تبدیل پک یاماها بر روی کیبورد کرگ

گفتگوهایی که درباره پیانو و کیبوردهای یاماها عمومیت دارد

مدیران انجمن: behrang، mojtaba190

قوانین انجمن
1.پست های نـامربوط باموضوع مبحث حذف یا منتقل میشوند
2.معرفی شماره تلفن ، ایمیل و هرنوع ادرس شخصی ممنوع است (درپیام خصوصی مجاز است)
3.قرار دادن لینک های غیراخلاقی و غیرمجاز منجر به حذف اکانت و یا پیگرد قانونی برای شما میشود.
قوانین کامل انجمن ارتعاش
آواتار کاربر
yamaha PSR-62
عضو ویژه
عضو ویژه
اولین ساز: PA80
کیبرد فعلی: PSR-A3000
میکروفون: Max
نرم افزار: FL STUDIO
موبایل: Nokia
زمينه تخصص: اينترنت

Re: تبدیل پک یاماها بر روی کیبورد کرگ

پست خوانده نشده

جناب رسولی اون فیلم رو بنده هم دیدم . تا جایی که بنده مطلع شدم و خود آن دوستان گفتند گویا شرکت --- تهدید کرده که مبادا ریتم های یاماها a3000 را روی کرگ بیاورید وگرنه فلان می کنیم و ...
behrang
مدیر کل
مدیر کل
اولین ساز: Casio SA21
کیبرد فعلی: A5000 - EA7 - MODX
نرم افزار: MAGIX STUDIO 2022
زمينه تخصص: برنامه سازي كيبرد
تشکر کرده: 228 دفعه

پست خوانده نشده

مهدي رسولي اصلي نوشته شده:بهرنگ فیلمش تو آپارات هست که تبدیل شده دقیقا همون ریتمی که تو یاماها هست تو کرگ هم هست داره پخش میشه منتها فیلم رو نذاشتم چون تبلیغات یه مشت بیسواد میشد تو گوگل بزن تبدیل ریتم یاماها به کرگ میارهچندین فیلم در آپارات ازش هست البته اون شخص خارج از ایرانه
بله مهدی جان من اون فیلم رو کامل دیدم.
یک عدد ریتم بسیار ساده با یک آکورد ساده که احتمالا از پرست های خود دستگاه هم‌باشه. من هم در توضیحاتم گفتم که میشه این کار رو کرد برای تعداد انگشت شماری‌ ریتم که تایید حرفت‌باشه.
دوستان منظورشون کل پک یا حداقل بهترین ریتمای اونها است که توشون از بیشترین صداها و افکت ها و جزییات یاماها استفاده شده.
لطفا از دکمه تشکر در گوشه پست استفاده کنید برای بالا رفتن امتیاز موضوع
مهدي رسولي اصلي
عضو کم کار
عضو کم کار
اولین ساز: casio
کیبرد فعلی: مدلهاي مختلف
موبایل: note 3 n9005

پست خوانده نشده

در کل به نظرم به جای اینکه وقت بزاریم رو تبدیل و کپی برداری بهتره اون وقتو بزاریم رو آموزش دیدن ریتم سازی و صداسازی بعد هر چی میخوای از پایه خودت بشینی بسازی والله ریتم سازی کاره سختی نیست فقط یکم صبر و حوصله میخواد یکمی هم نبوغات
شاید یه جارو از دست دادم ولی چند جا دیگرو به دست آوردم
AfshinPendar
عضو کم کار
عضو کم کار
اولین ساز: Sa 21
کیبرد فعلی: Pa600 S970
کارت صوتی: Fast trak pro
میکروفون: SM 58
زمينه تخصص: آهنگسازي با كيبرد

پست خوانده نشده

سلام بر اساتید محترم . درام چیدن که قسمت ساده کاره . ولی تا اونجا که من یادم میاد ریتم تو کیک واک (سونار) باز میشه . با تبدیل sty به mid . و بعد تراک 9 با 11 جابجا میشه . نام گذاری بجای v1 , main A . البته من حدود ده سال قبل این کار رو انجام دادم و فکر نکم تغییر خاصی تو فرمت ریتم ها تو سازهای جدید بوجود اومده باشه . خلاصه این کار شدنیه و البته مشکلات خودش رو داره .
مهدي رسولي اصلي
عضو کم کار
عضو کم کار
اولین ساز: casio
کیبرد فعلی: مدلهاي مختلف
موبایل: note 3 n9005

پست خوانده نشده

mehdi14508 نوشته شده:جناب رسولی اون فیلم رو بنده هم دیدم . تا جایی که بنده مطلع شدم و خود آن دوستان گفتند گویا شرکت --- تهدید کرده که مبادا ریتم های یاماها a3000 را روی کرگ بیاورید وگرنه فلان می کنیم و ...

مگر اینجا تگزاسه که هر کی هر کیو تهدید کنه حالا طبق اون فیلم فعلا تبدیل شده چی شد موردی پیش اومد
شاید یه جارو از دست دادم ولی چند جا دیگرو به دست آوردم
behrang
مدیر کل
مدیر کل
اولین ساز: Casio SA21
کیبرد فعلی: A5000 - EA7 - MODX
نرم افزار: MAGIX STUDIO 2022
زمينه تخصص: برنامه سازي كيبرد
تشکر کرده: 228 دفعه

پست خوانده نشده

ایشون شنیده اش رو گفت ، چه بسا دروغ هم باشه.
راجب اون فیلم هم توضیح دادم که یک بلوف تبلیغاتی است.
کلمه ریتم های کاملا غلط است.حالا چندتا دونه ریتم رو مثلا تاحدی شبیه به خودش با روش ناقصِ انتقال درام کیت شاید کپی کردن که فقط یکدونه هم نشون دادن.
این نمیشه تبدیل ریتم هـــــــــای یاماها به کرگ.اگه اینطور باشه که 4 سال پیش ریتم هــــــای کرگ به یاماها تبدیل شد در پک SR1
لطفا از دکمه تشکر در گوشه پست استفاده کنید برای بالا رفتن امتیاز موضوع
آواتار کاربر
yamaha PSR-62
عضو ویژه
عضو ویژه
اولین ساز: PA80
کیبرد فعلی: PSR-A3000
میکروفون: Max
نرم افزار: FL STUDIO
موبایل: Nokia
زمينه تخصص: اينترنت

پست خوانده نشده

مهدي رسولي اصلي نوشته شده:
mehdi14508 نوشته شده:جناب رسولی اون فیلم رو بنده هم دیدم . تا جایی که بنده مطلع شدم و خود آن دوستان گفتند گویا شرکت --- تهدید کرده که مبادا ریتم های یاماها a3000 را روی کرگ بیاورید وگرنه فلان می کنیم و ...

مگر اینجا تگزاسه که هر کی هر کیو تهدید کنه حالا طبق اون فیلم فعلا تبدیل شده چی شد موردی پیش اومد

جناب رسولی با سلام
اگر یادتان باشد قرار بود کل ریتمها به یاماها تبدیل شود و در قالب یک پکیج با قیمت 50 هزار تومان بفروش برسد و تبلیغ شد که با 50 هزار تومان یاماها a3000 را بخرید .اما بعد در جایی دوستان اعلام کردند که فعلا پکیجی در کار نیست یا اگر هم ساخته شود فقط به کاربران ممتاز سایت می دهیم نه همه . بعد از چند وقت دوباره اعلام شد که اصلا پکیجی در کار نخواهد بود و من شک کردم و به یکی از دوستان آشنا و دست اندرکار سایت مورد نظر پیام خصوصی دادم که چی شده است ؟ قرار بود پکیج ساخته شود و فلان و ...
او هم به من گفت --- تهدید کرده که اینکار را نکنید و این دوستان هم منصرف شده اند .
راست و دروغش با خود این شخص ولی هر چه بود مثل اینکه به نتیجه نرسید .
آواتار کاربر
farniker
عضو کم کار
عضو کم کار
اولین ساز: casio sa-21
کیبرد فعلی: Korg pa800 - A 3000
کارت صوتی: M-Audio
میکروفون: Road
نرم افزار: Nuendo - Fl Studio - Cool Edit
موبایل: Galaxy Not 2
زمينه تخصص: نوازنده و خواننده
محل اقامت: اصفهان - ویلاشهر

پست خوانده نشده

البته به گفته آقای بهرنگ به سختی و با وقت و دقت زیاد میشه تا حدودی یک ریتم رو به کیبورد دیگه انتقال داد ، که البته فقط سمپل و درام کیت نیست !! بلکه افکتها و تنظیماتی رو

ریتم هست که با انتقال اون بیشتر اونها از بین میره و مجددا باید با قابلیتهایی که اون کیبورد داره اونهارو ساخت که دقیقا مثل این میمونه بخوایم لقمه رو اونهم چندبار دور سرمون بچرخونیم !!!!

خود من الان چند وقته درگیر این بودم یک سری ریتم اینتروداکشن دار رو خواستم از کرگ pa800 به کیبورد A3000 انتقال بدم که تا حدودی تونستم ولی با کلی وقت و زحمت آخرش

اون چیزی که میخوایم نمیشه ، اگه اون همه وقت رو برای ساختن خود ریتم گذاشته بودم الان تمام شده بود ..... ولی این کنجکاوی نمیزاره که .....!!!تصویر
آواتار کاربر
Mr.Energy
با تعداد پست های زیاد
با تعداد پست های زیاد
اولین ساز: Casio Sa21
کیبرد فعلی: Psr S970
کارت صوتی: تو فکرش هستم
میکروفون: WEM hc2000
نرم افزار: Adobe Audition-Sonar
موبایل: Note 3
زمينه تخصص: نوازندگي كيبرد
محل اقامت: در کنار S970 !!!

پست خوانده نشده

سلام دوست عزیز . ورودتون رو به ارتعاش خوشامد میگم
ممنون میشم اگر از ریتم اصلی روی pa800 و ریتم تبدیل شده روی a3000 دمو بذارید که هردو رو بشنویم ؟ البته اگر امکانش هست . اینطوری بهتر میشه نتیجه گیری کرد
به نیکی گرای و میازار کس

ره رستگــاری همینست و بس
موضوع جدید ارسال پست

بازگشت به “مباحث عمومی”

• اطلاعات