بررسی نرم افزار Tyros Voice Editor

وسایل و ابزارهای جانبی کیبوردهای یاماها (Option)

مدیران انجمن: behrang، mojtaba190

آواتار کاربر
atashi
عضو ویژه
عضو ویژه
اولین ساز: CASIO sa21
کیبرد فعلی: تایروس 5
موبایل: note 4
زمينه تخصص: نوازندگي كيبرد
محل اقامت: شیراز

Re: نرم افزارهای کاربردی برای کیبوردهای سمپلر

پست خوانده نشده

aghilll نوشته شده:دوستان کسی نیست به دادم برسه تصویر

یه کم صبر کنی اقا بهرنگ راهنماییت میکنه ............
آواتار کاربر
shahriyar
با تعداد پست های زیاد
با تعداد پست های زیاد
اولین ساز: casio
کیبرد فعلی: psr a2000
کارت صوتی: icon
نرم افزار: fl stdiu
موبایل: iphone 6
زمينه تخصص: ريتم سازي باكيبرد
محل اقامت: بندرعباس

Re: نرم افزارهای کاربردی برای کیبوردهای سمپلر

پست خوانده نشده

عقیل جان ببین شاید سیستم کامپیوترت واسه این نرم افزار مناسب نیست یا به نظر من یک بار دیگه برنامه رو پاک کن و از نوع بریز بعد از نصب برنامه کامیوتر رو یک restart کن و بعد فایلی که توش نرم افزار رو ریختی روش راست کیلیک و refresh کن فکر کنم مشکلت حل بشه امتحان کن تصویر تصویر
بس تجربه کردیم در این دار مکافات *** با درد کشان هرکه در افتاد ور افتاد *** سیل سرشک ما زدلش کین بدر نبرد
behrang
مدیر کل
مدیر کل
اولین ساز: Casio SA21
کیبرد فعلی: A5000 - EA7 - MODX
نرم افزار: MAGIX STUDIO 2022
زمينه تخصص: برنامه سازي كيبرد
تشکر کرده: 228 دفعه

Re: مشکل من با نرم افزار tyros voice editor

پست خوانده نشده

aghilll نوشته شده:سلام و خسته نباشید به همهی دوستان بازم من و همون مشکلات همیشگی...اقا من نرم افزار tyros voice editor رو از همین سایت دانلود کردم نصب شد ولی باز نمیشه 2 بارم اینکارو کردم حتی تو سی دی که اقابهرنگم برام فرستاد بودو ازاونجام نصب کردم بازم همونجوری بود دوستان کسی اگه داره و ازش استفاده کرده مطمینه برام لینک بزاره ممنون میشم یا اگه راه خاصی داره بگه که درستش کنم ممنون میشم زودتر راهنماییم کنید...
سلام.
دوست عزیز در مواقع فوری میتونید یک پیام خصوصی بمن بدید و لینک مبحثی که توش سوال کردید رو بمن خبر بدید.

سوال شما در یک مبحث نامربوط مطرح شده بود که منتقل کردم به اینجا. پــس احتمالا شما این مبحث رو مطالعه نـکردید. تمام مراحل اتصال نرم افزار tyros voice editor با کیبورد رو بند به بند توضیح دادم و حتی عکس هم گذاشتم.
درضمن دقت بفرمایید نرم افزارهای Tyros Voice Editor در زمان اجرا ، چند ثانیه با تاخیر باز میشنکه باید صبر کنید.

پس مطالب رو از صفحه ی اول با دقت بخونید و امتحان کنید و اگر باز هم مشکلی بود که در مبحث توضیح داده نشده ، سوال برفمایید من در خدمت هستم.
لطفا از دکمه تشکر در گوشه پست استفاده کنید برای بالا رفتن امتیاز موضوع
آواتار کاربر
reza firouzfar
با تعداد پست های زیاد
با تعداد پست های زیاد
اولین ساز: Casio ct700
کیبرد فعلی: YAMAHA Tyros5-76 key
میکروفون: AKG
نرم افزار: CUBASE
موبایل: HTC One
محل اقامت: ترکیه - استانبول
تماس:

Re: بررسی نرم افزار Tyros Voice Editor

پست خوانده نشده

بهرنگ جان آیا بدون کابل MIDI و صرفا با کابل USB بین کیبورد و کامپیوتر میشه کیبورد رو به این نرم افزار در کامپیوتر متصل کرد یا فقط باید کابل MIDI داشته باشیم ؟ ؟
behrang
مدیر کل
مدیر کل

پست خوانده نشده

reza firouzfar نوشته شده:بهرنگ جان آیا بدون کابل MIDI و صرفا با کابل USB بین کیبورد و کامپیوتر میشه کیبورد رو به این نرم افزار در کامپیوتر متصل کرد یا فقط باید کابل MIDI داشته باشیم ؟ ؟

رضا جان حدود 9 سال است که ارتباط MIDI در سخت افزارهای جدید با کابل USB/MIDI انجام میشه.
مبحث MIDI و کیبورد
آواتار کاربر
meysamusic
عضو ویژه
عضو ویژه
اولین ساز: sa21
کیبرد فعلی: tyros5-61key
کارت صوتی: Focusrite
نرم افزار: Cubas
زمينه تخصص: نوازنده و خواننده
محل اقامت: کاشمر

پست خوانده نشده

یه سوال که اگه بهرنگ عزیز یادوستان کمک فوری برسونن ممنون میشم تصویر
یک وویس رو روی تایروس 2 چیدم که دوتا موضوع در این وویس واسم مهمه
اولا این صدا از g-2(سل منفی2)شروع میشه چون با خود ساز چیدم چه طوری میتونم نت های اول این صدارو تنظیم کنم چون وقتی در این نرم افزار روی صداها دبل کلید میکنیم فقط ازc0 قابل روئیت میشه وباقی نت ها که مثلا روی نت سل منفی یک هست روببینم چه صدایی هست وچه طوری باید دلیت وبه جای اون یک ویو دیگه جایگزین کنم
مطلب دوم این صدا از چندین راسRaas تشکیل شده که میخوام یک یا چند نت اش رو بم تر یا ذیل تر کنم در حقیقت پیچ بندش بدم آیا این کار شدنیه واگر هست به چه صورته؟
behrang
مدیر کل
مدیر کل

تنظیم اکتاو با Tyros Voice Editor

پست خوانده نشده

meysamusic نوشته شده:اولا این صدا از g-2(سل منفی2)شروع میشه ... چه طوری میتونم نت های اول این صدارو تنظیم کنم چون وقتی در این نرم افزار روی صداها دبل کلید میکنیم فقط ازc0 قابل روئیت میشه وباقی نت ها که مثلا روی نت سل منفی یک هست روببینم چه صدایی هست وچه طوری باید دلیت وبه جای اون یک ویو دیگه جایگزین کنم
من خیلی وقت است که با نرم افزار Tyros2 Voice Editor درحالت آنلاین با تایروس2 کار نکردم آقای رضایی ، ولی چیزی که دقیقا یادم هست اینه که اینکار شدنی است درحالت اتصال به نرم افزار. حالا 2 روش رو باید امتحان کنی ، اولی اینکه با خود نرم افزار اکتاو را جابجا کنی تا به اکتاو های خارج از دسترس برسی. و دومی اینکه در حالت انلاین با دکمه های اکتاو خود کیبورد اکتاو رو جابجا کنی تا به اکتاوهای خارج از دسترس برسی. که حالت دوم خیلی محتمل تر است.
نکته دیگه در مورد تایروس2 و مشکل شما هست که یادآور بشم. اکتاوهای خارج از دسترس (مثلا همون G-2) رو در وضعیت اتصال به نرم افزار نمیتونی با کلاوی ها بزنی و باید با موس توی نرم افزار روشون بزنی و تست کنی و کوک کنی.
تمام این موارد رو به صورت ذهنی بزگو کردم و اگر درعمل به نتیجه ی متفاوتی رسیدی عذر میخواهم از دوستان. اما میدونم توضیحاتم تا 90درصد درست است.
meysamusic نوشته شده:مطلب دوم این صدا از چندین راسRaas تشکیل شده که میخوام یک یا چند نت اش رو بم تر یا ذیل تر کنم در حقیقت پیچ بندش بدم آیا این کار شدنیه واگر هست به چه صورته؟
بله کاملا شدنی است در تایروس2. با اتصال به همین نرم افزار Tyros Voice Editor و در حالت آنلاین با کیبورد ، کوک کن.
آواتار کاربر
meysamusic
عضو ویژه
عضو ویژه

Re: تنظیم اکتاو با Tyros Voice Editor

پست خوانده نشده

behrang نوشته شده:من خیلی وقت است که با نرم افزار Tyros2 Voice Editor درحالت آنلاین با تایروس2 کار نکردم آقای رضایی ، ولی چیزی که دقیقا یادم هست اینه که اینکار شدنی است درحالت اتصال به نرم افزار. حالا 2 روش رو باید امتحان کنی ، اولی اینکه با خود نرم افزار اکتاو را جابجا کنی تا به اکتاو های خارج از دسترس برسی. و دومی اینکه در حالت انلاین با دکمه های اکتاو خود کیبورد اکتاو رو جابجا کنی تا به اکتاوهای خارج از دسترس برسی. که حالت دوم خیلی محتمل تر است.
نکته دیگه در مورد تایروس2 و مشکل شما هست که یادآور بشم. اکتاوهای خارج از دسترس (مثلا همون G-2) رو در وضعیت اتصال به نرم افزار نمیتونی با کلاوی ها بزنی و باید با موس توی نرم افزار روشون بزنی و تست کنی و کوک کنی.
تمام این موارد رو به صورت ذهنی بزگو کردم و اگر درعمل به نتیجه ی متفاوتی رسیدی عذر میخواهم از دوستان. اما میدونم توضیحاتم تا 90درصد درست است. بله کاملا شدنیاست در تایروس2. با اتصال به همین نرم افزار Tyros Voice Editor و در حالت آنلاین با کیبورد ، کوک کن.
بهرنگ جان در مورد اکتاو باید بگم با خود نرم افزار وقتی جابجا میکنی چون دو اکتاو جابجا میکنه حداکثر دامنه از اکتاومنفی 1تا مثبت 7 هست ولی با خود دستگاه شدنی نبود چه باذموس وچه با کلاویه هیچ تغیری نمیکنه
درمورد دوم هم اگه امکانش هست بیشتر راهنمایی کنی ممنون میشم
behrang
مدیر کل
مدیر کل

پست خوانده نشده

در صفحه هــای قبل pitch کردن را توضیح دادم. شما سوالت رو بفرما رضایی جان.
آواتار کاربر
meysamusic
عضو ویژه
عضو ویژه

پست خوانده نشده

ممنون از شما بهرنگ جان من مشکلم رو در خود ساز حل کردم وسعی میکنم در تایپیک مربوطه راهش رو واسه دوستانی که مثل من شاید نیاز داشته باشن وبلد نیستن توضیح بدم تصویر تصویر
موضوع جدید ارسال پست

بازگشت به “تجهیزات جانبی”

• اطلاعات