Yamaha S670

میدرنج های سری S سمپل خور. S650-S750-S950-S670-S770-S970-S775-S975

مدیران انجمن: behrang، mojtaba190

قوانین انجمن
1.پست های نـامربوط باموضوع مبحث حذف یا منتقل میشوند
2.معرفی شماره تلفن ، وبسایت ، ایمیل وهرنوع ادرس شخصی ممنوع است (درپیام خصوصی مجاز است)
3.قرار دادن لینک های غیراخلاقی و غیرمجاز منجر به حذف اکانت و یا پیگرد قانونی برای شما میشود.
قوانین کامل انجمن ارتعاش
shahin_2000
عضو کم کار
عضو کم کار
کیبرد فعلی: yamaha s-670
زمينه تخصص: نوازندگي كيبرد

Re: Yamaha S670

پست خوانده نشده

با سبلام
استاد من از کیبوردم راضی هستم ولی یه چیزی وافعا خسته ام کرده من به صدای باغلاما الکتریک خیلی علاقه دارم شاید حدود 40 تا 50 سمپل SF2 صدای مختلف این ساز رو دانلود کردم و رو کیبورد اوردم ولی نمی دونم اخه چرا صدا خیلی بی کیفیت و بد فرمه شما یه لحظه این ادرس ببینید http://www.aparat.com/v/HbuTM
خواهش می کنم بفرمایید من می تونم این صدای باغلاما رو روی کیبوردم S670 داشته باشم ممنون میشم باور کنید چندین ماهه تلاش کردم نتونستم خواهش می کنم راهنمایی بفرمایید
behrang
مدیر کل
مدیر کل
اولین ساز: Casio SA21
کیبرد فعلی: A5000 - EA7 - MODX
نرم افزار: MAGIX STUDIO 2022
زمينه تخصص: برنامه سازي كيبرد
تشکر کرده: 228 دفعه

پست خوانده نشده

دوست گرامی
اولا اون کیبورد قیمتش ۶۱۰۰ تومنه و کیبورد شما ۲۳۰۰. این اولین انتظار نابجای شما.
دوما ما نمیدانیم شما چه صدایی رو از کجا و چطور ریختید روی دستگاه. قطعا نتوانستید بخوبی این کار رو انجام بدید.
سوما نمونه های بسیار فوق العاده ای از صدای باقلاما دوستان برای یاماها دارند و من مشاهده کردم که میزنند.
سوما مطلبی که همیشه همه جا به کرات گفته شده اینه که اکثر نوازندگان تحت تاثیر نوازندگی خوب در کلیپ ها تصور میکنند این قدرت صدا یا کیبورد است. همین صدا را میتونید روی pa50 یا s670 داشته باشید
من خودم علاقه ای به سازهای ترکی ندارم که براتون نمونه بذارم ولی این تبهر اوپراتور کیبورد است که صدای مورد نظرش رو بسازد. دقیقا در کرگ هم هیچ صدای نی انبان و عود و سنتوری به خوبی یاماها ساخته نشده که مورد علاقه من است. آیا این یعنی کرگ ساز بدی است؟!
لطفا از دکمه تشکر در گوشه پست استفاده کنید برای بالا رفتن امتیاز موضوع
behrang
مدیر کل
مدیر کل

پست خوانده نشده

در ضمن من یقین ندارم ولی شک دارم به این کلیپ.
دوستان هم نظر بدهند چرا اینقدر کابل و فیش به پشت pa900 وصل شده!!!!!
احتمالا این صدای VST باشد و کیبورد MIDI شده باشه.
آواتار کاربر
Mr.Energy
با تعداد پست های زیاد
با تعداد پست های زیاد
اولین ساز: Casio Sa21
کیبرد فعلی: Psr S970
کارت صوتی: تو فکرش هستم
میکروفون: WEM hc2000
نرم افزار: Adobe Audition-Sonar
موبایل: Note 3
محل اقامت: در کنار S970 !!!

پست خوانده نشده

shahin_2000 نوشته شده:با سبلام
استاد من از کیبوردم راضی هستم ولی یه چیزی وافعا خسته ام کرده من به صدای باغلاما الکتریک خیلی علاقه دارم شاید حدود 40 تا 50 سمپل SF2 صدای مختلف این ساز رو دانلود کردم و رو کیبورد اوردم ولی نمی دونم اخه چرا صدا خیلی بی کیفیت و بد فرمه شما یه لحظه این ادرس ببینید http://www.aparat.com/v/HbuTM
خواهش می کنم بفرمایید من می تونم این صدای باغلاما رو روی کیبوردم S670 داشته باشم ممنون میشم باور کنید چندین ماهه تلاش کردم نتونستم خواهش می کنم راهنمایی بفرمایید
شاهین عزیز فقط دانلود کردن و لود سمپل روی کیبورد کافی نیست . ممکنه این آقای نوازنده صدا رو افکت خاصی گذاشته باشن . یا اکولایز کرده باشن . شما احتمالا صداها رو بدون افکت استفاده میکنی فکر میکنی بی کیفیت هستن . در ضمن این سمپل رو من قبلا داشتم اسمش هم 4telli هست این صدا‌. تنها مزیتی که این سمپل داره نت Do رو خود سمپلش پیچ داره داخل صدا و به گوش شما زیبا به نظر میرسه وگرنه خیلی چیز خاصی نیس . اتفاقا بدون افکتش رو که گوش میکنی یه سمپل کاملا بی کیفیت و نویز دار هست و برای همین هم من استفاده نکردم ازش . این سمپل تو اکثر ستهای کرگ موجوده . شما بی زحمت 4telli رو توی گوگل سرچ کن قطعا پیداش میکنی
به نیکی گرای و میازار کس

ره رستگــاری همینست و بس
آواتار کاربر
rezaazadi
عضو موثر سایت
عضو موثر سایت
اولین ساز: casio sa-21
کیبرد فعلی: yamaha psr-Sx900
موبایل: Nokia Lumia 820
محل اقامت: ساری
تشکر کرده: 95 دفعه

پست خوانده نشده

در ادامه بحث صدای باغلاما، یه صدایی شبیه همین که نت Do پیچ داشته باشه رو پک Frank.v که برای آ2000 گلچین کرده بودن موجوده. البته صداهای باغلامای زیادی روی پکهای یاماها وجود داره. تو پک سرکان- پک eagle vision و ....
البته اون صدای تو کلیپ به نظر من هم خیلی قشنگ بود. در ضمن یه صدای ویولون عالی هم تو کلیپ بعدیش داره خیلی احساسی و یه غمی توش داره که متاسفانه رو یاماها من ندیدم. اگه کسی این سمپل رو داره لطف کنه برای ارتعاشی ها بذاره. شاید هم به قول بهرنگ وی اس تی باشه.
shahin_2000
عضو کم کار
عضو کم کار

پست خوانده نشده

سلام
از زحمات دوستان عزیز که راهنمایی کردن ممنونم - این سمپل رو بالاخره پیدا کردم ولی بیچاره شدم اینقدر وقت گذاشتم بله به گفته دوستمون نت DO دارای پیچ هستش و این زیبایی رو داره من این سمپل رو قرار می دم که دوستان عزیز بتونن استفاده کنند این سمپل دقیقا روی s670 مثل همون کلیپ بود
البته امروز اینترنت خیلی ضعیفه ولی در حال اپلود هستم

این هم لینک سمپل 4telli

http://s8.picofile.com/file/8293491618/ ... O.ppf.html
shahin_2000
عضو کم کار
عضو کم کار

پست خوانده نشده

یه سوال دارم
چطور میشه سمپل رو از پک ppf استخراج کرد به فرمت های دیگه نه ppf . اگر ممکنه دوستان راهنمایی کنند
و در ضمن چرا در برنامه یاماها اکسپنشن منیجر من قسمت ادیت سمپل ، صدا خاموش است و نمیشه سمپل رو امتحان کرد و گوش داد
shahin_2000
عضو کم کار
عضو کم کار

پست خوانده نشده

بازم مزاحم دوستان بشم
ایا این سمپل رو دارید
https8.picofile.comfile8293492068sample1.wav.html

من این صدا رو از توی دمو در برنامه اپارات از یک کلیپ جدا کردم و به این صورت دراوردم یعنی یه جورایی سمپل گیری از توی کلیپ پخش دمو اگر دوستان دارند لطف کنند .
behrang
مدیر کل
مدیر کل

پست خوانده نشده

shahin_2000 نوشته شده:یه سوال دارم
چطور میشه سمپل رو از پک ppf استخراج کرد به فرمت های دیگه نه ppf . اگر ممکنه دوستان راهنمایی کنند
و در ضمن چرا در برنامه یاماها اکسپنشن منیجر من قسمت ادیت سمپل ، صدا خاموش است و نمیشه سمپل رو امتحان کرد و گوش داد
نمیتونید PPF را به فرمت دیگری تبدیل کنید دوست گرامی
shahin_2000
عضو کم کار
عضو کم کار

پست خوانده نشده

behrang نوشته شده:
shahin_2000 نوشته شده:یه سوال دارم
نمیتونید PPF را به فرمت دیگری تبدیل کنید دوست گرامی
سلام
از راهنمایی شما ممنونم
موضوع جدید ارسال پست

بازگشت به “سری S”

• اطلاعات