بررسی ریتم های Audio Style

گفتگوهایی که درباره پیانو و کیبوردهای یاماها عمومیت دارد

مدیران انجمن: behrang، mojtaba190

قوانین انجمن
1.پست های نـامربوط باموضوع مبحث حذف یا منتقل میشوند
2.معرفی شماره تلفن ، ایمیل و هرنوع ادرس شخصی ممنوع است (درپیام خصوصی مجاز است)
3.قرار دادن لینک های غیراخلاقی و غیرمجاز منجر به حذف اکانت و یا پیگرد قانونی برای شما میشود.
قوانین کامل انجمن ارتعاش
behzad67
عضو علاقه مند
عضو علاقه مند
اولین ساز: melodika
کیبرد فعلی: tyros 5

Re: بررسی ریتم های Audio Style

پست خوانده نشده

behrang نوشته شده:اقای بهزاد شما از کاربران خوب هستید و فعالیت شما مثبت بوده. امیدوارم بزودی جزو اعضای ویزه ی ما ویا حتی بیشتر باشید.
پس درخواست میکنم این سوء تفاهم بی ارزش را بی خیال شید چون آقای ازادی هم یک شخصیت بالا و جایگاه خاص دارند.
یک سوء تفاهم ساده بود. این بحث چندین ماه خواب بود و به محض شروع شدن بحث شما به کاربران پاسخ دادید : "یاماها ساخته". پاسخش هم مشخض است چون ما کاری با یاماها نداشتیم. وگرنه تمام نشوته های شما صحیح بود.
اتفاقا برام جالب بود که شما این ریتم ها خریداری کردید با وجود موجود بودن این ریتم ها در S970

من مخلص شما و جناب آقای آزادی و دیگر اساتید هم هستم. بارها گفتم که که هیچ ادعایی ندارم و مبتدی هستم به سایت ارتعاش هم علاقمندم چونکه میخوام از اساتید محترم یاد بیگرم. از هیچ کس دلخور نیستم وامیدوارم هیچ کاربری هم ازم دلخور نباشه. آره بهرنگ جان من پک A.Style_Pop&Rock_T5 و A.Style_Latin_T5 را از یاماها برای تایروس خریدم که شاید توی پریست مدلهای دیگه هم یاماها باشه. تصویر تصویر
behzad67
عضو علاقه مند
عضو علاقه مند
اولین ساز: melodika
کیبرد فعلی: tyros 5

پست خوانده نشده

STUDIO SIMA نوشته شده:با سلام
یک سئوال کمی غیر مرتبط: اگر بر فرض فردی این ریتمها(AUDIO STYLE) را از یاماها تهیه کنه می تونه بر روی A3000 هم اجرشون کنه (اگر درامکیت برای ریتمها تعریف کنه ) چون به نظرم A3000 و S970 از لحاظ سخت افزاری تماما با هم یکسان هستند و وجه تمایز آنها فقط نرم افزاری باشه و موردی که در آینده حتما مطرح خواهد شد اینه که اگر روزی تکنولوژی ساخت AUDIO STYLE به دست کاربران خانگی هم برسد ساخت ریتمی بر پایه و اساس آیدیو که تمامی کیبوردهای جدید ساپورت کنند میشه یک معضل برای ریتمساز .نظر دوستان در این مورد چیست.با تشکر

پکی (AUDIO STYLE) که من از یاماها خریدم احتیاج به فایل n27 داشت. پس باید فقط روی یه دستگاه کارکنه ،چونکه n27 مشخصات یه دستگاهه. یعنی فقط روی دستگاه خریدار کار میکنه. شاید در آینده ... ولی نه شاید حرفم دوباره حاشیه ساز بشه. تصویر
behrang
مدیر کل
مدیر کل
اولین ساز: Casio SA21
کیبرد فعلی: A5000 - EA7 - MODX
نرم افزار: MAGIX STUDIO 2022
زمينه تخصص: برنامه سازي كيبرد
تشکر کرده: 228 دفعه

پست خوانده نشده

یک سئوال کمی غیر مرتبط: اگر بر فرض فردی این ریتمها(AUDIO STYLE) را از یاماها تهیه کنه می تونه بر روی A3000 هم اجرشون کنه (اگر درامکیت برای ریتمها تعریف کنه ) چون به نظرم A3000 و S970 از لحاظ سخت افزاری تماما با هم یکسان هستند
جناب حسین زاده عزیز،ضمن تشکر از همراهی و نظرات شما عرض کنم که سیستم Audio Style تا این لحظه فقط مختص به مدل های S950 - S970 و Tyros5 است که در هر رنج از یاماها بالاترین مدل هستند.
قطعا تایروس6 و جایگزین S970 هم این قابلیت را دارند ولی به هیچ راه و روشی ریتم های ایودیو استایل روی مدل های دیگر یاماها قابل اجرا نیستند از جمله A3000
و باید خیلی کوتاه اضافه کنم که A3000 و S970 ازلحاظ سخت افزاری با هم تفاوت هایی هم دارند و کاملا مشابه نیستند.
لطفا از دکمه تشکر در گوشه پست استفاده کنید برای بالا رفتن امتیاز موضوع
آواتار کاربر
Rahavash
عضو ویژه
عضو ویژه
اولین ساز: کیبورد yamaha psr630
کیبرد فعلی: ....!؟
موبایل: poco x6 pro 5g
زمينه تخصص: ريتم سازي باكيبرد
محل اقامت: آلمان
تشکر کرده: 11 دفعه
تماس:

پست خوانده نشده

یک سئوال کمی غیر مرتبط: اگر بر فرض فردی این ریتمها(AUDIO STYLE) را از یاماها تهیه کنه می تونه بر روی A3000 هم اجرشون کنه (اگر درامکیت برای ریتمها تعریف کنه ) چون به نظرم A3000 و S970 از لحاظ سخت افزاری تماما با هم یکسان هستند و وجه تمایز آنها فقط نرم افزاری باشه و موردی که در آینده حتما مطرح خواهد شد اینه که اگر روزی تکنولوژی ساخت AUDIO STYLE به دست کاربران خانگی هم برسد ساخت ریتمی بر پایه و اساس آیدیو که تمامی کیبوردهای جدید ساپورت کنند میشه یک معضل برای ریتمساز .نظر دوستان در این مورد چیست.با تشکر

عزیز شما متوجہ نشدید کہ Audio style اصلا درامکیت نیست ک برا کیبوردے تعریف بشہ
ھمونطور ھم کہ بھرنگ عزیز فرمودن آسہ ھزار و 970 تفاوتھاے زیادے دارن و مشابہ نیستن با اینکہ حجم رم سمپلشون یکیہ ولے گاھا" دیدہ شدہ توے پردازش 3000 ارورھائے میدہ ک توے 970 نداشتیم
☆☆☆بہ آیندہ خود وفادار باشید نہ بہ گذشتہ خود ☆☆☆
(R-R)
موضوع جدید ارسال پست

بازگشت به “مباحث عمومی”

• اطلاعات