YAMAHA OR700

میدرنج های اورینتال 64 - 62 - A5000 - A3000 - A2000 -OR700 - A1000 - A3

مدیران انجمن: behrang، mojtaba190

قوانین انجمن
1.پست های نـامربوط باموضوع مبحث حذف یا منتقل میشوند
2.معرفی شماره تلفن ، وبسایت ، ایمیل وهرنوع ادرس شخصی ممنوع است (درپیام خصوصی مجاز است)
3.قرار دادن لینک های غیراخلاقی و غیرمجاز منجر به حذف اکانت و یا پیگرد قانونی برای شما میشود.
قوانین کامل انجمن ارتعاش
آواتار کاربر
tyros5arsalan
عضو ویژه
عضو ویژه
کیبرد فعلی: tyros 5 psr s970
کارت صوتی: roland edirol 16ch
نرم افزار: neondo fl sondforg sonar reaso
زمينه تخصص: ريتم سازي باكيبرد
محل اقامت: تبریز

Download For Tyros2&Tyros3

پست خوانده نشده

سلام بهرنگ جان خوبی چه خبر راستی دارم رو or700 با برد سمپل روشه کار میکنم
behrang
مدیر کل
مدیر کل
اولین ساز: Casio SA21
کیبرد فعلی: A5000 - EA7 - MODX
نرم افزار: MAGIX STUDIO 2022
زمينه تخصص: برنامه سازي كيبرد
تشکر کرده: 229 دفعه

سمپلر شدن or700 كم چيزي نيست

پست خوانده نشده

tyros2arsalan نوشته شده:سلام بهرنگ جان خوبی چه خبر راستی دارم رو or700 با برد سمپل روشه کار میکنم
سلام ارسلان جان.ممنون تو خوبي!!
راجب به اين قضيه يه توضيحي - تفصيري چيزي بكن پس!
اين حرفي كه زدي خيلي سنگينه! همين دريك جمله كوتاه خلاصه اش كردي؟
ميدوني اگه همچين چيزي بشه يعني چي؟
من تخصصم كيبرده و ميدونم كه در عرض چند ماه بازار كيبرد ايران كن فيكون ميشه.مثل طوفان كل بازار ايران از pa50 سمپلر به or700 سمپار تبديل ميشه.
درسته تايروس3 الآن گل سربد ارنجرهاست ولي براي رنجرهاي قيمت بالا و توي كيبردهاي فول پروفشنال.اما پايين بازار هنوز تا حدود75 درصد در دست همون pa50 و pa80 هست.
دركل اين چيزي رو كه گفتي به اين ساده گي ها نميشه در موردش صحبت كرد و بايد كامل توضيح بدي.
خلاصه خوشحال شدم اينجا ديدمت.
لطفا از دکمه تشکر در گوشه پست استفاده کنید برای بالا رفتن امتیاز موضوع
behrang
مدیر کل
مدیر کل

Re: YAMAHA OR700

پست خوانده نشده

قا امکانش هست یادته بهرنگ اگه شما چند تا پست عقب تر من رو نگاه کنی که در مورد امکان نوشتن روژن جدید برای این ساز گفته بودم و شما گفتی فقط یک با این کار انجام شده اما اون چه که مسلمه اینه که این ساز توانایی ارتقاء نرم افزاری رو داره و با استناد به مطالب صفحه ی 22 کاتالوگ فارسی این ساز که خودتون لینک اون رو توی سایت گذاشتیت این ساز توانایی ساپورت فلاپی دیسک رو داره که به صورت اختیاری روی اون نصب میشه پس روی برد اصلی اون جایی برای این مورد تعبیه شده که به ضرورت علم سخت افزار هر درایو ورود و خروج داده یا دیتا به یک سیستم باید دارای دو پرت یا راه باشه یک راه برای اطلاعات که برای فلاپی دیسک از کابل IDEاستفاده میشه که در حال حاضر رایج ترین نوع پورت انتقال داده در بین سخت افزار های یک مکانیزمه ویک پورت پاور برای روشن نگه داشتن درایو هستش خوب اگه این دو پورت روی برد این ساز وجود داشته باشه و وقتی امکان ایجاد ورژن جدید نرم افزاری برای یک ساز وجود داره میشه اون رو ارتقاء داد از طرفی OR700 توانایی ساپورت USB DEVICE رو داره که میتونه به عنوان هارد در این ساز عمل کنه پس انجام چنین کاری غیر ممکن نیست فقط باید دید که کی؟ توسط چه کسی؟ و با چه روش کارکردی؟ این امر میسر میشه
منصور جان این توضیحات قشنگی که دادی چه ربطی به سمپل داره؟؟؟؟؟؟؟؟
با اجازه ی منصور عزیز یه توضیحاتی در این مورد بدم که مطلب بازتر بشه.
1_اولا تو درمورد قابلیت ساپورت فلاپی دیسک و این چیزا توسط OR700 اشتباه برداشت کردی
اون ساپورت منظورش خیلی ساده تر از این حرفاست.شما حتی CD-ROM هم میتونید بهش متصل کنیدو چیزهایی از این قبیل.ولی به ساده گی توسط پورت USB نه اینکه سوکتش رو دستگاه داشته باشه.مثلا فلاپی درایو USB یا سی دی رام USB و...
2_دوما اگر هم اون چیزهایی که گفتی توی OR700 تعبیه شده باشه بازم کاری به سمپل نداره
منصور جان قابلیت اتصال حافظه جانبی چکار به پردازشگر مولتی مدیای فرمت Wave داره؟
3_سوما صد در صد اینکارها برای این شرکت های نره قول شدنیه
بله اگر شرکت بخواد یا کسی خرج کنه بده به این مهندسین الکترونیک میشه توش یکار هایی کرد.الکترونیک نشد نداره ولی موضوع اینه که طبق روال گذشته تا حالا یاماها از این جور کارها نمیکنه.حداقل تاحالا که نکرده.معمولا میاد برای چهارتا قابلیت یک مدل جدید میسازه.ولی کرگ اینکار رو نمیکنه و با ورژن همون مدل رو ارتقا میده.
4_چهارما من اون مطلب رو برای ارسلان جان بیشتر برای این زدم چون میدونم چیزی رو که گفت بیشتر یک بلوف بود
(خودش هم این رو باید بخونه) از چیزها زیاد برای ما لاف میزنند دوستان.ناراحتی نداره، اگر راست بود که چیز به این عظیمی رو دو خط توضیح میداد
آواتار کاربر
Sunami
عضو بسیار فعال
عضو بسیار فعال
اولین ساز: YAMAHA PSR 500
کیبرد فعلی: Roland GW-8E V-2
نرم افزار: FL Studio
موبایل: Nokia 1100
زمينه تخصص: مبتدي علاقه مند كيبرد
محل اقامت: همین دور و برا

پست خوانده نشده

سلام بچه ها
یه سوال در مورد OR700وA1000 این سازها میتونن در محیط ریتم سازی به پرکاشنت های درام کیت های ایرانی و خلیجیو عربی پیتچ بند بدن یا نه یعنی موقع ضبط یا در محیط ادیت ریتم روی پرکاشنت ها پیتج ایجاد کرد تا صدای درام کیت بم تذ یا زیر تر اجرا بشه
ممنون
---------------------------------------------------------------------------
[HIGHLIGHT=#ffffff]|:::::>{ به صبر مشكلات عالم همه را بگشاييد }<:::::[/HIGHLIGHT]|
---------------------------------------------------------------------------
behrang
مدیر کل
مدیر کل

پست خوانده نشده

man/you نوشته شده:سلام بچه ها
یه سوال در مورد OR700وA1000 این سازها میتونن در محیط ریتم سازی به پرکاشنت های درام کیت های ایرانی و خلیجیو عربی پیتچ بند بدن یا نه یعنی موقع ضبط یا در محیط ادیت ریتم روی پرکاشنت ها پیتج ایجاد کرد تا صدای درام کیت بم تذ یا زیر تر اجرا بشه
ممنون
ناصرجان خداروشکرکه امتحان املاء نیست چون مستقیم رد میشدی.چندتا غلط داری؟ :D
آره گلم.برای همشون میشه.در هر حات و وظعیتی هم میشه. برای مدل های پایین تر هم میشه.
behrang
مدیر کل
مدیر کل

پست خوانده نشده

ممنون از احسان عزیز.چرا از من اجازه میگیری! خودت صاحب اجازه ای.
آره ناصر جان sfx هم توی ریتم سازی - مولتی پد سازی و سکووانس پیچ بند میگیره.همونطور که گفتم مدل های پایین تر هم میگیرن. ولی متاسفانه اونطوری که فکر میکنید هم ایجاد تنوع نمیکنه.مثلا وقتی شما توی ریتم از درام کیت عربی یک استفاده میکنی و فقط میخوایی دوتا از تیمپوها رو پیچ کنی و باقی معمولی باشند نمیشه.همش باهم پیچ میشه.
خلاصه بهتر از نداشتنشه ولی به درام کیت سازی هم نمیرسه.
behrang
مدیر کل
مدیر کل

پست خوانده نشده

چون بحث کلی شد دنباله اش در تایپیک مربوط قرار گرفت.
تایپیک "محلی برای علاقه مندان کیبردهای یاماها"
behrang
مدیر کل
مدیر کل

Re: آدابتور..pa301

پست خوانده نشده

nasser.r نوشته شده:دوستان من تقاضای دارم.......هرکدوم از عزیزانی که pa301 برای or700 سراغ دارن..... محبتی بکنن از محل فروش ش مارو هم بی نسیب نزارن....من دیگه هر جارو که بگین زدم....ولی نیافتم که نیافتم.....
ناصرجان این رو که چندوقت پیش قرار شد منصور کمکت کنه.(دوستش مهندس الکترونیک بود) و یا خودت روی گزینه ی دستسازش کار کنی. مشخصات روهم که بهت گفتم.
آواتار کاربر
nasser.r
عضو علاقه مند
عضو علاقه مند
کیبرد فعلی: or700-pa500persian
کارت صوتی: fast track pro
نرم افزار: audition, cubase
محل اقامت: کرمان

پست خوانده نشده

بهرنگ جان اگه مشخصات ولتاژ وآمپر شو داشتم ....میدادم همینجا برام بسازن.....شما نمی دونی این مشخصات چیه....؟؟؟
راستی یک سوال دیگه...بهرنگ زنگ زدم تهران بهم گفتن پایه و اسپیکر تایروس 300 تومن میشه....حالا اگه پایه رو فاکتور بگیریم فکر میکنی بتونم اسپیکرشو تا حدود 200 برای 700 بخرم...؟؟؟؟؟ اصلا ارزش این کارو داره....؟؟ یا اینگه این اسپکر ها مخصوص تایروس هستش... و نمیشه برای مدل دیگهای استفاده کرد....؟؟؟نظرت چیه...؟ممنونم
روزیه روزانه از یزدان گرفتن مفت نیست ........ میدهد روزی ولی روزی ز عمرت میبرد
behrang
مدیر کل
مدیر کل

پست خوانده نشده

nasser.r نوشته شده:بهرنگ جان اگه مشخصات ولتاژ وآمپر شو داشتم ....میدادم همینجا برام بسازن.....شما نمی دونی این مشخصات چیه....؟؟؟

راستی یک سوال دیگه...بهرنگ زنگ زدم تهران بهم گفتن پایه و اسپیکر تایروس 300 تومن میشه....حالا اگه پایه رو فاکتور بگیریم فکر میکنی بتونم اسپیکرشو تا حدود 200 برای 700 بخرم...؟؟؟؟؟ اصلا ارزش این کارو داره....؟؟ یا اینگه این اسپکر ها مخصوص تایروس هستش... و نمیشه برای مدل دیگهای استفاده کرد....؟؟؟نظرت چیه...؟ممنونم
اسپیکراش خیلی جالبن و ساب خوبی هم دارن ولی به قیمتش زیاد نمی ارزه و یه رابط مخصوص داره فکر کنم نشه برای OR700 استفاده کرد.

بهرهال فکر کنم با 200تومن بتونی چیز مناسب تری گیر بیاری.
موضوع جدید ارسال پست

بازگشت به “سری اورینتال”

• اطلاعات