ارسال ایمیل گروهی به شرکت یاماها

گفتگوهایی که درباره پیانو و کیبوردهای یاماها عمومیت دارد

مدیران انجمن: behrang، mojtaba190

قوانین انجمن
1.پست های نـامربوط باموضوع مبحث حذف یا منتقل میشوند
2.معرفی شماره تلفن ، ایمیل و هرنوع ادرس شخصی ممنوع است (درپیام خصوصی مجاز است)
3.قرار دادن لینک های غیراخلاقی و غیرمجاز منجر به حذف اکانت و یا پیگرد قانونی برای شما میشود.
قوانین کامل انجمن ارتعاش
beygloo
عضو علاقه مند
عضو علاقه مند
اولین ساز: yamaha psr-740
کیبرد فعلی: YAMAHA A2000
موبایل: sony experia go
محل اقامت: قم

ارسال ایمیل گروهی به شرکت یاماها

پست خوانده نشده

با سلام به همه دوستان عزیز.
کما بیش تو این چند مدت اخیر همه در جریان نوسانات و اوضاع و احوال وضعیت کیبورد در ایران هستید.
کش مکشهایی بر سر این که فلان برند بهتر است یا فلان ؟!؟
اصلا این حرفها یعنی چه ؟ خوب هر کسی قصد خرید کیبورد رو داره باید بره تحقیق کنه و کمی وقت بزاره تا با توجه به نوع استفاده ای که میخواد ازش بکنه و بودجه ای که برای این کار در نظر گرفته اقدام به خرید کیبورد بکنه.
حالا من نمیدونم این کالای هنری چرا داره اینقدر درگیر حاشیه میشه و یه سری از دوستان گل ما مثل همین استاد بهنرگ خودمون به جای اینکه با کمال آرامش به فکر ساختن پکهای جدید باشند بندگان خدا همش باید درگیر این حاشیه ها باشند.
سود اصلی رو کس دیگه ای داره میبره دنگ و فنگش مال اساتیدی چون بهرنگ .
حالا من قصد ندارم تو این پست زیاد مطلب بنویسم وگرنه اینقدر حرف برای گفتن دارم از این نا ملایمتهای زمونه و بازار موسیقی ایران که خودش یک سنفونی غم انگیز میشه.
beygloo
عضو علاقه مند
عضو علاقه مند

Re: ارسال ایمیل گروهی به شرکت یاماها

پست خوانده نشده

من یه پیشنهاد دارم :
حالا که هموطنهای خودمون قدر اشخاصی مثل بهرنگ رو نمی دونن که امیدوارم به زودی بدونن خودمون دست به کار بشیم .
یه ایمیل میزنیم به شرکت اصلی یاماها در خارج از کشور و کاری هم به فروشندگان داخلی نداریم. اوضاع و احوال داخل مملکت رو براشون شرح میدیم. آدمایی مثل بهرنگ و اشخاص دیگه رو معرفی میکنیم و بهشون میفهمونیم که با بها ندادن به این اشخاص دارن چه ضرری رو متحمل میشن.
باور کنید اونها از وضعیت داخلی ما خبر ندارن و هرچی رو که بعضیها بهشون گزارش میکنن میپذیرن.
حالا در نظر بگیرین که اون شرکت بدبخت میاد و روی تولید فلان کیبورد میلیونها دلار هزینه میکنه و مثلا چندین نفر آدم سودجو که معتمد ژاپنیها هستند بهشون میگن که فلان پروژه در ایران سودآوری نداره. حالا شما جای اونها باشید چه فکری میکنید؟
beygloo
عضو علاقه مند
عضو علاقه مند

پست خوانده نشده

بنده یک راه حل یا پیشنهاد به ذهنم رسیده .
در نظر بگیرید یه متن آماده کنیم و ترجمه کنیم به انگلیسی و تمامی بچه ها که رقم قابل توجهی میشن با ذکر نام شهرهاشون زیر اون رو امضاء کنند و برای شرکت یاماها ارسال کنیم. یعنی شرکت ببینه و متوجه بشه که مخاطبهای اصلی اونها چند نفر شخص خاص نیستن. اونها با یک کشور با یک مملکت به نام ایران طرف هستند. من با ژاپنیها پروژه داشتم خیلی روی این مسائل حساس هستند. اون وقت ببینید چه عکس العمی نشون میدن.

یا درحالت دوم میتونیم به صورت فردی یک متن خاص رو از ایمیلهای مختلف برای شرکت اصلی یاماها بفرستیم که فکر میکنم این هم نتیجه خوبی داشته باشه. برای مثال مثلا اونایی که دستکاه A2000 دارن بیان شماره سریال دستگاه هاشونو بذارن توی این ایمیل تا یاماها بفهمه که این دستگاه اینجا طرف دار داره و به حرف --- بسنده نکنه که مدعی هستش A2000 یه پروژه شکست خورده اس توی ایران.

خلاصه که دوستان با دست روی دست گذاشتن و هی حرف از این و اون زدن کاری از پیش نمیره جز اینکه نعمتهایی مثل بهرنگ جون رو از دست میدیم. برای من یکی که خیلی ناراحت کننده است وقتی میبینم بهرنگ میگه اگه اوضاع این طوری پیش بره دیگه فعالیت حرفه ای نمیکنم و برای دل خودم موسیقی رو ادامه میدم.

حالا نمیدونم این نظر ات من بود . فقط بیاید جدی به قضیه نگاه کنید و تا فرصت تبدیل به تهدید نشده یه راه چاره مناسب پیدا کنیم. منتظر نظرات دوستان هستم.
به امید روزی که افرادی مثل بهرنگ بشن مشاور ارشد تولید شرکتهای یاماها در خاور میانه.
(و من هم بشم مدیر روابط بین الملل در ایران .) البته جملات داخل پرانتز رو شوخی کردم . تصویر
آواتار کاربر
reza firouzfar
با تعداد پست های زیاد
با تعداد پست های زیاد
اولین ساز: Casio ct700
کیبرد فعلی: YAMAHA Tyros5-76 key
میکروفون: AKG
نرم افزار: CUBASE
موبایل: HTC One
زمينه تخصص: برنامه سازي كيبرد
محل اقامت: ترکیه - استانبول
تماس:

پست خوانده نشده

سلام دوست عزيز,,اگر اى ميلى از شرکت ياماها دارين بگذارين,,اگر اى ميل مديريت بخش کيبورد باشه بهتره,,اگر متنى رو هم انتخاب بکنين من مى تونم ترجمه کنم و بفرستم . .
آواتار کاربر
mojtaba190
عضو هیئت مدیره
عضو هیئت مدیره
اولین ساز: YAMAHA PSR 630
کیبرد فعلی: YAMAHA TYROS 2
کارت صوتی: Realtek HD
موبایل: HUAWEI HONOR 4X
زمينه تخصص: نرم افزارهاي ويدئو
محل اقامت: ایران
تماس:

پست خوانده نشده

منم با پیشنهاد محمد موافقم.. اینکه ژاپنی ها حساسن به اینجور مسایل کاملا درسته چون به دست گرفتن بازار پر طرفدار یکی از اصول کارهای اقتصادیشونه. پس بهتره باقی دوستان هم بیان و نظراتشون رو بگن. کارشناسای عزیز سایت هم بیان و اظهار نظر کنن. آقا مرتضی هم که کارشناس بازار کیبرد هستن هم میتونن کمک بزرگی باشن توی این کار.
آواتار کاربر
shahriyar
با تعداد پست های زیاد
با تعداد پست های زیاد
اولین ساز: casio
کیبرد فعلی: psr a2000
کارت صوتی: icon
نرم افزار: fl stdiu
موبایل: iphone 6
زمينه تخصص: ريتم سازي باكيبرد
محل اقامت: بندرعباس

پست خوانده نشده

من هم موافق هستم حد اقل شاید ما به تونیم یه کاری کنیم به ترین کار همین ایمیل هستش البته نظر مدیر سایت حرف اول رو می زنه اگر ایشون راضی هستتند ما هم راضی هستیم تصویرتصویر
بس تجربه کردیم در این دار مکافات *** با درد کشان هرکه در افتاد ور افتاد *** سیل سرشک ما زدلش کین بدر نبرد
beygloo
عضو علاقه مند
عضو علاقه مند

پست خوانده نشده

دوستان پیرو نوشته های قبلی یه نکته ای به ذهنم رسید که بیانش خالی از لطف نیست. ببینید تو قسمت STYLE روی کیبورد A2000 یک دکمه اختصاص داده شده به من و شما و کنارش دقیقا نوشته [HIGHLIGHT=#FF0000]IRANIAN[/HIGHLIGHT] و باز شاهد این کلمه در قسمت دموی کیبورد هستیم. از طرفی کاتالوگ یاماها هستش که بسیار دقیق و کامل به فارسی ترجمه شده و اگر پشت جلد اون رو با دقت نگاه کنید این کاتالوگ در کشور ویتنام چاپ شده . و ...
پس ببینید شرکت یاماها چقدر برای ما ایرانیها ارزش قائل هست و چقدر داره حمایت میکنه از مصرف کننده ایرانی. شاید بعضیها بگن خوب این موارد برای بحث گرم کردن بازار و این حرفهاست ولی دوستان اگه مثلا یاماها کاتالوگ فارسی چاپ نمیکرد من و شما و خیلی از بچه های دیگه این کیبورد رو خریداری نمیکردن ؟!؟
حالا از طرفی شرکت یاماها کلی کارمند و پرسنل داره برای بحث بازخورد و رضایت مشتری و اونها منتظرن که ببینن مصرف کننده چه نظری داره. اون هم تو این زمونه ارتباطات که فرستادن یک ایمیل برای شرکت یاماها چند دقیقه ای بیشتر وقت نمیگیره.
ولی وقتی شرکت چیزی از طرف ایران دریافت نمیکنه هر فکری میتونه راجع به ما بکنه بهشون حق بدید. و در نهایت میان گزارش رو از کسایی میگیرن که حرف حقیقت براشون فقط سود کردن ریالی است.
دوستان مطالب خیلی زیاد هستن بیاید برای یک بار هم که شده جدی به این مسائل فکر کنیم و از حقوق بین المللی خودمون دفاع کنیم.
آواتار کاربر
shahriyar
با تعداد پست های زیاد
با تعداد پست های زیاد
اولین ساز: casio
کیبرد فعلی: psr a2000
کارت صوتی: icon
نرم افزار: fl stdiu
موبایل: iphone 6
زمينه تخصص: ريتم سازي باكيبرد
محل اقامت: بندرعباس

پست خوانده نشده

دقیقا طبق گفته های این دوست عزیزمون من هم با نظر ایشون موافق هستم اگر یاماها برای ما ایرانی ها ارزش قابل نبود این کار هارا برایمون انجام نمیداد البته a2000

یک اورگ شرقی هستش و دلیل این ریتم های ایرانی و عربی همین شرقی بودن خود دستگاه هستش به نظر من هم یه ایمیل رسمی به شرکت یاماها بزنیم

تا شاید از اوضای بازار کیبرد ایران با خبر شدند البته باز هم با اجازه مدیر و ناظم سایت ممون تصویر
بس تجربه کردیم در این دار مکافات *** با درد کشان هرکه در افتاد ور افتاد *** سیل سرشک ما زدلش کین بدر نبرد
آواتار کاربر
Mr.Energy
با تعداد پست های زیاد
با تعداد پست های زیاد
اولین ساز: Casio Sa21
کیبرد فعلی: Psr S970
کارت صوتی: تو فکرش هستم
میکروفون: WEM hc2000
نرم افزار: Adobe Audition-Sonar
موبایل: Note 3
زمينه تخصص: نوازندگي كيبرد
محل اقامت: در کنار S970 !!!

پست خوانده نشده

سلام
منم با نظر آقای بیگلو موافقم .... منتهی ایمیلشون رو از سایت یاماها باید پیدا کنیم و بعد هم یک متن کامل ( البته نه خیلی طولانی ) باید آماده بشه و ترجمه بشه
کمکی از دستم بر بیاد در خدمتم
به نیکی گرای و میازار کس

ره رستگــاری همینست و بس
آواتار کاربر
MNS
عضو فعال
عضو فعال
اولین ساز: Casio-CT637
کیبرد فعلی: Tyros 3
کارت صوتی: Realtek HD
نرم افزار: LMMS, Anvil, PriMus, Audacity
موبایل: Huawei Mate 9