جهت استفاده از تمامی امکانات سایت  باید وارد  و یا عضو شوید

خروج

+ ارسال پاسخ
 صفحه 8 از 15 |      1 ... 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11 ... 15  
 موضوع پست: Re: Yamaha PSR-A3000
پست خوانده نشدهارسال شده در: چهارشنبه فروردین 11, 95 8:31 am 
آفلاين
عضو کم کار
عضو کم کار
تاريخ عضويت: پنج شنبه خرداد 4, 91 11:51 pm
اولین ساز: Casio PT-20
کیبرد فعلی: Korg ix-300
کارت صوتی: N/A
میکروفون: N/A
نرم افزار: Cakewalk
موبایل: Galaxy
زمينه تخصص: مبتدي علاقه مند اهنگسازي
رتبه امتیاز - آزمایشی
قبل از هر چیز, سال نو رو به همه عزیزیان تبریک میگم. من در کالیفرنیا ساکن هستم و کامپیوترم تایپ فارسی نداره. امروز تونستم که فانت فارسی رو روی تلفنم نسب کنم و بتونم موضوع بالا رو که انگلیسی تایپ کردم رو برای عزیزان توضیح بدم شاید هم یه مقدار بیشتر. من حدود یه ماه پیش, یه کیبورد یاماها psr-a3000 خریدم. تقریبا 1400 دلار. اول باید بگم که صداها و ریتمهایی که با این کیبورد میاد, فوق‌العاده هستش. من مدتها بود که دنبال همچین سازی میگشتم و بالاخره, یاماها تونست چنین کیبوردی رو به بازار عرضه کنه. دوم, امیدوارم که یاماها اشتباهی رو که IBM با Microsoft انجام داد رو در اینجا تکرار نکنه. کیبورد فقط یه سخت‌افزار هستش و همه میدونند که مهمترین رل رو نرم‌افزار بازی میکنه . من مطمئن هستم که یاماها از این موضوع واقف هستش. سوم, این کیبورد متاسفانه ورودی برای میکروفون نداره. برای بعضیها این میتونه یه کمبود محسوب بشه ولی باور کنید که بیشتر خوانندهای حرفه‌ای دوست دارند که از دستگاهای خودشون استفاده کنند و نه از ورودی کیبورد. البته منم موافقم که یه ارنجر باید میکروفن اینپوت داشته باشه. چهارم, این دستگاه 512 مگابایت رم داره که خیلی با ارزش و میتونه صداهایی رو که قراره در آینده به بازار بیاد رو روش نسب کنید و همیشه خودش رو تازه نگهداره. پنجم, داشتن لگاتو, این یکی از اون ریزه کاریهاست که من مطمئن هستم اشخاص حرفه‌ای خیلی ازش قدردانی خواهند کرد. ششم, درست کردن درام ست. خیلی از کیبورد های حرفه‌ای هم همچین مزایایی رو ارائه نمیدند. هفتم, قابلیت پخش wav, mp3 , mid فایل. البته این دستگاه خیلی مزایاهای دیگه هم داره که آقایان در ارتعاش از پیش توضیح دادند. از راه دور از همه عزیزانی که در این پروژه سهمی داشتند یا قراره که داشته باشند تشکر میکنم. مرسی, سام

مشخصات WWW

پست خوانده نشدهارسال شده در: چهارشنبه فروردین 11, 95 10:12 am 
آفلاين
متخصص korg
متخصص korg
نماد کاربر
تاريخ عضويت: چهارشنبه تیر 10, 94 7:41 pm
کیبرد فعلی: pa900
رتبه امتیاز - آزمایشی
topick نوشته است:
قبل از هر چیز, سال نو رو به همه عزیزیان تبریک میگم. من در کالیفرنیا ساکن هستم و کامپیوترم تایپ فارسی نداره. امروز تونستم که فانت فارسی رو روی تلفنم نسب کنم و بتونم موضوع بالا رو که انگلیسی تایپ کردم رو برای عزیزان توضیح بدم شاید هم یه مقدار بیشتر. من حدود یه ماه پیش, یه کیبورد یاماها psr-a3000 خریدم. تقریبا 1400 دلار. اول باید بگم که صداها و ریتمهایی که با این کیبورد میاد, فوق‌العاده هستش. من مدتها بود که دنبال همچین سازی میگشتم و بالاخره, یاماها تونست چنین کیبوردی رو به بازار عرضه کنه. دوم, امیدوارم که یاماها اشتباهی رو که IBM با Microsoft انجام داد رو در اینجا تکرار نکنه. کیبورد فقط یه سخت‌افزار هستش و همه میدونند که مهمترین رل رو نرم‌افزار بازی میکنه . من مطمئن هستم که یاماها از این موضوع واقف هستش. سوم, این کیبورد متاسفانه ورودی برای میکروفون نداره. برای بعضیها این میتونه یه کمبود محسوب بشه ولی باور کنید که بیشتر خوانندهای حرفه‌ای دوست دارند که از دستگاهای خودشون استفاده کنند و نه از ورودی کیبورد. البته منم موافقم که یه ارنجر باید میکروفن اینپوت داشته باشه. چهارم, این دستگاه 512 مگابایت رم داره که خیلی با ارزش و میتونه صداهایی رو که قراره در آینده به بازار بیاد رو روش نسب کنید و همیشه خودش رو تازه نگهداره. پنجم, داشتن لگاتو, این یکی از اون ریزه کاریهاست که من مطمئن هستم اشخاص حرفه‌ای خیلی ازش قدردانی خواهند کرد. ششم, درست کردن درام ست. خیلی از کیبورد های حرفه‌ای هم همچین مزایایی رو ارائه نمیدند. هفتم, قابلیت پخش wav, mp3 , mid فایل. البته این دستگاه خیلی مزایاهای دیگه هم داره که آقایان در ارتعاش از پیش توضیح دادند. از راه دور از همه عزیزانی که در این پروژه سهمی داشتند یا قراره که داشته باشند تشکر میکنم. مرسی, سام

با تشكر از شما دوست عزيز

مشخصات

پست خوانده نشدهارسال شده در: پنج شنبه فروردین 11, 95 4:14 am 
آفلاين
مدیر کل
مدیر کل
نماد کاربر
تاريخ عضويت: سه شنبه بهمن 29, 87 6:15 am
اولین ساز: Casio SA21
کیبرد فعلی: S970 - reface
کارت صوتی: ICON aio6
نرم افزار: MAGIX STUDIO 2015
موبایل: Galaxy-S4 mini
زمينه تخصص: برنامه سازي كيبرد
رتبه امتیاز - آزمایشیرتبه امتیاز - آزمایشیرتبه امتیاز - آزمایشیرتبه امتیاز - آزمایشیرتبه امتیاز - آزمایشیرتبه امتیاز - آزمایشیرتبه امتیاز - آزمایشیرتبه امتیاز - آزمایشیرتبه امتیاز - آزمایشیرتبه امتیاز - آزمایشیرتبه امتیاز - آزمایشی
STUDIO SIMA نوشته است:
آیا ورژن جدیدی برای a3000 نیامده .
دانلود آخرین ورژن A3000 - ورژن 1.02
.

.
STUDIO SIMA نوشته است:
احساس میکنم این کیبرد نیاز به آبدیت داره .مثلا در صدای سوپر آرتیکولیشن سنتور زمان بالا بردن پیچ بند لحظه ای دچار قعطی صدا می شویم.
کاملا درست گفتید و نکته ای است که من خرداد 94 به طراحان یاماها گفتم.قبل از جواب اونها باید اضافه کنم این عیب و ایراد نیست که با ورژن حل بشه.طراحی خوب نبوده برای انتخاب این ترفند.بخصوص برای سازی مثل سنتور.
اما جواب طراح این بود که "شما میتونید از سوویچ پدال نیز برای سهولت اینکار استفاده کنید".
در واقع درتمام صداهای S.Art1 و S.Art2 شما میتونید از پدال برای ایجاد این عملکرد استفاده کنید.حتی در Tyros2

مشخصات YIM

پست خوانده نشدهارسال شده در: پنج شنبه فروردین 12, 95 4:37 am 
آفلاين
مدیر کل
مدیر کل
نماد کاربر
تاريخ عضويت: سه شنبه بهمن 29, 87 6:15 am
اولین ساز: Casio SA21
کیبرد فعلی: S970 - reface
کارت صوتی: ICON aio6
نرم افزار: MAGIX STUDIO 2015
موبایل: Galaxy-S4 mini
زمينه تخصص: برنامه سازي كيبرد
رتبه امتیاز - آزمایشیرتبه امتیاز - آزمایشیرتبه امتیاز - آزمایشیرتبه امتیاز - آزمایشیرتبه امتیاز - آزمایشیرتبه امتیاز - آزمایشیرتبه امتیاز - آزمایشیرتبه امتیاز - آزمایشیرتبه امتیاز - آزمایشیرتبه امتیاز - آزمایشیرتبه امتیاز - آزمایشی
topick نوشته است:
باید بگم که صداها و ریتمهایی که با این کیبورد میاد, فوق‌العاده هستش.
کاملا موافق هستم. من بهترین صداها و سمپل های Korg M3 را دارم از جمله ست Kelfar که دوستان محبت هدیه فرمودند و مدت ها میشنیدم از این صداها تعریف میکردند ولی به جرات بگم صداهای شرقیِ M3 به گرد صداهای اورینتال A3000 نمیرسند.حتی به اونها نزدیک هم نیستند.
topick نوشته است:
داشتن لگاتو, این یکی از اون ریزه کاریهاست که من مطمئن هستم اشخاص حرفه‌ای خیلی ازش قدردانی خواهند کرد
LEGATO سیستمی بود که از سالها قبل برای A2000 من باکمک دوست عزیزم ارسلان جسارتی به یاماها منتقل کردیم ولی جواب نگرفتیم.
برای انتقال بهتر این مورد به ژاپنی ها حتی یک سال و نیم قبل از معرفیِ A3000 کلیپ کوتاهی از LEGATO درست کردم برای ارائه  به ژاپنی ها که بعدا در نظرسنجی با ذکر توضیحات بهشون دادم. توی آپارات میتونید ببینید.
topick نوشته است:
این کیبورد متاسفانه ورودی برای میکروفون نداره. برای بعضیها این میتونه یه کمبود محسوب بشه ولی باور کنید که بیشتر خوانندهای حرفه‌ای دوست دارند
تاسف برای این مورد درست است چون من با تمام خوبی های A3000 انتخاب شخصیِ خودم S970 است بخاطر سیستم میکروفون فوق العاده اش و افکت های VCM و ولوم های Live Control که شدیدا کاربردی و راه دست هستند. ولی کار یاماها کاملا منطقی و تجاری است.
نمیشه ما انتظار داشته باشیم همه موارد خوب در یک کیبورد باشه و قیمتش هم بصرفه باشه.
S970 یک مدل غزبی و کامل تر و قوی تر  است
A3000 یک مدل شرقی با امکانات و صداهای محبوب خاورمیانه است.
S770 هم چیزی بین اونها است.
ناگفته نماند که طبق روند محصولات گذشته یاماها مشخصات A3000 باید دقیقا با S770 تشابه داشته باشد ولی امثال یاماها حتی از S770 هم فراتر رفته چون S770 نه لگاتو داره ، نه رم 512مگابایت.گرچه اون هم کزینه هایی بیشتر از A3000 داره مثل میکروفون و...

مشخصات YIM

پست خوانده نشدهارسال شده در: پنج شنبه فروردین 12, 95 5:36 pm 
آفلاين
عضو ویژه
عضو ویژه
نماد کاربر
تاريخ عضويت: چهارشنبه آذر 17, 89 10:29 pm
حالت من: Pensive
اولین ساز: سه تار
کیبرد فعلی: YAMAHA PSR-A3000
میکروفون: M59
زمينه تخصص: نرم افزارهاي ويدئو
رتبه امتیاز - آزمایشی
behrang نوشته است:
STUDIO SIMA نوشته است:
آیا ورژن جدیدی برای a3000 نیامده .
دانلود آخرین ورژن A3000 - ورژن 1.02
.

.
STUDIO SIMA نوشته است:
احساس میکنم این کیبرد نیاز به آبدیت داره .مثلا در صدای سوپر آرتیکولیشن سنتور زمان بالا بردن پیچ بند لحظه ای دچار قعطی صدا می شویم.
کاملا درست گفتید و نکته ای است که من خرداد 94 به طراحان یاماها گفتم.قبل از جواب اونها باید اضافه کنم این عیب و ایراد نیست که با ورژن حل بشه.طراحی خوب نبوده برای انتخاب این ترفند.بخصوص برای سازی مثل سنتور.
اما جواب طراح این بود که "شما میتونید از سوویچ پدال نیز برای سهولت اینکار استفاده کنید".
در واقع درتمام صداهای S.Art1 و S.Art2 شما میتونید از پدال برای ایجاد این عملکرد استفاده کنید.حتی در Tyros2

با سلام

بنده این فایل را دانلود و کیبرد را آبدیت کردم .دوستان وجه تمایز این ورژن با ورژن 1.01 در چیست.بنده که چیزی دستگیرم نشد.با تشکر

مشخصات

پست خوانده نشدهارسال شده در: پنج شنبه فروردین 12, 95 5:41 pm 
آفلاين
عضو فعال
عضو فعال
نماد کاربر
تاريخ عضويت: سه شنبه مرداد 8, 92 6:41 pm
حالت من: Scurvy
اولین ساز: casio
کیبرد فعلی: M-Audio keystation
کارت صوتی: focusrite
میکروفون: RODE Nt1-A
نرم افزار: gold wave-Ableton-Cubase
موبایل: xperia m
زمينه تخصص: آهنگسازي حرفه اي
رتبه امتیاز - آزمایشیرتبه امتیاز - آزمایشی
افکت های Vcm که توی s970 موجوده آیا توی این ساز هم هست؟

مشخصات

پست خوانده نشدهارسال شده در: پنج شنبه فروردین 12, 95 9:50 pm 
آفلاين
عضو فعال
عضو فعال
تاريخ عضويت: پنج شنبه شهریور 24, 90 12:51 pm
اولین ساز: DERAM.PEREMER
کیبرد فعلی: YAMAHA--S970
کارت صوتی: FOCUSRITE
میکروفون: NT_1
نرم افزار: FL-STEDUE
موبایل: LG
رتبه امتیاز - آزمایشی
mohammad.s نوشته است:
افکت های Vcm که توی s970 موجوده آیا توی این ساز هم هست؟

جدا از صداهای غربیِ خیلی بیشتر و برتر در S970 ، جدید ترین سیستم افکت یاماها بنام VCM که در موتیف و تایروس ها بکار رفته در A3000 وجود نداره

از نوشته های بهرنگ

مشخصات YIM

پست خوانده نشدهارسال شده در: جمعه فروردین 13, 95 6:14 pm 
آفلاين
عضو فعال
عضو فعال
نماد کاربر
تاريخ عضويت: سه شنبه مرداد 8, 92 6:41 pm
حالت من: Scurvy
اولین ساز: casio
کیبرد فعلی: M-Audio keystation
کارت صوتی: focusrite
میکروفون: RODE Nt1-A
نرم افزار: gold wave-Ableton-Cubase
موبایل: xperia m
زمينه تخصص: آهنگسازي حرفه اي
رتبه امتیاز - آزمایشیرتبه امتیاز - آزمایشی
دوستان عزیز من تاپیک رو کامل خوندم ولی جواب این سوالمو نگرفتم

توی این مدل آیا قابلیت لگاتو کردن صداها توسط کاربر وجود داره؟ یا فقط یه سری صداهای لگاتو دار اضافه شده و صداهای دیگه یا صداهای سمپلی این قابلیت رو ندارن؟

مشخصات

پست خوانده نشدهارسال شده در: جمعه فروردین 13, 95 7:06 pm 
آفلاين
عضو علاقه مند
عضو علاقه مند
تاريخ عضويت: چهارشنبه خرداد 3, 91 1:54 pm
حالت من: Roflmao
اولین ساز: trumpet
کیبرد فعلی: yamaha s750
نرم افزار: fl studio & adobe audition
موبایل: Lumia 1520
زمينه تخصص: مبتدي علاقه مند كيبرد
رتبه امتیاز - آزمایشی
mohammad.s نوشته است:
دوستان عزیز من تاپیک رو کامل خوندم ولی جواب این سوالمو نگرفتم

توی این مدل آیا قابلیت لگاتو کردن صداها توسط کاربر وجود داره؟ یا فقط یه سری صداهای لگاتو دار اضافه شده و صداهای دیگه یا صداهای سمپلی این قابلیت رو ندارن؟

تا اونجا که من میدونم  این قابلیت فقط برای صداهای وپر ارتیکولیشن فابل تنظیم نیست.یعنی برای بقیه میشه....

مشخصات

پست خوانده نشدهارسال شده در: شنبه فروردین 14, 95 10:50 am 
آفلاين
عضو فعال
عضو فعال
تاريخ عضويت: پنج شنبه شهریور 24, 90 12:51 pm
اولین ساز: DERAM.PEREMER
کیبرد فعلی: YAMAHA--S970
کارت صوتی: FOCUSRITE
میکروفون: NT_1
نرم افزار: FL-STEDUE
موبایل: LG
رتبه امتیاز - آزمایشی
نقل قول:
تعدادی زیادی از ریتم های perset a3000را ساخت.که باعث افتخار ما ایرانیان است .وجامعه نوازند گان ایران است
از نوشته های
در این جلسه من از طرف همه شما بهترین نظرات رو به طراحِ اصلیه PSRهای یاماها دادم.
از جمله :
  • درام کیت سازیِ کامل
  • سمپل مستقیم و ادیت
  • قابلیت لگاتو
  • قابلیت گلچین کردن پک ها
  • برخی امکانات توی ریتمسازی
  • بیشتر کردن یوزرهای افکت
  • و...
و البته مواردی خوبی که توی این کیبوردها هست و حفظ بشه مثل :

• قابلیت گروو در ریتمسازی برای ریتمهای لنگ
  • قابلیت تنظیم غلظت کووانتایز
  • سیستم رجیست مموری
  • سینک شدن تمام قسمت ها باهم
  • صداهای پرست یاماها
  • و...
در ظاهر که خیلی استقبال کردند و تایید کردند.ولی نتیجه در آینده مشخص میشه.
نتیجه به نحو احسنت انجام شد وجای قدر دانی دارد .هم از تیم فوق حرفه ای ارتعاش و هم از ژاپونی ها .البته من در ان جلسات نبودم

ژاپونی ها به بهرنگ گفته بودن این اقای خواجات ژاپونی بلد نیست نیارش با خودت.

مشخصات YIM

+ ارسال پاسخ  صفحه 8 از 15 |      1 ... 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11 ... 15  
پاسخ سریع
موضوع:

تعداد صفحات: صفحه 8 از 15

تعداد پست ها:  144 پست

کاربران حاضر در اين انجمن: بدون كاربران آنلاين و 1 مهمان مديران انجمن: behrang, mojtaba190, Mr.Energy
نمايش پست ها از پيشين:  مرتب سازي بر اساس  

قوانين انجمن

شما نمي توانيد مبحث جديدي در اين انجمن ايجاد کنيد
شما نمي توانيد به مباحث در اين انجمن پاسخ دهيد
شما نمي توانيد پست هاي خود را در اين انجمن ويرايش کنيد
شما نمي توانيد پست هاي خود را در اين انجمن حذف کنيد
شما نمي توانيد فايل هاي پيوست در اين انجمن ارسال کنيد
انتقال به: