جهت استفاده از تمامی امکانات سایت  باید وارد  و یا عضو شوید

خروج

+ ارسال پاسخ
 صفحه 6 از 7 |      1 ... 3, 4, 5, 6, 7  
 موضوع پست: Re: معرفی پک bm-X1
پست خوانده نشدهارسال شده در: شنبه شهریور 4, 96 5:29 pm 
آفلاين
عضو ویژه
عضو ویژه
نماد کاربر
تاريخ عضويت: پنج شنبه خرداد 13, 95 6:27 pm
حالت من: Fine
اولین ساز: PA80
کیبرد فعلی: PSR-A3000
میکروفون: Max
نرم افزار: FL STUDIO
موبایل: Nokia
زمينه تخصص: اينترنت
رتبه امتیاز - آزمایشی
با سلام و عرض ادب
اولا احساس می کنم جناب بهرنگ و دیگر دوستان از پیشنهادات من کمی ناراحت شدند که ازین بابت پوزش بنده را پذیرا باشید. بنده هر چه گفتم برای بهتر شدن کار جدید بود و شخصا علاقه به ریتم های کرگی شلوغ و پلوغ هم ندارم و از بس آنها را شنیده ام دیگر خسته شده ام بویژه اینکه ما در bm5 علاوه بر سبک جدید ریتم تنظیم خیلی خوبی را هم شاهد هستیم بویژه در آهنگ های بندری و 6/8 که بعضی از ریتم ها حالت استودیویی دارد و خیلی حرفه ای تنظیم شده است .
بهرنگ جان خدمت شما عرض شود که بنده هیچوقت حتی اگر رایگان هم یک پک فروشی را بدون اجازه سازنده به من بدهند نمی گیرم چرا که اینکار با دزدی کردن هیچ فرقی ندارد و یک ستم بزرگ است در حق سازنده اثر در هر زمینه ای . بنده ورژن 1 پک شما را دارم و خودتان بهمراه کیبرد نصب کردید .
در مورد صداهای ots که روی ریتم های بندری عرض کردم منظور تنوع در این صداها بود مثلا در پک جدیدتان سعی کنید هر ریتم بندری ots های تنظیم شده داشته باشد که این نکته یک تنوع بشمار می رود . در برخی ست های کرگ ما می بینیم که هر ریتم بندری صداهای ویژه خودش را دارد که این علاوه بر تنوع ریتم باعث تنوع در صداهم می شود و هر چه تنوع بیشتر باشد نوازندگی دلنشین تر خواهد بود بویژه برای نوازندگانی که عرض کردم با انتخاب صدا از بخش voice مشکل دارند و تنها از صداهای از پیش تعیین شده کار می کنند . مثلا یکی از دوستان خودم کلید ots link را روشن می کند و دیگر هیچ کاری به انتخاب صدا ندارد و هر var را که عوض می کند صدا هم تغییر می کند و اینکار واقعا در نوازندگی اش تاثیر دارد و تمرکز زیادی روی نواختن نتها دارد . بنده منظورم این بود که هوای این گونه افراد را بیشتر داشته باشید وگرنه همانگونه که پیشتر گفته ام من در جایی که صداهای PSR62 باشد صداهای دیگر اصلا به دلم نمی نشیند و استفاده نمی کنم .
به هر حال بهرنگ جان اگر بنا باشد ما BM5 را تهی از هرگونه اشکال بپنداریم و آنرا بی نیاز از هرگونه تغییر بدانیم که دیگر نیازی به ساخت پک جدید نخواهد بود . من خودم BM5 را قوی ترین پک در میان تمام پک ها و ست های کیبرد از برندهای مختلف در ایران می دانم ولی این به این معنی نیست که این پک نیاز به تغییر و اصلاح نداشته باشد .
به هر حال نوازندگان قدیمی تر یاماها هم دلشان برای یک پک جدید با تغییراتی زیاد تنگ شده است و شما باید با نگه داشتن پایه کار که همان سبک خودتان است در پک جدید تغییرات چشمگیری لحاظ کنید .
با آرزوی موفقیت و کامیابی .

مشخصات

پست خوانده نشدهارسال شده در: يکشنبه شهریور 4, 96 1:34 am 
آفلاين
مدیر کل
مدیر کل
تاريخ عضويت: سه شنبه بهمن 29, 87 6:15 am
اولین ساز: Casio SA21
کیبرد فعلی: S970 - EA7
کارت صوتی: ICON aio6
نرم افزار: MAGIX STUDIO 2017
موبایل: Note5
زمينه تخصص: برنامه سازي كيبرد
رتبه امتیاز - آزمایشیرتبه امتیاز - آزمایشیرتبه امتیاز - آزمایشیرتبه امتیاز - آزمایشیرتبه امتیاز - آزمایشیرتبه امتیاز - آزمایشیرتبه امتیاز - آزمایشیرتبه امتیاز - آزمایشیرتبه امتیاز - آزمایشیرتبه امتیاز - آزمایشیرتبه امتیاز - آزمایشی
Mr.Energy نوشته است:
مردم عادی و شنونده از قبل خیلی بهتر شدن و تفاوت موزیک خوب و بد رو خیلی بهتر متوجه میشن . ریتمای شلوغ و به قول بعضیا شلاقیییی گوش ماهایی که همش مجلس هستیم و صدای بلند میشنویم رو آزار میده . چه برسه به مردم که شاید چند ماه یه بار جشن میرن
نظریه جالب و درستی بود که در سالهای اخیر دقیقا شاهد اون هستیم.
حتی مردم عادی هم اکثرا (نه همه) دیگه از این سبک های شلوغ و دهاتی بازیها نمیپذیرن و صداشون در میاد توی مجلس. واقعا این عبارت ریتم شلاقی و صدای مجلسی نهایت بی علمی از ساز و موسیقی است مگر اینکه طرف بخاطر تفهیم منظورش استفاده کند.
Mr.Energy نوشته است:
حالا برای اینکه پستم به تاپیک مربوط باشه لطفا یه ریتم ۲.۴ هم برای آهنگای ابی  بساز تو پک bx1 . میدونی که من عاشق ابی هستم
چشم اقای رییس

مشخصات YIM

پست خوانده نشدهارسال شده در: يکشنبه شهریور 4, 96 1:52 am 
آفلاين
مدیر کل
مدیر کل
رتبه امتیاز - آزمایشیرتبه امتیاز - آزمایشیرتبه امتیاز - آزمایشیرتبه امتیاز - آزمایشیرتبه امتیاز - آزمایشیرتبه امتیاز - آزمایشیرتبه امتیاز - آزمایشیرتبه امتیاز - آزمایشیرتبه امتیاز - آزمایشیرتبه امتیاز - آزمایشیرتبه امتیاز - آزمایشی
mehdi14508 نوشته است:
اولا احساس می کنم جناب بهرنگ و دیگر دوستان از پیشنهادات من کمی ناراحت شدند که ازین بابت پوزش بنده را پذیرا باشید. بنده هر چه گفتم برای بهتر شدن کار جدید بود و شخصا علاقه به ریتم های کرگی شلوغ و پلوغ هم ندارم و از بس آنها را شنیده ام دیگر خسته شده ام بویژه اینکه ما در bm5 علاوه بر سبک جدید ریتم تنظیم خیلی خوبی را هم شاهد هستیم بویژه در آهنگ های بندری و 6/8 که بعضی از ریتم ها حالت استودیویی دارد و خیلی حرفه ای تنظیم شده است .
بهرنگ جان خدمت شما عرض شود که بنده هیچوقت حتی اگر رایگان هم یک پک فروشی را بدون اجازه سازنده به من بدهند نمی گیرم چرا که اینکار با دزدی کردن هیچ فرقی ندارد و یک ستم بزرگ است در حق سازنده اثر در هر زمینه ای . بنده ورژن 1 پک شما را دارم و خودتان بهمراه کیبرد نصب کردید .
بسیار سپاسگذارم از پیشنهادات و نظرات شما هنرمند و بخصوص هنرشناس. حمایت افراد باهوشی مثل شما از برنامه سازها  اینده یک محصول را روشن تر میکند و سوء استفاده افرادی کم عقلی که فقط به فکر نوک دماغشان هستند باعث میشود برنامه ساز دلسرد شود و با دیدن دزدی و کپی برداری دیگه برنامه نسازد.
نظرات و پیشنهادات شما رو متوجه شدم و باید بگم تمرکز من روی پک بر اساس نیازهای عمومی و استقبال عزیزان است که ان هم بیشتر به ریتم ختم میشه.گرچه در bx1 صدای جدید - مولتی پد جدید - ots جدید هم هست
  • مواردی درباره bx1 :
حداقل ۳۰ ریتم دارد
صدای جدید و صدای تکراری دارد (ممکن است همه bm5 نداشته باشند)
مولتی پد جدید دارد
لوپ جدید دارد
قطعا تنوع ریتمهای BM5 را ندارد ولی همه ریتم ها جدید و اختصاصی برای bx1 ساخته میشوند

درضمن غیر از لری و بستکی و افغانی ، هیچ کمکی در زمینه کرومانجی و مشهدی دریافت نکرده ام هنوز جهت اطلاع.

مشخصات YIM

پست خوانده نشدهارسال شده در: يکشنبه شهریور 5, 96 4:44 pm 
آفلاين
ناظم
ناظم
نماد کاربر
تاريخ عضويت: جمعه تیر 4, 89 2:11 pm
حالت من: Artistic
اولین ساز: Casio Sa21
کیبرد فعلی: Psr S970
کارت صوتی: تو فکرش هستم
میکروفون: WEM hc2000
نرم افزار: Adobe Audition-Sonar
موبایل: Note 3
زمينه تخصص: نوازندگي كيبرد
رتبه امتیاز - آزمایشیرتبه امتیاز - آزمایشیرتبه امتیاز - آزمایشیرتبه امتیاز - آزمایشیرتبه امتیاز - آزمایشی
آقا مهدی عزیز عرض ادب و ارادت
من شخصا صحبتهام کلی بود و منظورم به شما نبود که بخوام جسارت کنم خدای نکرده
ولی واقعا میبینم یه سری دوستان خودم که کرگ دارن هرچقدر که براشون توضیح میدم از امکانات یاماها باز حرف خودشون رو میزنن و میگن شلاقی‌ نیست . آخه یعنی چی ؟
خود من از سال ۸۳ با یاماها برنامه رفتم و ۲ سال بینش کرگ pa80 داشتم . همین الان هم با ۹۷۰ میرم . واقعا عالی جواب میده . تا حالا از مشتریها کسی نیومده بگه موزیکاتون بد بود یا خوشم نیومد یا هر چیز دیگه
نمیدونم چرا انقد اصرار دارن بگن کرگ مجلسی تر هست

ره رستگــاری همینست و بس

مشخصات

پست خوانده نشدهارسال شده در: يکشنبه شهریور 5, 96 8:42 pm 
آفلاين
مدیر کل
مدیر کل
ممنون از دوستان مختلف بابت نمونه های محلی و مشهدی که در تلگرام فرستادند.

مشخصات YIM

پست خوانده نشدهارسال شده در: يکشنبه مهر 15, 96 3:26 am 
آفلاين
متخصص korg
متخصص korg
نماد کاربر
تاريخ عضويت: پنج شنبه خرداد 29, 93 6:17 pm
حالت من: Banheppy
اولین ساز: yamaha
کیبرد فعلی: korgpa3x
موبایل: htc
زمينه تخصص: نوازنده و خواننده
رتبه امتیاز - آزمایشیرتبه امتیاز - آزمایشی
اقا بهرنگ پكتون تكميل شد؟؟؟؟؟؟؟؟

مشخصات

پست خوانده نشدهارسال شده در: يکشنبه مهر 16, 96 4:47 am 
آفلاين
مدیر کل
مدیر کل
korgpa4x نوشته است:
اقا بهرنگ پكتون تكميل شد؟؟؟؟؟؟؟؟
نه‌ فعلا درگیر مسابقات و رای گیری شدیم. پانزده روز دیگه مسابقه تمامه

مشخصات YIM

پست خوانده نشدهارسال شده در: پنج شنبه آبان 4, 96 6:52 pm 
آفلاين
عضو ویژه
عضو ویژه
نماد کاربر
تاريخ عضويت: پنج شنبه خرداد 13, 95 6:27 pm
حالت من: Fine
اولین ساز: PA80
میکروفون: Max
نرم افزار: FL STUDIO
موبایل: Nokia
زمينه تخصص: اينترنت
رتبه امتیاز - آزمایشی
با درود
بهرنگ جان اگر امکان دارد چند دمو از ریتم های بندری این پک بصورت صوتی قرار دهید تا ما بهتر بتوانیم کیفیت سمپل ها را متوجه شویم .
با تشکر

مشخصات

پست خوانده نشدهارسال شده در: پنج شنبه آبان 4, 96 7:07 pm 
آفلاين
مدیر کل
مدیر کل
mehdi14508 نوشته است:
با درود
بهرنگ جان اگر امکان دارد چند دمو از ریتم های بندری این پک بصورت صوتی قرار دهید تا ما بهتر بتوانیم کیفیت سمپل ها را متوجه شویم .
با تشکر
سلام.باشه حتما

مشخصات YIM

پست خوانده نشدهارسال شده در: جمعه آذر 24, 96 3:40 pm 
آفلاين
عضو کم کار
عضو کم کار
تاريخ عضويت: جمعه آذر 9, 96 1:42 am
سلام استاد بهرنگ عزیز
لطفا این پک هم طوری برنامه ریزی کنید که مثل پک BM5  حجم کمی داشته باشه
واقعا bm5 با اون همه ریتم و  صدا و لوپ و قابلیت ، تنها 88 مگ یعنی عالی
ضمنا ریتم سلیقه ای است و نمی شود سلیقه همه آدم ها را در یک مجموعه جمع کرد فقط به عنوان پیشنهاد  یا به عبارتی یادآوری : عاشقانه فرزاد فرزین - حامد همایون - شازده خانم ستار هم میتونن توی این پک باشند هر چند شما همیشه همه جوانب در نظر گرفتید

مشخصات

+ ارسال پاسخ  صفحه 6 از 7 |      1 ... 3, 4, 5, 6, 7  
پاسخ سریع
موضوع:

تعداد صفحات: صفحه 6 از 7

تعداد پست ها:  61 پست

کاربران حاضر در اين انجمن: بدون كاربران آنلاين و 1 مهمان مديران انجمن: behrang, mojtaba190
نمايش پست ها از پيشين:  مرتب سازي بر اساس  

قوانين انجمن

شما نمي توانيد مبحث جديدي در اين انجمن ايجاد کنيد
شما نمي توانيد به مباحث در اين انجمن پاسخ دهيد
شما نمي توانيد پست هاي خود را در اين انجمن ويرايش کنيد
شما نمي توانيد پست هاي خود را در اين انجمن حذف کنيد
شما نمي توانيد فايل هاي پيوست در اين انجمن ارسال کنيد
انتقال به: