YAMAHA OR700

میدرنج های اورینتال 64 - 62 - A5000 - A3000 - A2000 -OR700 - A1000 - A3

مدیران انجمن: behrang، mojtaba190

قوانین انجمن
1.پست های نـامربوط باموضوع مبحث حذف یا منتقل میشوند
2.معرفی شماره تلفن ، وبسایت ، ایمیل وهرنوع ادرس شخصی ممنوع است (درپیام خصوصی مجاز است)
3.قرار دادن لینک های غیراخلاقی و غیرمجاز منجر به حذف اکانت و یا پیگرد قانونی برای شما میشود.
قوانین کامل انجمن ارتعاش
behrang
مدیر کل
مدیر کل
اولین ساز: Casio SA21
کیبرد فعلی: A5000 - EA7 - MODX
نرم افزار: MAGIX STUDIO 2022
زمينه تخصص: برنامه سازي كيبرد
تشکر کرده: 228 دفعه

Re: YAMAHA OR700

پست خوانده نشده

d-b نوشته شده:اگه فلش ویروسی به دستگاه زده بشه دستگاه ویروسی میشه ؟
به هیچ وجح.ویروسها مخصوص سیستم عامل های "ویندوز" هستن.این کیبردها غیر از فرمت های قابل اجرا برروشون فرمت دیگه ای رو نمیشناسن.ولی خیلی بهتره که شما همیشه تجهیزاتتون رو پاکیزه از ویروس کنید.

d-b نوشته شده:یه چیزدیگه من تو چند تاسایتا دیدم درمورد اپگرید or 700 یه چیزاییی نوشته بودن ...اینکار امکانپذیره ؟
فایدش چی هست.
خیلی برام جالب و عجیبه!!!!!!!!!!!!!!!!!
میشه بگید کدوم سایت؟لینکش رو بدید؟
من توی هیچ سایت ایرانی غیر از بحث در مورد pa50 و pa80 وکمی هم باقیه کرگ ها مطالب مفیدی در مورد کیبردهای دیگه ندیدم.اگه هم دیدم دقیقا از روی همین سایت نوشته ها رو Copy/Paste کردن.
در مورد آپگرید ورژن های OR700 هم هربار همین جا هم معرفی کردم و هم توضیح دادم که تاثیر دقیق این ورژن جدید چیه!(توی صفحه های قبلیه همین تایپیک)
در واقعا بعد از ورود OR700 به بازار ، دوتا ورژن جدید بعد از مدتی براش اومد.ورژن اول که دقیقا مربوط به رفع نقصی در ارتباط اینترنتیه دستگاه بود که اصلا برای ما که از دنیا دستمون بریده کاربرد نداره. دومی هم یکم اثر بیشتر داشت که الآن یادم نیست.ولی کلا من نمیدونم تو اون سایت هایی که گفتید چی نوشتن اما تاثیری بر روی سیستم های اصلیه دستگاه ندارن.یاماها معمولا با ورژن چیزی به دستگاه اضافه نمیکنه فقط اگه مشکلاتی باشه رفع میکنه.اون هم خیلی کوچیک.
لطفا از دکمه تشکر در گوشه پست استفاده کنید برای بالا رفتن امتیاز موضوع
behrang
مدیر کل
مدیر کل

پست خوانده نشده

آخرین ورژن OR700 که 1.06 بوده اثرش بروی OR700 رو در این متن ، خود سایت یاماها توضیح داده:
Fixed a problem where there is a possibility of incorrect behaviour by loading song data that contains specific lyric information.
هرچی هست اولا اثر چشم گیری بروی دستگاه نداره و اثلا من که تغییری متوجه نشدم (البته تغییر ایجاد میشه)
و دوما چیزیه در مورد Lyric(شعرهای همراه با سانگ) و اینفورمیشن (مشخصات) اون سانک در ماسوره ی اول (شروع).
وقتی یه سانگ رو انتخاب میکنید قبل از اینکه استارت کنید(Play) یک صفحه مستطیلیه سفید ظاهر میشه و مشخصات سازنده رو توش مینویسه.البته باید دکمه ی Lyric رو روی پانل دستگاه بزنید.
rythm
عضو کم کار
عضو کم کار

پست خوانده نشده

سلام به همه ی ارتعاشی های گل
3 تا سوال در مورد OR 700 :

1. فروشنده به من گفت که ترانس فابریک این دستگاه PA-300 B هست. درست گفته؟ با PA-301 فرقی نداره؟ قیمتش رو هم 47،000 تومن میگه(89.10.02 )
2. من می خوام دستگاه رو به لپ تاپ وصل کنم، خروجی USBی لپ تاپ رو کجا وصل کنم؟ می خوام با اف ال کار کنم. درایور خاصی می خواد؟ اگه آره از کجا می تونم گیر بیارم؟
3. برای OR 700 گارانتی خاصی هست؟ ( هرچند گارانتی تو ایران مفهومی نداره)
behrang
مدیر کل
مدیر کل

پست خوانده نشده

اونجاهم پرسیدم.چندقیمت دستگاه رو بهت گفته؟
والا من اولین باره شندیدم pa300-B؟؟ نمیدونم.
ناصر هم دنبال یه ترانس مناسب بود.ولی تا چیزی رو که مطمعنم اینه که توی کاتالوگه OR700 صفحه های اولش نوشته ترانس فابریک PA301 است که توی اران بزحمت گیر بیاد.
هموشون pa300 هستند که توی ولوم زیاد و مدت طولانی توی بلندگوها نویز ایجاد میشه.البته من برام پیش نیومد چون هیچ وقت از بلندگوهای خود OR700 استفاده نمیکردم و بهش فشار نمیومد.ولی خیلی ها انطوری شدن.
بعضیا هم بطور دستساز یه ترانس آمپر بالای 16ولت براش درست کردن و راضی بودن.
قیمت آداپتور pa300 هم 30الی35تومنه.
حالا نمیدونم این رو مغازخ دار برچه مبنایی بتو گفتو گفته!!!!؟!!!!
راستی به ترانسه یه نگاه بنداز ببین ظاهرش به مثل ترانس های pa300 ساف وسوف و تمیزه؟ یا مثل تغلبیاش کج و کوله س؟
اصلا زیرش رو ببین چه مشخصاتی زده.با مشخصات pa300 یکیه یا فرق داره.
در نهایت هم با مغازه داره شرط کن که میرم خونه تستش میکنم اگه نویز افتاد تو بلندگوها برات پسش میارم.(البته چندروز بیشتر فرصت نداری برای تست چون زیاد بشه دیگه پس نمیگیره.)
آواتار کاربر
nasser.r
عضو علاقه مند
عضو علاقه مند
کیبرد فعلی: or700-pa500persian
کارت صوتی: fast track pro
نرم افزار: audition, cubase
محل اقامت: کرمان

پست خوانده نشده

. من می خوام دستگاه رو به لپ تاپ وصل کنم، خروجی USBی لپ تاپ رو کجا وصل کنم؟ می خوام با اف ال کار کنم. درایور خاصی می خواد؟ اگه آره از کجا می تونم گیر بیارم؟
یعنی چی خروجی لپ تاپ...؟؟؟؟من منظورتو نفهمیدم
اگه می خوای ار midi کیبرد توسط usb برای نرم افزار fl استفاده کنی...که خوب حتما باید ارگ رو به نرم افزار بشناسونی...که برای این کار احتیاج به درایور ارگ دارین...از من درایور هاش داخل کارتونش بود....ولی اگر هم نباشه می تونی از سایت یاماها دانلود کنید........من برای cubase این کارو کردم.....

در مورد گارانتی هم که اصلا حرفشو نزن...ایران و گارانتی.؟؟؟..:D از رو ارگت دزدی نکنن ..گارانتی پیشکش....
روزیه روزانه از یزدان گرفتن مفت نیست ........ میدهد روزی ولی روزی ز عمرت میبرد
behrang
مدیر کل
مدیر کل

پست خوانده نشده

پرت MIDI/USB داره که مثل میدی کیبرد به PC متصل میشه.و میتونید با استفاده از نرم افزارهای آهنگ کارهای میدی و سکووانس انجام بدید.
درایورش هم تویه سی دی همراهش هست.در واقع باید باشه.
d-b
عضو کم کار
عضو کم کار

پست خوانده نشده

اینم اطلاعاتی که داشتم که اقابهرنگ عزیز امر کردن اونو بذارم ...

سلام دوست من ...
درسته ترانس فابریکش pa 300 b هستش.
من الان با این ترانس کار میکنم و خبری هم از نویز و این جور چیزا که بچه ها میگن نیست ....

برای این کیبرد یک سال گارانتی هست کهتنها یه شرکت تو ایران اونو ارایه میده .
من تا حالا مشکل گارانتی نداشتم اما از یکی از بچه ها که مجبور شده بود دستگاشو ببره برای گارانتی شنیدم که کارشون خیلی درسته و خوب ساپورت میکنن.

بازم ازخطای صورت گرفته عذر میخوام ...
behrang
مدیر کل
مدیر کل

پست خوانده نشده

سلام به d-b عزیز.
واقعا جدی میگم ولی من که خودم محصوصلات یاماها میفروشم این رو نمیدونستم.
ببین همین پست تو چقدر مفید بود که حتی من هم نمیدونستم.
در مورد نویز هم که گفتی خیلی جالبه.
پس این باید قابل توجه ی دارندگان OR700 باشه از جمله ناصر عزیز که مشکل نویز داشتن.
بهرهال d-b جان من اون دوتا پست رو برداشتم که خدایی نکرده به شخصیت بالای شما جسارتی نشده باشه.ممنون که همکاری کردی.
آواتار کاربر
Sunami
عضو بسیار فعال
عضو بسیار فعال
اولین ساز: YAMAHA PSR 500
کیبرد فعلی: Roland GW-8E V-2
نرم افزار: FL Studio
موبایل: Nokia 1100
زمينه تخصص: مبتدي علاقه مند كيبرد
محل اقامت: همین دور و برا

پست خوانده نشده

سلام من یه چند روز اینترنت نداشتم دیشب هم با بد بختی پست d-bرو خوندم
1)این آداپتور PA300Bکه میگید منم شنیدم ولی از نزدیک ندیدم
2) من از اولشPA300 هم مشکل نویز رو نداشتم و ندارم فقط تنها مشکل PA300اینه که وقتی ساز رو روشن میکنی در مراحل لود کردن اول نور صفحه پرنوره بعد که صدا باند ها میاد و وارد سرویس میشن نور کم میشه و برق کم میاره
3)d-b آدرس اون شرکت رو هم لطف کن و بزار برای منم جالبه که توی ایران بری یاماها گارانتی وجود داره
بعدش هم یه چیز دیگه من یه برنامه جالب (منظورم برنامه ارگ و ریتم نیست)دارم که اگه وقت کنم توی سایت میخوام راه بندازم فعلأ کارتم داره تموم میشه باید زود برم بعدأ براتون میگم
---------------------------------------------------------------------------
[HIGHLIGHT=#ffffff]|:::::>{ به صبر مشكلات عالم همه را بگشاييد }<:::::[/HIGHLIGHT]|
---------------------------------------------------------------------------
d-b
عضو کم کار
عضو کم کار

پست خوانده نشده

nasser.r نوشته شده:
درسته ترانس فابریکش pa 300 b هستش.
من الان با این ترانس کار میکنم و خبری هم از نویز و این جور چیزا که بچه ها میگن نیست ....

برای این کیبرد یک سال گارانتی هست کهتنها یه شرکت تو ایران اونو ارایه میده .
من تا حالا مشکل گارانتی نداشتم اما از یکی از بچه ها که مجبور شده بود دستگاشو ببره برای گارانتی شنیدم که کارشون خیلی درسته و خوب ساپورت میکنن
.
d-bجان ممنون از رهنماییت.....خیلی جالب بود .... من اینجا سالیانه حدود 25 تا 30 ارگ به شاگردام و کسایی که میشناسنم میفروشم با چند تا از فروشنده های کت و کلفت تهرای هم کار میکنم ولی تا امروز هیچ گونه حکایتی از گارانتی یاماها نشنیده بودم....راستش...چند سال پیش توی بازار جمهوری بعضی از فروشندگان یک تعدادی برچسب گارانتی چاپ کرده بودن و میفرستادن برای زیر مجموعه هاشون من درست یادمه اون موقع بیشتر psr260 & a3& psr 640.740 توی بورس بود....ولی این برچسبه هیچ اعتباری نداشت...یک شرکت تعمیرات لوازم الکتریکی بود... که اگه ارگت ایرادی هم پیدا میکرد..ازت پول میگرفت و تعمیر میکرد......اینطوری بگم یعنی کلاه گذاری سر مردم بایک روش سوغلجهشی.....من اون موقع ارگ آموزشی زیاد میفروختم تعدادی از این بچسب هارو برای منم فرستادن اگه پیداشون کنم حتما عکسشونو می زارم توی سایت....
حالا اگه این شرکتی که میگی واقعا باشه ...محشره....یعنی نماینده رسمی شرکت یاماها باشه....
راستی اگه کسی بتونه این آدابتور pa300b رو برای من پیدا کنه ...من خریدارم...فقط بهم خبر بده من پولشو تقدیم کنتم..
راستیd-b جان.در مورد نویز ارگت ....آکبند گرفتی...؟؟؟؟ اگه آکبند گرفتی خدا کنه تا آخرش همین طور باشه ...آخه منم آکبند که گرفتم 2 هفته اول عالی بود ووولی بعد دیگه.....:( :(

سلام دوست من ....

من کیبردم رو اک گرفتم و هیچ مشکلی هم ندارم ....خدایا شکر
در ضمن در مورد خرید اون اداپتور pa 300 b اگه بخوای میتونم کمک کنم من یه اشنا دارم که این اداپتور رو داره ...
اگه خواستی یه پیغام خصوصی بهم بده .... البته با اجازه اقا بهرنگ عزیز :x
موضوع جدید ارسال پست

بازگشت به “سری اورینتال”

• اطلاعات