جهت استفاده از تمامی امکانات سایت  باید وارد  و یا عضو شوید

خروج

+ ارسال پاسخ
 صفحه 1 از 5 |    1, 2, 3, 4, 5  
 موضوع پست: تبلیغات مخرب علیه A2000 و کیبوردهای Yamaha
پست خوانده نشدهارسال شده در: يکشنبه مرداد 5, 92 12:16 am 
آفلاين
عضو بسیار فعال
عضو بسیار فعال
تاريخ عضويت: يکشنبه آبان 21, 90 12:54 am
حالت من: Bookworm
اولین ساز: A3
کیبرد فعلی: PA800 & A2000
موبایل: HTC Butterfly
زمينه تخصص: نوازندگي كيبرد
رتبه امتیاز - آزمایشی
دوستان یه  سئوال دارم.آیا تا حالا کسی مشکل سخت افزاری از A2000 مشاهده کرده یا نه؟ مثلا هنگ یا داغ کردن lcd و...؟
این کیبورد توی دی ماه 1390 وارد بازار ایران شد و میخوام بدونم کسی تابحال یا این دستگاه مشکل سخت افزاری داشته یا خیر؟

آرام قدم برداری برای "زندگی کردن"

مشخصات YIM

موضوع پست: Re: Yamaha A2000
پست خوانده نشدهارسال شده در: يکشنبه مرداد 6, 92 5:30 pm 
آفلاين
عضو فعال
عضو فعال
نماد کاربر
تاريخ عضويت: جمعه شهریور 17, 90 3:16 am
حالت من: Relaxed
اولین ساز: Casio-CT637
کیبرد فعلی: Tyros 3
کارت صوتی: Realtek HD
نرم افزار: LMMS, Anvil, PriMus, Audacity
موبایل: Huawei Mate 9
زمينه تخصص: نرم افزارهاي آهنگسازي
رتبه امتیاز - آزمایشیرتبه امتیاز - آزمایشیرتبه امتیاز - آزمایشیرتبه امتیاز - آزمایشی
sahand89 نوشته است:
سئوال دومم هم اینه که دوستان تا حالا کسی مشکل سخت افزاری از A2000 مشاهده کرده یا نه؟ مثلا هنگ یا داغ کردن lcd و ...
  این برای من هم خیلی مهمه، چون یه جورایی رفتم تو فکر که یه دونه A2000 هم بخرم.  
یه کمی هم هنوز بین A2000 و S950 مرددم.  

مشخصات

پست خوانده نشدهارسال شده در: دوشنبه مرداد 6, 92 2:04 am 
آفلاين
مدیر کل
مدیر کل
تاريخ عضويت: سه شنبه بهمن 29, 87 6:15 am
اولین ساز: Casio SA21
کیبرد فعلی: S975 - EA7 - Genos
کارت صوتی: ICON aio6
نرم افزار: MAGIX STUDIO 2017
موبایل: Note5
زمينه تخصص: برنامه سازي كيبرد
رتبه امتیاز - آزمایشیرتبه امتیاز - آزمایشیرتبه امتیاز - آزمایشیرتبه امتیاز - آزمایشیرتبه امتیاز - آزمایشیرتبه امتیاز - آزمایشیرتبه امتیاز - آزمایشیرتبه امتیاز - آزمایشیرتبه امتیاز - آزمایشیرتبه امتیاز - آزمایشیرتبه امتیاز - آزمایشی
اتفاقا یکی از دلالیش هم میتونه این باشه که برخی عزیزان کرگ باز که نمیتونن این رو باور کنند تک و توک حرفهای خنده داری راجب A2000 زدند (توی اینترنت) که نه فیلمی برای اثبات دارند و نه حتی یک نفر که A2000 داشته باشه اعلام کرده باشه.
-
توی ارتعاش راجب مطلبی ، تا مدرک موصق نباشه و فیلم و سایت رسمی و چندتا کاربر شناخته اعلام نکنند ، (مدارک موصق قبلا توی قوانین سایت عنوان شدند) هیچ اخبار غلطی داده نمیشه و اگر هم اعلام بشه موصق و قابل قبول نیست.

مشخصات YIM

موضوع پست: محبوبیت Yamaha A2000
پست خوانده نشدهارسال شده در: دوشنبه مرداد 7, 92 5:23 pm 
آفلاين
عضو بسیار فعال
عضو بسیار فعال
تاريخ عضويت: يکشنبه آبان 21, 90 12:54 am
حالت من: Bookworm
اولین ساز: A3
کیبرد فعلی: PA800 & A2000
موبایل: HTC Butterfly
رتبه امتیاز - آزمایشی
دوستان این موضوع رو مطرح میکنم ولی به هیچ وجه نمیخوام به حاشیه بره.
حتما در جریانید که بعد از کاهش قیمت A2000 و تایروس 3 تقاضا برای خرید این دو مدل و بخصوص A2000 زیاد شده و بعضی از سایتها که از فروش برندهای دیگه و یا تبدیل 500 سود به جیب میبردن، برای تشویش اذهان عمومی اقدام به ایجاد بخشهای مختلف بر علیه A2000 کردن.من توی یکی از اینا که دیگه واقعا با یه مشت مزخرفات داشت میتاخت چند تا جواب گذاشتم. از جمله:
.
نوشته بودن: A2000 بسیار کیبرد محدودی است.
جواب من: اولا تا الان چندین پک با صداها و ریتمهای کاملا استاندارد و عالی برای A2000 ساخته شده و همه میتونن تهیه کنن. نرم افزار مربوطه هم به لطف برخی دوستان در دسترس هست. دوما همه میدونن که تعداد ریتمها ساخته شده برای A1000 و or700 بسیار زیاد و متنوع هست و A2000 میتونه مثل بلبل همه اونها رو اجرا کنه. پس این یک کیبرد با تنوع ریتم بسیار بالاست و این موضوع کاملا مغایر محدودیت است.
.
نوشته بودن : A2000 مثل or700 مشکل سخت افزاری داره.
جواب من : بیش از یک سال از ورود A2000 به ایران میگذره. مسلما اگر مشکل سخت افزاری داشت باید تا الان اعلام میشد. ولی در هیچ انجمنی و هیچ سایتی کسی از وجود مشکلا سخت فزاری در A2000 چیزی نگفته. پس حتما وجود نداره که کسی اعلام نمیکنه.
.
نوشته بودن : دستگاهی که آداپتورش جدا فروخته میشه بدرد نمیخوره!
جواب من : آخه کجای دنیا کیبرد رو با آداپتورش میشناسن؟ آداپتور همراه کیبرد هست ولی قیمت کیبرد و آداپتور بطور مجزا گفته میشه تا خریدار قیمت اصلی هر دو دستگاه رو بدونه. بعدشم فروش مجزا باعث میشه کاربر خودش نوع آداپتورش رو انتخاب کنه. یکی آداپتور 30 تومنی لازمشه یکی آداپتور 140 تومنی. نمیشه که بزور همه آداپتور 140 تومنی بردارن.
.
نوشته بودن : الان دو تا A2000 که خراب شدن توی تعمیرگاه دوستم واسه تعمیر آوردن ولی وسایلش توی ایران پیدا نمیشه!
جواب من : میشه لطف کنید یه فیلم چند ثانیه ای یا حداقل یه عکس از این دوتا برامون بزاری طوری که هم کیبردها مشخص باشن و هم تعمیرگاه بودن مغازه؟ بعدشم مگه تا حالا این کیبردهای یاماها که مشکل پیدا کردن دیگه درست نشدن؟ یعنی هر کیبرد یاماها که خراب شده تا الان همین جوری مونده رو دست صاحبشون؟ آقا میخوایید ضد تبلیغ کنید چرا حرف بی اساس میگید.
.
نوشته بودن : نه ما ضد تبلیغ نمیکنیم علیه A2000 . اصلا به هیچ برندی تبلیغ نمیکینیم.
جواب من : پس لطفا بنر تبلیغاتی برندهای دیگه مثل یاماها و رولند و کاسیو رو کنار بنر تبلیغاتی سپید موج که توی صفحه اولتون هست قرار بدید تا همه مطمئن بشن که شما برای یک برند خاص تبلیغ نمیکنید.
.
نوشته بودن : اونا نمایندگی ندارن!
جواب من : ....
.
من نتونستن به این حرفشون و حرفهائی که بعد از این زده شده بود جواب بدم. چون کاربری من مسدود شده بود و امکان درج مطلب برای من نبود و زیر اسم کاربریم نوشته بودن: اخراج به دلیل تبلیغات غلط.
البته سر Pa600 هم همینجوری برخورد کردن. وقتی به طور منطقی و با مدرک به Pa600 ایراد گرفته شد باز همین قضیه اخراج و تهدید مطرح شد. میتونید توی تایپک Pa600 قضیه رو ببینید :
.
viewtopic.php?f=90&t=7827&p=69742#p69742
.

الان هم که الانه هیچ فیلم و عکسی از اون دوتا کیبرد خراب نتونستن بزارن. البته من مطمئنم که کاملا دروغ گفتن و کیبرد خرابی در کار نیست. حالا خودتون قضاوت کنید. من واقعا تبلیغات کردم یا فقط جواب یه مشت اراجیف رو با منطق دادم.

آرام قدم برداری برای "زندگی کردن"

مشخصات YIM

پست خوانده نشدهارسال شده در: دوشنبه مرداد 7, 92 10:33 pm 
آفلاين
با تعداد پست های زیاد
با تعداد پست های زیاد
نماد کاربر
تاريخ عضويت: جمعه خرداد 12, 91 8:50 am
حالت من: Bored
اولین ساز: PSR 640
کیبرد فعلی: PSR A2000
میکروفون: صدام مناسب نیست
موبایل: Apple Iphone 5s
رتبه امتیاز - آزمایشی
سهند جان بقول شما اگر مشکلی واسه A2000 بود الان حداقل یه سرو صدایی شده بود تو انجمنا...
بعدشم شما خدتو اذیت نکن بذار هر سایتی هر انجمنی هر حرف بیخودی که میخواد راجعبه هرچی که میخواد بزنه...
مهم اینه که اکثر دوستان با ارتعاش اشنا هستن.حداقل حرفی رو بدون اساس نمیزنه.مثل همین pa600 که بهرنگ لطف کرده و با مدرک حرف زده...

اصن در حدی نیستن که بخوای ذهنتو درگیرشون کنی...

مشخصات YIM

پست خوانده نشدهارسال شده در: چهارشنبه مرداد 9, 92 6:13 am 
آفلاين
عضو فعال
عضو فعال
نماد کاربر
تاريخ عضويت: جمعه شهریور 17, 90 3:16 am
حالت من: Relaxed
اولین ساز: Casio-CT637
کیبرد فعلی: Tyros 3
کارت صوتی: Realtek HD
نرم افزار: LMMS, Anvil, PriMus, Audacity
موبایل: Huawei Mate 9
زمينه تخصص: نرم افزارهاي آهنگسازي
رتبه امتیاز - آزمایشیرتبه امتیاز - آزمایشیرتبه امتیاز - آزمایشیرتبه امتیاز - آزمایشی
behrang m نوشته است:
اتفاقا یکی از دلالیش هم میتونه این باشه که برخی عزیزان کرگ باز که نمیتونن این رو باور کنند تک و توک حرفهای خنده داری راجب A2000 زدند (توی اینترنت) که نه فیلمی برای اثبات دارند و نه حتی یک نفر که A2000 داشته باشه اعلام کرده باشه.
-
توی ارتعاش راجب مطلبی ، تا مدرک موصق نباشه و فیلم و سایت رسمی و چندتا کاربر شناخته اعلام نکنند ، (مدارک موصق قبلا توی قوانین سایت عنوان شدند) هیچ اخبار غلطی داده نمیشه و اگر هم اعلام بشه موصق و قابل قبول نیست.

sahand89 نوشته است:
دوستان این موضوع رو مطرح میکنم ولی به هیچ وجه نمیخوام به حاشیه بره.
حتما در جریانید که بعد از کاهش قیمت A2000 و تایروس 3 تقاضا برای خرید این دو مدل و بخصوص A2000 زیاد شده و بعضی از سایتها که از فروش برندهای دیگه و یا تبدیل 500 سود به جیب میبردن، برای تشویش اذهان عمومی اقدام به ایجاد بخشهای مختلف بر علیه A2000 کردن.من توی یکی از اینا که دیگه واقعا با یه مشت مزخرفات داشت میتاخت چند تا جواب گذاشتم. از جمله:
.
نوشته بودن: A2000 بسیار کیبرد محدودی است.

نوشته بودن : A2000 مثل or700 مشکل سخت افزاری داره.
.
نوشته بودن : دستگاهی که آداپتورش جدا فروخته میشه بدرد نمیخوره!

نوشته بودن : الان دو تا A2000 که خراب شدن توی تعمیرگاه دوستم واسه تعمیر آوردن ولی وسایلش توی ایران پیدا نمیشه!

نوشته بودن : نه ما ضد تبلیغ نمیکنیم علیه A2000 . اصلا به هیچ برندی تبلیغ نمیکینیم.
جواب من : پس لطفا بنر تبلیغاتی برندهای دیگه مثل یاماها و رولند و کاسیو رو کنار بنر تبلیغاتی سپید موج که توی صفحه اولتون هست قرار بدید تا همه مطمئن بشن که شما برای یک برند خاص تبلیغ نمیکنید.
.
نوشته بودن : اونا نمایندگی ندارن!
جواب من : ....
.
من نتونستن به این حرفشون و حرفهائی که بعد از این زده شده بود جواب بدم. چون کاربری من مسدود شده بود و امکان درج مطلب برای من نبود و زیر اسم کاربریم نوشته بودن: اخراج به دلیل تبلیغات غلط.
البته سر Pa600 هم همینجوری برخورد کردن. وقتی به طور منطقی و با مدرک به Pa600 ایراد گرفته شد باز همین قضیه اخراج و تهدید مطرح شد. میتونید توی تایپک Pa600 قضیه رو ببینید :
.
viewtopic.php?f=90&t=7827&p=69742#p69742
.

الان هم که الانه هیچ فیلم و عکسی از اون دوتا کیبرد خراب نتونستن بزارن. البته من مطمئنم که کاملا دروغ گفتن و کیبرد خرابی در کار نیست. حالا خودتون قضاوت کنید. من واقعا تبلیغات کردم یا فقط جواب یه مشت اراجیف رو با منطق دادم.

بچه ها اینا را گفتین من راستش خیلی کنجکاو شدم ببینم قضیه از چه قراره. بعد از کلی گشتن پیداش کردم. ولی هنوز باورم نمیشه در جامعه ی کیبورد ایران یه همچین سایت درپیتی (اگر خیلی خیلی مودبانه بخوایم حرف بزنیم) وجود داشته باشه.
آخه اینا با خودشون چی فکر کردن؟ نه جدی!!!!!!     من هنگ هنگم. خیلی زور داره والا.
دوستان از چند حالت خارج نیست: یا اینا خودشونا به نفهمیدن زدن (باز هم خیلی مودبانه) یا فکر کردن که ما نمیفهمیم. (دور از جون بچه های ارتعاش)

طرف نوشته A2000 ساپورتش کمه. ده لامصب اگه یه دونه کیبورد ساپورت ریتم تقریبا همه ی مدل های یاماها را داشته باشه همین A2000 است. نمیدونم طرف 455 دفعه نوشته مشکل آداپتور داره چون آداپتور های غیر اصلی قابل اعتماد نیست. خوب این الان مشکل کیبورده؟؟؟    .
نوشته نرم افزارش نیست. یعنی تو روز روشن.....  
نوشته توی ارتباط برنامه ی سمپل و... با کیبورد هنگ میکنه. یعنی اون بیچاره نمیدونه که این سافت ویر ها یی که برای ادیت و ... سمپل هست آفلاین کار میکنن؟؟؟
نوشته مشخصات کیبورد را بعد زیر صداهای یوزر و ریتم ها نوشته عموما ماکزیمم تعداد 10 تا. بعدش هم دو تا دیگه نوشتن زیرش پس عجب محدوده!!!!!!

حرف من اینه که یه مدیر سایت (اون سایت) یا اینا را نمیدونه که میگه نمیدونم یا اگه می دونه و میاد دروغ میگه، باید پرسید چرا؟؟؟

ناظم جان، این چون به "مبحث" مشکلات و ... ای (که حقیقت هم ندارند) مربوط بود اینجا نوشتم. اگه میبینی که جای بهتری هست که دستت را می بوسه.

مشخصات

موضوع پست: Re: آیا یاماها A2000 مشکل سخت افزاری دارد؟
پست خوانده نشدهارسال شده در: چهارشنبه مرداد 9, 92 9:26 pm 
آفلاين
مدیر کل
مدیر کل
تاريخ عضويت: سه شنبه بهمن 29, 87 6:15 am
اولین ساز: Casio SA21
کیبرد فعلی: S975 - EA7 - Genos
کارت صوتی: ICON aio6
نرم افزار: MAGIX STUDIO 2017
موبایل: Note5
زمينه تخصص: برنامه سازي كيبرد
رتبه امتیاز - آزمایشیرتبه امتیاز - آزمایشیرتبه امتیاز - آزمایشیرتبه امتیاز - آزمایشیرتبه امتیاز - آزمایشیرتبه امتیاز - آزمایشیرتبه امتیاز - آزمایشیرتبه امتیاز - آزمایشیرتبه امتیاز - آزمایشیرتبه امتیاز - آزمایشیرتبه امتیاز - آزمایشی
مهرداد جان هیچ جای بحثی ندارم که مثل مدیر اون سایته تازه کار بیام 10 تا پست پشت سر هم داستان و قصه های طولانی بنویسم که من اینم و اونم و همش بگم شکایت میکنم و همه بهم بخندن.بعد هم همه آخرش بدونن بالاترین کیبوردی که باهاش کار کردم pa500 بوده.
بحث این تایپیک اینه :
خواهش میکنیم هرکس بعد از این حدود 18ماه که A2000 وارد بازار شده ، یک مشکل سخت افزاری ازش دیده اینجا عنوان بکنه.
A2000 تابهال نه کسی ازش گذارش هنگ کردن داده
نه داغ میکنه
نه مشکل اداپتور ایرانی داره که بچه های سایت خیلیاشون اداپتور ایرانی دارند
و حتی از لحاظ ریتم خیلی بیشتر از pa800 و pa500 و pa600 و باقی ریتم براش است.هم سمپلی و هم قدیمی ها.
قبلا هم گفتم کاربران تازه وارد میتونند یک فیلم از مشکلشون آپلود کنند.مثل فیلمی که عابروی این سایت دروغگو و تبلیغات دروغش رو برده و از ترس وحشت همه کاربرا رو اخراج کردند.
این فیلم دیگه جهانی شده.
http://www.youtube.com/watch?v=chJeQxvBcS0

مشخصات YIM

موضوع پست: پاسخ به دروغهایی راجب A2000
پست خوانده نشدهارسال شده در: جمعه مرداد 18, 92 11:46 am 
آفلاين
عضو علاقه مند
عضو علاقه مند
تاريخ عضويت: يکشنبه شهریور 26, 91 8:41 pm
اولین ساز: yamaha psr-740
کیبرد فعلی: YAMAHA A2000
موبایل: sony experia go
رتبه امتیاز - آزمایشیرتبه امتیاز - آزمایشی
با سلام خدمت دوستان عزیز ارتعاشی و غیر ارتعاشی، عرب و عجم  ، سفید و سیاه  ، ایرانی و غیر ایرانی
.
تیتر سخنم رو با این جمله شروع کردم که همه بدانند ما با هیچ گروهی دشمنی نداریم و تعصب بی جا هم به خرج نمیدهیم.
.
تو برخی از سایتهایی که زمینه فعالیتشون شاید با ما در مواردی در یک راستا باشه چند وقتی است که شروع کردند بهتبلیغات عوام فریبانه بر علیه ارنجر محبوبYAMAHA A2000که میخوام اینجا یک اطلاع رسانی کلی با همکاری بچه ها داشته باشیم. چرا که با این قیمت مناسب مطمئنا خیلی ها در فکر خرید این کیبورد محبوب هستند.
اینجا میخوام یک مطلبی رو نقل قول کنم از یکی از سایتها که طبق قوانین و احترامی که بچه های ارتعاش برای دیگران قائل هستند ، اسمش رو نمیارم . تو اون سایت مشکل اساسیA2000رو چنین مطرح کرده اند :
.
!!!!!!!!!!!!!!!!!!؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
نقل قول:
مشکل اساسی کهA2000دارد
1 - در هیچ کجای دنیا کیبوردی بدون آداپتور فروش نمیرود ، تنها در ایران این کار صورت میگیرد
کیبوردی که هنگام خرید آدابتور ان ارائه نمیشود و باید برای روشن کردن ان هزینه اضافه هم بدهیم ، برای خرید مناسب نیست ،
شما وقتی کیبوردA2000خریداری میکنید باید برای روشن کردن ان یک آداپتور هم جداگانه خریداری کنید
و این آداپتور مشخص نیست اصلی است یا چینی درجه 5 و یا متفرقه و ... ( آیا ماشین بدون استارت به فروش میرسد؟ )
خوب دوستان من که بعد از دیدن این مطلب خیلی خوشحال شدم و تصمیمم در مورد خریدA2000صد در صد شد. چرا ؟
چونA2000که نزدیک به دو سال است وارد بازار ایران شده است کوچکترین عیبی ندارد و هیچ گونه گزارش خرابی هم دیده نشده و تنها عیبی که دارد این است که آداپتورش جدا فروخته میشود. (عجب عیب خفنی !!!) ای کاش تمامی کالاهایی که میخریدیم این چنین بودند...
.
جالبه مثالی که تو اون سایت زده بودند که در بالا هم نقل قول کردم --->   ( آیا ماشین بدون استارت به فروش میرسد؟ )
من حاظرم ماشین بدون استارت بخرم و استارتش رو دو برابر قیمت تهیه کنم به شرطی که حداقل تا دو سال قسمتهای دیگه ماشین عیبی به هم نزنه .
.
ذکر یک نکته هم در اینجا ضروریه : دوستان عزیز و دلسوز مثل آقا بهرنگ  زحمت کشیدند و آداپتور مخصوص این کیبورد رو به صورت آداپتور اصلی و ایرانی تهیه کردند و در دسترس برای مصرف کننده قرار دادند با قیمتها ی متفاوت که قیمت آداپتور ایرانی حدود 80.000 تومان و آداپتور اصلی حدود 140.000 تومان میباشد. که آداپتور ایرانی هم حدود دو سال است که به خوبی داره کار میکنه .
.
نتیجه گیری اول : بعد از گذشت نزدیک به دو سال ارنجر محبوبYAMAHA PSR-A2000تنها عیبی که دارد (البته از نظر بعضیها ) این است که آداپتورش باید جدا تهیه شود که به نظر بنده این اصلا عیب نیست .
نتیجه گیری دوم :YAMAHA PSR-A2000آینده بسیار روشنی در بازار داره چه از لحاظ فنی چه از لحاظ قیمت چه از لحاظ کاربردی و ... و مشخصه که چرا دارند این همه سنگ جلوی پای این کیبورد میندازن. چون رقیب سرسختی برای بعضی از دستگاههای موجود هست که بعضی متعصبانه سنگشون رو به سینه میزنند. و با پشتیبانیهایی که دوستان عزیز به خصوص آقا بهرنگ در زمینه ساخت ریتم و پک دارن انجام میدن دیگه واضحه که چه آینده روشنی در انتظار A2000  است.
.
و در آخر میخواستم بگم که :
ارتعاش : یک گروه صمیمی ، یک خانواده ، یک جمع دوستانه و یک فضای واقعی است برای کاربرانش نه یک فضای مجازی.
ارتعاش : بهترین محیط است برای هنرمندان ، موسیقی دانان ، نوازنده ها ، و کسانی که علاقه به موسیقی و به خصوص موسیقی الکترونیک دارند.
ارتعاش : بهترین مکانی است که میتوانی آزادانه بحث کنی و جواب بگیری و البته در هر محیط این چنینی میبایست قوانین و مقررات رو رعایت کنید.
ارتعاش : فضایی است که کسی تعصب کورکورانه بر چیزی ندارد ولی در مقابل حرفهای اشتباه ، بحث میشود ، کلی وقت گذاشته میشود تا درست از غلط ، قابل تشخیص باشد.ارتعاش : فضایی است که در آن یک ارنجر بسیار محبوب سال 2012 را به خاطر نداشتن آداپتور داخل جعبه مورد حمله قرار نمیدهند.
.
* بخش معرفی A2000 و مقایسه اون هم که در سایت موجود هست و دوستان میتونند قابلیتهای این دستگاه رو مطالعه کنند .

مشخصات

موضوع پست: Re: کسانی که A2000 دارند و یا قصد خرید دارند حتما بازدید کنن
پست خوانده نشدهارسال شده در: جمعه مرداد 18, 92 11:56 am 
آفلاين
عضو علاقه مند
عضو علاقه مند
از همه بچه ها درخواست دارم کسانی که A2000 دارند و یا از نزدیک با این کیبورد کار کردند ویا کارکردن دوستانشون رو دیدند نظراتشون رو به صورت خلاصه اینجا بزارن تا این تاپیک به همراه تاپیک اصلی یاماها A2000 در این سایت بشن مرجع تحقیق برای خرید و شناسایی این ارنجر قدرتمند .

مشخصات

موضوع پست: Re: کسانی که A2000 دارند و یا قصد خرید دارند حتما بازدید کنن
پست خوانده نشدهارسال شده در: جمعه مرداد 18, 92 12:08 pm 
آفلاين
عضو علاقه مند
عضو علاقه مند
راستی خیلی ها سر قیمت این کیبورد بحث کردن در سایتهای مختلف و میخواستن به . این کاهش قیمت رو نشانه ضعف این ارنجر نشون بدن که باید بگم همین امروز 1392-05-18 در سایتهای خارجی اگر نگاهی بیندازید قیمت این ساز رو میتونید ببینید.
قیمت فروش اصلی (خرده فروشی به توصیه سازنده) : حدود 1700 یورو یا به عبارتی 7.200.000 تومان
قیمت فروش با تخفیف ویژه : حدود 1300 یورو یا به عبارتی 5.570.000 تومان
این هم لینکش :

http://www.musicstore.de/is-bin/INTERSH ... fferSearch

وارد این صفحه بشید و بالا سمت راست تو قسمت search تایپ کنید A2000 و اینتر رو بزنید.

مشخصات

+ ارسال پاسخ  صفحه 1 از 5 |    1, 2, 3, 4, 5  
پاسخ سریع
موضوع:

تعداد صفحات: صفحه 1 از 5

تعداد پست ها:  50 پست

کاربران حاضر در اين انجمن: بدون كاربران آنلاين و 1 مهمان مديران انجمن: behrang, mojtaba190, Mr.Energy
نمايش پست ها از پيشين:  مرتب سازي بر اساس  

قوانين انجمن

شما نمي توانيد مبحث جديدي در اين انجمن ايجاد کنيد
شما نمي توانيد به مباحث در اين انجمن پاسخ دهيد
شما نمي توانيد پست هاي خود را در اين انجمن ويرايش کنيد
شما نمي توانيد پست هاي خود را در اين انجمن حذف کنيد
شما نمي توانيد فايل هاي پيوست در اين انجمن ارسال کنيد
انتقال به: