سربرگ Line Out در منوی Mixinng Console تايروس

گفتگوهایی که درباره پیانو و کیبوردهای یاماها عمومیت دارد

مدیران انجمن: behrang، mojtaba190

قوانین انجمن
1.پست های نـامربوط باموضوع مبحث حذف یا منتقل میشوند
2.معرفی شماره تلفن ، ایمیل و هرنوع ادرس شخصی ممنوع است (درپیام خصوصی مجاز است)
3.قرار دادن لینک های غیراخلاقی و غیرمجاز منجر به حذف اکانت و یا پیگرد قانونی برای شما میشود.
قوانین کامل انجمن ارتعاش
behrang
مدیر کل
مدیر کل
اولین ساز: Casio SA21
کیبرد فعلی: A5000 - EA7 - MODX
نرم افزار: MAGIX STUDIO 2022
زمينه تخصص: برنامه سازي كيبرد
تشکر کرده: 228 دفعه

Re: سربرگ Line Out در منوی Mixinng Console تايروس

پست خوانده نشده

atashi نوشته شده:راستی یه موضع مهم هم بگم برای اساتید برنامه ساز ااقا بهرنگ و داداش احسان .و دیگر دوستان.....اگه درام کیتها را درست نچینید متاسفانه این برنامه درست جواب نمیده
درسته حسین جان و تمام بحث من و رضا هم همین بود دقیقا.

رضا فیروزفر میگه که بیایم برنامه قدیمی مد نظرمون رو کلا دستکاری کنیم و چیدمان سمپل ها رو برطبق استاندارد لیست خروجی تایروس بچینیم که بنظر من اینکار اونقدر دردسر و وقت گیر و حوصله سربره که آدم یه پروگرام از صفر بساره خیلی راحت تره.نمیدونم نظر احسان طالع در ابن باره چیه!
مشکل همینه که در تایروس این دسته بندیِ پرکاشن ها در خروجی ، برطبق چیرمان درام کیت های "جنرال موزیک" تعریف شده که در این دسته بندی 3 الی 4 کلاوی برای کیک تعریف شده.
ولی در ارنجرهای pa-x کرگ که ، قابلیت تفکیک خروجی مثل تایروس وجود داره ، کاربر میتونه خودش دسته ی اون پرکاشن رو تایین کنه که خیلی بهتره.
atashi نوشته شده: داداش احسان سمپلهای راس را که چیدمان کردی را میگم جایی قرار دادی که برنامه اون کلید را به عنوان کیک میشناسه
حسین جان سمپل های راس کیک نــدارند از اسمشون مشخصه. راس یعنی ریتم بریده شده از یک آهنگ یا ریتم اماده و تکمیل شده. البته میشه بینشون کیک هم اضافه کرد ، ولی ممکنه مزاحم ترتیب متوالیِ قطعه های پشت سر هم اون راس بشه.
لطفا از دکمه تشکر در گوشه پست استفاده کنید برای بالا رفتن امتیاز موضوع
آواتار کاربر
reza firouzfar
با تعداد پست های زیاد
با تعداد پست های زیاد
اولین ساز: Casio ct700
کیبرد فعلی: YAMAHA Tyros5-76 key
میکروفون: AKG
نرم افزار: CUBASE
موبایل: HTC One
محل اقامت: ترکیه - استانبول
تماس:

پست خوانده نشده

البته يک راه جايگزين هم وجود داره که خود من هم از اين روش استفاده کردم.
به اين شکل که به جای تغيير مکان کيک ها در منوی انتخاب اجزای درام کيت از گزينه Other استفاده کنيم که در این صورت با اين کار همه ريتمها احتياج به اديت ندارن و تعداد بسيار کمتری از اونها ممکنه احتياج به اديت داشته باشند,,البته اين روش هم درصورتی جواب ميده که فقط کيک ها در جای خودشون نباشن و بقيه پرکاشن بصورت جنرال چيده شده باشن.
behrang
مدیر کل
مدیر کل
اولین ساز: Casio SA21
کیبرد فعلی: A5000 - EA7 - MODX
نرم افزار: MAGIX STUDIO 2022
تشکر کرده: 228 دفعه

پست خوانده نشده

این هم خوبه رضا جان ولی باز هم با توجه به ناهماهنگ بودنِ چیدمان درام کیت های دستی ، روی گزینه Other هم که بذارید ، تعداد دیگری از پرکاشن ها رو هم بهمراه cick بیرون میده.
و باز هم تقریبا برای هر ریتم ، مرتب باید بریم به جدول Line Out و گزینه ها رو تغییر بدیم که کار خوشایندی نیست بنظر من.
ولی باز هم تاکیید میکنم با تمام این بحث ها کاملا شدنی است و من هم انجام دادم ، همونطور که آقای فیروزفر و برخی دوستان دیگه از این قابلیت استفاده میکنند.
-
در پست های قبل برتری pa3x را در این قابلیت نسبت به تایروس گفتیم. حالا جا داره نکته جالبی را درباره برتی این جدول خروجی در تایروس ها نسبت به pa3x عرض کنم.
در تایروس ها شما 6 عدد خروجی برای تفکیک دارید ، ولی در pa3x شما 4 عدد خروجی دارید. این مورد با تایید دوستانم که هر 2 مدل را دارند مشخص شد.
pa3x :
OUT 1/2 - OUT 3/4
-
tyros
MAIN 1/2 - OUT 1/2 - OUT 3/4
لطفا از دکمه تشکر در گوشه پست استفاده کنید برای بالا رفتن امتیاز موضوع
آواتار کاربر
reza firouzfar
با تعداد پست های زیاد
با تعداد پست های زیاد
اولین ساز: Casio ct700
کیبرد فعلی: YAMAHA Tyros5-76 key
میکروفون: AKG
نرم افزار: CUBASE
موبایل: HTC One
محل اقامت: ترکیه - استانبول
تماس:

پست خوانده نشده

درسته بهرنگ جان,فکر ميکنم با استفاده از اين خروجی ها و يک ميکسر که دارای 6 يا 4 خروجی اسپيکر باشه بتونيم يک آهنگ رو بصورت 6 بعدی يا 4 بعدی بزنيم البته فکر ميکنم اين امکان در ميکسرهای ديجيتال باشه.
موضوع جدید ارسال پست

بازگشت به “مباحث عمومی”

• اطلاعات