علاقه مندان به کیبردهای KORG

بحث و گفتگوهایی که درباره همه مدل کیبوردهای کرگ عمومیت دارد.

مدیران انجمن: behrang، mojtaba190

قوانین انجمن
1.پست های نـامربوط باموضوع مبحث حذف یا منتقل میشوند
2.معرفی شماره تلفن ، وبسایت ، ایمیل وهرنوع ادرس شخصی ممنوع است (درپیام خصوصی مجاز است)
3.قرار دادن لینک های غیراخلاقی و غیرمجاز منجر به حذف اکانت و یا پیگرد قانونی برای شما میشود.
قوانین کامل انجمن ارتعاش
ramin1358
عضو سایت
عضو سایت
کیبرد فعلی: korg pa80

Re: دانلود برای korg

پست خوانده نشده

ممنون از ناصر و بهرنگ عزیز حالا فهمیدم چی شد . آخه قبلا یه فروشنده لوازم موسیقی بهم گفته بود برای تبدبل 50 به 80 درایو فلاپی رو برمی دارن و به جاش فلش کارت میذارن . . . امان از دست این فروشنده های بی سواد
معبودا مرا به بزرگی چیزهایی که داده ای آگاه کن تا کوچکی چیزهایی که ندارم آرامشم را بر هم نریزد
behrang
مدیر کل
مدیر کل
اولین ساز: Casio SA21
کیبرد فعلی: A5000 - EA7 - MODX
نرم افزار: MAGIX STUDIO 2022
زمينه تخصص: برنامه سازي كيبرد
تشکر کرده: 229 دفعه

پست خوانده نشده

ramin1358 نوشته شده:قبلا یه فروشنده لوازم موسیقی بهم گفته بود برای تبدبل 50 به 80 درایو فلاپی رو برمی دارن و به جاش فلش کارت میذارن . . . امان از دست این فروشنده های بی سواد
رامین جان باور کن من نمیدونستم یک همچین بلایی سر pa50 میارن.! اگه اینطوریه که دیگه نمیدونم. البته ناصر مسئول بخش کرگ pa50 و pa80 هست. اون بیشتر وارده. کاش خودش بیاد بیشتر توضیح بده.
اصلا این قضیه صحت داره که فلاپی درایو رو بر میدارن!
اونوقت تکلیف کپی و ذخیره و لود سریع مثل فلاپی چی میشه؟
لطفا از دکمه تشکر در گوشه پست استفاده کنید برای بالا رفتن امتیاز موضوع
آواتار کاربر
nasser.r
عضو علاقه مند
عضو علاقه مند
کیبرد فعلی: or700-pa500persian
کارت صوتی: fast track pro
نرم افزار: audition, cubase
محل اقامت: کرمان

پست خوانده نشده

سلام بهرنگ عزیز و امین خان.....

قبلا یه فروشنده لوازم موسیقی بهم گفته بود برای تبدبل 50 به 80 درایو فلاپی رو برمی دارن و به جاش فلش کارت میذارن . . . امان از دست این فروشنده های بی سواد

بهرنگ جان من تا حالا همچین چیزی ندیم......اینو خبر دارم که ورژن 4 pa 50 ....دارای usb هستش.....ولی تا جای که خبر دارم قسمت فلاپی داریو هنوز سرجای خودش موجوده......

امین جان احتمالا طرف اینکاره نبوده....همین طور یک چیزی گفته که چیزی گفته باشه......:D
روزیه روزانه از یزدان گرفتن مفت نیست ........ میدهد روزی ولی روزی ز عمرت میبرد
ramin1358
عضو سایت
عضو سایت

پست خوانده نشده

ممنون اقا ناصر و بهرنگ جان . اگه لطف کنید درباره pa500 پرشین هم یه کم اطلاعات بدین . فروشنده هه میگفت فلاپی نمیخوره سمپل هم نداره و باید از یه مموری کارت بهش ریتم داد و ریتم ها و صداهای پی80 رو هم اجرا نمیکنه . آیا درست گفته ? شما تو قسمت مقایسه کیبوردها قیمت پی 50 سمپلر رو 1000000 و پی 500 رو 900000 !!! ذکر کردید من آخرین قیمتی که دیروز گرفتم آکبند پی 500 رو 1050000 و پی 50 سمپلر رو 1140000 میدن که یه کم مشکوک شدم اگه لطف کنید قیمت دقیق 50& سمپلر رو برام بنویسید ممنون میشم
معبودا مرا به بزرگی چیزهایی که داده ای آگاه کن تا کوچکی چیزهایی که ندارم آرامشم را بر هم نریزد
behrang
مدیر کل
مدیر کل

پست خوانده نشده

ramin1358 نوشته شده:ممنون اقا ناصر و بهرنگ جان . اگه لطف کنید درباره pa500 پرشین هم یه کم اطلاعات بدین . فروشنده هه میگفت فلاپی نمیخوره سمپل هم نداره و باید از یه مموری کارت بهش ریتم داد و ریتم ها و صداهای پی80 رو هم اجرا نمیکنه . آیا درست گفته ? اگه لطف کنید قیمت دقیق 50& سمپلر رو برام بنویسید ممنون میشم
رامین جان در مورد pa500 به تایپیک خودش مراجعه کن.به اینجا
pa50 ایرانی (سمپلر) باید حدود یک تا 1200 باشه. درسته ناصر یا اشتب گفتم؟ قیمت pa500 رو ولی توی تایپیکش زدم.
آواتار کاربر
nasser.r
عضو علاقه مند
عضو علاقه مند

پست خوانده نشده

]
pa50 ایرانی (سمپلر) باید حدود یک تا 1200 باشه. درسته ناصر یا اشتب گفتم؟ قیمت pa500 رو ولی توی تایپیکش زدم
بهرنگ جان قیمت 50معمولی....1140000 تومن هستش......ولی ورژن 4 فکنم حدود...1350 تا 1400 باشه.......
در مورد پی آ 500 معمولی هم من آخرین قیمتی که دارم....870 بود ولی قیمتم به روز نیست....

پی ا 500 پرشین هم من اطلاعتی ندارم...ولی شنیدم که دست دومشو میشه با 700 تا 800 خرید ...ولی صاحب مادامول عمرش خودتی....دیگه....:D
ramin1358
عضو سایت
عضو سایت

پست خوانده نشده

سلام. بچه ها من بالاخره یه ارگ پی 50 خریدم . میخام یه تشکر حسابی از آقا بهرنگ گل و ناصر خان بکنم که تو این یکی دو ماه حسابی راهنماییم کردن و سوالامو با حوصله جواب دادن .اما اصل مطلب اینه که تازه میخام سرتونو درد بیارم آخه من از کورگ زیاد سر در نمیارم :x آقا ناصر شما که بیشتر با کورگ کار کردی میخام یه توضیح مختصر و مفید درباره بک آپ برام بدی اونی که ازش ارگ گرفتم بهم قول داد یه سی دی بک آپ بهم بده . این سوالا رو باید بچه های سایت کورگ جواب بدن اما انگار یه جورایی( برعکس اینجا ) از سوال بدشون میاد و تنها سوالی هم که جواب میدن قیمت پی 50 سمپلره که اونم فقط یه شماره تلفن برای سفارش اون میدن :D .... راستی یادم رفت بپرسم آیا راهی برای حذف و اضافه کردن دو سه تا ریتم و سمپل در فلش کارت هست یا نه ؟
behrang
مدیر کل
مدیر کل

پست خوانده نشده

مبارک باشه رامین جان.
چه ورژنیه؟
چندخریدی؟
راجب pa50 من چیزی برای گذاشتن ندارم ولی کم و بیش اطلاعاتی ازش دارم.
شاید ناصر بهتر بتونه سوالاتت رو جواب باده.
آواتار کاربر
nasser.r
عضو علاقه مند
عضو علاقه مند

Re: محلی برای کاربران کیبردهای KORG

پست خوانده نشده

رامین جان سلام....خیلی مبارکه.....

رامین جام منم مثل خودتم تازه 50 گرفتم....چشم هرچی که بلد باشم بی کمو کاست عرض میکنم .....ولی بهرنگ هم یک مدتی 80 داشته...من شجره نامه ی ارگایهایو که داشته کامل دارم....:D

back up..تا جای که من می دونم و فهمیدم به مجموع سمپل ها صدا ها و ریتم های موجود در یک فلاش....

رامین جان دقت کن کار کردن باهاش اوایل سخته....ولی اگه کاتالوگ فارس شو بگیری خیلی خیلی بهت کمک میکنه....آخه یکی از مشکلات بزگ کورگ اینه که میبینی که یکی از دکمه هاش 500 تا کار انجام میده ....و یکی دیگش اصلا مورد استفاده نداره.....

راستی یادم رفت بپرسم آیا راهی برای حذف و اضافه کردن دو سه تا ریتم و سمپل در فلش کارت هست یا نه ؟

آره هست..... یعنی باید گلچینشون کنی.....
behrang
مدیر کل
مدیر کل

Re: محلی برای کاربران کیبردهای KORG

پست خوانده نشده

ولی بهرنگ هم یک مدتی 80 داشته...من شجره نامه ی ارگایهایو که داشته کامل دارم.
آره.اتفاقا دو بار pa80 خریدم. بار اول که آیی سیه ماتریکسش سوخت. بار دوم هم یادم نیست چی شد ولی هر دوبارش بجاش A1000 خریدم.
اتفاقا بار دوم برای عروسیه برادرم خریدم که یعنی کولاک کنم ولی مثل سگ پشیمون شدم و هستم که چه اشتباهی کردم.
روی A1000 کلی ریتم و صدا آماده کرده بودم.ولی 80 رو در عرض یک ماه اماده کرده بودم.اون موقع هم زیاد فلش های متنوعی براش نبود.هر فلشی هم حدود 70000تومن قیمتش بود.با پروگرامش تقریبا دوبرابر بود.
موضوع جدید ارسال پست

بازگشت به “مباحث عمومی”

• اطلاعات