بك آپ هاي پرطرفدار pa50 وpa80

بحث و گفتگوهایی که درباره همه مدل کیبوردهای کرگ عمومیت دارد.

مدیران انجمن: behrang، mojtaba190

قوانین انجمن
1.پست های نـامربوط باموضوع مبحث حذف یا منتقل میشوند
2.معرفی شماره تلفن ، وبسایت ، ایمیل وهرنوع ادرس شخصی ممنوع است (درپیام خصوصی مجاز است)
3.قرار دادن لینک های غیراخلاقی و غیرمجاز منجر به حذف اکانت و یا پیگرد قانونی برای شما میشود.
قوانین کامل انجمن ارتعاش
آواتار کاربر
Mr.Energy
با تعداد پست های زیاد
با تعداد پست های زیاد
اولین ساز: Casio Sa21
کیبرد فعلی: Psr S970
کارت صوتی: تو فکرش هستم
میکروفون: WEM hc2000
نرم افزار: Adobe Audition-Sonar
موبایل: Note 3
زمينه تخصص: نوازندگي كيبرد
محل اقامت: در کنار S970 !!!

Re: بك آپ هاي پرطرفدار نوازندگان pa50/pa80

پست خوانده نشده

چرا این تاپیک تعطیل شد یه دفه؟!؟!؟!؟!؟!؟
به نیکی گرای و میازار کس

ره رستگــاری همینست و بس
behrang
مدیر کل
مدیر کل
اولین ساز: Casio SA21
کیبرد فعلی: A5000 - EA7 - MODX
نرم افزار: MAGIX STUDIO 2022
زمينه تخصص: برنامه سازي كيبرد
تشکر کرده: 228 دفعه

پست خوانده نشده

Mr.Energy نوشته شده:چرا این تاپیک تعطیل شد یه دفه؟!؟!؟!؟!؟!؟
این دیگه سوال داره رضا جان؟
تو نسبت بحث های علمی و مفید پیرامون کیبردهای pa50 و pa80 رو مقایسه بکن با مدل هایی مثل PA500 و OR700 و حتی psr640 و باقی...
ماشاله توی تایپیک دانلود برای این دو مدل رو ببین چقدر آمار بازدیدهاش بالاست ولی اینجا...
لطفا از دکمه تشکر در گوشه پست استفاده کنید برای بالا رفتن امتیاز موضوع
آواتار کاربر
Mr.Energy
با تعداد پست های زیاد
با تعداد پست های زیاد
اولین ساز: Casio Sa21
کیبرد فعلی: Psr S970
کارت صوتی: تو فکرش هستم
میکروفون: WEM hc2000
نرم افزار: Adobe Audition-Sonar
موبایل: Note 3
زمينه تخصص: نوازندگي كيبرد
محل اقامت: در کنار S970 !!!

پست خوانده نشده

behrang m نوشته شده:این دیگه سوال داره رضا جان؟
تو نسبت بحث های علمی و مفید پیرامون کیبردهای pa50 و pa80 رو مقایسه بکن با مدل هایی مثل PA500 و OR700 و حتی psr640 و باقی...
ماشاله توی تایپیک دانلود برای این دو مدل رو ببین چقدر آمار بازدیدهاش بالاست ولی اینجا...
آره بهرنگ جان
واقعا باعث تاسفه!!
آخه pa50 مگه چی داره که کسی بخواد راجع بهش بحث علمی کنه!! یه سمپله و بس

طریقه استفاده از کیبورد pa50 و pa80
1- دستگاه را روشن کرده و صبر میکنید تا نرم افزارش بالا بیاید(در حقیقت جانش بالا بیاید)
2- یک عدد بکاپ توپ از www.forum.erteash.com دانلود کنید البته با پرداخت هزینه هنگفت!!!
3- وقتی که دانلود تمام شد اصلا از کلید تشکر استفاده نکنید ...... تاکید میکنم اصلأ و ابدأ
4- با خیال راحت بکاپ را با استفاده از فلاپی دیسک روی فلش کارت خود بریزید
5- یک ریتم بندری خیلی توپ را انتخب کنید
6- نتهای سی و فا دیز را کرون کنید
7- یک صدای نی انبان انتخاب کنید ( ترجیحأ سمپل باشد)
8- کلید نارنجی رنگ که در وسط کیبورد قرار دارد را با اقتدار فشار دهید و یا علی مدد!!! دامبولی دیسیم دیمبولی دیسیم !!!! آها ا ا ا ا ا ا ن ن ن ن دست دست !! تصویر تصویر

تبریک میگم ! شما صاحب بهترین ورک استیشن سال 2010 هستید!!!!!!! تصویر
به نیکی گرای و میازار کس

ره رستگــاری همینست و بس
ramin1358
عضو سایت
عضو سایت
کیبرد فعلی: korg pa80

پست خوانده نشده

من ah3 , mh5 , na2 رو داشتم .. na2 مزخرفه (چون سمپلهاش مناسب نیستند ) mh5 بعضی از ریتم هاش رو باند جواب نمیده ولی ریتم ضربان (شهاب تیام ) رو خیلی دوست دارم رو باند هم عالی بود ..10 ریتم 4var هم داره که کاملا شبیه همه و صدای پدال در هز ده ریتم بالاست.. ah3 هم ریتم هاش قشنگه ولی بندری هاش رو باند خراب میشه ... ریتم فرشته کامران و هومن هم عالیه .... الان parti5 دارم که خیلی توپه از هر لحاظ اوکیه ... t&mb هم بندری جالبی داره که فقط آکوردش تنظیم نیست که میشه دستکاریش کرد . بهترین بندری که من تا حالا تو این بکاپها دیدم همین بوده اگه کسی نظر دیگه ای داره حتما بگه... بقیه ریتم هاش هم بدک نیست ... اگه کسی ریتم های اینترو دار کامل مانند کفتر شهاب تیام . نمره 20 کلاس . تو خودت نمره بیستی . بهاره . آره آره اندی و ...میخاد o&m \بهترینه این بکاپ کلا لوس آنجلسیه ولی یه خورده قدیمیه ..... بقیه هم میتونن یه اطلاعات مختصری از فلش هایی که دارن یا قبلا داشتن بدن و نظر خودشونو درباره این بکاپها بدن مطمئن باشید به درد خیلیا میخوره مثلا من در یه جمله میگم از کیفیت ریتمها و سمپلهای n&a2 خوشم نمیاد اینجوری کسی که از این فلش ها اطلاعاتی نداره میتونه با مقایسه نطرات تک تک دوستان یه نتیجه گیری کلی بکنه و بهترین گزینه رو انتخاب کنه
معبودا مرا به بزرگی چیزهایی که داده ای آگاه کن تا کوچکی چیزهایی که ندارم آرامشم را بر هم نریزد
ramin1358
عضو سایت
عضو سایت

پست خوانده نشده

من نمیدونم چرا کسی همکاری نمیکنه !! مثل اینکه بعضی از دوستان ( البته تاکید میکنم بعضی ) دوست ندارن بقیه از فلش هایی که خودشون استفاده میکنن استفاده کنن .. چند نمونشو خودم مشاهده کردم ... مطمئنم اگه جناب بهرنگ عزیز کورگ داشت اولین نفری بود که همون موقع یه پست میزد و اطلاعات کامل رو در اختیار کاربران دیگه میذاشت . پس دوستانی که با کورگ کار میکنند اگه مایل هستند لطف کنند نظراتتونو به طور خلاصه درباره بکاپ هایی که استفاده میکنند بنویسند .. هم این تایپیک راکد نمیمونه هم کار خیلی مفیدیه
معبودا مرا به بزرگی چیزهایی که داده ای آگاه کن تا کوچکی چیزهایی که ندارم آرامشم را بر هم نریزد
هادی هیجانی زادگان
متخصص korg
متخصص korg
کیبرد فعلی: .
کارت صوتی: ....................
میکروفون: RODE NT1-A
نرم افزار: ریزون
موبایل: نوکیا زپرتی

پست خوانده نشده

به نظر من فلش یا بک آپی به عنوان ((پویا)) که البته اگه اسمش همین باشه که از اولین و نخستین بک آپهایی بود که برای pa80 اومد (البته تو منطقه ما که اینطوری بود) هنوز هم توی شهر ما یه چیز ضروری که اگه یه نوازنده با خودش نداشته باشه مثل اینکه کامل نیست.
این موضوع به خاطر ریتمهای ساخته شده داخل فلش نیست بلکه به خاطر درام کیتها و پرکاشنهای توپش هست که واسه ساختن ریتمهای بندری خیلی مناسبه(که همه میدونیم که این درام کیت از صدای پرکاشن gemwk2 سمپل شده)و هرچه ریتم بندری قشنگ که واسه pa80 تو شهر ما ساختن از درامکیتهای فلش پویا استفاده شده و رامین جان مطمعنم اگه بشنوی دیگه در مورد مورادی که برای بندری نام بردی حرفی نمیزنی و خاطر خواه همین میشی(البته به شرطی که ریتمهایی که جنوبیا بخصوص استان بوشهر و بندر عباس باهاش ساختن داشته باشی)
ramin1358
عضو سایت
عضو سایت

پست خوانده نشده

ممنون هادی جان حتما یه تست میکنم ... راستی ریتمایی که میگی براش ساختن رو خودت داری ؟
هادی هیجانی زادگان
متخصص korg
متخصص korg
کیبرد فعلی: .
کارت صوتی: ....................
میکروفون: RODE NT1-A
نرم افزار: ریزون
موبایل: نوکیا زپرتی

پست خوانده نشده

ببین قول نمیدم ولی انشالله اگه pa80 یا pa50 تبدیل به 80 پیشم آوردن دمو از ریتمهایی که با فلش پویا ساختن میذارم.
ریتمهاش رو دارم ولی فکر کنم اگه بذارمش ترورم کنن(از گذاشتن این ریتمها معذورم چون ست مجلسی دوستان هست نه خودم چون من اصلا 50 یا 80 ندارم)
آواتار کاربر
Sunami
عضو بسیار فعال
عضو بسیار فعال
اولین ساز: YAMAHA PSR 500
کیبرد فعلی: Roland GW-8E V-2
نرم افزار: FL Studio
موبایل: Nokia 1100
زمينه تخصص: مبتدي علاقه مند كيبرد
محل اقامت: همین دور و برا

پست خوانده نشده

سلام
جناب انرژی اگه اشتباه نکنم علی رضا درسته؟؟؟؟؟
الان جدید ترین بکاپی که برای 50و80اومده یه برنامه ای هست به نام GEM WK9یا WK9 که یه سری برتری ها به برنامه های قبلی داره اولأ ریتم ها خیلی دقیق و تمیز ساخته شدن دومأ تمامیه لوپ ها و سمپل ها جدید و فکر کنم مربوط به GEM WK8 باشن البته ممکنه با دست کاری توی سمپل ها اینجوری شده باشه اما به هر حال یه چیز جدیده که برای کسایی که 50و80دارن و فقط ریتم های تکراری توی فلش کارت های مختلف رو هر روز دارن میخرن چیز جالبیه البته من خودم یکی یا دوتا از ریتم هاش رو بیشتر نشنیدم که همگی جدید بودن شاید بقیش تکراری باشه خدا میدونه
خودمم که گفتم 50و80ندارم و کار نمیکنم که بخوام بکاپ مشخصی داشته باشم
---------------------------------------------------------------------------
[HIGHLIGHT=#ffffff]|:::::>{ به صبر مشكلات عالم همه را بگشاييد }<:::::[/HIGHLIGHT]|
---------------------------------------------------------------------------
آواتار کاربر
persiankorg
عضو سایت
عضو سایت
کیبرد فعلی: مشخص نشده

پست خوانده نشده

سونامی جان یک بک اپ به اسم GEM 9 هست درسته ریتمهای جدیدی داره ولی اصلا کیفیت ندارن و پشت آمپ داغون هستند.
موضوع جدید ارسال پست

بازگشت به “مباحث عمومی”

• اطلاعات