فروش پک BM4

محصولات نرم افزاری اعم از اپلیکشن های آهنگسازی و آموزشی - برنامه و فایل های کیبردها

مدیران انجمن: behrang، mojtaba190

eslam
عضو کم کار
عضو کم کار
اولین ساز: کیبورد
کیبرد فعلی: a2000
کارت صوتی: 003
میکروفون: 102
نرم افزار: کیوبیس
موبایل: sony tx
زمينه تخصص: نوازندگي كيبرد

Re: فروش پک BM4

پست خوانده نشده

اقای بهرنگ دمت گرم اینقدر به فکر ما هستی و واقعا شما خیلی زحمت میکشید و وثت میزارید شنیدم دموها رو حتما پش فروش من هستم... اینکه هر سه ست قبلی رو هم داری عالیهتصویر
آواتار کاربر
saeed
عضو کم کار
عضو کم کار
اولین ساز: CASIO.SA-35
کیبرد فعلی: YAMAHA.A-3000
میکروفون: SHOUR
نرم افزار: Qbasse
موبایل: Samsung -A7
محل اقامت: مازندران-شهسوار

پست خوانده نشده

من به شخصه وقتی دموی فوق العاده رو گوش دادم خیلی تعجب کردم باورم نمیشد ویالنه A2000 باشه تونگاه اول فکر کردم سمپله.نگو این ازتنظیم بسیارزیباوحرفه ای نواختن جناب بهرنگ عزیزه.
یکی ازمزیتهای ایشون اینه که هر صدایی رو طوری مینوازن که شبیه ترین حس همون سازو میرسونه.
مثلا:آکاردیون:تاچ واحساسی - تار:پنجه ای - ویالن:کششی . ورعایت کردن این قانون درنوازندگی نقش بسیار مهمی داره .ب
ا تشکراز بهرنگ عزیز بی صبرانه منتظر دموهای جدید این پک هستم.
آواتار کاربر
Rahavash
عضو ویژه
عضو ویژه
اولین ساز: کیبورد yamaha psr630
کیبرد فعلی: ....!؟
موبایل: poco x6 pro 5g
زمينه تخصص: ريتم سازي باكيبرد
محل اقامت: آلمان
تشکر کرده: 11 دفعه
تماس:

پست خوانده نشده

دموهاي بسيار زيبايي بود بهرنگ جان
فقط يه انتقاد كوچولو
به نظر مياد تو اين پك بيشتر به جاي سمپلاي متفاوت تر از قبلي ريتم ها اضافه شدن يه جورايي انگار ٣٥ ريتم جديد ساخته شده با سمپلاي قبلي
يعني ريتمايي كه شايد بشه با پكاي قبلي هم با يه كم دستكاري جورشون كرد البته چون نديديم اينجور به نظر مياد ولي خب كارت هميشه محشر بوده
مثلا چندتا از ريتمارو تو ارگاي مختلف ديديم كه اينجام اضافه شده به نظر مياد بيشتر داري ريتم جديد ميسازي تا پك با سمپلاي جديد
ولي خدايي همون ريتماتم اينقدر ظريف هستن كه هر دونه اي هشتاد هزارتومن مي ارزن
☆☆☆بہ آیندہ خود وفادار باشید نہ بہ گذشتہ خود ☆☆☆
(R-R)
آواتار کاربر
MNS
عضو فعال
عضو فعال
اولین ساز: Casio-CT637
کیبرد فعلی: Tyros 3
کارت صوتی: Realtek HD
نرم افزار: LMMS, Anvil, PriMus, Audacity
موبایل: Huawei Mate 9
زمينه تخصص: نرم افزارهاي آهنگسازي
محل اقامت: آلمان، اشتوتگارت

پست خوانده نشده

بهرنگ جان
عالی بود دمو ها
یه سوال
این پک را برای تایروس هم میسازی؟
من خریدارم صد در صد.
آواتار کاربر
mohammad.s
عضو فعال
عضو فعال
اولین ساز: casio
کیبرد فعلی: A3000
کارت صوتی: focusrite
میکروفون: RODE Nt1-A
نرم افزار: gold wave-Studio one-Cubase
موبایل: HONOR 10 Lite
زمينه تخصص: آهنگسازي حرفه اي
محل اقامت: اصفهان

پست خوانده نشده

بهرنگ جان بنده با آقا رهاوش موافقم.. به نظرم نیاز بود سمپل های 6.8 و ضرب جدیدتر به این پک اضافه کنی

مثلا توی دموی ye eshare میبینیم که این سمپل تو چند سری قبلی هم بوده در صورتی که فکر میکنم سمپل های بهتری هم هست که بشه به پک اضافه کرد.

یه خواهشی که دارم اینه که روی ریتم های 4var بیشتر تمرکز کنید و واسه واریشن 6.8 سمپل قوی تر استفاده کنید-- یا مثل کرگ یه 4var هم بسازید که توی واریشن ها پرکاشن های متفاوت باشه: مثلا واریشن 1: ضرب 2:تومبا 3: ضرب قری 4: 6.8 بندری

در کل کوچکتر از اونی هستم که در محضر استادم نظرات خودم رو بگم ولی به نظرم چون ما از یه دید دیگه نگاه میکنیم شاید مسائلی باشه که از بیرون بهتر قابل رصد کردن باشه..
موفق باشیدتصویر
شانس با تلاش ارتباط مستقیم دار *** هر چه قدر بیشتر تلاش کنید *** خوش شانس تر خواهید بود
آواتار کاربر
rezaazadi
عضو موثر سایت
عضو موثر سایت
اولین ساز: casio sa-21
کیبرد فعلی: yamaha psr-Sx900
موبایل: Nokia Lumia 820
محل اقامت: ساری
تشکر کرده: 95 دفعه

پست خوانده نشده

واقعا عالیه این پک مثل پکهای قبلیت. من هم از خریداران اولیه این پک هستم حتما .
در ضمن ، ممکنه ریتم دوست درام و آسمونی از سون باند رو هم به پکت اضافه کنی؟ چون من خودم بیشتر به ریتمهایی تو این سبکها علاقه دارم این نظر رو دادم (شرمنده ). دموهات حرف نداره. با اصلش هم مو نمی زنه.
You are The GREAT
behrang
مدیر کل
مدیر کل
اولین ساز: Casio SA21
کیبرد فعلی: A5000 - EA7 - MODX
نرم افزار: MAGIX STUDIO 2022
زمينه تخصص: برنامه سازي كيبرد
تشکر کرده: 228 دفعه

پست خوانده نشده

Rahavash نوشته شده:فقط يه انتقاد كوچولو
بسیار عالی.
Rahavash نوشته شده:به نظر مياد تو اين پك بيشتر به جاي سمپلاي متفاوت تر از قبلي ريتم ها اضافه شدن يه جورايي انگار ٣٥ ريتم جديد ساخته شده با سمپلاي قبلي
کاملا درست تشخیص دادی احسان جان.
  1. سری پک های BM دنباله ی هم هستند و درهر شماره جدید تعدادی سمپل جدید هم اضافه شده که این یک استاندارد جهانی است که در صداها و درام کیت های فابریک دستگاه هم رعایت شده.
  2. در عرض این 3 سال و اندی... 90درصد درخواست ها از من این بوده که پک جدید ، شامل محتوای قبلی هم بشه. اگر خودت هم پست های دوستان رو در همین تاپیک از ابتدا دنبال کنی متوجه میشی.و من بر اساس درخواست های اکثریت کار میکنم.
  3. من بهترین و جدید ترین سمپل های ایرانیِ یروز رو در آرشیو خودم دارم بطوری که شما در هرکدام از BM ها شاهد تعدادی از اون ها هستید.در BM4 هم تعدادی سمپلِ پرکاشن و صدای جدید قرار دادم که باز هم ذوق زده بشید ولی بیش از این دیگه میشه انتظارات زیادیِ مشتری که همیشه در برخی مشتری ها بوده و بیشتر از پولی که پرداخت کرده انتظار داشته.

Rahavash نوشته شده:يعني ريتمايي كه شايد بشه با پكاي قبلي هم با يه كم دستكاري جورشون كرد
بله. و این خیلی خوبه و البته خودم این رو خواستم. البته فقط بعضی هاشون. الآن شما میتونید بعضی از ریتم های BM4 رو برای تایروس هم با کمی دستکاری استفاده کنی. گرچه هرگز مثل اصلیش نمیشه ولی بهرحال شدنی است.
Rahavash نوشته شده:مثلا چندتا از ريتمارو تو ارگاي مختلف ديديم كه اينجام اضافه شده
توی 10 دمویی که تا اینجا گذاشتم ، فقط یک ریتم "لحظه خدافظی" است که توی تایروس و BM3 هم بوده و الآن بخاطر تغییر صدای تار BM4 تبدیل شده.

اگر باز هم سوالی بود بفرمایید.
لطفا از دکمه تشکر در گوشه پست استفاده کنید برای بالا رفتن امتیاز موضوع
behrang
مدیر کل
مدیر کل

پست خوانده نشده

mohammad.s نوشته شده:در کل کوچکتر از اونی هستم که در محضر استادم نظرات خودم رو بگم
محمدجان نظر شما و دوستان برای من خیلی مهمه و ازشون استفاده میکنم. استاد هم خودتی.
mohammad.s نوشته شده:بهرنگ جان بنده با آقا رهاوش موافقم..
جواب رهاوش رو نوشتم و حتما خوندی.ولی چیز جدید باشه جواب میدم.
mohammad.s نوشته شده:به نظرم نیاز بود سمپل های 6.8 و ضرب جدیدتر به این پک اضافه کنی
محمدجان هدف 80درصد خریداران این پک های ریتم است نه سمپل.با این وجود در Bm4 بیش از 100عدد پرکاشن 6/8 وجود داره.شاید هم بیش از 120عدد.دیگه مگه میخوایم کلکسیونِ سمپل 6/8 توی ارگ جمع کنیم!
شما باید شرایط اقتصادی این قضیه روهم در نظر بگیرید. درخواست و سلیقه ی مشتری ها بسیار زیاده و مهم.برای همه چیز باید جا بذاری.همه چیز یعنی اونقدر که فکرش هم نمیتونی بکنی.من بهترین سمپل ها و صداها رو کنار هم گذاشتم و ریتم هایی توی این پک هست که به جرات با آهنگ های سکووانس شده ی استدیویی برابری میکنه و بعضیاش حتی بهتر.
چیزی که هیچ وقت در کرگ بهش توجه نشده ، آکورد است که در BMها بسیار روشون کار شده در سطح کارهای روز.
mohammad.s نوشته شده:یه خواهشی که دارم اینه که روی ریتم های 4var بیشتر تمرکز کنید و واسه واریشن 6.8 سمپل قوی تر استفاده کنید
چشم عزیزم. همین هم شده.
در این موردیک راهنمایی کنم به دوستانی که مثل خودت جدیدا وارد دنیای سمپل شده اند :
در ست های کرگ ، تقریبا برای هر واریوشن ، یک سمپل راس با میانگین 6پرکاشن جا گرفته. یعنی هر ریتم حدود 4 راس و با حساب اینترو هایی که از آهنگ بریده شده بیش از 8مگابایت جا گرفته.حالا این رو برای چندیدن ریتم محاسبه کنید.این نهایت بینظمی و عجله در ساختن پک باعث میشه از حداقل فضای رم و سمپل ها استفاده کنید.
برای یک کار تمیز و حرفه ای بهتره مثل ژاپنی ها و ایتالیایی ها از لحظه ی استارتِ پروژه ، سمپل هایی رو برای پکتون انتخاب کنید که تا چندسالی (مثلا 3سال) بتونید باهاشون ریتم و آهنگ بسازید.
شما به آهنگ های خواننده های بزرگ هم نگاه کنید.برخی صداها و پرکاشن های خاص در موزیک هاشون همیشه تکرار شده.
behrang
مدیر کل
مدیر کل

پست خوانده نشده

rezaazadi نوشته شده:ممکنه ریتم دوست درام و آسمونی از سون باند رو هم به پکت اضافه کنی؟
رضا جان تقریبا لیست سفارش های مشتری ها رسیده به حد نساب 35 ریتم. ولی شما هم آهنگ درخواستیت رو توی خصوصی برام بفرست ببینم. سعی میکنم درستش کنم.
آواتار کاربر
mojtaba190
عضو هیئت مدیره
عضو هیئت مدیره
اولین ساز: YAMAHA PSR 630
کیبرد فعلی: YAMAHA TYROS 2
کارت صوتی: Realtek HD
موبایل: HUAWEI HONOR 4X
زمينه تخصص: نرم افزارهاي ويدئو
محل اقامت: ایران
تماس:

پست خوانده نشده

بهرنگ بازم گل کاشتی... دمت گرم. واقعا لذت بردم. دموها یکی از یکی خوشکلتر و ریتم ها هم گوش نوازتر. بقیه دمو ها رو هم رو کن. از آهنگ های جدید هم ریتمی توش هست یا نه؟ (سوال یه مشتری از من)
موضوع جدید ارسال پست

بازگشت به “برنامه های کیبورد و پیانو دیجیتال”

• اطلاعات