korg Pa600

پایین ترین ارنجرهای Pa مثل Pa700- Pa600- Pa50

مدیران انجمن: behrang، mojtaba190

آواتار کاربر
k.b.660
عضو کم کار
عضو کم کار
اولین ساز: کاسیو
کیبرد فعلی: tyros2
کارت صوتی: behringer
میکروفون: roland
نرم افزار: c.base
موبایل: nokia
زمينه تخصص: نوازندگي كيبرد
محل اقامت: تهران-ستارخان
تماس:

Re: korg Pa600

پست خوانده نشده

5- بله
6-بهرنگ جان شما توی یاماها شدت ضربه به کلاویه در قسمت voice edit میتونید شدت ضربه یعنی تاچتونو از 0 تا 127 تعریف کنید هر کدوم از صداهای 3 آپرتونو به صورت جداگانه بلکه در کرگ این امکان وجود نداره فقط تاچ کل دستگاهو میتونید با گزینهای easy normal hard و غیره تعریف کنید
8-دقیقا گفتم دیگه در قسمت دوم سکوئنس که شما نیخواهید پدی صدایی اضافه کنید از صداهای 3 آپری نمیتونید استفاده کنید فقط از صداهای اورجینال خود دستگاه میتونید استفاده کنید مدولاسیون به صورت ثابت که نداره کرگ پیچتون به همراه مدولاسیون مقطعی از کار می افته
10- قابلیت پخش آدیو رو داره ولی رکورد با این فرمتو هرگز (منظورتونو از پلیر متوجه نشدم؟؟؟)
11- اصلا صدارو صحبتشو نکن افتضاح اصلا ندارهتصویر
لذت روی زمین قسمت پررویان است/خون دل میخورد آن کس که حیایی دارد...
behrang
مدیر کل
مدیر کل
اولین ساز: Casio SA21
کیبرد فعلی: A5000 - EA7 - MODX
نرم افزار: MAGIX STUDIO 2022
زمينه تخصص: برنامه سازي كيبرد
تشکر کرده: 228 دفعه

پست خوانده نشده

abbasnaeij نوشته شده:سلام مجدد خدمت دوستان بهرنگ جان من فامیلیم ناییج هستش
خوشبختم تصویر

abbasnaeij نوشته شده:گلچین کردن هم خدمتتون عرض کنم هم ریتمو میشه گلچین کرد هم صداها رو
ریتم که هیچ.گلچین محسوب نمیشه. منظور از ((گلچین)) سمپل ها هستن. حالا اگر میشه در Pa600 بصروت تک تک صداها و درام کیت های سمپل رو لود کرد ، پس میشه باهاش ست ها رو هم گلچین کرد.

abbasnaeij نوشته شده:باز نگین ست واسه 3 نیست وهمه تبدیلی 80 هستن منظورم ستهای ترکی وعربیشه
چرا نگیم؟ شما یک ست برای Pa3x نام ببر که بطور کامل برای Pa3x ساخته شده باشه؟ نه هم گلچین شده. من نمیدونم برای pa3x چه ست غربی هست که تاحال نشنیدیم ولی باز همون بحث مقایسه با هم رده ی Pa600 پیش میاد. آقای ناجی حالا ک بیشتر باهم آشنا شدیم و شما هم میفرمایی تعصبی نداری و من هم مطمعن هستم ، آیا شما پک های فوق العاده و شرکتی ساز یاماها رو بطور کامل گوش دادی؟؟
پک ترکی A2000 جدید ترین صداها و پرکاشن های Turkish رو داره که مثل VST کیبورد شما رو ترکیش میکنه.
پک خلیجی و عربی و ایرانیش که دیگه موهای دست من رو سیخ میکنه.
پک Euro Dance که جدید ترین سبک موسیقی دنیا رو داره. یعنی Dub Step. اونقدر بروز و مدرن است که من از روی این پک متوجه شدم این سبک جدید توی دنیا صدا کرده.شما توی گوگل بزن Dub Step
دیگه پک های لاتین و برزیلی و هندی و خیلی دیگه هم هست که هرکدام توسط متخصصین یاماها تهیه شده و بالاترین کیفیت هم داره و شما میتونی اونها رو باهم گلچین کنی.
دقیقا این دوستان همین رو اشاره کردند باید مزه ی A2000 و یاماها رو چشیده باشی تا توجه بشید pa600 چقدر ظعیف است و بد کیفیت.

امیدوارم حرف های من باعث سوءتفاهم نشه. نظر و سلیقه ی هرکدام از دوستان قابل احترامه.
لطفا از دکمه تشکر در گوشه پست استفاده کنید برای بالا رفتن امتیاز موضوع
momikorg
عضو سایت
عضو سایت
اولین ساز: YAMAHA PSR-520
کیبرد فعلی: YAMAHA PSR-630

پست خوانده نشده

سلام دوستان
این کیبورد چه مزایایی نسبت به PA300 داره؟
آیا با مدل های workstation مثل KROME و KROSS میشه همین کارهای PA600 رو انجام داد ؟
آواتار کاربر
reza firouzfar
با تعداد پست های زیاد
با تعداد پست های زیاد
اولین ساز: Casio ct700
کیبرد فعلی: YAMAHA Tyros5-76 key
میکروفون: AKG
نرم افزار: CUBASE
موبایل: HTC One
محل اقامت: ترکیه - استانبول
تماس:

پست خوانده نشده

momikorg نوشته شده:سلام دوستان
آیا با مدل های workstation مثل KROME و KROSS میشه همین کارهای PA600 رو انجام داد ؟

مزایای دقیق این کیبورد رو نسبت به Pa300 شاید دوستانی که با هر 2 مدل کار کرده باشن دقیق تر بدونن ولی مقایسه ارنجر Pa600 با سینتی سایزر Krome و Kross بطور کلی کار درستی نیست حتی در صورتیکه ممکنه در برخی کاربرد ها استفاده و کارایی مشابه هم بشه ازشون کرد
momikorg
عضو سایت
عضو سایت

پست خوانده نشده

reza firouzfar نوشته شده:
momikorg نوشته شده:سلام دوستان

مزایای دقیق این کیبورد رو نسبت به Pa300 شاید دوستانی که با هر 2 مدل کار کرده باشن دقیق تر بدونن ولی مقایسه ارنجر Pa600 با سینتی سایزر Krome و Kross بطور کلی کار درستی نیست حتی در صورتیکه ممکنه در برخی کاربرد ها استفاده و کارایی مشابه هم بشه ازشون کرد

چرا کار درستی نیست، میشه بیشتر راهنمایی کنید ؟
من خیلی دوست دارم سازی داشته باشم که علاوه بر داشتن کلیه امکانات تنظیم مثل PA600، کلاویه های Graded Hammer هم داشته باشه
my eart
عضو کم کار
عضو کم کار
اولین ساز: casio ma130
کیبرد فعلی: A1000
موبایل: 1100
زمينه تخصص: نوازندگي كيبرد

پست خوانده نشده

momikorg نوشته شده:این کیبورد چه مزایایی نسبت به PA300 داره؟
pa600 سمپل های کرگ رو میخونه ولی pa300 اصلا سمپل نمیخونه.
آواتار کاربر
reza firouzfar
با تعداد پست های زیاد
با تعداد پست های زیاد
تماس:

پست خوانده نشده

مامی جان از این جهت کار درستی نیست که Pa600 یک ارنجر هستش و مدل هایی که گفتین همونطور که قبلا گفتم سینتی سایزر هستن . . اگر شما به سایت رسمی کرگ و یا سایت رسمی یاماها هم مراجعه کنین میبینید که ارنجرها و سینتی سایزر ها در دو طبقه کاملا مجزا دسته بندی شدن همونطور که بطور مثال گرند پیانو ها و دیجیتال پیانو ها و یا گیتار آکوستیک و گیتار الکتریک هم در دو طبقه مختلف دسته بندی میشند هر چند که ممکنه در ظاهر شاید شبیه به هم باشن ولی کاملا سازهای متفاوت و در کلاس های مختلفی هستند
momikorg
عضو سایت
عضو سایت

پست خوانده نشده

reza firouzfar نوشته شده:مامی جان از این جهت کار درستی نیست که Pa600 یک ارنجر هستش و مدل هایی که گفتین همونطور که قبلا گفتم سینتی سایزر هستن . . اگر شما به سایت رسمی کرگ و یا سایت رسمی یاماها هم مراجعه کنین میبینید که ارنجرها و سینتی سایزر ها در دو طبقه کاملا مجزا دسته بندی شدن همونطور که بطور مثال گرند پیانو ها و دیجیتال پیانو ها و یا گیتار آکوستیک و گیتار الکتریک هم در دو طبقه مختلف دسته بندی میشند هر چند که ممکنه در ظاهر شاید شبیه به هم باشن ولی کاملا سازهای متفاوت و در کلاس های مختلفی هستند

به سایت کرگ خیلی پیشتر از این سر زدم، ولی سر از تفاوتشان در نیاوردم

آیا سینتی سایزر ها هم سمپل صدا و ریتم قبول می کنند و می شود با آنها تنظیم نمود ؟
آواتار کاربر
reza firouzfar
با تعداد پست های زیاد
با تعداد پست های زیاد
تماس:

پست خوانده نشده

مامی جان اینجا تاپبک Pa600 هستش و بیشتر از این نمیشه از موضوع خارج شد . اگر تاپیک تفاوت بین ارنجرها و سینتی سایزرها رو پیدا کردم حتما جواب میدم به سوالتون
momikorg
عضو سایت
عضو سایت

پست خوانده نشده

my eart نوشته شده:
momikorg نوشته شده:این کیبورد چه مزایایی نسبت به PA300 داره؟
pa600 سمپل های کرگ رو میخونه ولی pa300 اصلا سمپل نمیخونه.

ولی توی سایت کرگ کنار user sampling نوشته no exist پس چطور شما میگید سمپل میخونه؟؟؟
موضوع جدید ارسال پست

بازگشت به “سری متوسط و پایین تر”

• اطلاعات