Korg PA50/PA80

ارنجرهای نمیه حرفه ای Pa همچون Pa1000- Pa800- Pa80
.

مدیران انجمن: behrang، mojtaba190

کدام ورزن PA50 رو بیشتر می پسندید؟ (قابل تغییر)

معمولی
6
10%
سمپلر معمولی
17
28%
سمپلر ورژن دو
3
5%
سمپلر 8فلشه
4
7%
سمپلر 12فلشه
31
51%

مجموع رأی ها: 61
آواتار کاربر
nasser.r
عضو علاقه مند
عضو علاقه مند
کیبرد فعلی: or700-pa500persian
کارت صوتی: fast track pro
نرم افزار: audition, cubase
محل اقامت: کرمان

Korg PA50/PA80

پست خوانده نشده

این تایپیک برای KORG PA50/PA80 میباشد
مکمل تمام ورژن های pa50

سلام...

کیبرد نوازان گل ... طبق آخرین اخبار من تا امروز pa50 sampler.در بازار کم یاب شده........ این کیبرد مجلسی هفته ی پیش 1050000تا 1070000 در بازار تهران معامله میشد و کار کردهی تمیزش 940 تا 970 بود.... ولی الان کارکردشو به زحمت میشه 1150000 پیدا..... کرد.... البته این اخبار امروز من از دو تن از فروشنده های جمهوری دارم و آکبندش گیر نمیاد ........درست یا غلتش دیگه نمیدونم :ymblushing:

دوستان خدایی ارگ خوبی هست... برای مجلس.... و هیچ تفاوتی با pa80 نداره.... 80 فقط یک وکال اضافه داره و یکم صداش از نظر ولوم قوی تره... که از نظر وکال انگشت کوچیکه psr2000 .2100 ..نمیشه..........بنظر من اشتباهی در حد برج میلاد هست یکی بخواد 2400000 :-o بده 80 بگیره.........
روزیه روزانه از یزدان گرفتن مفت نیست ........ میدهد روزی ولی روزی ز عمرت میبرد
آواتار کاربر
Sunami
عضو بسیار فعال
عضو بسیار فعال
اولین ساز: YAMAHA PSR 500
کیبرد فعلی: Roland GW-8E V-2
نرم افزار: FL Studio
موبایل: Nokia 1100
زمينه تخصص: مبتدي علاقه مند كيبرد
محل اقامت: همین دور و برا

Re: pa50 سمپلر کم یاب شد

پست خوانده نشده

آقا من خودم حدود یک سال اون موقع که مجلس می رفتم PA 50 تبدیلی داشتم
naser.r عزیز تمام حرف های شما درست علاوه بر این ها که گفتی این ساز مزایای زیاد دیگه ای داره ولی جون منصور یه دفعه پشت یه PA 50 یه PA 80 رو باز کن و باهم مقایسه کن ببین چه خبره .... باید بگی قربون پیکان :-? :D
---------------------------------------------------------------------------
[HIGHLIGHT=#ffffff]|:::::>{ به صبر مشكلات عالم همه را بگشاييد }<:::::[/HIGHLIGHT]|
آواتار کاربر
nasser.r
عضو علاقه مند
عضو علاقه مند

پست خوانده نشده

منصور خان والا حرف حساب جواب نداره.... من ظاهر قضیه رو دیدم ...............
از توشون خبر ندارم................
یعنی شما منظورت اینه که......... 50 رو سرهم کردن و دادن بیرون........؟
آواتار کاربر
nasser.r
عضو علاقه مند
عضو علاقه مند

پست خوانده نشده

بهرنگ جان مرسی...... من تازه 1.5 ماه که با کورگ آشنا شدم..... آکه کمو زیادی میگم... از روی ظاهر قضیه هست.... راستش خونهی یکی از دوستان بودم که داداشش 80 داشت منم رفتم پاش 1.5 ساعتی بهش ور رفتم ولی هیچ تفاوتی ندیدم ... شایدم هم من متوجه نشدم.... در مورد وکال هم حرفتمو دقیقا صادقه که فابرک نیست...............
از نظر خوروج هم .نمیدونم......
آواتار کاربر
Sunami
عضو بسیار فعال
عضو بسیار فعال

توی دل PA 50 چه خبره

پست خوانده نشده

سلام
نه دیگه اونقدر هم که میگی سر همی نیستن و منم کاری به مزایای PA50 ندارم فقط چون بازشده ی PA 50 و 80 را دیدم بهت میگم که
وقتی پشت PA50 رو باز میکنی نمیشه با یه دست کیت های بزرگش رو برداشت چون از هرجاش که بگیری ترک برمیداره وباید با دودست ورش داری و زود بزاریش زمین چون ممکنه ترک برداره
ولی PA 80 رو میشه وقتی که کلأ کیبورد خراب شد کیت هاش رو دربیار به عنوان پل برای روی جوب آب در خونتون استفاده کن.
با 50 تو دوبار در حالی جو گیر شدن صدا عوض کن ببین کارت به تعویض میکرو سوئیچ میکشه یا نه .
فکر نکنم بچه هایی که توی این تایپیک هستن هیچ کدوم تا حالا توی یه دهات دور افتاده عروسی رفته باشن اما اگه رفته باشن می دونن کیبوردی که یه دفعه ببریش توی یه دهات و جلوت دو دقیقه کردی برقصن ردیف نیم کیلو خاک به خوردش میره حالا اگه یه اینجور اتفاقی برای PA50 بیفته خودت می بینی که به ترتیب اول سه تا ولوم کشویی قاطی میکنن یعنی یا اصلأ کار نمی کنن یا حساسیتشون کم و زیاد میشه دکمه ها هم به ترتیب اول style play song play ... الی آخر memory- bass inv ... الی آخر به شدت یا افت می کنن یا از کار میفتن بعدش دکمه های STS F-1 F-2 ... start / stopعملکردشون به شدت افت میکنه دکمه ها سمت چپ و راست صفحه هم چه خاک بخوره چه نخوره بعد یه مدت ضعیف میشه و یه کم بد عمل میکنه
ولی فظای داخلی PA 80 خیلی خوب نسبت به بیرون آببندی شده و( نه این که این اتفاق براش نمی افته) این اتفاق خیلی دیرتر براش میفته نا گفته نمونه که تمام کیبورد ها نسبت به ورود گرد و غبار به شدت حساس هستند و بعد از یه مدت خودشون رو نشون میدن وکیبورد های مثل PA50 و کمابیش 800 و یاماها های سری PSR مثل 640 – 730 – 740 – 1000 – بیشتر و بقیه کمتر به خاک حساس هستن اما این حساسیت در مورد 2000 A1000 2100 خیلی کمتره که دلیل این موضوع ساختار داخلی و خارجی اونهاست.
البته من خودم تا حالا با تایروس و PA 1xpro و ... از نزدیک کار نکرم ولی تجربه استفاده از KORG i3 بهم ثابت کرده کیبوردهای که باند وعلی الخصوص ساب ندارند به شکل محسوسی در مقایسه با کیبورد های باند وساب دار نسبت به گرد وغبار مقاومت بیشتری دارن که این میتونه سه دلیل داشته باشه اول این که تعداد راه های ورود گرد و غبار کمتره دومأ ساب به شدت هوا رو مکش و دمش میکنه و خاک وگرد وغبار رو با خودش وارد فضای داخلی ساز میکنه و سومأ کیبورد های بدون باند و ساب چون از لحاظ وزنی سبک تر هستن میشه امکانات آببندی فظایی داخلی نسبت به فضای خارجی رو در اونها بیشتر کرد
اینا که گفتم فقط یه بخشی از دلایل برتری 80 به 50 هستش حالا بگذر از که سیستم فلش کارد که روی 50 بستن وجدیدأ هم یه سیستم به اسم CF که اونو بایید ببینی. حالا این جناب 50 خیلی رودار تشریف دارن که با اون وضعیت نرم افزاری و سخت افزاری این چیزها رو تحمل می کنن. ولی ... بماند
[HIGHLIGHT=#ffffff]|:::::>{ به صبر مشكلات عالم همه را بگشاييد }<:::::[/HIGHLIGHT]|
آواتار کاربر
Sunami
عضو بسیار فعال
عضو بسیار فعال

پست خوانده نشده

ربهرنگ جان راستی گفتی خط تولید این دو مدل جمع شده ولی فراموش نکن که بعد از جمع شدن به چین فروخته شده و در ضمن من از یه آشنا که تو گمرکه شنیدم میگه تو انبار هاشون کلی 50 آکبند دارن که لنگ موندن گمرکاتشون رو بدن و وارد بازار کنن
آواتار کاربر
MEHDY
عضو کم کار
عضو کم کار
کیبرد فعلی: YAMAHA

پست خوانده نشده

با سلام
دوستان یه pa50 اومده 8 فلشه به قیمت 1320000 کسی اشنایی داره یه توضیحی بده؟
آواتار کاربر
nasser.r
عضو علاقه مند
عضو علاقه مند

پست خوانده نشده

آره خیلی وقته که اومده ....هیچ فرقی با معمولی نداره. من ندارم ولی طبق اخباری که گرفتم مثل 80 فلش از پشت میخوره شنیدم تمام 50 های جدید فلش از پشت میخورن ولی تا حالا ندیدم نمی دونم درسته یا نه.......اسمشم هست..50 پروفشنال.....
خریدش ریسک بزرگی هست... چون اگه رم سمپلش بسوزه 300 تا 400 تومانی خرجش هست....بازاری هم نداره......بنظر من اگه 1110000 بدی معمولی بگیری یک 30 تومنی هم بزار روی فلش خودش یک فلش 64 بگیری خیلی بهتر و مطمئن تره
آواتار کاربر
Sunami
عضو بسیار فعال
عضو بسیار فعال

پست خوانده نشده

آقا من این هشت فلاشه رو دیدم چیز جالبیه اگه خواستی برات توضیح میدم قضیه از چه قراره ولی الآن فعلأ کارتم داره تموم میشه
آواتار کاربر
MEHDY
عضو کم کار
عضو کم کار
کیبرد فعلی: YAMAHA

پست خوانده نشده

اگه امکان داره یه توضیحی بفرمایید :x
موضوع جدید ارسال پست

بازگشت به “سری نیمه حرفه ای”

• اطلاعات