Yamaha Tyros5

ارنجرهای حرفه ای TYROS - Tyros1 - Tyros2 - Tyros3 - Tyros5

مدیران انجمن: behrang، mojtaba190

قوانین انجمن
1.پست های نـامربوط باموضوع مبحث حذف یا منتقل میشوند
2.معرفی شماره تلفن ، وبسایت ، ایمیل وهرنوع ادرس شخصی ممنوع است (درپیام خصوصی مجاز است)
3.قرار دادن لینک های غیراخلاقی و غیرمجاز منجر به حذف اکانت و یا پیگرد قانونی برای شما میشود.
قوانین کامل انجمن ارتعاش
bluali

Re: Yamaha Tyros5

پست خوانده نشده

این لینک ویدیوی است که من دو هفته پیش برای یاماها فرستادم.
http://youtu.be/5F1WD26ZbmI

واین پاسخ یاماها است که به یکی از دارندگان تایروس۵ فرستاده است:
خلاصه جواب : مشکل تا پایان ماه جاری با بروز رسانی نرم افزار برد اصلی بر طرف میشود.

[HIGHLIGHT=#e1e1e1]"We will release new firmware of Tyros 5 by end of this month.[/HIGHLIGHT]
[HIGHLIGHT=#e1e1e1]
Tyros5 Ver1.11
[/HIGHLIGHT]
[HIGHLIGHT=#e1e1e1]
- Fixed a problem in which, when the panel setups have been changed by the Registration Memory or the One Touch Setting, or when the Ensemble Voices have been changed, Style and/or Song playback would occasionally lag."
[/HIGHLIGHT]
behrang
مدیر کل
مدیر کل
اولین ساز: Casio SA21
کیبرد فعلی: A5000 - EA7 - MODX
نرم افزار: MAGIX STUDIO 2022
زمينه تخصص: برنامه سازي كيبرد
تشکر کرده: 229 دفعه

پست خوانده نشده

bluali نوشته شده:این لینک ویدیوی است که من دو هفته پیش برای یاماها فرستادم.

http://youtu.be/5F1WD26ZbmI
اگر تونستید فیلم رو توی aparat آپلود کنید.
لطفا از دکمه تشکر در گوشه پست استفاده کنید برای بالا رفتن امتیاز موضوع
bluali

پست خوانده نشده

behrang نوشته شده:
اگر تونستید فیلم رو توی aparat آپلود کنید.
----------------------------------------------------

این لینک ویدیوی است که دو هفته پیش برای یاماها فرستادم.

http://www.aparat.com/v/D4RkB
behrang
مدیر کل
مدیر کل

Re: لود شدن vst روی تایروس5

پست خوانده نشده

composer3000 نوشته شده:با سلام.میخواستم بدونم روی TYROS 5 امکان استفاده از سمپل های VST که در cubase قابل اجراست وجوذ دارد یا نه؟
ضمن خوش آمد به شما کاربر عزیز ، این VST هایی که مد نظر شما است و خیلی از کاربران تازه وارد هم چنین سوالی میکنند ، همه تحت سیستم عامل Windows یا Mac اجرا میشوند. و برندهای معروف تولید کیبورد (مثل یاماها و رولند و کرگ) هیچ کدام کیبوردی با این سیستم عامل ها تولید نکرده اند و اگر بکنند قیمتش ممکنه بالا 20میلیون تومن بشه.. لذا اگر کسی هم چنین حرفی به شما زد که روی فلان کیبورد vst اجرا میشه ، جدی نگیرید.
با این وجود برای تایروس صداها و درام کیت های بسیاری از vst های معروف تبدیل شده و موجود هست و با توجه به اینکه رم سمپل تایروس5 از 512 تا 2048 مگابایت ارتقا پیدا میکنه ، بهترین ارنجر دنیا است برای ریختن بیشترین حجم سمپل از vst های معروف
composer3000
عضو کم کار
عضو کم کار
کیبرد فعلی: Tyros 5

پست خوانده نشده

behrang نوشته شده:
composer3000 نوشته شده:با سلام.میخواستم بدونم روی TYROS 5 امکان استفاده از سمپل های VST که در cubase قابل اجراست وجوذ دارد یا نه؟
ضمن خوش آمد به شما کاربر عزیز ، این VST هایی که مد نظر شما است و خیلی از کاربران تازه وارد هم چنین سوالی میکنند ، همه تحت سیستم عامل Windows یا Mac اجرا میشوند. و برندهای معروف تولید کیبورد (مثل یاماها و رولند و کرگ) هیچ کدام کیبوردی با این سیستم عامل ها تولید نکرده اند و اگر بکنند قیمتش ممکنه بالا 20میلیون تومن بشه.. لذا اگر کسی هم چنین حرفی به شما زد که روی فلان کیبورد vst اجرا میشه ، جدی نگیرید.
با این وجود برای تایروس صداها و درام کیت های بسیاری از vst های معروف تبدیل شده و موجود هست و با توجه به اینکه رم سمپل تایروس5 از 512 تا 2048 مگابایت ارتقا پیدا میکنه ، بهترین ارنجر دنیا است برای ریختن بیشترین حجم سمپل از vst های معروف

ممنون از راهنماییتون.پس صداهای سازهای ایرانی رو خودم میشه با تایروس 5 سمپل کنم و آیا کیفیت خوبی پیدا خواهد کرد؟و یا به صورت آماده وجود دارد که باید دانلود یا خریداری کنم؟
آواتار کاربر
EHSAN-TAALE
عضو بسیار فعال
عضو بسیار فعال
اولین ساز: CASIO SA21
کیبرد فعلی: YAMAHA PSR-S970
کارت صوتی: M-AUDIO C600
میکروفون: RODE NT1
نرم افزار: STUDIO ONE
موبایل: HTC EYE
زمينه تخصص: آهنگسازي حرفه اي
محل اقامت: شیـــــــــــــراز

پست خوانده نشده

صداهای ایرانی متنوعی نظیر تار/سه تار/سنتور/دف/تنبک/نی/ و غیره با تکنیک آن ساز و کیفیت بسیار بالا توسط اساتید سایت و بنده حقیر از قبل برای این کیبوردها سمپل شده
آواتار کاربر
atashi
عضو ویژه
عضو ویژه
اولین ساز: CASIO sa21
کیبرد فعلی: تایروس 5
موبایل: note 4
زمينه تخصص: نوازندگي كيبرد
محل اقامت: شیراز

پست خوانده نشده

برای به دست اوردن بهترین سمپلها برای انواع تایروس دوستان و اساتید همین سایت از بهترینها هستند حتما ازشون استفاده کنید .دوستان خوبی مثل اقا بهرنگ و اقای احسان طالع و اقای رضا فیروز فر و .....از بهترین متخصصان یاماها در ایران مخصوصا تایروس هستند ..منم تایروس 3 دارم و از همکاری و راهنمایی بی چشمداشت همین دوستان خیلی خیلی استفاده کردم
behrang
مدیر کل
مدیر کل

پست خوانده نشده

composer3000 نوشته شده:ممنون از راهنماییتون.پس صداهای سازهای ایرانی رو خودم میشه با تایروس 5 سمپل کنم و آیا کیفیت خوبی پیدا خواهد کرد؟و یا به صورت آماده وجود دارد که باید دانلود خریداری کنم؟
با تشکر از آقا حسین و احسان. عرضم به حضور شما که شما با تایروس های 2 و 3 و 4 هم میتونید بهترین سمپل ها رو بگیرید.
میتونید در تایروس های 2 تا 5 یک ساز VST را در 88 کلاوی و 8 لایه بچینید و با حجم بالایی که تایروس ها دارند مشکل محدودیت ندارید. البته به نسبت.
همونطور که آقای طالع گفتند در حال حاظر سمپل های بسیار زیادی از سازهای ایرانی و شرقی برای تایروس ها موجود است با کیفیت های مختلف. برای مثال من از VST بسیار معروف East Weast-Quantom Leap RA صداهای سنتور - عود - جیمبی - تومبا و... زیادی با چند لایه سمپل کزدم برای تایروس ها.
آواتار کاربر
reza firouzfar
با تعداد پست های زیاد
با تعداد پست های زیاد
اولین ساز: Casio ct700
کیبرد فعلی: YAMAHA Tyros5-76 key
میکروفون: AKG
نرم افزار: CUBASE
موبایل: HTC One
محل اقامت: ترکیه - استانبول
تماس:

پست خوانده نشده

composer3000 نوشته شده:پس صداهای سازهای ایرانی رو خودم میشه با تایروس 5 سمپل کنم و آیا کیفیت خوبی پیدا خواهد کرد؟و یا به صورت آماده وجود دارد که باید دانلود خریداری کنم؟
دوست عزيزم براى تايروس حتى در برنامه هاى قديمى ساخته شده براى اين کيبورد که حتى دوستان اونها رو براى دانلود مجانى هم گذاشتند صداهاى ايرانى بسيار بسيار حرفه اى وجود داره که حتى در برندهاى مشابه که بيشتر از يک دهه است که روشون براى برنامه ايرانى کار شده هم صداهاى ايرانى با اين کيفيت وجود نداره.
اگر صرفا صداى ايرانى منظورتون باشه اگر بتونين پک middle eastern که بر روى تايروس5 هم اجرا ميشه رو تهيه کنيد در اون هم صداهاى بى نظيرى وجود داره
behrang
مدیر کل
مدیر کل

پست خوانده نشده

reza firouzfar نوشته شده:اگر صرفا صداى ايرانى منظورتون باشه اگر بتونين پک middle eastern که بر روى تايروس5 هم اجرا ميشه رو تهيه کنيد در اون هم صداهاى بى نظيرى وجود داره
نکته بسیار خوبی بود که آقای فیروزفر یاداوری کردند. باید توضیح بدم همونطوری که برای OS های windows و mac و android نرم افزارها و پلاگین هایی اختصاصی درست شده ، برای OS کیبوردهای یاماها هم افزودنی هایی خاص خودشون طراحی شده بنام Expansion Pack که همون کار VSTi در کامپیوتر رو میکنند.

چیزی که برای برندهای رغیب وجود نـداره ولی برای تایروس ها و میدرنج های جدید یاماها موجود است ، اکسپنشن های حرفه ای است که توسط خود شرکت یاماها تولید شده و میشه که کیفیت و ارزش اونها توسط استدیو های مجهز یاماهای ژاپن تنظیم شده. از جمله اکپنشنی که آقای فیروزفر نام بردند با صداها و درام کیت هایی کاملا اختصاصی و جدید و شفاف.گرچه خریدن این پک ها برای تایروس بسیار مشکل است در ایران ، ولی این مشکل مربوط به محدودیت های اقتصادی و اینترنتی میشه نه کیبورد.
اینجا را ببینید.
موضوع جدید ارسال پست

بازگشت به “سری Tyros”

• اطلاعات