KORG PA800 EX

ارنجرهای نمیه حرفه ای Pa همچون Pa1000- Pa800- Pa80
.

مدیران انجمن: behrang، mojtaba190

آواتار کاربر
Sunami
عضو بسیار فعال
عضو بسیار فعال
اولین ساز: YAMAHA PSR 500
کیبرد فعلی: Roland GW-8E V-2
نرم افزار: FL Studio
موبایل: Nokia 1100
زمينه تخصص: مبتدي علاقه مند كيبرد
محل اقامت: همین دور و برا

Re: KORG PA800 EX

پست خوانده نشده

رامین جان 800که هیچ اگه PA2XProهم ساخت ایتالیا دیدی سلام ما رو بهش برسون
من نمیدونم کی گفته پی آ 2 کار ایتالیاست فقط پشتش فکر کنم نوشته بود ایتالیا من توش رو که یکی از دوستام باز کرده بود دیدم تمام قطعات چینی و کیت ها هم همگی سرهم شده در چین هست پس این کجاش ایتالیاییه من نمیدونم البته میدونم که برچسبی که پسبوندن زیرش ساخت ایتالیاست که باز هم جای شکرش باقیه که ایتالیا تونسته اون یه تیکه رو خودش بسازه و بچسبونه زیر 2
---------------------------------------------------------------------------
[HIGHLIGHT=#ffffff]|:::::>{ به صبر مشكلات عالم همه را بگشاييد }<:::::[/HIGHLIGHT]|
behrang
مدیر کل
مدیر کل
اولین ساز: Casio SA21
کیبرد فعلی: A5000 - EA7 - MODX
نرم افزار: MAGIX STUDIO 2022
زمينه تخصص: برنامه سازي كيبرد
تشکر کرده: 228 دفعه

پست خوانده نشده

نه منصور جان.اين چه حرفيه.
اولا بهرهال وقتي زير اكثر وسايل ميزنه made in chin و برخي رو ميزنه made in japan و برخي رو ميزنه mide in italia (اگر اسپل ها اشتباه بود ببخشيد) بهرهال تفوتي هست.ورگنه خوب همه رو ميزدن ساخت يه جايي كه مشتري كيف كنه و اسم چين رو براي هيچ كدوم نميزدن.
بعد هم تازه برعكس گفتي فكر كنم.اگر هم چين بزنه ، قطعاتش رو نميزنه.قطعات اصلي مثل آيي ي و...
حالا كرگ رو من زياد نديدم ولي ياماها رو كه اندونزي ميزنه.مثل A1000 و OR700 و... رو كه من داخلشون رو ديدم.روي اكثر آيي سي هاي مهمش زده ژاپن كه البته اين كاملا طبيعي و منطقي هم هست.چين و اندونزي بيشتر مونتاژ ميكنند و برد ها و كيت ها رو ميبندند.خوب باز هم نميشه بطور كلي اين رو براي همه چيز يك جور گفت ولي نكته اصليش از نظر من اينه كه چيزي كه زيرش چاپ شده بهرهال با چيزي كه نوشته شده ساخت چين فرق داره.
ممنونم مصور جان.راستي تو اوندفعه بهم گفتي قراره شركت ياماها بهت جايزه بده.(يه همچين چيزي).حالا فكر كنم تو ديگه صددرصد جايزه رو از كرگ گرفتي؟!!! تصویر
لطفا از دکمه تشکر در گوشه پست استفاده کنید برای بالا رفتن امتیاز موضوع
ramin1358
عضو سایت
عضو سایت
کیبرد فعلی: korg pa80

پست خوانده نشده

کسی برنامه تبدیل برنامه pa80 به 800 رو نداره ؟؟؟ لطفا اگه دارین بذارین ؟؟
معبودا مرا به بزرگی چیزهایی که داده ای آگاه کن تا کوچکی چیزهایی که ندارم آرامشم را بر هم نریزد
آواتار کاربر
Sunami
عضو بسیار فعال
عضو بسیار فعال

پست خوانده نشده

بهرنگ جان این پستت رو من الان دیدم (آخرین پستت قبل از پست آقا رامین) من مشاهداتم رو نوشتم که توی PA2XProاکثر قطعات من جمله برد وکال چینی بود و این نشون میده که چین حتی شرکت تی سی هلیکون رو هم تحت تاثیر قرار داده البته ممکنه که طراحیه این برد با شرکت هلیکون بوده و الان ساختش به یه شرکت دیگه محول شده اما تمامیه خازن ها و قطعات خرده الکترنیکی ساخت کشور برادر و دوست جمهوریه خلق چین عزیز و مهربون بود و احتمالأ اون ایتالیایی که پشتش نوشتن برای جمع آوری و مونتاژ ساز باشه خدا میدونه که اینا چه گاو بندی هایی با هم نمیکنن
در مورد جایزه هم که من توی سایت یاماها خوندم گفتن سند سه دانگ خط تولید یاماها رو به نام بهرنگ میوه از خوزستان زدن حالا احتمالأ این یاماهای کذاب باز دوباره خالی اومده ای یاماهای شیطون
ولی من که اگه کرگ بخواد بهم جایزه بده با این حرفهایی که من میزنم احتمالأ دستش برسه م.ا.ف.ی.ا.ی شرکت کرگ یه دونه گلوله سربی بهم جایزه میده البته میزارش بین دوتا ابرو هام که همیشه یادم بمونه بعید هم نیست ها اینا ایتالیایی هستن فکر کنم در مورد پسر پولدار ترین مرد دنیا که ایتالیایی بود شنیده باشید......

اما دوست خوبم داش رامین اولأ که جای سوال اینجا نبود توی تاییک کاربران کرگ میپرسیدی بهتر بود و بیشتر بچه ها بهت جواب میدادن
آقا یه برنامه واسه این کار توی سایت KORGPAبه آدرس www.korgpa.com بود شما وارد سایت که شدی پایین صفحه اصلی آخرین گزینه دست چپ رو بزن وارد صفحه میشی برنامه ای ام سی استایل ورک رو دانلود کن من با این برنامه اون موقع که G- 70داشتم ریتم کرگ و یاماها رو به رولند تبدیل میکردم و بعدش توی رولند ادیتش میکردم البته زیاد دقیق در نمیاد ولی برنامه جالبیه
اما اونجا نوشته که این برامه واسه ست های مدل های مختلف کرگ هست و احتمالأ نمیتونه برنامه های سمپل رو تبدیل کنه من یکی رو میشناسم ادعا میکنه یه چنین برنامه ای رو داره که میتونه ریتم فلش رو به 800تبدیل کنه اگه ببینمش برات اسم مشخصاتش رو میگیرم و بهت پیام میدم البته اگه خود نرم افزار رو داد که دیگه ترکونده میزارم واسه دانلود
[HIGHLIGHT=#ffffff]|:::::>{ به صبر مشكلات عالم همه را بگشاييد }<:::::[/HIGHLIGHT]|
هادی هیجانی زادگان
متخصص korg
متخصص korg
کیبرد فعلی: .
کارت صوتی: ....................
میکروفون: RODE NT1-A
نرم افزار: ریزون
موبایل: نوکیا زپرتی

پست خوانده نشده

قابل توجه بهرنگ و منصور جان حیفم اومد نظرم رو نگم.
به نظر من البته:
حرف منصور از یه دیدگاه و حرف بهرنگ از طرف دیگه:
ببینید محصولات چینی همشونم بد نیستن و خیلی مارکای خوبی هم از چین هست ولی تو ایران کمتر وارد شده.
به نظر من pa500 که چین با شهامت زده ساخت چین منظورش این بوده که تمام مراحل ساخت در چین صورت گرفته حالا از کلاویه گرفته تا بدنه اصلی ولی توی pa2x که بازش میکنی روی یه سری قطعات نوشته ساخت چین و روی بدنه اصلی نوشته ساخت ایتالیا(البته از نظر من مبتدی) بدین صورت باشه که مراحل اصلی خط تولید و ساخت و مونتاژ در ایتالیا هست ولی یه سری قطعات که حالا ممکنه بنا به سیاستهای کمپانی می تونه بر اساس کاهش قیمت نهایی محصول یا مسائلی دیگر باشه
از یه سری قطعات چینی استفاده میشه و برای اینکه تو ذوق مشتری نخوره که بدونه حتی چین تو یه میکروسوئچ دست نداشته میزنن ایتالیا تا به قول معروف نون شهرتشون رو بخورن چون ممکن ساخت همین قطعات (بنا به دستمزد بالای کارگران یا گران بودن مواد اولیه ) در ایتالیا بیشتر هزینه بردارد و مقرون به صرفه نباشه و به همین دلیل ساخت این قطعات رو به چشم بادمی ها میدن تا با هزینه کمتر همون قطعات رو جایگزین کنند و سود بیشتری کنند چون همه شما دوستان میدونید که قصد و نیتهای نهایی همه این کمپانیها هزینه کمتر و سود بیشتر هست و به همین خاطر کیفیت فدای کمیت میشه.

حالا نکته جالب و نتیجه گیری اینجاست که حداقل روی هر کالا یا محصولی ساخت چین زده حداقل مطمعنیم که کار خود چینه و کسی دیگه تو ساختش شرکت نداشته.
آواتار کاربر
Sunami
عضو بسیار فعال
عضو بسیار فعال

پست خوانده نشده

بله هادی جان شما همون چیزی رو گفتی که من قصد داشتم صبح بگم ولی میخواستم برم بیرون وقت نشد زحمتش افتاد گردن شما
در مورد اونی هم که میگی همه اجناس چینی بد نیست خداییش مگه 800ساز بدیه من که خیلی دوستش دارم و واقعأ راضیم ازش یه کم از لحاظ جسمی ضعیف هست اما خوب به جاش کیفیت (منظورم کیفیت کلی و عمومیه محصول هست) خوبی داره
مر30
Hamed Sedighi
عضو علاقه مند
عضو علاقه مند
اولین ساز: FUMA MA-21
کیبرد فعلی: KORG Krome 61
کارت صوتی: Fast Track Pro
نرم افزار: Flstudio 12
موبایل: SONY
زمينه تخصص: آهنگسازي حرفه اي
محل اقامت: کرمان
تماس:

پست خوانده نشده

درود

یه ویدیو آپلود کردم از KORG pa800 و فکر کنم این با ربط ربط ترین تاپیک باشه برای این پست . (تاپیکی مناسب تر از این نیافتم ببخشید )

خب حتما شما هم از این ویدیو ها زیاد دیده اید .

http://arckey.20upload.net/files/1389/b ... hannel.rar
هادی هیجانی زادگان
متخصص korg
متخصص korg
کیبرد فعلی: .
کارت صوتی: ....................
میکروفون: RODE NT1-A
نرم افزار: ریزون
موبایل: نوکیا زپرتی

پست خوانده نشده

این هم یه دمو تصویری از pa800 ex که بیشتر تصاویر از دکمه ها پانل و ریتمهای یوزر رو نشون میده و دموی صوتی زمینه هم صداهای این کیبورد.

لینک دانلود:
http://uppit.com/xmwcgimjrjrb/PA800_ex_pictuer_demo.mp4
آواتار کاربر
atashi
عضو ویژه
عضو ویژه
اولین ساز: CASIO sa21
کیبرد فعلی: تایروس 5
موبایل: note 4
زمينه تخصص: نوازندگي كيبرد
محل اقامت: شیراز