جهت استفاده از تمامی امکانات سایت  باید وارد  و یا عضو شوید

خروج

+ ارسال پاسخ
 صفحه 3 از 5 |      1, 2, 3, 4, 5  
 موضوع پست: Re: تبلیغات مخرب علیه A2000 و کیبوردهای Yamaha
پست خوانده نشدهارسال شده در: جمعه مرداد 18, 92 11:21 pm 
آفلاين
عضو بسیار فعال
عضو بسیار فعال
تاريخ عضويت: يکشنبه آبان 21, 90 12:54 am
حالت من: Bookworm
اولین ساز: A3
کیبرد فعلی: PA800 & A2000
موبایل: HTC Butterfly
زمينه تخصص: نوازندگي كيبرد
رتبه امتیاز - آزمایشی
sahand89 نوشته است:
این کیبورد توی بهمن ماه 1391 وارد بازار ایران شد و ...
پست اول ویرایش شد. دوستان شرمنده اشتباه تایپی بود که بجای 90 نوشته شده بود 91 . ممنون از توجه atrin

آرام قدم برداری برای "زندگی کردن"

مشخصات YIM

پست خوانده نشدهارسال شده در: شنبه مرداد 19, 92 11:21 am 
آفلاين
عضو فعال
عضو فعال
نماد کاربر
تاريخ عضويت: پنج شنبه تیر 1, 91 6:27 pm
حالت من: Coldturkey
اولین ساز: casio ctk4000
کیبرد فعلی: کیبوردمون کجا بود!!!
کارت صوتی: ............
میکروفون: ...........
نرم افزار: fl studio
موبایل: galaxy pocket
رتبه امتیاز - آزمایشی
منم وقتی حرفای دوستان رو خوندم باورم نشد.بعدش که رفتم و خوندم دیدم افتادن به جون این A2000 .ولی بیشتر خنده ام گرفت.به خاطر بحث های بچگونه.مخصوصا همون قسمت ماشین بدون استارت.هه هه هه
خب ظاهرا تا الان هم که کسی مشکلی از a2000 اصلا اعلام نکرده.پس نشون میده همه حرفایی که توی اون سایت زده شده با واقعیت متناقض هستش.
ولی اگه بازم مشکل جزئی داشته باشه که مطمئنا نداره از اون 800 خودشون که بهتره.
شاید اینجا جاش نباشه ولی منم ارگمو گذاشته بودم واسه فروش.همه میگفتن 400 تومن بذاری خوبه.هه هه.
کلا میخوام بگم من اصلا از همون ابتدای عضویت از سایتشون خوشم نیومد.
البته اینم بگم که همونجا هم حرف هایی از تایروس زدن که فلانه و فلان. ولی خب باور نکردم.
از آقا سهند هم تشکر ویژه می کنم به خاطر دفاع از A2000 /چون تشکر زدن کم بود واسشون.
موفق باشید

مشخصات

پست خوانده نشدهارسال شده در: شنبه مرداد 19, 92 2:30 pm 
آفلاين
عضو بسیار فعال
عضو بسیار فعال
رتبه امتیاز - آزمایشی
از اونجائی توی ارتعاش همه حرفها با سند و مدرک زده میشه، قسمتی از مشاجره خودم با مدیر کل سایتی که یه تایپک مجزا برای تخریب A2000 باز کرده رو برای عزیزان میزارم. البته در پستهای قبلی این موضوع رو نوشتم ولی تصاویرش رو هم میزارم تا دیگه جای حرف و حدیث نمونه.
مدیر کل سایت در طی چند تایپک طویل به شدت به A2000 تاخته بود که فقط چند جملشو اینجا میزارم.
.

.

.

.

.
من اومدم و خیلی منطقی براشون توضیح دادم که نباید A2000 رو با pa3x مقایسه کنن. همچنین مزایای A2000 رو خیلی ساده توضیح دادم. طوری که برای کم سوادها هم قابل درک باشه.
.

.
طبق عکسهای بالائی دقیقا خودشون گفتن که برای سپید موج تبلیغ میکنن و خرید A2000 رو نفی میکنن ولی:
.

.
ولی داره طوری برخورد میکنه که انگار نه انگار. آقا وقتی داری میگی سپید موج جوایز مسابقاتت رو داده و تو داری براش تبلیغ میکنی، دیگه چرا داری حاشا میکنی؟ بعدشم مگه اسم تایپکت "A2000 و شایعات و مقایسه با برندهای دیگر" نیست. پس اگه نمیخوای مقایسه کنی چرا روی اسم تایپک نوشتی. نکنه موقع نوشتن اسم تایپک، الکل توی ادکلنهات حالتو یه جور دیگه کرده بود
بگذریم. من دوباره یه پست زدم:
.

.
آقای مدیر جوابی نداشتن بدن. هادی اومد و یه پست زد :
.

.
آقای مدیر جواب فرمودن:
.

.
عجب جواب منطقی  
آقای مدیر گفتن که مغازه دوستشون که تعمیر کاره 2 تا A2000 آوردن که خرابه و دوستشون میگه قطعاتش پیدا نمیشه. من گفتم آقا یه عکس یا یه فیلم از اون دوتا A2000 بگیر برامون بزار تا مطمئن بشیم که راست میگی.   ولی با کمال تاسف پست من رو حذف کردن. الان دیدم پست خودش رو هم حذف کرده تا سایر کاربرها نگن فیلم بزار.
در ادامه آقای مدیر دیدن دیگه داره اوضاشون خراب میشه و موندن کاربرائی مثل من به ضرر ایشون هست. اومدن این کار رو کردن :
.

.
اگه به عکسهای بالائی دقت کنید میبینید زیر نام کاربری من چی نوشتن. واقعا آدمهای بی منطقی هستن و جرات روبرو شدن با واقعیت رو ندارن. آقا تو که نمیتونی حرف مخالفتو گوش بدی اصلا چرا سایت باز کردی  

مشخصات YIM

موضوع پست: تبلیغات مخرب علیه A2000 و کیبوردهای Yamaha
پست خوانده نشدهارسال شده در: يکشنبه مرداد 20, 92 1:39 pm 
آفلاين
با تعداد پست های زیاد
با تعداد پست های زیاد
نماد کاربر
تاريخ عضويت: جمعه اردیبهشت 8, 90 12:11 am
حالت من: Bored
اولین ساز: PSR-640
کیبرد فعلی: A2000
کارت صوتی: createve-blaster
نرم افزار: magix
موبایل: LG-4XHD
زمينه تخصص: ريتم سازي باكيبرد
رتبه امتیاز - آزمایشیرتبه امتیاز - آزمایشی
آقا یکی بره به اینا بگه بسه دیگه بیشتر از این خودتون رو مسخره مردم نکنین با این دروغ های خنده دار و  من در اوردی که از خودتون  میسازید. دیگه شرایط عوض شده مردم گول حرفای خنده دار و بچگانه شمارو نمیخورن         
با این کاراشون فقط دارن ابروی خودشون رو میبرن البته ثواب هم میبرن چون مردمو میخندونن و دل مردمو شاد میکنن با چرت وپرتاشون       

ایشون هم با این مطالبی که داش سهند عکساشو گذاشته بهتره بیشتر از این خودشو خراب نکنه که اخرش مجبور میشه درشو تخته کنه بره به مشتریاش تستر رژلب و ادکلن بده     

مشخصات YIM

پست خوانده نشدهارسال شده در: يکشنبه مرداد 20, 92 9:07 pm 
آفلاين
عضو علاقه مند
عضو علاقه مند
تاريخ عضويت: جمعه دی 8, 91 7:55 am
حالت من: Brooding
اولین ساز: sa21
کیبرد فعلی: جنسیس پرشین
موبایل: samsung
دوستان این مدت من همه پستها رو میخوندم دلم میخاست تو بحثتون شرکت کنم ولی دیدم واقعا همتون افتادین رو دنده لج اون اقایون تو سایتشون شما رو تحریک میکنن و وادارتون میکنن عکس العمل نشون بدین نسبت به حرفاشون . بهرنگ داره زحمت میکشه واسه اکثر مدلهای یاماها .داره وقت میزاره خوب حقشه بیاد از عملکردش دفاع کنه باید مزد کارو زحمتشو بگیره حالا ما بیایم بگیم چون ایشون داره از A2000 تعریف میکنه حتما داره به ملت قالبش میکنه نه عزیزم همونطوری که از مزایاش میگه اگه معایبی هم داره خوب میگه  .این روش مقایسه وشناساندن یه مدل از کیبرد به کاربران با تخریب کردن افراد زحمت کش موسیقی و به زیر سوال بردن انها اصلا راه درستی نیست منم نمیخام راه اونارو ادامه بدم ویه طرفه قضاوت کنم من حرفم اینه اقای بهرنگ عزیز و اقای *** گرامی شما مدیران سایت هستین باید الگو باشین واسه همه کاربراتون چرا خصومت ودشمنی چندتا سایت موسیقی ایرانی وجود داره که با این روشی که شما پیش گرفتین تیشه به ریشه اونها دارین میزنین بیاین دوست باشیم بیاین کمک هم باشیم کدورتهارو کنار بزارین کاریکنین که کاربراتون یاد بگیرن تو یه فضای سالم وبدون حاشیه فعالیت کنن به امید اون روزی که به خاطراسم بردن یه سایت همکار ایرانی تو یه سایت دیگه پستمون پاک نشه به امید روزی که همه مدیران سایتها دور هم جمع بشن و واسه پیشرفت سایتشون به هم کمک کنن ..

مشخصات

موضوع پست: Re: Yamaha A2000
پست خوانده نشدهارسال شده در: دوشنبه مرداد 20, 92 1:03 am 
آفلاين
عضو بسیار فعال
عضو بسیار فعال
رتبه امتیاز - آزمایشی
abbasnaeij نوشته است:
دیدم واقعا همتون افتادین رو دنده لج اون اقایون تو  سایتشون شما رو تحریک میکنن و وادارتون میکنن عکس العمل نشون بدین نسبت به  حرفاشون.
لجبازی با کی؟ فکر نکنم کسی از روی لجبازی توی این تایپک حرفی گفته باشه. وقتی یه عده حدود یک ماه هست دادن دروغ و تهدید تحویل مردم میدم میدن به نظر شما ما باید بشینیم و نگاه کنیم. آیا این سکوت به نظر شما نشانه تائید حرفای اونا نیست؟ ما تحریک نمیشیم بلکه با سند و مدرک جواب یه عده سودجو رو میدیم.

abbasnaeij نوشته است:
منم  نمیخام راه اونا رو ادامه بدم ویه طرفه قضاوت کنم من حرفم اینه اقای بهرنگ  عزیز و اقای *** گرامی شما مدیران سایت هستین باید الگو باشین
هیچ کس دوست نداره راه اونا رو پیش بگیره. چون بیراهه هست نه راه. اینم بدونید که اونا شروع کننده این بحثها هستن نه ما. ما فقط داریم دروغها و استدلالهای بی اساس اونا رو برای همه رو میکنیم و با سند و مدرک حرف میزنیم. خوبیهای A2000 و در کنار بدیهاش میگیم. ولی چون سود آقایون از راه تخریب A2000 هست اینه که نمیخوان به اشتباهشون پایان بدن و دست از دروغگوئی و تخریب بردارن. من بهرنگ رو به عنوان مدیر یک سایت برای خودم الگو میدونم ولی مدیر کل سایت .... رو به هیچ عنوان. چون تا حالا از بهرنگ دروغی نشنیدم. هر وقت هم که حرفی در مخالفتش زده شده رو با منطق رد یا قبول کرده. ولی اون آقایون ( شکر خدا زیاد مدیر دارن) وقتی حرفی مخالفشون بزنی بلافاصله حذف میشی و تهدید.
.
abbasnaeij نوشته است:
به امید اون روزی که به خاطراسم  بردن یه سایت همکار ایرانی تو یه سایت دیگه پستمون پاک نشه به امید روزی که  همه مدیران سایتها دور هم جمع بشن و واسه پیشرفت سایتشون به هم کمک کنن  ..
انشااله تا 200 سال دیگه شاید، شاید بشه. ولی فکر نکنم عمر من و شما کفاف بده همچین روزائی رو ببینیم.

مشخصات YIM

موضوع پست: تبلیغات مخرب علیه A2000 و کیبوردهای Yamaha
پست خوانده نشدهارسال شده در: دوشنبه مرداد 20, 92 3:56 am 
آفلاين
مدیر کل
مدیر کل
تاريخ عضويت: سه شنبه بهمن 29, 87 6:15 am
اولین ساز: Casio SA21
کیبرد فعلی: S975 - EA7 - Genos
کارت صوتی: ICON aio6
نرم افزار: MAGIX STUDIO 2017
موبایل: Note5
زمينه تخصص: برنامه سازي كيبرد
رتبه امتیاز - آزمایشیرتبه امتیاز - آزمایشیرتبه امتیاز - آزمایشیرتبه امتیاز - آزمایشیرتبه امتیاز - آزمایشیرتبه امتیاز - آزمایشیرتبه امتیاز - آزمایشیرتبه امتیاز - آزمایشیرتبه امتیاز - آزمایشیرتبه امتیاز - آزمایشیرتبه امتیاز - آزمایشی
دوست عزیزم "مازیار" و آقای abbasnaeij عزیز.
لمس این مسائل و تفاوت ها بیشتر از هرچیزی توسط خودتون حس میشه ، نه ما.
ارتعاش فیلم میذاره.
ارتعاش دمو میذاره.
ارتعاش عکس از همون ساز میذاره.
ارتعاش منبع رسمی اعلام میکنه.

ارتعاش برای هیچ شرکتی بنر و پوستر نمیزنه و ادعای بی طرف بودن نمیکنه.
ارتعاش از هیچ شرکتی برای مسابقه و جایزه و مخارج سایت پول نمیگیره.
آقایون ارتعاش یک سایت تنها است.
ارتعاش فقط متعلق به اعضای پرسنلش است.

4تا سایت انحصاری دارند برای برندهای کرگ تبلیغ میکنند و کاسبی دارند.
40تا وبلاگ برای کرگ تبلیغ میکنند.
-
اگر یک مقاله و خبر از ارتعاش پیدا کردید که بیدونه فیلم و منبع و سند بود ، من در حظور همه عذر خواهی میکنم و این رو یک امتیاز منفی برای سایتمون محسوب میکنم.
سیاست های ارتعاش
-
حالا با توجه به موضوع تایپیک ، شما (مازیار و عباس) بفرمایید کدوم یک از این مشکلات عنوان شده ی A2000 رو تایید میکنید؟
من میتونم کلی مشکل از کیبوردهای کرگ با فیلم و سند و شاهد نشون بدم.
مگه اون فیلم آبرو ریزیه pa600 رو ندیدید؟
حتما باید اینطوری آبروشون بره؟

مشخصات YIM

پست خوانده نشدهارسال شده در: دوشنبه مرداد 21, 92 10:42 am 
آفلاين
با تعداد پست های زیاد
با تعداد پست های زیاد
نماد کاربر
تاريخ عضويت: شنبه اردیبهشت 3, 90 4:55 pm
حالت من: Angelic
کیبرد فعلی: S770
کارت صوتی: Audio g
زمينه تخصص: آهنگسازي با كيبرد
با سلام
ببخشید که دیر به این مبحث رسیدم
من که تمام کیبوردهای یاماها رو از PSR-640 به بعد داشتم و چند ماه هم با A-2000 و S-950 کار کردم
هیچ گونه مشکل سخت افزاری براش ندیدم و مهمترین تفاوت یاماها با برندهای دیگر در سخت افزار قدرمتند و مطمنش هست

مشخصات

پست خوانده نشدهارسال شده در: دوشنبه مرداد 21, 92 12:56 pm 
آفلاين
با تعداد پست های زیاد
با تعداد پست های زیاد
نماد کاربر
تاريخ عضويت: جمعه اردیبهشت 8, 90 12:11 am
حالت من: Bored
اولین ساز: PSR-640
کیبرد فعلی: A2000
کارت صوتی: createve-blaster
نرم افزار: magix
موبایل: LG-4XHD
زمينه تخصص: ريتم سازي باكيبرد
abbasnaeij نوشته است:
حرفم اینه اقای بهرنگ عزیز و اقای *** گرامی شما مدیران سایت هستین باید الگو باشین واسه همه کاربراتون چرا خصومت ودشمنی چندتا سایت موسیقی ایرانی وجود داره که با این روشی که شما پیش گرفتین تیشه به ریشه اونها دارین میزنین بیاین دوست باشیم بیاین کمک هم باشیم ..

عباس جان توی ارتعاش شکی در این نیست که ما یه مدیر شایسته و محترم داریم و من یکی اوستارو الگو قرار میدم برای خودم تو موسیقی   ولی اونجا از این خبرا نیست. اولا که چندصدتا مدیر و جانشین داره دوم اینکه کلی با پرخاش و بی ادبی جواب میدن اگر مخالفباشی و فقط میشه گفت یه محل تبلیغاتی باز کردن که مردم رو گول میزنن من خودم با یکی از مدیرای اونجا (م.ر)سر یه موضوع بحثم شد ایشون جوری حرف میزدن که ادم فکر میکنه داره با یه لات حرف میزنه.  ایشون خیلی راحت میگفتن تایروس 4 یه کیبرد خونگی و اموزشیه و من بابت این حرف  خیلی محترمانه ازشون خواستم مبنای این تشخیص رو بگن که جواب ایشون به من این بود :  
(برای من ارزشی نداری که جوابتو بدم)   

در پستای دیگه صحبت از کیبرد و تعصب شد که بازم ایشون معلومات گرانبهای خودشون در اختیار ما گذاشتن و گفتن موتیف با اینکه از جز تولیدات رده بالای یاماهاست تو قسمت سینت ولی بازم از ارنجر های کرگ خیلی پایینتره
درجواب من بهش گفتم شما اصلا موتیف رو تست کردین که اینو میگین؟ بعد یه تومار زد که من با اون کیبرد و این کیبرد کار کردم من با کیبردی کار کردم که تو فقط توی اینترنت عکسشو دیدی من با کیبردی کار کردم که شاید دو نفر تو ایران بیشتر باهاش کار نکرده که من دومیشم من سه ایکس رو که تو از پشت ویترین مغازه ها دیدی رو اوراق کردم و در نهایت در مورد موتیف هم گفت پستونکاشو تعویض کردم خوب این چه شخصیتی است آخه!

بعدش من در مقابل این طرز صحبت کردن دوتا چیز بهش گفتم یکی اینکه شما اگه سه ایکس رو اوراق میکنی میشه یه توضیح در مورد هنگش موقع کمپرس سمپل بدید و دوتا عکسم از اون موتیفی که تعمیر کردید بزارید که داخل موتیف رو ببینیم در جواب سوال  اول در اومد گفت "دارم فیلم سینمایی اکشن میبینم ، حوصله ندارم توضیح بدم برات "و در جواب درخواست عکس ، یه عکس از داخل کاتالوگ موتیف که توب وب پر هست برام گذاشته.
بعد من بهش گفتم از این عکسا که تو نت پره عکس از خود موتیف که بازش کردی بزار که در نهایت یه مشت حرف بی ادبی زد که لیاقت خودشو داره و حساب منم بن کردن  

خب حالا عباس جان شما چطور میگید یه سایت معتبر با اعضای متخصص با همچین سایتی که مدیرش اینطور بی شخصیته همکاری کنه و یکی بشن با هم     
نه اقا جان اصلا ارتعاش همیشه ارتعاشه و هیچوقت درکنار این سایتهای بی ارزش و تبلیغ کننده قرار نمیگیره

مشخصات YIM

پست خوانده نشدهارسال شده در: دوشنبه مرداد 21, 92 8:53 pm 
آفلاين
مدیر کل
مدیر کل
تاريخ عضويت: سه شنبه بهمن 29, 87 6:15 am
اولین ساز: Casio SA21
کیبرد فعلی: S975 - EA7 - Genos
کارت صوتی: ICON aio6
نرم افزار: MAGIX STUDIO 2017
موبایل: Note5
زمينه تخصص: برنامه سازي كيبرد
رتبه امتیاز - آزمایشیرتبه امتیاز - آزمایشیرتبه امتیاز - آزمایشیرتبه امتیاز - آزمایشیرتبه امتیاز - آزمایشیرتبه امتیاز - آزمایشیرتبه امتیاز - آزمایشیرتبه امتیاز - آزمایشیرتبه امتیاز - آزمایشیرتبه امتیاز - آزمایشیرتبه امتیاز - آزمایشی
آقایون لطفا به موضوع تایپیک هم یک نیم نگاهی بندازید.
سینا جان این شخصی رو ک عنوان کردی دوستان توی تهران بهم گفتندتوی مغازه های کیبورد قبلا کارگری میکرده.
اصلا شما اشتباه  میکنید با همچین افرادی بحث میکنید.
بحث سر تخریب کیبوردهای یاماها است کلا ک چرا این کارها رو میکنند؟
واقعا بنظر شما چرا؟
غیر از ظربه شدیدی ک شرایط ویژه فروش A2000 بهشون وارد کرده و بازار 800 و 600 و 500 رو کساد کرده ، چه دلیل دیگه ای داره؟
چه لذتی داره برندی رو که 100ها نفر روش ادعای مالکیت دارند روش مانوور بدید؟!
باور کنید اگر رولند یک میدرنج سمپلر بزنه ، من درنگ نمیکنم برای خریدنش ولی حاظر نیستم درهیچ صورتی به طرف برندی برم که هر کس از راه رسیده یه ناخونک بش زده.

مشخصات YIM

+ ارسال پاسخ  صفحه 3 از 5 |      1, 2, 3, 4, 5  
پاسخ سریع
موضوع:

تعداد صفحات: صفحه 3 از 5

تعداد پست ها:  50 پست

کاربران حاضر در اين انجمن: بدون كاربران آنلاين و 1 مهمان مديران انجمن: behrang, mojtaba190, Mr.Energy
نمايش پست ها از پيشين:  مرتب سازي بر اساس  

قوانين انجمن

شما نمي توانيد مبحث جديدي در اين انجمن ايجاد کنيد
شما نمي توانيد به مباحث در اين انجمن پاسخ دهيد
شما نمي توانيد پست هاي خود را در اين انجمن ويرايش کنيد
شما نمي توانيد پست هاي خود را در اين انجمن حذف کنيد
شما نمي توانيد فايل هاي پيوست در اين انجمن ارسال کنيد
انتقال به: