری اورینتاله فقط....
سوال در مورد S770 در تاپیک خودش لطفا.تصویراینجـــا
لطفا از دکمه تشکر در گوشه پست استفاده کنید برای بالا رفتن امتیاز موضوع
DARIUSH3D
عضو کم کار
عضو کم کار
اولین ساز: YAMAHA-A3
کیبرد فعلی: ندارم
زمينه تخصص: نوازندگي كيبرد

پست خوانده نشده

behrang نوشته شده:
DARIUSH3D نوشته شده:دوستان یه سوال ساز S770 هم تو این رنج قیمته فکر کنم ,فقط نمیدونم پک های شرقی , ریتم وصداهای سنتی رو میشه به کیفیت نزدیک به a3000 درش نصب کرد؟یا این مورد مخصوص سری اورینتاله فقط....
سوال در مورد S770 در تاپیک خودش لطفا.تصویراینجـــا

چشم جناب بهرنگ گرامی.
پوزش بنده رو بپذیرید ,چون میخواستم بعد از بررسی و تحقیق در مورد این چند مدل و صدالبته استفاده و کسب آگاهی از شما اساتید عزیز بتونم انتخاب صحیحی داشته باشم در نهایت. تاپیکی که فرمودین رو هم دارم مطالعه میکنم ممنون که یادآوری کردید.
آواتار کاربر
yamaha PSR-62
عضو ویژه
عضو ویژه
اولین ساز: PA80
کیبرد فعلی: PSR-A3000
میکروفون: Max
نرم افزار: FL STUDIO
موبایل: Nokia
زمينه تخصص: اينترنت

پست خوانده نشده

درود دوباره
من یک نکته را هم خدمت شما عرض کنم که با پکی که در آدرس زیر می توانید نمونه هایی از آن را بشنوید شما تقریبا بر روی یاماها ریتمها و صداهای کرگ را هم می توانید داشته باشید :
http://www.erteash.ir/product/shop/sr1
در مورد کیبرد 770 هم عرض شود که اگر قصد خوانندگی هم داشته باشید کیبرد خوبی است و وکال هم دارد و گویا با پک اورینتال صداها و ریتمهای شرقی را هم می توانید داشته باشید .
موضوع جدید ارسال پست

بازگشت به “راهنمای خرید کیبرد”

• اطلاعات