Yamaha S910

میدرنج های سری S سمپل خور. S650-S750-S950-S670-S770-S970-S775-S975

مدیران انجمن: behrang، mojtaba190

قوانین انجمن
1.پست های نـامربوط باموضوع مبحث حذف یا منتقل میشوند
2.معرفی شماره تلفن ، وبسایت ، ایمیل وهرنوع ادرس شخصی ممنوع است (درپیام خصوصی مجاز است)
3.قرار دادن لینک های غیراخلاقی و غیرمجاز منجر به حذف اکانت و یا پیگرد قانونی برای شما میشود.
قوانین کامل انجمن ارتعاش
آواتار کاربر
nasser.r
عضو علاقه مند
عضو علاقه مند
کیبرد فعلی: or700-pa500persian
کارت صوتی: fast track pro
نرم افزار: audition, cubase
محل اقامت: کرمان

Yamaha S910

پست خوانده نشده

s910 نمونه ی بروز شده و پیشرفته s900 میباشد مواردی که در سایت رسمی یاماها برای این ارنجر ذکر شده از این قراره....

1.دارای صفحه ی رنگی TFT LCD 5.7 inch Display
2.برخورداری از تکنولوژی mega voice
3.دارای 322 عدد ریتم که از ساپورت mega voice بر خوردار هستند
4.برخوداری از USB Audio Recorder and MP3 Playback که همون audio record یا استودیوی هست که در tyros2.3 وجود داره
5.دارای Vocal Harmony
6.دارای خوصوصیت Video Out for more fun که خودمم دقیق نفهمیدم منظورش چی هست......هرچی هم گشت و گذار کردم توضیحی در موردش ندیدم.....امیدوارم بهرنگ و دیگر ارتعاشی های گل اگه اطلاعتی در این زمینه داره ارائه کنند
7.متاسفانه باز هم در مورد sampler بودن این Arranger Workstation هیچ صحبتی نشده.......:(

تصویر
روزیه روزانه از یزدان گرفتن مفت نیست ........ میدهد روزی ولی روزی ز عمرت میبرد
behrang
مدیر کل
مدیر کل
اولین ساز: Casio SA21
کیبرد فعلی: A5000 - EA7 - MODX
نرم افزار: MAGIX STUDIO 2022
زمينه تخصص: برنامه سازي كيبرد
تشکر کرده: 228 دفعه

psr-s910

پست خوانده نشده

با تشکر از ناصر خوب و عزیز 
ناصر جان برای تکمیل توضیحات خوبت بگم که:

البته این MP3 Recorder و MP3 Player دستگاه S910 با استدیو رکوردر tyros2 و tyros3 فرق داره.و امکانات اونها رو نداره.
در مورد اون خروجی منم چیزی ندیدم ولی فکر نمیکنم چیز خاصی باشه.احتمالا منظورش اینه که به انواع TV و Monitor و LCD و LED متصل میشه.

ولی چیزهای جالب دیگه ای که از این دستگاه فهمیدم اینه که:
3تا درام کیت جدید داره.دو درام کیت چینی و یک درام هندی که در اونها صداهای انسان هم بکار رفته.نمونه هاش رو دانلود کردم و گوش دادم.سر فرصت میذارم.

ودیگه اینکه چیز نامشخصی در مورد دوکاناله بودن ووکال هارمونیه میکروفون نوشته.
فقط میدونم در بخش میکروفون هم تغییر خاصی کرده.
البته از نظر صدا و پرکاشن هم خیلی اضافه شده. ولی سمپل...شرمنده... :(
لطفا از دکمه تشکر در گوشه پست استفاده کنید برای بالا رفتن امتیاز موضوع
آواتار کاربر
nasser.r
عضو علاقه مند
عضو علاقه مند

psr-s910

پست خوانده نشده

من فکر می کنم کوچک شده ای t2 هست چون توی سایت یاماها هم من دیدم جای ذکر کرده ولی یادم نیست که دقیق چی گفته بود....البته اگه از سمپلر بودن و خیلی چیزهای دیگه فاکتور بگیریم...... اگه اشتباه می کنم.ببخشید...

من قیمت s900 رو 1280 تا اوایل مهر دارم...آگه s910 هم حدود همین قیمت باشه...من فکر می کنم ارزش خربد داره.
آواتار کاربر
nasser.r
عضو علاقه مند
عضو علاقه مند

Re: psr-s910

پست خوانده نشده

دوستان من شخصا از آقای s910 پوزش می خوام ..... توهبن بزرگی به این بزرگوار کردم..... قیمتش اینه.....

Yamaha PSR-S910 Arranger Workstation Keyboard

Yamaha PSRS910 Electronic Keyboard

Our Price: $1,749.99

اگه دلاری 900 حساب کنی و تا برس به ایران و به دست منو شما حدود 1850 آب میخوره......:D
behrang
مدیر کل
مدیر کل

پست خوانده نشده

اگه این باشه پس صد رحمت به PA500 persian.
ناصر فکر کنم یکم کمتر باشه.البته فکر کنم.
یه چیزی روهم بگم.
من دقیقا متوجه نشدم...! اگه تمام درام کیت ها و مقداری از صداهای جدید که توی تایروس3 هست رو داشته باشه.این قیمت بدک هم نیست.
چون دیگه برای آهنگسازی نیاز به VST ریتم و صداهای غربی ندارید.
فقط شرقی.
ولی بازم این قیمت خیلی جک میباشد.
behrang
مدیر کل
مدیر کل

psr-s910

پست خوانده نشده

تصویر

YAMAHA-psr S910 فعلا اخرین مدل از ارنجر کیبردهای شرکت یاماهاست.محصولی که تقریبا چند ماه پس از Tyros3 وارد بازار شد.
این دستگاه از 38 صدای S.Articulation که کاملا حرفه ای و دلنشین هستند و از 18صدای MegaVoices که مخصوص ریتم و آهنگسازی است و همینطور از صداها صدای دیگر و ده ها فرمت صداییه دیگه بهره میبرد.در مقایسه با کیبردهای رایج دیگه یاماها در بازار مثلا مدل OR700 که اصلا صدای S.Articulation ندارد و 10صدای MegaVoices دارد.همینطور S900 که 23صدای S.Articulation دارد و 15 صدای MegaVoices.
یاS710 که S.Articulation ندارد و 15 MegaVoices دارد.البته در مقایسه باقیه فرمت های صدایی هم این مدل ها همین توازن رو دارند.فرمت های صدایی مثل : Sweet! Voices - Cool! Voices - Live! Voice - Organ Flutes همینطور صداهای XG و GM
البته OR700 بخاطر اورینتال بودنش 43 صدای اورینتال داره که همشون هم اورینتاله خالص نیستن.
این مدل psr-S910 در مقایسه با مدل های هم رده ی یاماهای خودش از امکانات جدیدی بخورداه مثل:
1-منوی پخش فایل های MP3
2.ضپط صدا با فرمت WAVE
*که البته هردو مورد رو با کمک فلش مموریه usb انجام میده که به دستگاه متصل میشه.
3-بهره گیری از 3پارت برای اعمال ووکال هارمونی به میکروفون(جدیدتر از Tyros3)
4-صفحه نمایشگر TFT QVGA که کیفت فوق العاده ای دارد و از هر زاویه ای قابل رویت هست(مثل Tyros3)
5-تمام صداهای دستگاه شناسنامه ی کوچکی دارند که در مورد اون صدا توضیح میدهدVoice Information .(مثل Tyros3)
6-پلی فونیه یک کیبرد حرفه ای یعنی 128 (مثل Tyros3)
7-فرمت جدید ریتم های یاماها SFF2-GE که منوی Guitar Mode هم درون ریتم سازی به اون اضافه شده
همینطور از محتویات بیشتری :
1-افکت های جدید و بیشتر
2-صداهای بیشتر
3-ریتم ها و درام کیت های بیشتر(3درام کیت هم دارد که Tyros3 ندارد از جمله 2کیت چینی و یک کیت هندی)
شکل ظاهریه دستگاه تفاوت عمده ای نسبت به مدل های هم رده ی قبلیه خودش مثل OR700 و S900 نکرده که بیشترین تشابه رو با S900 داره و فقط رنگ دستگاه سفید کمی متمایل به طوسیه متالیکه.و دکمه های استارت ریتم از مشکی به خاکستری تغییر کردند.البته این شکل ظاهری در S710 نیز که همتولید S910 است رعایت شده و فقط LCD اون رنگی نیست و مشابه OR700 هست.
این دستگاه بنظر من به نسبت تمام مدل های هم رده خودش ودر تمام مارک ها مناسب ترین و با صرفه ترین ارنجریه که برای کارهای کلاسیک و خونگی مناسبه.
اولا که بویسله ی USB غیر از اتصال هرگونه فلش مموری، مستقیما به PC نسب میشه و هم بعنوان MIDI در نرم افزارهای اهنگسازی میشه ازش استفاده کرد و هم بعنوان تبادل اطلاعات.
از امکانات فوق العاده و بسیار زیاده Vocal Harmony این دستاگه میتونید استفاده کنید و کحتی در یک اجرای زنده اهنگ و صداتون رو روی کول دیسک یا هر گونه حافظه usb با کیفیت بالا رکورد کنید.
این دستگاه که حدود 11کیلوگرم وزنشه و از دوبلندگوی 12واتی (24وات استریو) همینطور دوبلنرگوی توویتر مخصوص بهره میبره که کیبرد رحت الحمله که میتونی براحتی اون رو جابجا کنید.
سکووانس با این دستگاه بسیار ساده و کامله که البته تغییر خواصی نسبت به مدل های قبلی نکرده.
سیستم Groove در ریتم سازیه این دستگاه همچنان برای ساختن Styleهای لنگ و ضد میزان که مخصوص اهنگ های جنوبی و خلیجی و افغانی هستند کولاک میکنه.قابلیتی که همچنان کمبودش در ارنجر های مارک های دیگه کاملا محسوسه و برای ساختی چنین ریتم هایی در اونها باید یا ریتم رو کاملا دقیق بطور دستی زد و کووانتایز نکرد و یا در جدول Event Edit نت ها رو دونه به دونه تنظیم تایمینگ کرد.
بزرگترین کمبود این دستگاه قبون کردن سمپل در لیست صداهاست.که خوب البته اگر این دستگاه سمپل میگرفت قیمتش خیلی بیشتر از این ها بود، اون هم با این همه امکانات و صداهای فوق العاده زیبا و باقی.
در حال حاظ اکبند این دستگاه چیزی کمترر از 1.300.000 تومن است که البته در مقطع های زمانی مختلف ممکنه تغییر کنه.
اما این دستگاه چون از درام کیت ها و صداهای شرقی و بخصوص ایرانی بهره نمیبره اصلا برای کارهای شرقی و ایرانی و مجلسی توصیه نمیشه.با این حدود قیمت کیبردهایی مثل yamaha-OR700 و korg-PA500persian و حتی korg-PA50samplerکه حداقل سمپل میگیره مناسب تر هستند برای کارهای مجلسی و یا شرقی.
در ادامه خصوصیات این دستگاه رو بیشتر بررسی میکنیم.
behrang
مدیر کل
مدیر کل

پست خوانده نشده

تعداد کلاوی: 61
قابلیت ضربه ای : بله با تنظیم حساسیت

پلی فونیک : 128

تعداد صداها : 1351عدد
678 صدا + 28درام کیت و SFXکیت + 480 نوع XG و GM
38 سوپر ارتیکولیشن + 18 مگا + 24سووت +29 لیو + 46کول + 10 ارگان فلوت
صداهای GS فقط برای Song های GS
Sounds from the legendary Tyros3

تعداد ریتم ها : 322عدد
امکانات ارنجینگ روی پانل دستگاه :
INTRO x 3
MAIN VARIATION x 4
FILL x 4
BREAK
ENDING x 3
4صدای همراه با ریتم : OTS
نمایش مشخصات لیست OTS دارد

ریتم سازی : دارد
غیر از Fill-inها و Break باقیه واریوشن ها تا 32 میزان ماسوره ساختم هستند.

مولتی پد :
4 دکمه برای پد + یک دکمه ی Stop برای قطع کردن مولتی پد
قابلیت "ریتمیک" و " آکوردیک" کردن هر پد
قابلیت سکووانس کردن پد
پد ها پصورت یک فایل مجزا هستند و همراه با ریتم یا صدا ذخیره نمیشن

صفحه نمایشگر : TFT تمام رنگی(Full Color)
سایز : 5.7اینچ
پذیرش فایل ها bmp عکس برای پیشزمینه و صفحه Lyric بطور مجزا
نمایش نت با خطوط حامل : دارد
نمایش شعر همراه با آهنگ : دارد
نمایش فایل های TEXT : دارد

افکت :
Rever : 42 Preset + 3 User
Chorus : 71 Preset + 3 User
DSP 1 : 271 Preset + 3 User
DSP 2 : 128 Preset + 10 User
DSP 3 : 128 Preset + 10 User
DSP 4 : 128 Preset + 10 User
Equalizer : 5 Preset + 2 User

میکروفون :
تنظیم 3 کانال افکت
تنظیم 3 پارت ووکال هارمونی
10 حافظه برای ساختن و ذخیره کردن ووکال و هارمونی
کومپرسور با تنظیم حساسیت برای میکروفون
حالت سوویچج صوتی با تنظیم حاساسیت که صدای میکروفون رو بسته به صدای محیط قطع یا وصل میکند
حالت Talkبا تنظیمات جداگانه و دکمه ی خاموش/روشن
60 ووکال و هارمونی آماده Preset
حالت Auto Tune دستی(با نواختن کلاوی ها) و اتوماتیک
حالت چند صدایی

پیچ بند : 0 الی 12
مدولیشن : انواع کارایی های مختلف

رجیست مموری : 8 دکمه بانک در هر فایل
تنظیمات قابل ذخیره :
Song - Style - Voice - Multipad - Harmony - Tempo - Pedal - Text - Transpose - Scale - Mic Setting - Audio
دکمه Freez برای نگه داشتن و تغییر نکردن هر کدام از این امکانات در هنگام روشن بودن
تمام تنظیمات نام برده برای ذخیره کردن قابل فریز کردن هم هستند.

رنگ : سیلور متالیک
طول : 1,003mm
عرض : 433mm
قطر : 148mm
وزن : 11kg
جنس دکمه های روی پانل دستگاه : گوشتی (لاستیک نرم)

بهرنگ میوه
89.2.6
آواتار کاربر
nobody
عضو علاقه مند
عضو علاقه مند
کیبرد فعلی: Korg Triton Extreme
محل اقامت: Rasht
تماس:

پست خوانده نشده

بهرنگ جان گل جا داره از زحماتی که برای ما میکشید به نوبه خودم تشکر کنم
باور کن از صبح 10 دقیقه یک بار به این پست سر میزدم ببینم که این پست نیمه کاره تکمیل شده یا نه به طوری که راندمان کاری من امروز به شدت پایین اومد و داد مشتریام فردا در میاد :D
یکی از امکاناتی که در s910 دیدم که با اضافه کردن پدال فعال میشد و بسیار جالب بود افکتهایی بود که میشد به اون نسبت داد

سه افکتی که دیدم بوسیله پدال اعمال میشد اینها بود:

1- صدای نفس گرفتن قبل از نواختن سازهای بادی ( بسیار بسیار جالب بود)

2- هنگام نواختن گیتار میشد با پدال " Fret Noise " رو اعمال کرد ( همون صدایی که وقتی با دست چپ میخواهید آکورد رو تغییر بدهید بر اثر سایش انگشت بر روی سیم ایجاد میشود) که این هم واقعا" جالب بود و البته بسیار کار رو طبیعی میکرد.

3- با پدال میشد صدای ضربه پنجه دست به بدنه گیتار کلاسیک رو داشت که اینم بسیار جالب بود

خب از اونجا که من اطلاعات خاص و قابل لمسی از این کیبوردها ندارم و بیشتر اطلاعاتم از وبسایتهای شرکت سازنده و سایت ضد اخلاقی یوتوب بدست میاد نمیدونم آیا این امکاناتی که ذکر کردم در or 700 یا s710 موجود هست؟ البته حدس میرنم s710 شاید این امکان رو داشته باشه چون رو این مدل هم مثل 910 روی صداهای طبیعی گیتار تاکید شده بود

حالا من موندم این امکانات حرفه ای که پدال به s910 داده بود و باعث شده بود یه سری از سازهاش کاملا" شبی سازی شده باشه مختص به همین مدل میشه یا اینکه مدلهای s700 و مخصوصا" OR700 هم از این مزایا برخوردارند؟

ولی عجب ساز جالبیه این s910 و چه صداهای زیبایی داره....
آواتار کاربر
CoCaL0l
عضو کم کار
عضو کم کار
کیبرد فعلی: Yamaha A2000
نرم افزار: REASON 5.0
زمينه تخصص: نرم افزارهاي آهنگسازي
محل اقامت: Shiraz

پست خوانده نشده

با سلام به بچه های ارتعاش مخصوصا به آقا بهرنگ
من تازه امدم به فروم شما و حیف دیدم که عضو نشم..
اولا ممنون از مطالب مفیدتون
قیمت قطعی این کیبورد معلوم شده :(؟
من یک خورده گیج شدم برای خرید کیبورد جدیدم
من حدوده 6ساله که یاماها PSR-2100 دارم و کلی هم ازش راضی بودم و هستم دنیا یا ماها D:
و حالا می خوام انو تعویض کنم بودجه هم تا 1100000 و 1200000 من کار مجلس و این حرفا نمیکنم ودر خانه بیشتر با نرم افزار FL کار میکنم و صداهای live و ترجیح میدم.
حال پیشنهاد شما ... برای من چیه ؟
راستی یک پیشنهاد هم دارم واسه فروم اگه از Vbulletin استفاده کنید بهتر و شیک تر خواهد بود سوالی هم دراین زمینه داشتید در خدمتم چون کارمه :) .. .
behrang
مدیر کل
مدیر کل

پست خوانده نشده

1
- صدای نفس گرفتن قبل از نواختن سازهای بادی ( بسیار بسیار جالب بود)
2- هنگام نواختن گیتار میشد با پدال " brakes " رو اعمال کرد ( همون صدایی که وقتی با دست چپ میخواهید آکورد رو تغییر بدهید بر اثر سایش انگشت بر روی سیم ایجاد میشود) که این هم واقعا" جالب بود و البته بسیار کار رو طبیعی میکرد.

3- با پدال میشد صدای ضربه پنجه دست به بدنه گیتار کلاسیک رو داشت که اینم بسیار جالب بود

نوبادی جان این 3 موردی که گفتی واقعا ممنون.
این هم یک کاراییه جالبه که من یادم نبود و البته هیچ وقت ازش استفاده نکردم.
حالا من موندم این امکانات حرفه ای که پدال به s900 داده بود و باعث شده بود یه سری از سازهاش کاملا" شبی سازی شده باشه مختص به همین مدل میشه یا اینکه مدلهای s700 و مخصوصا" OR700 هم از این مزایا برخوردارند؟
ببین این چیزه که خودت دیدی پس تازه من از تو این خواهش رو میکنم که راهنماییمون کنی.
دقیقا همون چیزی که در S910 دیدی ، یعنی
1-چه نوع صداهایی اینطوری میشن؟ فقط آرتیکولیشن ها یا مگاوویس ها هم میشن؟
2-فیش پدال رو به چه پورتی در پشت دستگاه نسب کرده بود؟ که ببینیم مدل های دیگه هم این رو دارن؟
اگه آرتیکولیشن ها فقط اینطوری میشن که or700 و s700 و s710 از این نوع صدا ندارن.فقط s900 داره و s910 و Tyrosها
اما اگه مگاوویس ها هم میشن پس با اون مدلها هم میشه چون همشون مگا وویس دارن
موضوع جدید ارسال پست

بازگشت به “سری S”

• اطلاعات