ارتعاش - مشاهده مبحث - Yamaha PSR-A3000

جهت استفاده از تمامی امکانات سایت  باید وارد  و یا عضو شوید

خروج

+ ارسال پاسخ
 صفحه 10 از 20 |      1 ... 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13 ... 20  
 موضوع پست: Re: Yamaha PSR-A3000
پست خوانده نشدهارسال شده در: شنبه اردیبهشت 11, 95 9:26 am 
آفلاين
عضو کم کار
عضو کم کار
تاريخ عضويت: پنج شنبه مهر 25, 92 4:23 pm
اولین ساز: casio sa21
کیبرد فعلی: Yamaha.a3000
میکروفون: shoor
موبایل: honor 6
زمينه تخصص: نوازندگي كيبرد
ممنون از راهنماییتون .یه سوال اگر بخواهیم یه عکس پس زمینه قرار بدیم با چه نرم افزاری تبدیلش کنیم که تو صفحه اجرا بشه تو کتاب راهنما نوشته ۴۸۰*۸۰۰ با پسوند BMP.با تشکر از همه دوستان ارتعاش وبهرنگ عزیز

مشخصات

پست خوانده نشدهارسال شده در: شنبه اردیبهشت 11, 95 11:45 am 
آفلاين
عضو ویژه
عضو ویژه
نماد کاربر
تاريخ عضويت: چهارشنبه آذر 17, 89 10:29 pm
حالت من: Pensive
اولین ساز: سه تار
کیبرد فعلی: YAMAHA PSR-A3000
میکروفون: M59
زمينه تخصص: نرم افزارهاي ويدئو
رتبه امتیاز - آزمایشی
vahid 2000 نوشته است:
ممنون از راهنماییتون .یه سوال اگر بخواهیم یه عکس پس زمینه قرار بدیم با چه نرم افزاری تبدیلش کنیم که تو صفحه اجرا بشه تو کتاب راهنما نوشته ۴۸۰*۸۰۰ با پسوند BMP.با تشکر از همه دوستان ارتعاش وبهرنگ عزیز

با سلام
رایج ترین نرم افزار ، فتو شاپ با ورژنهای متعدد هست که می تونید عکس را فراخوانی و ریسایز و در زمان سیو نمودن فرمت BMP را انتخاب نمایید.یا نرم افزار ACDSee  هم میتونید تغییر سایز و تغییر فرمت دهید.( تغییر سایز: ctrl+r و تغییر فرمت ctrl+f) و خیلی نرم افزارهای دیگر که در نت کافیه یک سرچ کوچک بنمایید . با تشکر

مشخصات

پست خوانده نشدهارسال شده در: يکشنبه اردیبهشت 12, 95 9:27 am 
آفلاين
با تعداد پست های زیاد
با تعداد پست های زیاد
نماد کاربر
تاريخ عضويت: شنبه اردیبهشت 3, 90 4:55 pm
حالت من: Angelic
کیبرد فعلی: S770
کارت صوتی: Audio g
زمينه تخصص: آهنگسازي با كيبرد
رتبه امتیاز - آزمایشیرتبه امتیاز - آزمایشی
behrang نوشته است:
همیشه از ریتم های PSR-A1000 بعنوان یک سری ریتم های درهم و مبهم که هیچ ربطی به ریتمهای ایرانی هم ندارند یاد کردیم. حتی زمان خودش.
.

طبق درخواستی که اونموقع یاماها از نماینده خودش در ایران داشت ( سال 1380) هدف ساختن ریتم هایی بود که معرف یه منطقه از ایران باشن به عنوان موسیقی محلی با سازهای ایرانی ( تارو نی  و سنتور و دف ) که اولین بار بود در کیبوردهای یاماها قرار میگرفت .
که البته هیچکدوم از این ریتم های نظم و کیفیت نداشت و به گفته خیلی ها حتی سازنده ریتم های فابریک دستگاه هم نمیتونست 15 دقیقه باهاش نوازندگی کنه !!!

behrang نوشته است:
ریتمهای OR700 هم باز تغییر انچنانی نکردند.
.

انصافا کیفیت و نظم ریتم ها بهتر شده بود  و میشد به تعداد انگشتان دست ریتم به در بخورد پیدا کرد .

behrang نوشته است:
همچنان میگفتیم ریتمسازها بد بودند و این اتفاق باز در A2000 تاحدودی تکرار شد با کمی بهبود.

.

ریتم های فابریک a-2000 دقیقا همون ریتم های or700 بودن با کمی تغییر
اما مشکل اصلی این بود که در طول ده سالی که از تولیدا1000 میگذشت سیستم موسیقی پاپ و مجلسی ایران با موسیقی سنتی فاصله گرفت به طوری که در مجالس موسیقی از دف ونی و تار و سه تار استفاده نمیشد و ریتم های محلی کاربردی در کیبورد نداشت .
بنابراین نیاز به سازنده یا سازندگان ریتمی احساس میشد که با موسیقی روز ایران و نیاز مجالس و همینطور با قابلیت های کیبورد یاماها اشنا باشه .

behrang نوشته است:
زمان A3000 متوجه شدم اشکال اصلی از کجا بوده.
نماینده بی لیاقت ایرانی طی هر دوره در آخرین لحظات ، اون هم بخاطر فشار شرکت یاماها به ریتمساز ها اعلام میکند.
نه فرصتی برای ویرایش و اصلاح و حتی تعویض ریتمها وجود داشته.
نه فرصتی برای نظر سنجی از چند نفر.
نه نرم افزار اصلیِ یاماها برای دقت و سرعت عمل در ساختن آکوردهای مختلف ریتم.
نه وجود استدیو یا مکان یا حتی نسخه ای از کیبورد اصلی برای ساختن اون ریتمها
.

بهرنگ جان به نظر من مهم اینه که هر کس بتونه از زمان و شرایط بهترین استفاده رو بکنه و من با جرات میگم بهترین ریتم فابریک در همه  کیبوردهای اورینتال متعلق به A3000 هست . حالا با تمام کمبودها موفق شدی ریتم های کاملا مناسبی رو براش اماده کنی.
کسانی هم که اشکال میگیرند  این ریتم ها رو با a-1000 مقایسه کنن که حتی یه افکت هم در ریتم هاش مورد استفاده قرار نگرفته بود
یا با 0r-700 نه اینکه با ریتم های کرگ. چون هیچ کیبودری تاحالا جرات استفاده از ریتم فابریک ایرانی رو در کیبوردهاش نداشته !!!!

مشخصات

پست خوانده نشدهارسال شده در: يکشنبه اردیبهشت 12, 95 8:02 pm 
آفلاين
مدیر کل
مدیر کل
تاريخ عضويت: سه شنبه بهمن 29, 87 6:15 am
اولین ساز: Casio SA21
کیبرد فعلی: S970 - EA7
کارت صوتی: ICON aio6
نرم افزار: MAGIX STUDIO 2017
موبایل: Note5
زمينه تخصص: برنامه سازي كيبرد
رتبه امتیاز - آزمایشیرتبه امتیاز - آزمایشیرتبه امتیاز - آزمایشیرتبه امتیاز - آزمایشیرتبه امتیاز - آزمایشیرتبه امتیاز - آزمایشیرتبه امتیاز - آزمایشیرتبه امتیاز - آزمایشیرتبه امتیاز - آزمایشیرتبه امتیاز - آزمایشیرتبه امتیاز - آزمایشی
شوالیه آسمان نوشته است:
من با جرات میگم بهترین ریتم فابریک در همه  کیبوردهای اورینتال متعلق به A3000 هست . حالا با تمام کمبودها موفق شدی ریتم های کاملا مناسبی رو براش اماده کنی.
گرچه شما یک نوازنده باسابقه و آموزش دهنده کیبورد هستی و نظرت باید مهم باشه ولی من این رو بحساب لطف شما میذارم.
من خودم هستم که تاسف میخورم برای شرایط یاماها در ایران و وجود چنین افرادی که هیچ ارزشی برای هنر و اعتبار و کیبورد قائل نیستند و فقط به ابعاد بیزنسی و شغلی خودشون نگاه میکنند در این مسائل.
چرا من نتونستم ریتمهایی در حد پک های BM توی پرست A3000 بذارم؟!
حتی یک A3000 آزمایشی به من و ارسلان ندادند که با استفاده از درام کیت های جدید ویا سیستم درام ست اپ باهاش ریتم بسازیم.
با یک A2000 شخصی که ازآن خودم بود ساخته شدند.
با درام کیت های قدیمی A1000 و درام کیت های پک Oriental که چیدمان این کیت ها از همون ابتدا نامناسب با سلیقه های ریتمهای ایرانی اعلام شد.
در قرارداد به ما گفته شد نباید از هیچ خواننده و اهنگی کپی بسازید ولی دیدیم که در دموهای ایرانی و پک ناقصه Oriental Mix کلی از اهنگهای مختلف ایرانی کپی شده که حتی میشه سازنده این اهنگها از یاماها شکایت کنه.
شاید باور نکنید ولی لیست ریتم های ایرانیِ درخواستی A3000 را من بدونِ اعلام یا درخواست قبلیِ کسی به نماینده یاماها پیشنهاد کردم. بقول معروف تیری در تاریکی انداختم و گرفت.

مشخصات YIM

پست خوانده نشدهارسال شده در: جمعه اردیبهشت 17, 95 12:18 pm 
آفلاين
عضو ویژه
عضو ویژه
نماد کاربر
رتبه امتیاز - آزمایشی
باسلام
دوستان کسی گلچین بانک صدا واسه PSR-A3000 موجود ندارد.بانکهای صدای A1000 را دانلود نموده ام که هم تعدادشون زیاد هست و  برای گلچین نمودن هم وقت گیر هست و هم تنظیمات جالبی ندارند.تعدادی هم در تاپیک A2000 بود که دوستان لطف نموده بودند و در سایت قرار داده بودند را دانلود کردم.با تشکر

مشخصات

پست خوانده نشدهارسال شده در: جمعه اردیبهشت 17, 95 3:12 pm 
آفلاين
عضو هیئت مدیره
عضو هیئت مدیره
نماد کاربر
تاريخ عضويت: پنج شنبه مهر 14, 90 8:33 pm
حالت من: Brooding
اولین ساز: YAMAHA PSR 630
کیبرد فعلی: YAMAHA TYROS 2
کارت صوتی: Realtek HD
موبایل: HUAWEI HONOR 4X
رتبه امتیاز - آزمایشیرتبه امتیاز - آزمایشی
با تشکر از شما دوست عزیز ولی فکر میکنم این دمو ها بیشتر جایگاه و محبوبیت A3000 را تضعیف میکند چون صداها بسیار ضعیف بودند.
صداهای خود A3000 چندین برابر زیبا تر و بهتر و دلنشین تر هستند بنظرم.
من فکر میکنم شما که زحمت کشیدید و این فیلم ها را برای ما گذاشتید بهتر بود با صداهای قدرتمند خود a3000 دمو بذارید.

مشخصات YIM

پست خوانده نشدهارسال شده در: جمعه اردیبهشت 17, 95 5:04 pm 
آفلاين
ناظم
ناظم
نماد کاربر
تاريخ عضويت: جمعه تیر 4, 89 2:11 pm
حالت من: Artistic
اولین ساز: Casio Sa21
کیبرد فعلی: Psr S970
کارت صوتی: تو فکرش هستم
میکروفون: WEM hc2000
نرم افزار: Adobe Audition-Sonar
موبایل: Note 3
زمينه تخصص: نوازندگي كيبرد
رتبه امتیاز - آزمایشیرتبه امتیاز - آزمایشیرتبه امتیاز - آزمایشیرتبه امتیاز - آزمایشیرتبه امتیاز - آزمایشی
مجتبی جان . ایشون بیشتر قصد داشتن که صداهایی که سمپل گرفتن رو  به نمایش بذارن . صد البته که صداهای خود a3000 بهتر از اینهاست ولی خب صداهای psr 62 , 64 هم برای خیلی از نوازنده ها  خاطره انگیز و زیباست .

ره رستگــاری همینست و بس

مشخصات

پست خوانده نشدهارسال شده در: جمعه اردیبهشت 17, 95 8:04 pm 
آفلاين
عضو ویژه
عضو ویژه
نماد کاربر
رتبه امتیاز - آزمایشی
mojtaba190 نوشته است:
با تشکر از شما دوست عزیز ولی فکر میکنم این دمو ها بیشتر جایگاه و محبوبیت A3000 را تضعیف میکند چون صداها بسیار ضعیف بودند.
صداهای خود A3000 چندین برابر زیبا تر و بهتر و دلنشین تر هستند بنظرم.
من فکر میکنم شما که زحمت کشیدید و این فیلم ها را برای ما گذاشتید بهتر بود با صداهای قدرتمند خود a3000 دمو بذارید.

با سلام و عرض تشکر

گویا آقا مجتبی شما از این پست بنده انتقاد نمودید.و به . انتقاد شما را قبول دارم ,  حق با شماست و شاید A3000 با این دمو تضعیف بشه . همانگونه که جناب Mr.Energy  هم فرمودند بنده هدفم به نمایش گذاشتن صداهای PSR-62 و صداهای سمپل شده  آن در A3000 بود.حتی اگر دقت نموده باشید در ویدئو  از یک ریتم ساده و با ولوم بسیار پایین استفاده شده.

با همه این اوصاف دوستان اگر رجیست مموری با صداهای عالی  دارید(که بنده ندارم و صدا سازی هم بلد نیستم)  لطف نموده در سایت قرار داده تا هم بنده و سایر دوستان از آن صداها استفاده نموده  و اگر قابل بدونید بنده حقییر را در اسرع وقت یک دمو در حد قابلیتهای A3000 در سایت قرار بدم.(در ضمن نوازنده  این دموها بنده نبودم جهت اطلاع)

در ضمن سمپلهایی  را که  چند روز پیش از PSR-62 گرفتم را هم قرار می دهم و اساتید لطف نموده اگر ممکن هست ازشون چند تا صدای بدرد بخور درست کنند.چون بنده به صورت مبتدی و آماتوری این کار را انجام دادم.

این هم لینک دانلود سمپل PSR-62.

مشخصات

پست خوانده نشدهارسال شده در: جمعه اردیبهشت 17, 95 9:55 pm 
آفلاين
مدیر کل
مدیر کل
تاريخ عضويت: سه شنبه بهمن 29, 87 6:15 am
اولین ساز: Casio SA21
کیبرد فعلی: S970 - EA7
کارت صوتی: ICON aio6
نرم افزار: MAGIX STUDIO 2017
موبایل: Note5
زمينه تخصص: برنامه سازي كيبرد
رتبه امتیاز - آزمایشیرتبه امتیاز - آزمایشیرتبه امتیاز - آزمایشیرتبه امتیاز - آزمایشیرتبه امتیاز - آزمایشیرتبه امتیاز - آزمایشیرتبه امتیاز - آزمایشیرتبه امتیاز - آزمایشیرتبه امتیاز - آزمایشیرتبه امتیاز - آزمایشیرتبه امتیاز - آزمایشی
باتشکر از دموی آقای حسین زاده و ارادت خاص نسبت به هر ۳ دوست عزیز و هنرمند باید عرض کنم نظر آقای mojtaba190 کاملا بجا بود با توجه به اینکه همه میدونیم افراد زیادی بی توجه به جزییات چنین دموهایی را ملاک قرار میدهند و حتی افرادی هستند که از چنین دموهایی سوء استفاده میکنند علیه اون دستگاه.
آکوردها کاملا غلط و بیربط بودند و کسی که آکورد بلد نیست چرا باید برای نمایش یک صدا آکورد بگیره اصلا؟!
این صدا حتی حالت فوق العاده لگاتو را هم نداشت و مشابهه این صدا در پکهای قدیمی YEP و تایروس هم بوده.
در مورد صدا در پک BM5 هم چندین بار توضیح دادم که حدود ۴۸۰ عدد صدا در این پک هست که میتونید در رجیست مموری گلچین کنید.
نمیدونم چرا دوباره این موضوع عنوان میشه

مشخصات YIM

پست خوانده نشدهارسال شده در: شنبه اردیبهشت 18, 95 4:24 pm 
آفلاين
عضو ویژه
عضو ویژه
نماد کاربر
رتبه امتیاز - آزمایشی
با سلام
با تشکر و احترام به نظر تمامی دوستان
ویدئوها  در آپارات حذف گردیدند ( صورت مسئله پاک گردید) تا بابت دو دمو که هدف  از ارائه آن چیز دیگری بود از آن سوء برداشت نشود و این تاپیک بیشتر از این به حاشیه نرود.

یک سئوال: برای بهتر به چشم آمدن حالت لگاتو در صداهای پریست و سمپل در psr-a3000 چه اقداماتی انجام شود بهتر هست.با تشکر

مشخصات

+ ارسال پاسخ  صفحه 10 از 20 |      1 ... 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13 ... 20  
پاسخ سریع
موضوع:

تعداد صفحات: صفحه 10 از 20

تعداد پست ها:  196 پست

کاربران حاضر در اين انجمن: بدون كاربران آنلاين و 1 مهمان مديران انجمن: behrang, mojtaba190, Mr.Energy
نمايش پست ها از پيشين:  مرتب سازي بر اساس  

قوانين انجمن

شما نمي توانيد مبحث جديدي در اين انجمن ايجاد کنيد
شما نمي توانيد به مباحث در اين انجمن پاسخ دهيد
شما نمي توانيد پست هاي خود را در اين انجمن ويرايش کنيد
شما نمي توانيد پست هاي خود را در اين انجمن حذف کنيد
شما نمي توانيد فايل هاي پيوست در اين انجمن ارسال کنيد
انتقال به: