جهت استفاده از تمامی امکانات سایت  باید وارد  و یا عضو شوید

خروج

قوانين انجمن

پست های نـامربوط باموضوع مبحث حذف میشوند.
برای موصق بودن مقایسات حتما باید سایت های منبع عنوان شوند.
برای خواندن قوانین سایت اینجــا را کلیک کنید.

+ ارسال پاسخ
 صفحه 3 از 7 |      1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  
 موضوع پست: Re: مقایــسه Tyros2 با Pa800
پست خوانده نشدهارسال شده در: دوشنبه مهر 4, 90 6:11 pm 
آنلاين
مدیر وب سایت
مدیر وب سایت
نماد کاربر
تاريخ عضويت: سه شنبه بهمن 29, 87 6:15 am
اولین ساز: Casio SA21
کیبرد فعلی: S950 - Tyros3
کارت صوتی: ICON aio6
میکروفون: Rode-NT1a
نرم افزار: MAGIX STUDIO 2013
موبایل: Galaxy-S4 mini
زمينه تخصص: برنامه سازي كيبرد
رتبه امتیاز - آزمایشیرتبه امتیاز - آزمایشیرتبه امتیاز - آزمایشیرتبه امتیاز - آزمایشیرتبه امتیاز - آزمایشیرتبه امتیاز - آزمایشی
amir- paradise نوشته است:
دوستانی که تجربه بیشتری دارن یه مقایسه بینه وکالهای تایرس و pa800 انجام بدن تا ما مبتدی ها هم فرق هاشون بدونیم اصلا تایرس وکال داره؟
سلام اقا امیر.
اولا شما مبتدی نیستی و خیلی هم استاد هستی.
دوما تمام تایروس ها از یک تا 3 ووکال دارند و تایروس4 که یک استدیوی پروفشنال ووکال و هارمونی و ووکودر شده و سیستم ووکالش که VH2 هم عنوان شده کلا متحول شده.یاماها سیستم ووکال هارمونی رو از psr740 بصورت یک قابلیت تقریبا جدید و جنجالی شروع کرد و در اون زمان کرگ در هیچ کدوم از ارنجرهاش سیستم ووکال هارمونی نداشت تا زمان pa80 که اون هم باید  بصورت جداگانه خریداری و نصب میشد و افکت میروفون با افکت صدایکی بودند.تا اینکه pa1x از راه رسید و خلاصه میکنیم تا pa800 که ووکال هارمونی رو بصورت فابریک داره ولی متاسفانه در pa800درحالت عادی ووکال ندارید وباید براش بسازید و save کنید اما در تایروس2 و همه ارنجرهای یاماها یک سری کامل از ووکال های اماده وجود داره و میتونید خودتون هم درکنارشون بسازید.
من حقیقتا با ووکال pa800 تخصصی کار نکردم ولی کلا از ووکال Tyros2 زیاد راضی نیستم.
Tyros2 در افکت های reverb و chorus و dsp برای میکروفون مهشر و عالیه
در تنوع امکانات و کیفیت میکروفون هم عالیه
ولی در حالت هارمونی اصلا دقیق نیست و صداهای دوم خواننده با لرزش و کمی فالشی همراه هستند که برای کارهای حرفه ای مناسب نیست.الیته این مشکل زیاد چشم گیر نیست و اگرهم خواننده خیلی دقیق باشه لرزش نداره ولی برای کاربرهای عادی مثل ما خیلی نرم و صاف جواب نمیده.

مشخصات YIM

پست خوانده نشدهارسال شده در: سه شنبه مهر 5, 90 7:15 am 
آفلاين
عضو فعال
عضو فعال
تاريخ عضويت: پنج شنبه شهریور 17, 90 7:49 am
حالت من: Buzzed
کیبرد فعلی: KORG PA800
Mr.Energy نوشته است:

ولی امیر جان یه چیزی رو جدا از شوخی میگم! در مورد کیبوردها بیشتر تحقیق کن! این یه توصیه دوستانس! همین

با تشکر از بهرنگ عزیز بابت توضیح در مورد وکال  

علیرضا جان من به خاطر این حرفت امروز (یعنی در واقع دیروز) رفتم جمهوری و بعداز کلی گشتن یه جا تایرس پیدا کردم (البته تایرس 2 بود ولی از هیچی بهتره) از فروشندش اجازه گرفتم تا 30 دقیقه باهاش کار کنم اون هم با رویه باز قبول کرد حالا میخوام نظر شخصیم راجب تایرس و pa800 بدم.(اینم به خاطر گل رویه تو علی رضا جان)  
همینجا عرض میکنم نظراتم کاملا صادقانه و بدونه کوچکترین جانب داری از مدلی عرض میکنم باز هم میگم فقد احساس شخصیه من راجب این 2 مدله.  

زمانی که پشتش نشستم اولین چیزی که تو زوقم زد عرض نسبتن زیادش بود کیبوردهای پرو معمولا باریک و کشیده هستن.  

ظاهرش نشون میده سخت افزاری خوب و جون داری داره.  

روشن شدنش منو یاد or700 انداخت.  

جنس کلاویه ها از بقیه مدلهای یاماها (که من باهاشون کار کردم) بهتر بود ولی با کلاویه pa800 فرق داره نمیتونم بگم کدوم بهتره هر دوشون به نظرم جذاب هستن.  

کیفیته صداهم نمیتونم مقایسه کنم چون صدای pa800 از باندهای خود دستگاه شنیدم اما تایرس از پاور میکسر و باندهای حرفه ای باید تو شرایط یک سان مقایسه بشن.  

به اولین بخشی که رفتم سکانسر دستگاه بود (از بس سکانسر کرگ مزخرفه عقده ای شدم) و مانند تمام مدلهای یاماها بسیار روان خوش دست و راحت بود.  

تو قسمت ریتم سازی هم تغییرات خاصی ندیدم (چون وقت کم بود عجله ای نگاه کردم) و کم کان ریتم سازی روان اما امکانات بسیار کم نسبت به ریتم سازی pa800 مشاهده میشه نرم افزار pa800 بسیار تو ریتم سازی کاملتره.  

ریتم های خود دستگاه به نسبت خوب و قابل قبول بود(هم ریتمهای غربیش هم شرقیش) ولی یه جورای برام تازگی نداشت زیاد با مدلهای پایین تر از خودش فرق نداره.  

ولومهای پایین LCD کار خاصی نمیکردن و فقد صدای ریتم آکرد و ملدی کم زیاد میکردن که pa800 هم داره فقد به شکل نرم افزاری (خوب البته سخت افزاری راحت تره ولی نرم افزاری هم کار راه میندازه) اما ممکنه قابله برنامه ریزی باشه(من زیاد تو منوهاش نرفتم).  

باز هم پیچ بند بد قلق یاماها انقد بد دست که ترجیح میدم اصلا با پیچ بند کار نکنم راجبش هم صحبت نمیکنم.  

صدا سازیش هم خوب کامل بود اینجاهم نمیشه بگم کدوم بهتره به نظرم هر 2 خوب و کامل هستن  فقد میتونم بگو یاماها راحت تر و رون تر کار میکنه.  

تو قسمت وکال هم رفتم افکتهای زیادی داشت (نشمردم)اما فروشنده میگفت قابلیت افزایش افکت نداره خوب pa800 از این نظر برتره چون با کامپیوتر براش افکت ساخته میشه و بهش اضافه میشه که یه جورای میشه گفت میزان افکتهاش نامحدود.  

اما بزرگتری اختلافی که من تو این 2 مدل دیدم قسمت سپل دستگاه بود ریتمهای بسار خالی و نا امید کننده ای داشت که برای من هیچ جذابیتی نداشت زمانی که از فروشنده سوال کردم:چرا انقد ریتمهای سپل دستگاه ظعیفه؟ گفت:بزرگترین ایراد تایرسها هم همینه واسه همین طرفتار نداره.  
بعد پرسیدم:یعنی ریتمهای pa800 رو هم ساپرت نمیکنه؟گفت:تایرس 2 که هیچ تایرس 3 هم نمیتونه حجم ریتمهای pa800 رو ساپرت کنه.گفت تایرس 4 هنوز نیومده باید بیاد ببینیم اون چیکارست شاید اون بتونه تو سمپل با pa800 برابری کنه گفتم:پس چرا انقدر تایرسها تو سمپل ضعیف هستن؟گفت:تایرس ها ضعیف نیستن pa800 خیلی قویه حجم ریتمهای pa800 با pa2X هیچ فرقی نداره.  

دیگه نظر آخر با دوستان ولی بدتری قسمت ماجرا اینجا بود که زمانی که خواستم از در بیام بیرون فروشنده گفت قابل نداره.گفتم چی قابل نداره؟گفت میشه 50 هزار تومن......................   
ببین رفاقت مارو تا کجاها که نمیکشون  
زمانی هم که رسیدم به ماشینم 20تا هزاری هم آقا پلیسه جریمه چسبونده بود به شیشه ماشینم  
اینم آخر عاقبت مقایسه pa800 با تایرس 2.  
پایان

مشخصات

پست خوانده نشدهارسال شده در: سه شنبه مهر 5, 90 9:55 am 
آفلاين
کاربر باسابقه
کاربر باسابقه
تاريخ عضويت: پنج شنبه مهر 2, 88 11:13 pm
کیبرد فعلی: Pa1x,Pa500,T2
نرم افزار: Cubase,FL
چه فروشنده بی وجدانی بوده...

صدا سازی کرگ از یاماها خیلی قویتره، ولی یاماها افکتاش بیشتره.
حتی یاماها درام کیتسازیش خیلی محدوده، نمیشه صداهاش رو ادیت کنی، بم و زیر و ...
بهرنگ جان، میشه با تایروس چندتا درام کیت رو با هم قاطی کرد ؟ مثلا کیک یه درام کیت رو به یه درام کیت دیگه وارد کنی ؟ با کرگ که میشه.

فروشنده چرت گفته که Pa800 قویه... حجم ریتم و صدا به سمپل بستگی داره. در ضمن همینطور Pa2x که هیچی Pa3x هم نمیتونه ریتمای تایروس رو بخونه !    چه ربطی داره ؟؟!!! هر سازی ریتم خودش رو میخونه...

مشخصات

پست خوانده نشدهارسال شده در: سه شنبه مهر 5, 90 1:14 pm 
آفلاين
عضو بسیار فعال
عضو بسیار فعال
نماد کاربر
تاريخ عضويت: يکشنبه شهریور 21, 88 3:22 am
حالت من: Cool
اولین ساز: سنتور
کیبرد فعلی: Tyros2 - Clp220
کارت صوتی: Esi
میکروفون: Blue bird
نرم افزار: N-track Studio
رتبه امتیاز - آزمایشی
نقل قول:
ه گفتم:پس چرا انقدر تایرسها تو سمپل ضعیف هستن؟گفت:تایرس ها ضعیف نیستن pa800 خیلی قویه حجم ریتمهای pa800 با pa2X هیچ فرقی نداره

حجم سمپل دیگه چیه؟
یعنی wav از فرمتهایی مثل ksf ضعیفتره؟یا به قول شما کم حجمتره؟   
یا اینکه تایروسها wav رو ضعیف میکنن؟؟

عجب فروشنده باحالی!

نقل قول:
علیرضا جان من به خاطر این حرفت امروز (یعنی در واقع دیروز) رفتم جمهوری و بعداز کلی گشتن یه جا تایرس پیدا کردم (البته تایرس 2 بود ولی از هیچی بهتره) از فروشندش اجازه گرفتم تا 30 دقیقه باهاش کار کنم اون هم با رویه باز قبول کرد حالا میخوام نظر شخصیم راجب تایرس و pa800 بدم

ولومهای اسلایدر کشویش کار خاصی نمیکردن و فقد صدای ریتم آکرد کم زیاد میکردن که pa800 هم داره فقد به شکل نرم افزاری (خوب البته سخت افزاری راحت تره ولی نرم افزاری هم کار راه میندازه) اما ممکنه قابله برنامه ریزی باشه(من زیاد تو منوهاش نرفتم)

مگه tyros 2 ولوم کشویی داره؟؟

مشخصات YIM

پست خوانده نشدهارسال شده در: سه شنبه مهر 5, 90 5:24 pm 
آفلاين
عضو فعال
عضو فعال
تاريخ عضويت: پنج شنبه شهریور 17, 90 7:49 am
حالت من: Buzzed
کیبرد فعلی: KORG PA800
شرمنده درستش کردم نه ولم اسلاید کشوی نداره اشتباه تایپی بود منظورم دکمه های پایین LCD بود که pa800 نداره و به شکل نرم افزاری از رویه صفحه LCD به شکل تاچ کم و زیاد میشه.
راجب حجم سمپل هم نمیدونم چی بگم باید خودتون هر دو تارو مقایسه کنید تا منظورم بفهمید من فکر کنم مثلا یه ریتم تو حجم معینی باید باشه اگه بیشتر باشه نمیتونه دستگاه بخونه کیبوردهای کرگ محدودیت حجم ریتم ندارن و فقد محدودیت حافظه دستگاه دارن باز بهرنگ جان تو این زمینه بهتر میتونن نظر بدن.

مشخصات

پست خوانده نشدهارسال شده در: سه شنبه مهر 5, 90 6:25 pm 
آنلاين
مدیر وب سایت
مدیر وب سایت
نماد کاربر
رتبه امتیاز - آزمایشیرتبه امتیاز - آزمایشیرتبه امتیاز - آزمایشیرتبه امتیاز - آزمایشیرتبه امتیاز - آزمایشیرتبه امتیاز - آزمایشی
Mr.Energy نوشته است:

ولی امیر جان یه چیزی رو جدا از شوخی میگم! در مورد کیبوردها بیشتر تحقیق کن! این یه توصیه دوستانس! همین

با تشکر از بهرنگ عزیز بابت توضیح در مورد وکال  

علیرضا جان من به خاطر این حرفت امروز (یعنی در واقع دیروز) رفتم جمهوری و بعداز کلی گشتن یه جا تایرس پیدا کردم (البته تایرس 2 بود ولی از هیچی بهتره) از فروشندش اجازه گرفتم تا 30 دقیقه باهاش کار کنم اون هم با رویه باز قبول کرد حالا میخوام نظر شخصیم راجب تایرس و pa800 بدم.(اینم به خاطر گل رویه تو علی رضا جان)  
جدا از اینکه علیرضاکلی توی این بخش زحمت کشیده در کنار بچه های هنرمند دیگه ، ولی من نمیدونم چرا علیرضا این پست رو زد! امیر چیزی نگفت که. البته با شناختی که از علیرضا دیدم ، پسرفوق العاده شوخ و باهال و صادقیه.حتما شوخی کرده.
بهرهال امیر جان این پستت کجا و اون پست هات.اصلا لذت بردم از این کارت.
بچه ها من احساس میکنم اقا امیر واقعا علاقه به مقایسه کیبردها داره و با اطلاعات محدودی هم که داره ولی واقعا حرف دلش رو میزنه.
برای همین الآن میخوام توی چندتا پست دونه به دونه مقایسات بسیار مفید آقا امیر رو توضیح بدم.

مشخصات YIM

پست خوانده نشدهارسال شده در: سه شنبه مهر 5, 90 6:36 pm 
آنلاين
مدیر وب سایت
مدیر وب سایت
نماد کاربر
علیرضا جان من امروز رفتم جمهوری و  بعداز کلی گشتن یه جا Tyros پیدا کردم (البته تایرس 2 بود ولی از هیچی  بهتره) از فروشندش اجازه گرفتم و 30 دقیقه باهاش کار کردم ، حالا میخوام نظر شخصیم راجب تایروس2 و pa800 بدم.

زمانی که پشتش نشستم اولین چیزی که تو ذوقم زد عرض نسبتن زیادش بود کیبوردهای پرو معمولا باریک و کشیده هستن.

امیرجان حالانگی دوباره از یاماها دفاع میکنی چون بعضی هاش رو در ادامه بنفع pa800 قبول دارم ولی کجا تمام کیبردهای حرفه ای باریک و کشیده هستند؟
چرا این رو گفتی؟
ببین عزیزم شما منظورت تمام ارنجرهای پروفشنال کرگ بود چون بالاترین و حرفه ای ترین کیبرد Roland که تااین لحظه E80 است از تایروس هم عریض تره
همینطور ارنجر پروفشنال Ketron AUDIA که عرضه
بنظر شخصی من ظاهر Tyros2 خیلی فضایی و فانتزی تر از Pa800 با اون ظاهر ساده و رنگ مرده اش است.که این 100%یک امر سلیقه ایه.
امیر جان pa800ها معروف هستند که رم سمپلشون میسوزه و دکمه های روی پانل ظعیف هستند و زود میشکنند و همینطور میگن مشکل سوختن رم pa800 در ورژن های جدیدش برطرف شده ولی
در تایروس ها کسی تا حالا شنیده که قطعه ایش سوخته باشه؟
من حدود3سال پیش یه دوستی داشتم تهران که خودش گفت توی مجلس مست بودم وبا ظربه محکم زدم روی دکمه Start/Stop ریتم و رفت تو و شکست ولی باز کار میکرد

مشخصات YIM

پست خوانده نشدهارسال شده در: سه شنبه مهر 5, 90 6:56 pm 
آنلاين
مدیر وب سایت
مدیر وب سایت
نماد کاربر
علیرضا جان من امروز رفتم جمهوری و  بعداز کلی  گشتن یه جا Tyros پیدا کردم (البته تایرس 2 بود ولی از هیچی  بهتره) از  فروشندش اجازه گرفتم و 30 دقیقه باهاش کار کردم ، حالا میخوام نظر شخصیم  راجب تایروس2 و pa800 بدم.

روشن شدنش منو یاد or700 انداخت.

از لحاظ دکمه Power
تاTyros2 همه ارنجرهای یاماها(حداقل90%) یک دکمه گرد سوویچی بالا یا زیر ولوم گرد صدا که داخل یک فرورفتگی گرد است
کرگ هم از زمان Pa80 و pa80 که فکر کنم قبل از اون هم بوده ، یک دکمه مستطیل شکل سوویچی پشت دستگاه
پس در این مورد کاملا مشترک هستند
از لحاظ لوگوی روشن شدن دستگاه
یاماها و کرگ هم هر دو چندثانیه ای رو با لوگو و آرم خودشون بالا می آیند ولی روشن شدن سری pa50 و pa80 و pa60 خیلی متفاوت با pa800 بود
پس موقع روشن شدن دستگاه pa800 کسی یاد مدل های قبلی نمیوفته چون کرگ جدید ترین شکل نرم افزار در ارنجرهای خودش رو برای اولین بار در pa1x بکار برد و سپس در pa800 و ادامه داد ولی یاماها این شکل نرم افزارش رو از psr1000 شروع کرد
از لحاظ لود سمپل ها
Tyros2 بعد از لوگوی دستگاه و اسم "نام شخصی" نمای MAIN   یا همون صفحه اولیه اش میاد و شروع به لود کردن میکنه ولی
در pa800 لود کردن سمپل ها جزو همون لوگوی اولیه است
در لحاظ اتلاف زمان لود سمپل هم Tyros2 و هم pa800 حوصله سربر هستند و تا همه سمپل ها لود نشدند نمیتونید از دستگاه استفاده کنید مگر اینکه در Tyros2 دکمه Cancel رو بزنید تا روند لود درهمان مرحله متوقف شود. نمیدونم در pa800 هم میشه بیخیال لود سمپل ها شد تا دستگاه بالا بیاد یا نه. من که فکر نمیکنم.تاجایی که یادمه در pa800 لود سمپل ها در زمان روشن کردن ، آش کشک خالته ، بخوری پاته نخوری پاته
جنس  کلاویه ها از بقیه مدلهای یاماها (که من باهاشون کار کردم) بهتر بود ولی  با کلاویه pa800 فرق داره نمیتونم بگم کدوم بهتره هر دوشون به نظرم جذاب  هستن.
[/quote]امیر جان خوب کردی اون پرانتز آبی رو گذاشتی چون این کلاویه های Tyros2 در تمام مدل زیر قبل از خودش بوده :
PSR7000
PSR8000
PSR9000
9000proبا 76کلاوی
و البته کلاوی های pa800 همون کلاوی های pa80 است ولی کلاوی های Tyros2 توی رنج کلاس کلاوی های pa1x و pa2x است

مشخصات YIM

پست خوانده نشدهارسال شده در: سه شنبه مهر 5, 90 7:09 pm 
آفلاين
عضو هیئت مدیره
عضو هیئت مدیره
نماد کاربر
تاريخ عضويت: جمعه تیر 4, 89 2:11 pm
حالت من: Asleep
اولین ساز: Casio Sa21
کیبرد فعلی: Tyros 3
میکروفون: WEM hc2000
نرم افزار: Adobe Audition-Sonar
موبایل: Note 3
زمينه تخصص: نوازندگي كيبرد
رتبه امتیاز - آزمایشیرتبه امتیاز - آزمایشیرتبه امتیاز - آزمایشی

امیر جان سلام! ممنون که به حرفم توجه کردی

زمانی که پشتش نشستم اولین چیزی که تو زوقم زد عرض نسبتن زیادش بود کیبوردهای پرو معمولا باریک و کشیده هستن.

اتفاقأ به نظر من زیاد بودن عرض تایروس بیشتر به ابهتش اضافه میکنه!  کیبوردهای pro کدوماشون کشیده هستن غیر از pa1x و pa2x  ؟؟؟؟؟
به نظرت oasys پروفشنال نیست که انقدر بزرگه؟!؟

صد در صد !! دستگاهی که مستقیمأ ساخت ژاپن هست معلومه که چیه

جنس کلاویه ها از بقیه مدلهای یاماها (که من باهاشون کار کردم) بهتر بود ولی با کلاویه pa800 فرق داره نمیتونم بگم کدوم بهتره هر دوشون به نظرم جذاب هستن.

جنس کلاویه های pa800 دقیقأ شبیه pa80 ... ولی کلاویه های تایروس نسبت به مدلهای میدرنج قبلیش خیلی نرم تر و روانتره و مانور دست روی کیبورد راحتتر هست

ره رستگــاری همینست و بس

مشخصات

پست خوانده نشدهارسال شده در: سه شنبه مهر 5, 90 7:12 pm 
آفلاين
عضو هیئت مدیره
عضو هیئت مدیره
نماد کاربر
تاريخ عضويت: جمعه تیر 4, 89 2:11 pm
حالت من: Asleep
اولین ساز: Casio Sa21
کیبرد فعلی: Tyros 3
میکروفون: WEM hc2000
نرم افزار: Adobe Audition-Sonar
موبایل: Note 3
زمينه تخصص: نوازندگي كيبرد
رتبه امتیاز - آزمایشیرتبه امتیاز - آزمایشیرتبه امتیاز - آزمایشی
کیفیته صداهم نمیتونم مقایسه کنم چون صدای pa800 از باندهای خود دستگاه شنیدم اما تایرس از پاور میکسر و باندهای حرفه ای باید تو شرایط یک سان مقایسه بشن.

امیر جان راستش من جند وقت پیش اگه بقیه دوستان  یادشون باشه pa800 و تایروس 3 رو با میکسر دایناکورد تست کردم ..... به نظر من صدای pa800 شلوغ و پرحجمه و همینطور بیس خوبی داره....  ولی تایروس 3 ریتمهای بسیار نرم و همینطور وضوح و تفکیک صدای بالاتری داره که حتی صدای hi hat ریتم رو هم میتونی بشنوی

به اولین بخشی که رفتم سکانسر دستگاه بود (از بس سکانسر کرگ مزخرفه عقده ای شدم) و مانند تمام مدلهای یاماها بسیار روان خوش دست و راحت بود.

آفرین...... اینو قبلأ خودمم گفته بودم

تو قسمت ریتم سازی هم تغییرات خاصی ندیدم (چون وقت کم بود عجله ای نگاه کردم) و کم کان ریتم سازی روان اما امکانات بسیار کم نسبت به ریتم سازی pa800 مشاهده میشه نرم افزار pa800 بسیار تو ریتم سازی کاملتره.

امیر جان اگه ممکنه این قسمت رو بیشتر توضیح بده .... چه امکاناتی pa800 داره که تایروس تو ریتم سازی نداره؟؟؟

ریتم های خود دستگاه به نسبت خوب و قابل قبول بود(هم ریتمهای غربیش هم شرقیش) ولی یه جورای برام تازگی نداشت زیاد با مدلهای پایین تر از خودش فرق نداره.

کاملأ مخالفم ..... از خود کسانی که 800 دارن (مثل جناب firzi )هم میتونی بپرسی که ریتمای فایریک کیبوردشون در چه حدیه! و ریتمهای تایروس در چه حدیه !

ولومهای اسلایدر کشویش کار خاصی نمیکردن و فقد صدای ریتم آکرد کم زیاد میکردن که pa800 هم داره فقد به شکل نرم افزاری (خوب البته سخت افزاری راحت تره ولی نرم افزاری هم کار راه میندازه) اما ممکنه قابله برنامه ریزی باشه(من زیاد تو منوهاش نرفتم).

امیر جان تایروس 2 ولوم کشویی نداره بلکه با کلیدای زیر lcd این کار رو انجام میده .... در ضمن همه ولوم ها و در همه منوهای تایروس رو با اون کلیدا میتونی بالا پایین کنی مثل افکت و شفافیت و تنظیمات اصلی و کپی و سیو کردن و خلاصه هرکاری ..... اگه خواستی بگو تا فیلم بگیرم ازش و اینجا بذارم

ره رستگــاری همینست و بس

مشخصات

+ ارسال پاسخ  صفحه 3 از 7 |      1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  
پاسخ سریع
موضوع:

تعداد صفحات: صفحه 3 از 7

تعداد پست ها:  66 پست

کاربران حاضر در اين انجمن: بدون كاربران آنلاين و 0 مهمان مدير انجمن: behrang m
نمايش پست ها از پيشين:  مرتب سازي بر اساس  

قوانين انجمن

شما نمي توانيد مبحث جديدي در اين انجمن ايجاد کنيد
شما نمي توانيد به مباحث در اين انجمن پاسخ دهيد