تبدیل pa500 به سمپلر

مدیران انجمن: behrang، mojtaba190

قوانین انجمن
1.پست های نـامربوط باموضوع مبحث حذف یا منتقل میشوند
2.معرفی شماره تلفن ، وبسایت ، ایمیل وهرنوع ادرس شخصی ممنوع است (درپیام خصوصی مجاز است)
3.قرار دادن لینک های غیراخلاقی و غیرمجاز منجر به حذف اکانت و یا پیگرد قانونی برای شما میشود.
قوانین کامل انجمن ارتعاش
R.min
عضو سایت
عضو سایت
اولین ساز: Csio Ht3000
کیبرد فعلی: Pa800
کارت صوتی: creative
موبایل: Htc Dsire S
زمينه تخصص: نوازندگي كيبرد
محل اقامت: کرج

Re: شایعات تبدیل pa500 به سمپلر

پست خوانده نشده

بهرنگ خان تولید پرشین متوقف شده درصورتی نسخه های دیگش تو اکثر جاهای دیگه خوب فروش میره.
R.min
عضو سایت
عضو سایت
اولین ساز: Csio Ht3000
کیبرد فعلی: Pa800
کارت صوتی: creative
موبایل: Htc Dsire S
محل اقامت: کرج

پست خوانده نشده

در جواب امیر جان هم باید بگم که قیمت یه pa500 ساده الان تو بازار خودمون چیزی حدود 900تومان هست که با نهایت هزینه 600 تومان چیزی بیشتر از 1.600 نمیشه!! من روی حساب خرید pa500 ساده میگم. من خودم پرشین دارم ولی اگر این پروژه استارت بخوره میفروشم میرم یه نو سادشو میگیرم.
milad.kian
عضو علاقه مند
عضو علاقه مند
کیبرد فعلی: pa 500 persian
نرم افزار: fl , cubase
محل اقامت: تهران

پست خوانده نشده

این تبدیل شایعه نیست ! حالا آقای بهرنگ عزیز که نتونسته بودند فیلم رو ببینند فکر میکردند که شایعه شده . ولی نه!
بحث سر این بود که کسی از تبدیل 500 به 800 خوشش نیومد و اون تیم مجبور شد رویی پروژه تبدیل 500 به 500 سمپلر کار کنه ! که پروژه قبلی رو کنسل کرد و خبرهایی که من شنیدم تونستن خود 500 persian رو به 500 persian سمپلر تبدیل کنن . تمام ارزش این کار اینه که 500 پرشین رو سمپلر کنی . اون وقت یه ارگ همه کاره با صدا ها و سمپل خوب داری . پس به نظر من فکر نکنم رو 500 معمولی کار جالبی بشه ! میشه همون pa50 .
آواتار کاربر
Mr.Energy
با تعداد پست های زیاد
با تعداد پست های زیاد
اولین ساز: Casio Sa21
کیبرد فعلی: Psr S970
کارت صوتی: تو فکرش هستم
میکروفون: WEM hc2000
نرم افزار: Adobe Audition-Sonar
موبایل: Note 3
محل اقامت: در کنار S970 !!!

پست خوانده نشده

دقیقأ با میلاد جان موافقم! اگه persian سمپلر بشه نوازنده هم سمپل رو داره و هم درام کیتای persian رو !
به نیکی گرای و میازار کس

ره رستگــاری همینست و بس
amir- paradise
عضو فعال
عضو فعال
کیبرد فعلی: KORG PA800
محل اقامت: تهران

پست خوانده نشده

R.min نوشته شده:در جواب امیر جان هم باید بگم که قیمت یه pa500 ساده الان تو بازار خودمون چیزی حدود 900تومان هست که با نهایت هزینه 600 تومان چیزی بیشتر از 1.600 نمیشه!! من روی حساب خرید pa500 ساده میگم. من خودم پرشین دارم ولی اگر این پروژه استارت بخوره میفروشم میرم یه نو سادشو میگیرم.
حرف شما منطقیه ولی تو ایران هیچ چیز منطقی نیست مگه pa50 زمان قبل از سمپل چند بود؟در حدود 550 زمانی که سمپل شد سادش به قیمته 800 تومن رسید سمپلش 1ملیون در صورتی که pa80 اون زمان چیزی در حدوده 950 تا 1150 قیمتش بود یعنی pa50 به قیمته pa80 فروختن و pa80 به 2برابره قیمته واقعیش امیدوارم این اتفاق واسه pa800 نیفته همین حالاهم 2برابره قیمته واقعیشه.
behrang
مدیر کل
مدیر کل
اولین ساز: Casio SA21
کیبرد فعلی: A5000 - EA7 - MODX
نرم افزار: MAGIX STUDIO 2022
زمينه تخصص: برنامه سازي كيبرد
تشکر کرده: 229 دفعه

pa500 سمپلر 2سال دروغ

پست خوانده نشده

ashkeiran نوشته شده:سلام جناب بهرنگ
من 50 سمپلر دارم و تو فکر عوض کردنش هستم با یک 500 پرشین اما چون ریتمهای سمپل رو گوش دادم نگرانم که برای پرشین همچین ریتمهای 8/6 شفاف و خوبی ساخته نشده باشه و نشه .تو جمهوری خود فروشنده پرشین آشنا در اومد گفت 50 سمپلر و نده پرشین بگیر مثل dog پشیمون میشی.
ار لحاظ مالی مشگلی نیست حتی میتونم PA 800 بخرم اما من از کیبورد فقط تو خونه استفاده میکنم نه تو مجلس
سلام به شما آقای اشک ایران.
والا من نمیتونم دقیقا به شمابگم این pa500جدید دستکاری شده رو بخری یانه.چون هنوز بسیار بسیار اما و اگر هست.
pa500persian دیگه تولید نمیشه.الآن هم مغازه دارها دارن همون دست دوم ها یا اکبندهای توی مغازه رو میفرستند تبدیل بشن.
شماهم حرف خوبی زدی که بفکر من نرسید.
ممکنه شما pa500تبدیلی رو بخری بعد مشکل ریتم پیدا کنی.
من از نظر شخص خودم به همه توصیه میکنم فعلا صبر کنند و باعجله این دستگاه رو نخرند.بقول یکی از بچه های پاساژ قیصریه ، همیشه باید یک عده موش آزمایشگاهی بشن.حالا این موشک ها کی باشند دیگه دست خودشونه .
مثلا خود من در مورد pa800 یکی از موش های آزمایگاهیش بودم . pa800 خیلی دستگاه خوبیه از لحاظ قیمت و امکانات ولی سخت افزارش از pa80 و Tyros و pa1x ظعیف تره.
من بهت توصیه میکنم فعلا تو فکر pa500 نباش. البته این یک پیشنهاد شخصیه.
لطفا از دکمه تشکر در گوشه پست استفاده کنید برای بالا رفتن امتیاز موضوع
behrang
مدیر کل
مدیر کل

pa500 سمپلر 2سال دروغ

پست خوانده نشده

milad.kian نوشته شده:این تبدیل شایعه نیست ! حالا آقای بهرنگ عزیز که نتونسته بودند فیلم رو ببینند فکر میکردند که شایعه شده .
ببین دوست عزیزم. وقتی یک کاربر شناخته شده لینک میذاره از فیلم ، من میدونم که یک واقیعتی توش هست.
در ابتدا هم اسم تایپیک PA500 SAMPLER بود(حالا تقریبا با همین معنا)
اگر تایپیک رو مرور کنی ، میبینی خود دوستان قضیه رو منتفی اعلام کردند.
چیزی که توی بازار نیومده و کسی نخریده و هیچ فیلمی هم از طرف کاربران خونه گی ازش وجود نداره یعنی شایعه...
هر وقت به امید خدا اومد توی بازار ، یه تایپیک جدا درست میشه.مثل تمام کیبردهای دیگه ی این بخش.
سایت رسمی هم که نداره خداروشکر...
ashkan54
عضو سایت
عضو سایت
تماس:

پست خوانده نشده

شایعه عبارتست از یک گزاره(موضوع) خاص گمانی بدون ملاکهای اطمینان بخش رسیدگی که معمولا (نه اکثر اوقات) به صورت شفاهی انتقال مییابد(ولئو پستمن)
از عبارت "موضوع خاص" میتوان به عنصر اهمیت و از عبارت"بدون ملاکهای اطمینان بخش" میتوان عنصر ابهام پی برد. یعنی 2 عنصر اصلی برای ایجاد شایعه که هر دو در این خبر موجود است .
موضوع خاص: همان تبدیل pa500 به سمپلر که ظاهرا آرزوی طرفداران کرگ بود (البته در ایران!!!)
عنصر ابهام:نبودن هیچ فیلم (به قول بهرنگ خان)ویا مدرک معتبر تا این زمان است.
به نظر میاید هدف خاصی پشت راه انداختن و تقویت این شایعه است که حدس زدنش کار دشواری نیست.......
newomid
عضو سایت
عضو سایت
اولین ساز: sa-21
کیبرد فعلی: psr-2000 & pa80
کارت صوتی: Audiophile 2496
میکروفون: SONY F780
موبایل: E7
محل اقامت: نوشهر

پست خوانده نشده

پیش بینی میشود با اضافه شدن سمپل به pa500 بازارpa800 هم داغ تر شود مثل همان بلایی که سر pa80 آمد با سمپلر شدن pa50 . و چه سودی حضرات ببرند. تصویر
behrang
مدیر کل
مدیر کل

pa500 سمپلر 2سال دروغ

پست خوانده نشده

تا الان یعنی شایعه...
هیچ کس نگفته غیرممکنه یا نمیشه ولی چیزی که تااین لحظه هست فقط درحد صحبت و فیلم های ناقصی است از طرف خود برپا کننده های این سیرک ، نه از طرف دوتا کاربر خونگی
توی دستگاه های الکترونیکی هر چیزی ممکنه.
موضوع جدید ارسال پست

بازگشت به “ارنجر”

• اطلاعات