Pa600 یا PA80

مدیران انجمن: behrang، mojtaba190

قوانین انجمن
1.پست های نـامربوط باموضوع مبحث حذف یا منتقل میشوند
2.معرفی شماره تلفن ، وبسایت ، ایمیل وهرنوع ادرس شخصی ممنوع است (درپیام خصوصی مجاز است)
3.قرار دادن لینک های غیراخلاقی و غیرمجاز منجر به حذف اکانت و یا پیگرد قانونی برای شما میشود.
قوانین کامل انجمن ارتعاش
hesam_music
عضو کم کار
عضو کم کار
اولین ساز: سنتور
کیبرد فعلی: PA80
موبایل: iphon 6

Re: Pa600 یا PA80

پست خوانده نشده

سلام کار فلش کارت با فلاپی یکیه و فقط تو حجم باهم فرق می کنن ؟ pa80
میشه راهنمایی کنید چطوری از داخل اینا ریتم رو لود کنم ؟
ریتم جدید و شاد رو از کجا تهیه کنم ؟
behrang
مدیر کل
مدیر کل
اولین ساز: Casio SA21
کیبرد فعلی: A5000 - EA7 - MODX
نرم افزار: MAGIX STUDIO 2022
زمينه تخصص: برنامه سازي كيبرد
تشکر کرده: 228 دفعه

پست خوانده نشده

hesam_music نوشته شده:سلام کار فلش کارت با فلاپی یکیه و فقط تو حجم باهم فرق می کنن ؟ pa80
میشه راهنمایی کنید چطوری از داخل اینا ریتم رو لود کنم ؟
ریتم جدید و شاد رو از کجا تهیه کنم ؟
علیک سلام. نه خیلی فرق دارند. تمام سمپل ها و ستها توی فلش کارت هستند.
انشالله دوستان مسلط بر کرگ میان جواب بهتون میدهند.
لطفا از دکمه تشکر در گوشه پست استفاده کنید برای بالا رفتن امتیاز موضوع
آواتار کاربر
yamaha PSR-62
عضو ویژه
عضو ویژه
اولین ساز: PA80
کیبرد فعلی: PSR-A3000
میکروفون: Max
نرم افزار: FL STUDIO
موبایل: Nokia
زمينه تخصص: اينترنت

پست خوانده نشده

درود بر شما دوست گرامی
فلش کارت pa80 در واقع همان رم و فضای سمپل کیبرد بحساب می آید که 16 مگابایت فضا دارد .
برای پر کردن فلش کارت نمی توان ریتم ها را تک تک به ان منتقل کرد و باید یک بک آپ کلی از یک برنامه یا ست را بصورت فایل های پشتیبان 11 تایی روی 11-12 تا فلاپی ریخت و سپس از قسمت backup restore بر روی فلش کارت ریخت و اجرا کرد .
برنامه تازه برای pa80 نایاب یا بهتر بگویم کمیاب است . بنده در سالهایی که pa80 داشتم تقریبا 60-70 برنامه گوناگون را روی فلش کارت لود کردم و امتحان کردم .
بهترین برنامه ها اینهاست »
TM6 - FARZAD DIDEBAN - TM5 - SAEED B
این 4 برنامه ریتم های بسیار پر و با کیفیتی دارد که همین الان هم تقریبا 70-80 درصد سمپل ست های کرگ را همین ها تشکیل می دهد حتی روی PA3X .
فلاپی هم اگر بخواهید تکی بخرید اصلا بصرفه نیست و کتابفروشی ها هر عدد فلاپی مکسل را 5-6 هزار تومان می فروشند ولی اگر بخواهید من می توانم یک بسته 10 تایی مکسل ژاپنی را برایتان با قیمتی خیلی پایین بفرستم .
مراحل ریختن ریتم روی فلش کارت هم به اینصورت است که :
1 - فایل بک آپ را از اینترنت دانلود کنید ( رایگان )
2 - از حالت زیپ یا فشرده خارج کنید که معمولا 10 تا 12 پوشه جداگانه دارد .
3 - هر پوشه را با همان نام خود برنامه روی یک فلاپی بریزید .
4 - قسمت BACKUP RESTORE را باز کنید و فلاپی اول تا آخر را به ترتیب و درخواست کیبرد روی فلاپی درایو کیبرد قرار دهید تا لود کند . معمولا 30-60 دقیقه طول می کشد .
.................................
دقت کنید حتما اسم پوشه های روی همه فلاپی ها باید یکی باشد وگرنه برنامه کامل لود نمی شود . فایل هم حتما باید داخل پوشه باشد .
پیروز باشید
hesam_music
عضو کم کار
عضو کم کار

پست خوانده نشده

ممنون بابت راهنمایی ،
قیمت فلاپی ها چقدره ؟ من با همون فلاپی ها میتونم لود کنم و نیازی ب اون دستگاهی ک اون فلش ر برنامه ریزی می کنه نیست ؟ این کیبرد دست من امانت هست و فقط میخوام ببینم روحیم با کیبرد سازگار هست یا نه ، اوکی بشه ی کیبرد جدید میخرم .
تمام سمپل و ریتم هایی ک فرمایش کردید ر به صورت رایگان میتونم دانلود کنم دیگه ؟
آواتار کاربر
yamaha PSR-62
عضو ویژه
عضو ویژه

پست خوانده نشده

درود دوباره
بسته 10 تایی فلاپی مکسل ژاپنی + 2 فلاپی هدیه ( برای اینکه بتوانید یکدفعه کل بخش های بک آپ را بریزید و نیاز به فرمت کردن و دوباره ریختن نداشته باشید )
35 هزار تومان + پست رایگان .
بک آپ هایی هم که نام بردم همگی بصورت رایگان از سایت ها و وبلاگ ها قابل دریافت است .
فلاپی درایو کیبرد را آزمایش کنید ببینید مشکلی نداشته باشد . اون دستگاه فلش پر کن دستگاه خوبی است و بکار می آید ولی هم گران است و هم باید کیبرد باز شود .
شما می توانید یک فلش چهارلبه از شرکت جزیره کرگ ایران با قیمت 100 هزار تومان بخرید و 4 برنامه خوب روی 4 لبه بریزید و دیگر نیازی به تعویض فلش کارت هم ندارد و با میکروسوئیچ زیر فلش کارت برنامه ها را عوض می کنید و یک عمر راحت خواهید بود .
هر برنامه از این برنامه هایی که بنده نام بردم حدود 30-40 ریتم دارد که روی هم 140-150 عدد ریتم خوب در اختیار خواهید داشت . البته برخی از دوستان برنامه های جدیدی هم برای pa80 ساخته اند که من هنوز از قیمت فروش آنها درست اطلاعی ندارم
پیوند زیر را باز کنید و خودتان فیلم ها را ببینید شاید خوشتان آمد از ریتم ها
https://www.aparat.com/vahiddelfan
آواتار کاربر
korgpa4x
متخصص korg
متخصص korg
اولین ساز: yamaha
کیبرد فعلی: korgpa3x
موبایل: htc
زمينه تخصص: نوازنده و خواننده
محل اقامت: كرج

پست خوانده نشده

hesam_music نوشته شده:ممنون بابت راهنمایی ،
قیمت فلاپی ها چقدره ؟ من با همون فلاپی ها میتونم لود کنم و نیازی ب اون دستگاهی ک اون فلش ر برنامه ریزی می کنه نیست ؟ این کیبرد دست من امانت هست و فقط میخوام ببینم روحیم با کیبرد سازگار هست یا نه ، اوکی بشه ی کیبرد جدید میخرم .
تمام سمپل و ریتم هایی ک فرمایش کردید ر به صورت رایگان میتونم دانلود کنم دیگه ؟

فلاپي ديگه بورس نيست و مشكل پيدا ميشه و اگه بك اپ رو روي فلاپي داريد بايد رستور كنيد رو فلش كارت اونم از طريق گزينه ديسك پيج 11.و تو صيه ميكنم80 نخريد چون قديمي شده
hesam_music
عضو کم کار
عضو کم کار

پست خوانده نشده

ممنون نه 80 ک اصلا نمیخرم اینم امانت دادن ببینم چطوریه و میتونم با کیبرد ارتباط برقرار کنم ،
نه روی دستگاه ی فلش کارت و فلاپی هست ، ریتم هایی ک روش هست خیلی خسته کنندست خواستم عوضش کنم ، الان بهترین کار اینه از رو فلاپی بریزم رو فلش کارت ؟ یا مستقیم میریزه رو کیبرد ؟
آواتار کاربر
yamaha PSR-62
عضو ویژه
عضو ویژه

پست خوانده نشده

hesam_music نوشته شده:ممنون نه 80 ک اصلا نمیخرم اینم امانت دادن ببینم چطوریه و میتونم با کیبرد ارتباط برقرار کنم ،
نه روی دستگاه ی فلش کارت و فلاپی هست ، ریتم هایی ک روش هست خیلی خسته کنندست خواستم عوضش کنم ، الان بهترین کار اینه از رو فلاپی بریزم رو فلش کارت ؟ یا مستقیم میریزه رو کیبرد ؟

در pa80 و pa50 شما مستقیم نمی توانید روی کیبرد بریزید چون در واقع فضای سمپل کیبرد همان فلش کارت است و شما همیشه فلش کارت را برابر با حافظه کیبرد فرض کنید .یعنی برای اجرای ریتم های سمپلی همیشه باید فلش کارت روی فلش خوان کیبرد باشد .
آواتار کاربر
korgpa4x
متخصص korg
متخصص korg
اولین ساز: yamaha
کیبرد فعلی: korgpa3x
موبایل: htc
زمينه تخصص: نوازنده و خواننده
محل اقامت: كرج

پست خوانده نشده

hesam_music نوشته شده:ممنون نه 80 ک اصلا نمیخرم اینم امانت دادن ببینم چطوریه و میتونم با کیبرد ارتباط برقرار کنم ،

بايد از فلاپي بريزيد رو فلش كارت خود ساز حافظه سمپل نداره با فلش اجرا ميشه
hesam_music
عضو کم کار
عضو کم کار

پست خوانده نشده

شرمنده همینطور ک فرمودید کیبرد 80 حافظه نداره و باید فلش بهش وصل باشه پس اون ریتم های ایرانی ک توش هست چطوری بدون فلشش اجرا میشه ؟ مگه باز حافظه داره ؟
موضوع جدید ارسال پست

بازگشت به “ارنجر”

• اطلاعات