جهت استفاده از تمامی امکانات سایت  باید وارد  و یا عضو شوید

خروج

+ ارسال پاسخ
 صفحه 12 از 20 |      1 ... 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15 ... 20  
 موضوع پست: Re: Yamaha PSR-A3000
پست خوانده نشدهارسال شده در: پنج شنبه تیر 3, 95 10:54 pm 
آفلاين
عضو کم کار
عضو کم کار
تاريخ عضويت: جمعه دی 4, 94 9:57 pm
اولین ساز: Casio HT6000
کیبرد فعلی: TYROS5 & PA4X
کارت صوتی: Apollo 8 quad
میکروفون: Shure
نرم افزار: Cubase pro 8.5
موبایل: Apple6plus
زمينه تخصص: برنامه سازي كيبرد
رتبه امتیاز - آزمایشی
با سلام و ادب خدمت تمامی اعضای سایت ارتعاش
بنده به عنوان یک عضو کوچک از جامعه هنرمندان برنامه ساز کیبورد که حداقل ۲۴ سال است کار برنامه سازی کیبوردهای مختلف و از جمله کیبورد یاماها را انجام داده ام یک مطلب خیلی مهم را عرض میکنم و امیدوارم دوستان و اساتید بزرگوار برنامه ساز هم با من هم عقیده باشند.
در این چندماه گذشته شده که شاهد بودیم دوستان جدیدی با صرف هزینه هایی به جمع برنامه سازان یاماها پیوسته اند ، دیدیم نه تنها اطلاعات کافی در ضمیمه ریتم سازی و حتی style creator یاماها ندارند و سیستم های این کیبوردها را هنوز وارد نیستند ، بلکه باعث آبرو ریزی و دروغگویی درباره کیبوردهای یاماها بودند و همچنان هستند که این عمل در دراز مدت باعث تخریب کیبوردهای یاماها نیز می شود.
بنده نظری که در این مورد دارم این است که اساتید صاحب نظر و دوستان حرفه ای که اطلاعات کافی در مورد برنامه سازی کیبورد دارند این تازه کارهای پر مدعا را معرفی کنند تا دوستان عزیز و گرامی که به دنبال برنامه خوب برای کیبوردشان هستند آنها را بشناسند تا نتوانند بیشتر از این فعالیتهای اشتباه خود را انجام دهند تا این شود بلکه به خود بیایند و اول احترام به پیشکسوتان را یاد گرفته و بعد معلومات خود را زیاد کنند و بعد ادعا کنند
من رک و راست یکی از این تازه کارها رو معرفی میکنم
جناب آقای امید حسینی
شاید از سمت خیلی ها حملاتی به سمت من روانه شود ولی اصلا مهم نیست چون من کمر همت رو بستم تا نگذارم اینها فعالیت کنند
در ادامه بحث لینکهایی رو برای شما عزیزان خواهم گذاشت

مشخصات

پست خوانده نشدهارسال شده در: جمعه تیر 3, 95 2:25 am 
آفلاين
مدیر کل
مدیر کل
تاريخ عضويت: سه شنبه بهمن 29, 87 6:15 am
اولین ساز: Casio SA21
کیبرد فعلی: S975 - EA7 - Genos
کارت صوتی: ICON aio6
نرم افزار: MAGIX STUDIO 2017
موبایل: Note5
رتبه امتیاز - آزمایشیرتبه امتیاز - آزمایشیرتبه امتیاز - آزمایشیرتبه امتیاز - آزمایشیرتبه امتیاز - آزمایشیرتبه امتیاز - آزمایشیرتبه امتیاز - آزمایشیرتبه امتیاز - آزمایشیرتبه امتیاز - آزمایشیرتبه امتیاز - آزمایشیرتبه امتیاز - آزمایشی
بله جناب برنجی عزیز. متاسفانه چنین است و این عزیزان با صرف این همه هزینه و سرمایه گذاری و چند دوره اموزش در ایران و حتی در امارات توسط پرسنل یاماها ؛ هیچ اثری را برای یاماها دارها ارائه نکردند بجر یک سری دمو های صوتی و ادعاهای غیرحرفه ایِ این جوانِ تازه کار که نام بردید که حتی ارزش گوش دادن هم نداشتند دموهای ایشان چون دلیلی بر اثبات ساختن نیستند یک مشت فایل صوتی طیِ یک سال.
آقای مجید نبی یک هنرمند خوش اخلاق است ولی وجود این جوان تازه کار با این رفتار و این ادعاهای بچه گانه در برخورد با پیشکسوتانِ یاماها مثل آقای برنجی اثر بسیار منفی روی جایگاه آقای نبی نیز داشته. برای مثال در سمینار شرکت تاشار که طرز بیان کوچه بازاریِ این آقا باعث رفتار بد حضار حتی با آقای نبی هم شد و اصطلاحات کوچه بازاریِ این آقا سوژه انتقاد و تمسخر مهمانان.

الآن 2 سال از شروع کار این عزیزان میگذرد.با وجود این همه هزینه و آموزش ، آیا کسی غیر از دمو و ادعا و قول و وعده از این آقایان ریتم و پکی دریافت کرده؟

مشخصات YIM

پست خوانده نشدهارسال شده در: جمعه تیر 4, 95 7:34 am 
آفلاين
ناظم
ناظم
نماد کاربر
تاريخ عضويت: جمعه تیر 4, 89 2:11 pm
حالت من: Artistic
اولین ساز: Casio Sa21
کیبرد فعلی: Psr S970
کارت صوتی: تو فکرش هستم
میکروفون: WEM hc2000
نرم افزار: Adobe Audition-Sonar
موبایل: Note 3
زمينه تخصص: نوازندگي كيبرد
رتبه امتیاز - آزمایشیرتبه امتیاز - آزمایشیرتبه امتیاز - آزمایشیرتبه امتیاز - آزمایشیرتبه امتیاز - آزمایشی
اول که قرار بود اردیبهشت ماه فایلشون رو ارائه بدن . بعد شد خرداد . دوباره گفتن اواسط خرداد . تا امروز که خبری نیست . نمیدونم پس کی دیگه میخوان فایلشون رو به کاربرها بدن . در ضمن یاماها این همه هزینه کرده که ریتمساز به صورت مجانی و با هزینه ی شرکت ریتم روی کیبوردهای a3000 و s970 لود بشه برای رضایت بیشتر مشتریان .ولی تا اونجایی که من اطلاع دارم قصد دارن این ست رو به قیمت بالایی بفروشن . بالاخره برای ما مشخص نشد که اینها آرتیست یاماها هستن یا نه . آبروریزی همایش تاشار هم که هنوز یادمون نرفته .

ره رستگــاری همینست و بس

مشخصات

پست خوانده نشدهارسال شده در: جمعه تیر 4, 95 11:20 am 
آفلاين
عضو کم کار
عضو کم کار
تاريخ عضويت: جمعه دی 4, 94 9:57 pm
اولین ساز: Casio HT6000
کیبرد فعلی: TYROS5 & PA4X
کارت صوتی: Apollo 8 quad
میکروفون: Shure
نرم افزار: Cubase pro 8.5
موبایل: Apple6plus
رتبه امتیاز - آزمایشی
ایشون ادعا میکنن که در حال حاضر برای شرکت یاماها ژاپن کار میکنند و دیگر ایران و چین رو هم قبول ندارن
چند روزه از خنده دارم میترکم

مشخصات

پست خوانده نشدهارسال شده در: جمعه تیر 25, 95 3:18 pm 
آفلاين
عضو ویژه
عضو ویژه
نماد کاربر
تاريخ عضويت: چهارشنبه آذر 17, 89 10:29 pm
حالت من: Pensive
اولین ساز: سه تار
کیبرد فعلی: YAMAHA PSR-A3000
میکروفون: M59
زمينه تخصص: نرم افزارهاي ويدئو
رتبه امتیاز - آزمایشی
با سلام
دوستان آیا راه حلی برای ساپورت زبان فارسی در کیبورد یاماها PSR-A3000 وجود دارد. به عنوان مثال فایلهای صوتی با تکست فارسی را بشه به زبان فارسی مشاهده نمود و یا اصلا منوهای کیبرد فارسی بشه.چون این یک کیبرد اورینتال هست و حداقل در منو زبان آن باید زبانهای کشورهای خاورمیانه وجود داشته باشد که متاسفانه در این مورد اقدامی صورت نگرفته.شاید دوستان انتقاد نمایید که زبان فارسی به چه کار می آید ولی بنده نظرم این هست که این موردهم می تواند یک آپشن در کیبرد محسوب گردد.با تشکر

مشخصات

پست خوانده نشدهارسال شده در: جمعه تیر 25, 95 7:36 pm 
آفلاين
مدیر کل
مدیر کل
رتبه امتیاز - آزمایشیرتبه امتیاز - آزمایشیرتبه امتیاز - آزمایشیرتبه امتیاز - آزمایشیرتبه امتیاز - آزمایشیرتبه امتیاز - آزمایشیرتبه امتیاز - آزمایشیرتبه امتیاز - آزمایشیرتبه امتیاز - آزمایشیرتبه امتیاز - آزمایشیرتبه امتیاز - آزمایشی
حسین زاده جان نه‌ تنها در a3000 چنین چیزی نیست ، بلکه در هیچ کیبوردی از هیچ . چنین چیزی نیست.
همین که یاماها یک کتابچه راهنمای فوق العاده کامل به زبان فارسی اضافه کرده که‌حتی میتونه در مواردی آموزشی نیز باشه ، بزرگترین لطف رو کرده که هیچ برند دیگه ای برای شما کاتالوگ فارسی کیبورد نزده کمپانی.
در ضمن منوی فارسی برای سازنده هزینه بسیار بالایی دارد که با توجه به اهمیت‌بسیار پایین آن نه‌تنها ارزش اقتصادی ندارد ، بلکه باعت مشکلات زیادی در منو ها و ساخت ممکنه شود.
منوی فارسی رو برای موبایل و تلویزیون میزنند که استعمال عموم مردم را دارد و شاید بیش از چند هزار برابر کیبورد در ماه فروش داشته باشد.
اگر جایی سوالی دارید من در خدمتم

مشخصات YIM

پست خوانده نشدهارسال شده در: چهارشنبه مرداد 20, 95 5:18 pm 
آفلاين
عضو کم کار
عضو کم کار
تاريخ عضويت: دوشنبه مرداد 18, 95 5:41 pm
اولین ساز: Korg i3
کیبرد فعلی: Korg pa800
سلام خدمت دوستان و اساتید محترم..دوستان من میخوام یه a3000 بگیرم....فقط یه دمو از صداهای ساخته شده واسه Yamaha a2000 تو یوتیوب دیدم توسط آقای ارسلان جسارتی..
خواستم بدونم آقای جسارتی کجا زندگی میکنن و من میتونم اون ست رو تهیه کنم ازشون؟و اون ست روی a3000 آیا لود میشه؟؟
ممنونم اگه راهنمایی کنید...
چون واقعا عاشق یاماها شدم با دیدن اون دموها

مشخصات

پست خوانده نشدهارسال شده در: چهارشنبه مرداد 20, 95 5:23 pm 
آفلاين
مدیر کل
مدیر کل
Gholam نوشته است:
سلام خدمت دوستان و اساتید محترم..دوستان من میخوام یه a3000 بگیرم....فقط یه دمو از صداهای ساخته شده واسه Yamaha a2000 تو یوتیوب دیدم توسط آقای ارسلان جسارتی..
خواستم بدونم آقای جسارتی کجا زندگی میکنن و من میتونم اون ست رو تهیه کنم ازشون؟و اون ست روی a3000 آیا لود میشه؟؟
ممنونم اگه راهنمایی کنید...
چون واقعا عاشق یاماها شدم با دیدن اون دموها
تمام اون صداها بطور فابریک داخل A3000 موجود هست.
اگر میخواید این هم صفحه معرفی و دموهای پک کامل BM5 برای این دستگاه

مشخصات YIM

پست خوانده نشدهارسال شده در: پنج شنبه مرداد 21, 95 10:44 am 
آفلاين
عضو کم کار
عضو کم کار
تاريخ عضويت: دوشنبه مرداد 18, 95 5:41 pm
اولین ساز: Korg i3
کیبرد فعلی: Korg pa800
ممنون واقعا

مشخصات

موضوع پست: نرم افزار Yamaha Expansion Manager
پست خوانده نشدهارسال شده در: پنج شنبه شهریور 4, 95 10:03 pm 
آفلاين
عضو کم کار
عضو کم کار
تاريخ عضويت: يکشنبه اسفند 15, 94 1:04 am
حالت من: Banheppy
اولین ساز: Sa20
کیبرد فعلی: psrA3000
کارت صوتی: Alesis
میکروفون: نمیخوام
زمينه تخصص: مبتدي علاقه مند كيبرد
سلام ببخشید اینجاسوال می پرسم .چون گشتم ولی پیدا نکردم ایجاد موضوع جدید .عرض شود کسی اطلاع داره چطور میشه  دسکتاپ A3000رو بهش عکس جدید داد منظورم فرمت عکس وحجمشه .ممنون

مشخصات

+ ارسال پاسخ  صفحه 12 از 20 |      1 ... 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15 ... 20  
پاسخ سریع
موضوع:

تعداد صفحات: صفحه 12 از 20

تعداد پست ها:  199 پست

کاربران حاضر در اين انجمن: بدون كاربران آنلاين و 2 مهمان مديران انجمن: behrang, mojtaba190, Mr.Energy
نمايش پست ها از پيشين:  مرتب سازي بر اساس  

قوانين انجمن

شما نمي توانيد مبحث جديدي در اين انجمن ايجاد کنيد
شما نمي توانيد به مباحث در اين انجمن پاسخ دهيد
شما نمي توانيد پست هاي خود را در اين انجمن ويرايش کنيد
شما نمي توانيد پست هاي خود را در اين انجمن حذف کنيد
شما نمي توانيد فايل هاي پيوست در اين انجمن ارسال کنيد
انتقال به: