یه نرم افزار جالب.

دانلود انواع نرم افزارها و پلاگین های مخصوص موزیک و صدا

مدیران انجمن: behrang، mojtaba190

قوانین انجمن
1.پست های نـامربوط باموضوع مبحث حذف یا منتقل میشوندو
2.معرفی شماره تلفن ، ایمیل وهرنوع ادرس شخصی ممنوع است (درپیام خصوصی مجاز است)
3.قرار دادن لینک های غیراخلاقی و غیرمجاز منجر به حذف اکانت و یا پیگرد قانونی برای شما میشود.
4.لینک های دانلود متفرقه تاریخ اعتبار دارند و این برعهده ارتعاش نیستو
قوانین کامل انجمن ارتعاش
آواتار کاربر
drs
عضو علاقه مند
عضو علاقه مند
کیبرد فعلی: M-Audio
کارت صوتی: Motu
نرم افزار: Logic,FL,Protools
تماس:

یه نرم افزار جالب.

پست خوانده نشده

http://www.ziddu.com/download/6313703/midomis60v5.rar.html

اول دانلود کنید بعد تو ضیحات رو بخونید. :D

[highlight=#d5dadd]

با Midomi آهنگ مورد علاقه‌تان را در موبایل زمزمه کنید تا آن را شناسایی کند !

[/highlight][highlight=#d5dadd]
بدون شک نرم افزاری که در این پست خدمتتان معرفی می کند یکی از جالب ترین و عجیب ترین نرم افزارهایی است که تا به حال با آن برخورد داشته اید . Midomi نرم افزاری است که پس از نصب روی گوشی شما می توانید با تنها زمزمه کردن ۱۵ ثانیه از یک آهنگ , به اصل آن آهنگ به همراه نام خواننده , سال تولید , مشخصات آلبوم , لیریک , موزیک ویدیو و … دست پیدا کنید. برای مثال شاید برای شما پیش آمده است که در ماشین نشسته اید و ناگهان آهنگی پخش می شود که دوست دارید نام آن را بدایند . اکنون کافیست Midomi را باز کرده و تنها ۵ ثانیه از آهنگ را برای این نرم افزار پخش کنید. این مهم نیست که کدام قسمت آهنگ مورد علاقه شما در حال پخش است Midomi آن را با جست و جو در دیتابیس بزرگ خود به راحتی پیدا و در عرض چند ثانیه آن آهنگ را به همراه نام و موزیک ویدیو در اختیارتان قرار می دهد .
[/highlight]

[highlight=#d5dadd]
حال شاید برای شما پیش آمده باشد که شعر و ترانه موزیک دلخواه خود را حفظ نیستید و تنها بخشی از آهنگ آن را به یاد دارید . در اینجا کافیست بخشی از آهنگ و ملودی آن را زمزمه کرده تا به سرعت این نرم افزار تمامی گزینه های احتمالی و نزدیک به ملودی شما را در اختیارتان قرار دهد. برای مثال من بخشی از آهنگ مرغ سحر را زمزمه کردم , همینطور که در تصاویر زیر شاهد هستید این نرم افزار دو مرغ سحر که نزدیک به ملودی خوانده توسط من بود یعنی مرغ سحر استاد شجریان و مرغ سحر , قمر را شناسایی کرده و در بخش دیگری ویدیو کلیپ های مربوط به این آهنگ را در اختیار ما قرار داده است
[/highlight]
وقتی شاگردان آماده باشند [highlight=#ffffff]؛[/highlight] اساتید از راه می رسند.
آواتار کاربر
ArmanSoftware
عضو علاقه مند
عضو علاقه مند

Re: یه نرم افزار جالب.

پست خوانده نشده

برای مثال من بخشی از آهنگ مرغ سحر را زمزمه کردم , همینطور که در تصاویر زیر شاهد هستید

خش ولی تصویری نیست !
آواتار کاربر
farzadhiden
عضو سایت
عضو سایت
اولین ساز: گیتار
کیبرد فعلی: کاسیو
کارت صوتی: firestudio project
میکروفون: AKG
نرم افزار: Reason -Record-FL-SONAR-CUBASE
موبایل: HTCDesire.Galaxynote
زمينه تخصص: آهنگسازي حرفه اي