نیاز به قفل برای پک کیبوردهای یاماها

گفتگوهایی که درباره پیانو و کیبوردهای یاماها عمومیت دارد

مدیران انجمن: behrang، mojtaba190

قوانین انجمن
1.پست های نـامربوط باموضوع مبحث حذف یا منتقل میشوند
2.معرفی شماره تلفن ، ایمیل و هرنوع ادرس شخصی ممنوع است (درپیام خصوصی مجاز است)
3.قرار دادن لینک های غیراخلاقی و غیرمجاز منجر به حذف اکانت و یا پیگرد قانونی برای شما میشود.
قوانین کامل انجمن ارتعاش
Eagle_78
عضو کم کار
عضو کم کار
اولین ساز: Yamaha OR700
کیبرد فعلی: Yamaha S770
موبایل: Samsung Note 9
زمينه تخصص: مبتدي علاقه مند كيبرد
محل اقامت: همدان

نیاز به قفل برای پک کیبوردهای یاماها

پست خوانده نشده

بنده هم فوق العاده ناراحت شدم ...
تازه میخواستم اگه قسمت بشه or700 که تازه از آقا بهرنگ خریده بودم رو عوض کنم با این مدلهای جدید و کلی امید برای ساپورت ریتم و ....

به نظرمن بهترین کار همون گذاشتن قفل سخت افزاری هست به صورت یه فلش read only که قطعا اگه به متخصصش بدید امکان پذیره اینطوری هم فروش پک افزایش بسیار زیاد میکنه و هم قیمت برای مصرف کننده خیلی پایین میاد و میشه یه فرهنگ برای استفاده کننده که پول کالایی که استفاده میکنه و در توانش هم هست رو پرداخت کنه....حالا چه کالا فیزیکی باشه چه غیز فیزیکی چه فرقی داره مگه ؟
همین الان هم مگه خود نمایندگی کورگ یه فلش ایرانی قفل شده رو به قیمت 200 خورده ای برای pa600 و pa800 نمیفروشه ؟ چرا نماینده نامحترم یاماها این کارو میکنه؟

اقا بهرنگ این قضیه قفل رو جدی تر پیگیری کنید ....واقعا الان که داره بازار یاماها با این مدلهای جدیدش جون میگیره واقعا حیفه نتیجه زحمات این چند سالتون رو نبینید ....
آواتار کاربر
Mr.Energy
با تعداد پست های زیاد
با تعداد پست های زیاد
اولین ساز: Casio Sa21
کیبرد فعلی: Psr S970
کارت صوتی: تو فکرش هستم
میکروفون: WEM hc2000
نرم افزار: Adobe Audition-Sonar
موبایل: Note 3
زمينه تخصص: نوازندگي كيبرد
محل اقامت: در کنار S970 !!!

Re: فروش پک BM5

پست خوانده نشده

من زیاد از بحث برنامه نویسی سر در نمیارم ولی فکر میکنم سیستم عامل یاماها با برنامه نویسی هایی که روی ویندوز انجام میشه متفاوت باشه . باید کسی باشه که بتونه سورس سیستم عامل یاماها رو تغییر بده تا اگر قفلی برای فلش مموری طراحی میشه روی سیستم عامل یاماها هم کار کنه . به عبارت دیگه تا زمانی که فلش مموری قفل شده روی کیبورد نباشه ریتمها یا سمپلها اجرا نشن یا حداقل ناقص باشن و اینکه کاربر مجبور باشه برای استفاده از پک و ریتمهای جدید فلش مموری رو خریداری کنه
دقیقا مثل کاری که شرکت Korg برای ریتمسازها انجام میده . وقتی ساخت ریتمها تموم میشه ریتمساز به شرکت korg ایتالیا ست ریتمش رو میفرسته و در خواست مثلا 20 عدد فلش قفل شده از این ست مورد نظر میکنه و شرکت Korg هم فلش مموری های قفل شده رو برای ریتمساز ارسال میکنه که البته فکر میکنم قیمتش کمی بالاست .
دوستانی که در این مورد اطلاعاتی دارن لطف کنن بیشتر توضیح بدن و اگر اشتباهی در صخبتهای من هست اصلاح کنن . ممنون
به نیکی گرای و میازار کس

ره رستگــاری همینست و بس
behrang
مدیر کل
مدیر کل
اولین ساز: Casio SA21
کیبرد فعلی: A5000 - EA7 - MODX
نرم افزار: MAGIX STUDIO 2022
زمينه تخصص: برنامه سازي كيبرد
تشکر کرده: 228 دفعه

Re: نیاز به قفل برای پک کیبوردهای یاماها

پست خوانده نشده

برای دوستانی که این بحث رو برای اولین بار دیدن پیشزمینه ی این تصمیم رو لینک میکنم :
.
اینجا را کلیک کنید
.
کپی برداری و سوء استفاده مغازه دارها و بخصوص فروشنده های مختلف فروشگاه ---
این اتفاق جدید نیست و سالهاست که تکرار میشه. طی اوج گرفتن این کپی برداری ها از BM4 توسط انواع فروشندگان کیبوردهای یاماها ، ارائه BM5 کلا متوقف شد و من شرمنده همه پیشخریدارها شدم.
.
لطفا از دکمه تشکر در گوشه پست استفاده کنید برای بالا رفتن امتیاز موضوع
behrang
مدیر کل
مدیر کل

دعوت به همکاری برای ساخت قفل پک های یاماها

پست خوانده نشده

دعوت به همکاری برای ساخت قفل فلش و پک های یاماها :
در پی تکرار این اتفاق و کپی برداریهای غیرمجاز ، با نظر دوستانِ دلسوز و مهربان سایت ارتعاش بر این امدیم که یک فراخوان ایجاد کنیم برای دعوت از کسانی که شاید بتونن این کار را انجام بدن.
.
از همه دوستان و کسانی که در زمینه برنامه نویسی یا هر مورد مشابه توانایی همکاری دارند دعوت میکنم مشارکت کنند. مبلغ خیلی خوبی هم برای این کار پرداخت میکنیم که مورد توافق دوطرف باشه.
لازم به ذکر است که این اتفاق در صورت عملی شدن کاملا بنفع دوطرفِ سازنده و خریدار پک هاست. جدا از تسکین خاطر دوطرف برای اعتمادسازی ، قیمت پک ها میتونه کمتر از نصف نرخ بخوره که بنفع همه است و هنرسازنده هم بصورت غیرمجاز کپی نمیشه.مثلا یک پک 400هزار تومنی میتونه 100تومن قیمت بخوره بدونِ هیچ محدودیتی در ارائه به مشتری.فقط کپی نشه.
.
کاربران سایت لطفا نظر بدهند و اگر اشخاصِ برنامه نویس یا متخصصی رو سراغ دارید دعوت به همکاری کنید. هزینه خوبی برای این کار پرداخت میشه.
.
بین 2 تا 4 میلیون تومان. بسته به کیفیت و اطمینان قفل
آواتار کاربر
korgpa4x
متخصص korg
متخصص korg
اولین ساز: yamaha
کیبرد فعلی: korgpa3x
موبایل: htc
زمينه تخصص: نوازنده و خواننده
محل اقامت: كرج

پست خوانده نشده

اقا بهرنگ هر برنامه نويسي ميتونه؟يا تخصص خاصي ميخواد كه من پيگير بشم از دوستان؟؟؟؟
آواتار کاربر
ilia_nazemi
عضو ویژه
عضو ویژه
اولین ساز: yamaha psr8000
کیبرد فعلی: yamaha s950
موبایل: iphone6
زمينه تخصص: نوازندگي كيبرد
محل اقامت: تهران_پاسداران
تماس:

پست خوانده نشده

behrang نوشته شده:ارائه BM5 کلا متوقف شد و من شرمنده همه پیشخریدارها شدم.
.
دشمنت شرمنده بهرنگ عزیز :
منم تا جایی که بتونم پیگیر این قضیه میشم ....
بالاخره باید یه راه حل خوب پیدا بشه دیگه ... اینجوری نمیشه که شما و دیگر اساتید 1 سال زحمت بکشید ، یه نفر دیگه باهاش بیزینس کنه ......
امیدوارم به زودی یه قفل توپ بیاد رو این نرم افزارها که خودتم نتونی بازش کنی تصویر
آواتار کاربر
STUDIO SIMA
عضو ویژه
عضو ویژه
اولین ساز: سه تار
کیبرد فعلی: YAMAHA PSR-A3000
میکروفون: M59
زمينه تخصص: نرم افزارهاي ويدئو
محل اقامت: همه ایران سرای من است

Re: دعوت به همکاری برای ساخت قفل پک های یاماها

پست خوانده نشده

behrang نوشته شده:دعوت به همکاری برای ساخت قفل فلش و پک های یاماها :
در پی تکرار این اتفاق و کپی برداریهای غیرمجاز ، با نظر دوستانِ دلسوز و مهربان سایت ارتعاش بر این امدیم که یک فراخوان ایجاد کنیم برای دعوت از کسانی که شاید بتونن این کار را انجام بدن.
.
از همه دوستان و کسانی که در زمینه برنامه نویسی یا هر مورد مشابه توانایی همکاری دارند دعوت میکنم مشارکت کنند. مبلغ خیلی خوبی هم برای این کار پرداخت میکنیم که مورد توافق دوطرف باشه.
لازم به ذکر است که این اتفاق در صورت عملی شدن کاملا بنفع دوطرفِ سازنده و خریدار پک هاست. جدا از تسکین خاطر دوطرف برای اعتمادسازی ، قیمت پک ها میتونه کمتر از نصف نرخ بخوره که بنفع همه است و هنرسازنده هم بصورت غیرمجاز کپی نمیشه.مثلا یک پک 400هزار تومنی میتونه 100تومن قیمت بخوره بدونِ هیچ محدودیتی در ارائه به مشتری.فقط کپی نشه.
.
کاربران سایت لطفا نظر بدهند و اگر اشخاصِ برنامه نویس یا متخصصی رو سراغ دارید دعوت به همکاری کنید. هزینه خوبی برای این کار پرداخت میشه.
.
بین 2 تا 4 میلیون تومان. بسته به کیفیت و اطمینان قفل

با سلام و عرض ادب خدمت دوستان و اساتید بالخصوص استاد بهرنگ عزیز
برادر بنده با یکی از برنامه نویسهای مطرح بین المللی در استان یزد همکار می باشد و طی صحبتی که با برادرم نمودم گفتند امکانش وجود دارد ولی درخواست داشتند که در ابتدا خواسته های خود را به صورت یک فایل word مختصر و مفید همراه با یک فایل نمونه ارائه نموده تا بررسی اولیه و اعلام هزینه شود و یا به برنامه نویس دیگری ارجاع داده شود.
با این شرایط محبت نموده انتظارات خود را از این قفل سخت افزاری ارائه نمایید تا به فرد مورد نظر ارجاع داده شود و در صورت مثبت بودن جوابشان ؛ میمونه هزینه که جناب بهرنگ می توانند با برنامه نویس به توافق برسند.با تشکر
behrang
مدیر کل
مدیر کل

پست خوانده نشده

ممنون ایلیا جانتصویر
korgpa4x نوشته شده:اقا بهرنگ هر برنامه نويسي ميتونه؟يا تخصص خاصي ميخواد كه من پيگير بشم از دوستان؟؟؟؟
علی جان تاجایی که من طی سالهای گذشته از همه شنیدم اینکار یک برنامه نویس است بیشتر از همه.
behrang
مدیر کل
مدیر کل

پست خوانده نشده

30ma نوشته شده:با سلام و عرض ادب خدمت دوستان و اساتید بالخصوص استاد بهرنگ عزیز
برادر بنده با یکی از برنامه نویسهای مطرح بین المللی در استان یزد همکار می باشد و طی صحبتی که با برادرم نمودم گفتند امکانش وجود دارد ولی درخواست داشتند که در ابتدا خواسته های خود را به صورت یک فایل word مختصر و مفید همراه با یک فایل نمونه ارائه نموده تا بررسی اولیه و اعلام هزینه شود و یا به برنامه نویس دیگری ارجاع داده شود.
با این شرایط محبت نموده انتظارات خود را از این قفل سخت افزاری ارائه نمایید تا به فرد مورد نظر ارجاع داده شود و در صورت مثبت بودن جوابشان ؛ میمونه هزینه که جناب بهرنگ می توانند با برنامه نویس به توافق برسند.با تشکر
با درود و سپاس جناب آقای 30ma
تهیه فایل word که بروی چشم ، مشکلی نیست.و توضیحات کافی رو اونجا خواهم داد.
راجب دستکزد توافقی هم مشکل خاصی نیست بجز میزان اطمینان به قفل که جزییات کامل رو طی متن نامه word خواهم داد.

در این بین دوستان اکر هر نظری دارند بفرمایند. و البته خطاب به دوستانی که نیاز به این قفل دارند عرض کنم که هزینه دستمزد مهندسی که برای ما قفل سخت افزاری رو طراحی کنه رو میتونید شریک بشید برای داشتن قفل.جزییات بیشتر را در ادامه طی خواهیم کرد.
آواتار کاربر
reza firouzfar
با تعداد پست های زیاد
با تعداد پست های زیاد
اولین ساز: Casio ct700
کیبرد فعلی: YAMAHA Tyros5-76 key
میکروفون: AKG
نرم افزار: CUBASE
موبایل: HTC One
محل اقامت: ترکیه - استانبول
تماس:

پست خوانده نشده

نظر خیلی خوبی هستش البته من شنیدم در صورت رجیستر شدن میشه برنامه ها رو بصورت قفل برای کیبوردها درآورد مثل برنامه های جدید emo که جدیدا در ترکیه معرفی شده که من هم از طریق یکی از دوستان پیگیری دارم میکنم اين مسئله رو
موضوع جدید ارسال پست

بازگشت به “مباحث عمومی”

• اطلاعات