YAMAHA PSR-A300

انواع کیبوردهای سبک و سطح آموزشی

مدیران انجمن: behrang، mojtaba190

قوانین انجمن
1.پست های نـامربوط باموضوع مبحث حذف یا منتقل میشوند
2.معرفی شماره تلفن ، ایمیل وهرنوع ادرس شخصی ممنوع است (درپیام خصوصی مجاز است)
3.قرار دادن لینک های غیراخلاقی و غیرمجاز منجر به حذف اکانت و یا پیگرد قانونی برای شما میشود.
قوانین کامل انجمن ارتعاش
آواتار کاربر
mojtaba190
عضو هیئت مدیره
عضو هیئت مدیره
اولین ساز: YAMAHA PSR 630
کیبرد فعلی: YAMAHA TYROS 2
کارت صوتی: Realtek HD
موبایل: HUAWEI HONOR 4X
زمينه تخصص: نرم افزارهاي ويدئو
محل اقامت: ایران
تماس:

Re: YAMAHA PSR-A300

پست خوانده نشده

سلام آقا مهرداد عزیز. مبارک باشه کیبوردت... در مورد ریتم که از بهرنگ تعریف کردی واقعا بهت حق میدم. ایشون در زمینه موسیقی واقعا استاد هستند. در زمینه ریتم سازی و تنظیمات ساز و ساخت پروگرم های توپ ید طولایی دارن. من به شخصه دست ایشون رو میبوسم... ( بهرنگ تو رو خدا قبول کن استادی... هی هم به من نگو که بهت نگم استاد. باید بگم. با من یکی کنار بیا...)
آواتار کاربر
mojtaba190
عضو هیئت مدیره
عضو هیئت مدیره
تماس:

پست خوانده نشده

البته ناگفته نماند که هادی هیجانی عزیز هم جزء اساتید برتر این سایت هستند که به من خیلی کمک کرده تا الان. با اینکه ندیدمش از نزدیک اما به شدت بهش علاقه مندم. مخصوصا وقتی فیلم های آموزشی و نمونه کارهاشو میبینم که با اون لهجه ناز جنوبی و چهره دوست داشتنیش توضیحات کاملی میده...
مهرداد جان از استاد هادی هم میتونی کمک بگیری...
behrang
مدیر کل
مدیر کل
اولین ساز: Casio SA21
کیبرد فعلی: A5000 - EA7 - MODX
نرم افزار: MAGIX STUDIO 2022
زمينه تخصص: برنامه سازي كيبرد
تشکر کرده: 228 دفعه

پست خوانده نشده

مجتبی جان شما نسبت به من و باقی لطف داری عزیزم.اگر من رو دوست داری اینقدر مارو خجالت زده نکن. باور کن من اصلا بهترین نیستم. خوب مطمئنا وقتی شماها به سن و تجربه من برسید خیلی از الآن من بهتر میشید.
فقط بگم اگر من با کیبردهای یاماها شروع نمیکردم اصلا به این اطلاعات و تجربه نمیرسیدم.
همین A300 ببینید چقدر گزینه های اموزشی و پله پله داره.حتی در حد خودش خیلی ساده یک قابلیت ضپط آهنگ هم داره.
A300 ریتم های A1000 رو تمام و کمال و بدونه هیچ مشکلی اجرا میکنه.فقط فرقش در گزینه های کنترلر ریتم است که در A300 خیلی کمتر از A1000 است.
مثلا 2 واریوشن بجای 4واریوشن
1 اینترو بجای 4 اینترو
بریک اصلا نداره
1 اندینگ بجای 4 اندینگ
1 فیلین بجای 4 فیلین
لطفا از دکمه تشکر در گوشه پست استفاده کنید برای بالا رفتن امتیاز موضوع
آواتار کاربر
mojtaba190
عضو هیئت مدیره
عضو هیئت مدیره
تماس:

پست خوانده نشده

مرسی بهرنگ جان. من رک و رو راست همه چیزو از ته دل میگم و واقعیت هم همینه که تو هم دوست داشتنی هستی هم استاد. راستشو بخوای من اطلاعات کمی در مورد کیبوردهای یاماها داشتم مخصوصا تایروس که برای اولین بار از طریق تاپیک تایروس و توضیحات خوب و قابل فهمی که تو از تایروس گذاشتی شناختمش و با خودم عهد کردم که اگه یه روز به عمرم مونده باشه بخرمش...
یادمه A300 رو هم بهم پیشنهاد دادی برای آموزش رفتم و از نزدیک دیدمش واقعا برای آموزش گزینه مناسبی هستش... مرسی از اطلاعاتی که بهمون دادی بهرنگ جان.
hos_ubisoft
عضو کم کار
عضو کم کار
کیبرد فعلی: Yamaha A300
کارت صوتی: HD asus

پست خوانده نشده

سلام می بخشید من عضو جدید سایتتون هستم و تازه یه کیبورد yamaha a300 خریدم نظرهای قبلی رو خواندم و مزایا و همین طور معایبش رو کاملا قبول دارم، کیبورد جمعو جور خوبی هست و من هم از مشکل صداش گلایه دارم که کم هست ولی می خواستم کیبورد را به کامپیوتر وصل کنم که دیدم واقعا باید از هزارتا مانع رد شد لطفا در این باره به من کمک کنید من یه کابل midi گرفتم و برنامه ی musicsoft downloader هم نصب کردم ولی زمانی که usb را به کامپیوتر میزنم می نویسد unknown device و برنامه هم که تا می خوام باهاش کار کنم هنگ می کنه ولی سیستم من خیلی بالاست و کابل های midi هم به درستی وصل کردم، لطفا مرا راهنمایی کنید با تشکر فراوان.
تصویر
behrang
مدیر کل
مدیر کل

پست خوانده نشده

hos_ubisoft نوشته شده:تازه یه کیبورد yamaha a300 خریدم
از مشکل صداش گلایه دارم که کم هست
می خواستم کیبورد را به کامپیوتر وصل کنم که دیدم واقعا باید از هزارتا مانع رد شد لطفا در این باره به من کمک کنید من یه کابل midi گرفتم و برنامه ی musicsoft downloader هم نصب کردم ولی زمانی که usb را به کامپیوتر میزنم می نویسد unknown device و برنامه هم که تا می خوام باهاش کار کنم هنگ می کنه
سلام و خیلی خوش امدید.
در مورد MIDI و کیبرد میتونید در این تایپیک اطلاعات بیشتری کسب کنید و سوالات خود را بپرسید.

در مورد صدای بلندگوهای A300 من بشخصه نسبت به پولی که میدهم برای این کیبرد ازش خیلی راضی هستم و کیفیت مطلوبی هم داره.شمــا اگر صدای بلند میخواهید باید از سیستم های صوتی مجزا استفاده کنید و A300 یاهر کیبرد دیگه ای رو به یک سیستم صدای مجزا متصل کنید.
برای اتصال midi هم تمام موانعی که سر راه شما هست ، برای تمام کیبردهای با پرت استاندارد midi است دوست عزیز.هیچ تفاوتی در اتصال و سرعت midi بین a300 با کیبردهای غیر midi/usb دیگه نیست.
اگر خواستید از رابط های استاندارد استفاده کنید که باید طرف PC هم یک کارت صدای مجهز به پرت midi داشته باشیدو
در غیر این صورت باید از رابط های تبدیل midi به usb استفاده کنید که قیمت هاشون از حدود 50.000تومان شروع میشه به بالا و برای فروش هم موجود هست.
درایور دستگاه هم که به درستی نصب بشه
اتصال صحیح OUT و IN هم که برقرار بشه دیگه هیچ مشکلی نیست و میتونید توسط نرم افزار Musicsoft Downloader کلی ریتم توی A300 بریزید(بسته به حجم ریتم ها حدود30 الی45 ریتم)
و میتونید از a300 در نرم افزارهای اهنگسازی بعنوان midi keyboard استفاده کنید.
piano63
عضو کم کار
عضو کم کار
اولین ساز: ویولن
کیبرد فعلی: yamaha psr-a300
موبایل: nokia
زمينه تخصص: آهنگسازي حرفه اي
محل اقامت: esf

پست خوانده نشده

دوستان من a300دارم ويه کابل ميدي به يو اس بي.تهيه کردم وشنيدم راحت ترين راه انتقال فايلهاي يوزر به کامپيوتر از طريق نرم افزار musicsoft downloader هستش.تهيه کردم ونصب کردم.اما مشکلم اينجاست که وقتي روي قسمتي که عکس کيبورد هست کليک ميکنم،2درايو پيدا ميشه اما فايل هاي يوزرمو نميبينم داخلشون.فقط فایلی با نام 05PK.USRوجود داره که فکر میکنم بک آپی از تنظیمات و5یوزر ضبط شده باشه.لطفا راهنمایی کنید.ممنون.
[highlight=#ffffff]تو این واژه های پر از پیچ وتابم
من انگار هنوزهم تو قلب تو خوابم
صدام کن از این خواب یه جوری رها شم
دوباره به رنگ نگات مبتلا شم
[/highlight]
mmmmn2598
عضو کم کار
عضو کم کار
اولین ساز: yamaha a300
کیبرد فعلی: a300
زمينه تخصص: مبتدي علاقه مند كيبرد

پست خوانده نشده

سلام تازگی برای شرو ع a300 گرفتم میشه کمک کنید جزوه یا چیزی به من بدین بتونم کمی راه بیوفتم اهنگی چیزی بزنم ممنون میشم
behrang
مدیر کل
مدیر کل

پست خوانده نشده

دوست عزیز خیلی خوش آمدید. کیبرد شماهم مبارک دستگاه شما یک کاتالوگ کامل فارسی همراه داره وبرای دریافت آکورد و نت هایی که دوستان زحمت میکشند و میذارند هم میتونید به لینک زیر مراجعه کنید: viewtopic.php?f=22&t=1201
piano63
عضو کم کار
عضو کم کار
اولین ساز: ویولن
کیبرد فعلی: yamaha psr-a300
موبایل: nokia
زمينه تخصص: آهنگسازي حرفه اي
محل اقامت: esf

پست خوانده نشده

یعنی کسی اطلاعی در این زمینه نداره؟