فروش پک BM4

محصولات نرم افزاری اعم از اپلیکشن های آهنگسازی و آموزشی - برنامه و فایل های کیبردها

مدیران انجمن: behrang، mojtaba190

Erfan
عضو سایت
عضو سایت
اولین ساز: A300
کیبرد فعلی: A3000
زمينه تخصص: نوازندگي كيبرد
محل اقامت: همدان

Re: فروش پک BM4

پست خوانده نشده

استاد بهرنگ گل کاشتی باز
فقط یه خواهشی دارم
میشه آهنگ دل شده یک کاسه خون که با ریتم motreb dj نواختین
رو کامل رکورد کنین؟تصویر
این آهنگ فوق العادست
ممنون میشمتصویر
نمیدونم چرا توی زندگیم هِی نمیشه
آواتار کاربر
rezaazadi
عضو موثر سایت
عضو موثر سایت
اولین ساز: casio sa-21
کیبرد فعلی: yamaha psr-Sx900
موبایل: Nokia Lumia 820
محل اقامت: ساری
تشکر کرده: 104 دفعه

پست خوانده نشده

یه سوال دارم استاد. تو فروشگاه نرم افزار سایت یه مطلبی رو نوشتین در مورد ریتم های آذری:
[HIGHLIGHT=#bfbfbf]با داشتنِ پک BM4 شما تمام ریتم های پک BM2 تا BM3 را دارید بعلاوه ی ریتم هی جدید و بجز ریتم های آذری.[/HIGHLIGHT]
حیفه آخه . تو بی ام 2 چند تا ریتم آذری با اینتروهای خوشگل بود. هیچ راهی نداره ؟تصویر
behrang
مدیر کل
مدیر کل
اولین ساز: Casio SA21
کیبرد فعلی: A5000 - EA7 - MODX
نرم افزار: MAGIX STUDIO 2022
زمينه تخصص: برنامه سازي كيبرد
تشکر کرده: 229 دفعه

پست خوانده نشده

rezaazadi نوشته شده:یه سوال دارم استاد. تو فروشگاه نرم افزار سایت یه مطلبی رو نوشتین در مورد ریتم های آذری:
[HIGHLIGHT=#bfbfbf]با داشتنِ پک BM4 شما تمام ریتم های پک BM2 تا BM3 را دارید بعلاوه ی ریتم هی جدید و بجز ریتم های آذری.[/HIGHLIGHT]
حیفه آخه . تو بی ام 2 چند تا ریتم آذری با اینتروهای خوشگل بود. هیچ راهی نداره ؟
رضا جان اول یه خواهشی که ازت دارم اینه که بجای رنگی کردن جمله ها ، از امکانات نقل قول استفاده کن. اینطوری هم خیلی کاربرها متوجه نمیشند منظورت "نقل قول" است و هم جمله زیاد پیدا نیست.
rezaazadi نوشته شده:حیفه آخه . تو بی ام 2 چند تا ریتم آذری با اینتروهای خوشگل بود. هیچ راهی نداره ؟
بسیار کار خوبی کردی که این مورد رو سوال کردی.

- ریتم های آذری قشنگی در BM2 بود و در BM3 هم بیشتر شد که ساخته ی یک ریتمساز آذری بودند و تنظیم و ریوییس بنده. ولی بعد از 2سال فروشِ این 2 پک متوجه شدم که هموطنان عزیز آذری زبان به نسبتِ دیگر هموطنان ، خرید زیادی از پک های BM نداشتند چون هرچقدر هم من روی این ریتم ها کار کنم ، دوست دارند از یک همزبانِ خودشون ریتم آذری بگیرند. در عوض استقبال بیشتری در جنوب و دیگر مناطق از پک های من بود و سفارش های مختلف از این عزیزان.پس صحیح این است که شما به مشتری هایِ اصلی بیشتر توجه کنید.

بااینحال اگر کسی علاقه داشت به ریتم های آذریه BM3 میتونم درام کیت جدید Bandari Kit2 رو حذف کنم و بجاش درام کیت Azari Kit رو بذارم که در این صورت ریتم های آذری همه اجرا میشند و ریتم های بندری جدید BM4 یک درام کیتشون اجرا نمیشه و باید خودتون یه چیزی روی اون ترک خالی کپی کنید (از صفحه دوم ریتمسازی)

یا میشه صدای جدیدِ 3لایه Oud رو حذف کرد و بجاش همون کیت Azari رو جایگذین کرد.یا میشه صدای جدیدِ 3لایه Oud رو حذف کرد و بجاش همون کیت Azari رو جایگذین کرد.
-
ویرایش پست :
درام کیت آذری به bm4 اضافه شد بدونه اینکه هیچ چیزی ازش کم بشه.در پست های بعدی توضیح دادم.
لطفا از دکمه تشکر در گوشه پست استفاده کنید برای بالا رفتن امتیاز موضوع
behrang
مدیر کل
مدیر کل

پست خوانده نشده

علاقه مندان عزیز
هفته ی دوم پیشفروش با قیمتِ 160تومانی تمام شده.

آواتار کاربر
korgpa4x
متخصص korg
متخصص korg
اولین ساز: yamaha
کیبرد فعلی: korgpa3x
موبایل: htc
زمينه تخصص: نوازنده و خواننده
محل اقامت: كرج

پست خوانده نشده

ريتم هاي چهار وريشيشو ميزارين؟؟؟
آواتار کاربر
rezaazadi
عضو موثر سایت
عضو موثر سایت
اولین ساز: casio sa-21
کیبرد فعلی: yamaha psr-Sx900
موبایل: Nokia Lumia 820
محل اقامت: ساری
تشکر کرده: 104 دفعه

پست خوانده نشده

شرمنده بهرنگ جان . تکرار نمیشه ولی این بار مجبور بودم کپی کنم چون این متن رو از تو فروشگاه نرم افزار سایت کپی کردم و نمیشد نقل قول کرد. ممنون از راهنماییت در مورد ریتمهای آذری. پس بیخیال بشیم بهتره چون حیفه که ریتمهای بندری بهم بریزه. واسه آذری ها هم یه بلایی میاریم سرشون . یه درامکیتی جایگزینشون میکنیم. من بیشتر به اینتروهاش علاقه داشتم . امیدوارم که صداهاشو تو پک داشته باشه.
behrang
مدیر کل
مدیر کل

پست خوانده نشده

rezaazadi نوشته شده:این بار مجبور بودم کپی کنم چون این متن رو از تو فروشگاه نرم افزار سایت کپی کردم و نمیشد نقل قول کرد.
رضا جان اولا شما بزرگواری داداش. دوما اگر ممکنه همین مشکل رو در تاپیک مذکور عنوان کن تا توضیح بدم.
rezaazadi نوشته شده:پس بیخیال بشیم بهتره چون حیفه که ریتمهای بندری بهم بریزه.
رضا جان من چیز بهم ریخته به کسی نمیدمتصویر از این بابت خیالت راحت.بهرحال میل با خودت است

korgpa4x نوشته شده: ريتم هاي چهار وريشيشو ميزارين؟؟؟
دوست عزیز دلم نیومد اینبار بهتون امتیاز منفی بدم.لطفا به جواب هایی که بهتون داده میشه دقت کنید و سوال تکراری نپرسید.در لینک زیر جواب شما داده شد :
viewtopic.php?f=190&t=8638&start=40
آواتار کاربر
korgpa4x
متخصص korg
متخصص korg
اولین ساز: yamaha
کیبرد فعلی: korgpa3x
موبایل: htc
زمينه تخصص: نوازنده و خواننده
محل اقامت: كرج

پست خوانده نشده

بنظر من فرق ميكنه چون ميزان ريتمها بيشتره شما ريتم تومبايي اقاي فيروز فر گوش كنين
behrang
مدیر کل
مدیر کل

پست خوانده نشده

korgpa4x نوشته شده:بنظر من فرق ميكنه چون ميزان ريتمها بيشتره
من در این زمینه بطور دقیق توضیح دادم براتون که اصطلاحِ 4 واریوشنی یک واژه مندرآوردی است که در واقع میشه همون ریتم های عمومی که در همه ی پک ها و ست های کیبوردها موجوده.
و کلمه ی 4 واریوشنی هیچ ربطی به میران ریتم نداره.

در همه ریتم هایی که در پک های مختلف یاماها دوستان ساخته اند از ریتم های 1 میزانی موجوده تا 16 میزانی و شاید هم 32میزنی.در BM4 هم همینطور.
آواتار کاربر
MNS
عضو فعال
عضو فعال
اولین ساز: Casio-CT637
کیبرد فعلی: Tyros 3
کارت صوتی: Realtek HD
نرم افزار: LMMS, Anvil, PriMus, Audacity
موبایل: Huawei Mate 9
زمينه تخصص: نرم افزارهاي آهنگسازي
محل اقامت: آلمان، اشتوتگارت

پست خوانده نشده

behrang نوشته شده: ریتم های آذری قشنگی در BM2 بود و در BM3 هم بیشتر شد که ساخته ی یک ریتمساز آذری بودند و تنظیم و ریوییس بنده. ولی بعد از 2سال فروشِ این 2 پک متوجه شدم که هموطنان عزیز آذری زبان به نسبتِ دیگر هموطنان ، خرید زیادی از پک های BM نداشتند چون هرچقدر هم من روی این ریتم ها کار کنم ، دوست دارند از یک همزبانِ خودشون ریتم آذری بگیرند. در عوض استقبال بیشتری در جنوب و دیگر مناطق از پک های من بود و سفارش های مختلف از این عزیزان.پس صحیح این است که شما به مشتری هایِ اصلی بیشتر توجه کنید.

بااینحال اگر کسی علاقه داشت به ریتم های آذریه BM3 میتونم درام کیت جدید Bandari Kit2 رو حذف کنم و بجاش درام کیت Azari Kit رو بذارم که در این صورت ریتم های آذری همه اجرا میشند و ریتم های بندری جدید BM4 یک درام کیتشون اجرا نمیشه و باید خودتون یه چیزی روی اون ترک خالی کپی کنید (از صفحه دوم ریتمسازی)

یا میشه صدای جدیدِ 3لایه Oud رو حذف کرد و بجاش همون کیت Azari رو جایگذین کرد.

بهرنگ جان این فقط نظر منه ها. ولی اونایی که این پک های درجه یک را خریدند لزوما نباید آذری زبان باشن تا لازم باشه ریتم های آذری استفاده کنن.
اگر جایی اجرا هم دارن شاید یه چند تا ریتم آذری برای یه اجرای کوتاه لازمشون میشه.
برای همین پیشنهاد من اینه که عود سه لایه را یا به 1 لایه تبدیل کن و یا حذفش کن و درامکیت آذری را بزار.
و یا یک صدای دیگه ای که از عود کمتر استفاده میشه را حذفش کن.
دلیل این صحبتم اینه که بیشتر هنرنماییهات واقعا بجز سمپلهای قشنگ توی ریتمهاته.
که نبود یک عدد سمپل صدا هیچ مشکلی ایجاد نمیکنه. مخصوصا با اون همه تنوع صدای ارنجر های جدید یاماها.
حالا مثلا عود 3 لایه را بزار باشه. یه صدای دیگه ای را که کمتر استفاده میشه راحذف کن. البته این فقط در حد پیشنهاده از طرف من. :-)
موضوع جدید ارسال پست

بازگشت به “برنامه های کیبورد و پیانو دیجیتال”

• اطلاعات