جهت استفاده از تمامی امکانات سایت  باید وارد  و یا عضو شوید

خروج

+ ارسال پاسخ
 صفحه 18 از 18 |      1 ... 14, 15, 16, 17, 18
 موضوع پست: Re: Yamaha PSR-A3000
پست خوانده نشدهارسال شده در: چهارشنبه تیر 28, 96 8:25 am 
آفلاين
عضو کم کار
عضو کم کار
تاريخ عضويت: يکشنبه اسفند 15, 94 1:04 am
حالت من: Banheppy
اولین ساز: Sa20
کیبرد فعلی: psrA3000
کارت صوتی: Alesis
میکروفون: نمیخوام
زمينه تخصص: مبتدي علاقه مند كيبرد

سلام جناب بهرنگ عزیز البته من میخواستم یه پست جدید سوالم رو مطرح کنم اما کلیدش روپیدانکردم .سوال اول چرا بعضی سمپل هایه صدا وپرکاشن فایلهایه yemتو اکسپکشن ارور ودرنهایت نصب نمیشه البته پک همچنان قابل استفاده هست نهایتا جایگذین میشه کرد .سوال دوم راجب چینش واهمیت ترتیب بانک هایه LSBوMSBدر اکسپکشن منیجر یاماها یه اطلاعاتی اگر بدید لطف بزرگی کردید فکر کنم تنها شما توایران این کارو کرده باشید .منظورم ازچینش الویت بندی و شماره گذاریه چون باحذف اضافه کردن بارها شده تداخل ایجاد شده تو تو پکها من خودم یه فایل yem ازبالا باز میکنم یهppfزیرش قرار میدم تا اینجا همه چیرمرتبه توحذف واضافه جاخالی هارو پرمیکنم مشکل هست جاخالی رو پرنمیکنم .فاصله بعضا شده چندین صدا توppiاکسپورت میشه ولی دستگاه نمیشناسه .طولانی شد .پیشاپیش تشکر

مشخصات

موضوع پست: Re: Yamaha PSR-A3000
پست خوانده نشدهارسال شده در: چهارشنبه مرداد 18, 96 4:56 pm 
آفلاين
عضو ویژه
عضو ویژه
نماد کاربر
تاريخ عضويت: چهارشنبه آذر 17, 89 10:29 pm
حالت من: Pensive
اولین ساز: سه تار
کیبرد فعلی: YAMAHA PSR-A3000
میکروفون: M59
زمينه تخصص: نرم افزارهاي ويدئو
رتبه امتیاز - آزمایشی
با سلام خدمت اساتید گرامی.

با توجه به لود شدن همزمان چند پک در کیبوردهای جدید یاماها علی الخصوص A3000 و S970 این امکان فراهم شده تا از تعداد بیشتر ریتم و صدای سمپلی استفاده گردد.حال با این شرایط تعداد زیادی ریتم بر روی حافظه کیبورد لود میشه ولی یک مشکل ایجاد میشه که نمی توان ریتمها و مولتی پدهای مورد علاقه  خود را در یک پوشه در کنار هم قرار داد  تا دسترسی سریع  و آسان به آنها داشت , به عنوان مثال یک ریتم در صفحه 1 و دیگری در صفحه 10 و دیگری در پک دیگر که برای اجرای سریع آن قدری زمانبر هست  .شاید دوستان بفرمایند که در نرم افزار ریتمها و پدهای مورد نظر را فقط لود نماییم که این کار شدنی هست ولی بسته به نوع مراسم هر بار باید پک cpiجدید ایجاد نموده و هر بار بر روی کیبور لود نمود  که خیلی جالب به نظر نمی آید.آیا راه حلی وجود دارد به عنوان مثال تمامی پکهای مورد نظر را بر روی کیبورد لود نماییم و یک شورتکات از ریتم و پدهای مورد نظر را بر روی حافظه جانبی کپی نموده تا دسترسی سریع و آسان به موارد دلخواه داشته باشیم .اگر چه این امر با ریتمها و پدهای پریست شدنی هست ولی برای  پکهای سمپلی داری قفل میسر نیست .دوستان اگر نظری دارید محبت نمایید راهنمایی نمایید زیرا این مورد  ارزش بررسی و کنکاش را  دارد. دوستانی هم که می فرمایند این یک مزیت هست هم عرض کنم شاید برای ریتمساز نکته مثبت حساب گردد  جهت عدم انتشار ریتمهایش ولی بنده معتقدم که ریتم سمپلی  بدون سمپل که به درد نمی خوره  و هر جایگزینی هم برای سمپلهایش قرار دهیم باز هم ریتم اصلی نمیشه .
خلاصه مطلب اینکه باید  از شرکت یاماها در خواست گردد تا در آبدیتهای بعدی علاوه بر گزینه کپی گزینه شورتکات را هم در منو و امکانات کیبورد اضافه نماید تا مشکل گلچین نمودن توسط کیبورد  هم برای همیشه بر طرف گردد  یا راه حل دیگری توسط دوستان ریتمساز ارائه گردد. با تشکر

مشخصات

+ ارسال پاسخ  صفحه 18 از 18 |      1 ... 14, 15, 16, 17, 18
پاسخ سریع
موضوع:

تعداد صفحات: صفحه 18 از 18

تعداد پست ها:  172 پست

کاربران حاضر در اين انجمن: بدون كاربران آنلاين و 1 مهمان مديران انجمن: behrang, mojtaba190, Mr.Energy
نمايش پست ها از پيشين:  مرتب سازي بر اساس  

قوانين انجمن

شما نمي توانيد مبحث جديدي در اين انجمن ايجاد کنيد
شما نمي توانيد به مباحث در اين انجمن پاسخ دهيد
شما نمي توانيد پست هاي خود را در اين انجمن ويرايش کنيد
شما نمي توانيد پست هاي خود را در اين انجمن حذف کنيد
شما نمي توانيد فايل هاي پيوست در اين انجمن ارسال کنيد
انتقال به: