Roland E-A7

مدیران انجمن: behrang، mojtaba190

behrang
مدیر کل
مدیر کل
اولین ساز: Casio SA21
کیبرد فعلی: A5000 - EA7 - MODX
نرم افزار: MAGIX STUDIO 2022
زمينه تخصص: برنامه سازي كيبرد
تشکر کرده: 228 دفعه

Re: ارنجر جديد رولند Roland E-A7

پست خوانده نشده

goli نوشته شده:دوستان پس گفته بودید درام کیت سازی نداره و فقط میشه هر هشت تراک ریتم درام کیت انتخاب کنیم ولی تو مشخصات زدین درام کیت سازی دارد؟؟؟!!!!
گلی جان نوشته های تاپیک BK5-or رو با اینجــا قاطی کردی. تصویر
من هیچ جا نگفتم E-A7 درام کیت سازی داره یا نـداره. ولی ما طبق سایت رسمیِ رولند ، نوشتیم این دستگاه User Drum kit داره.
لطفا از دکمه تشکر در گوشه پست استفاده کنید برای بالا رفتن امتیاز موضوع
behrang
مدیر کل
مدیر کل

E-A7 شباهتی به Fantom نـداره

پست خوانده نشده

dishdish نوشته شده:اگه واقعا صداهای اصلی رولند رو داشته باشه خیلی عالی میشه فکر کن صداهای فانتوم داشته باشه من با فانتوم چه صداهایی که نمیساختم
خوب معلومه که رولند صداهای رولند رو داره..فانتوم یک سینتی سایزره سطح حرفه ای است و با این ارنجر سطح متوسط فرق میکنه. این انتظار منطقی نیست دیش دیش جان چون اونطوری قیمتش این دستگاه میشه بالای 12میلیون تومن.
dishdish نوشته شده:با توجه به اینکه فانتوم ایکس 6 داشتم بگم جنس کلاویش اینا تماما شبیه سری تایروس 3 به بالا هست نرم روان و با کیفیت
خوب این درست ولی فانتوم چیز دیگه ای است و این ارنجر سطح متوسط چیز دیگه ای است. قیمت فانتومg هم اندازه یک تایروس4 است تقریبا و اون قیمت برای این ارنجر زیاد است. قطعا کلاوی های E-A7 هیچ شباهتی به Fantom نـداره.
saeedfakhri
عضو سایت
عضو سایت
اولین ساز: casio pt-80
کیبرد فعلی: psr-a3000
کارت صوتی: roland m16dx
میکروفون: alto
نرم افزار: adobe
موبایل: samsong j72016
محل اقامت: خوزستان

Re: Roland E-A7

پست خوانده نشده

سلام به منتظران ea7 به زودی قیمت و ورود اولین بار این کیبُرد رو به بازار خدمت شما عرض می کنم
آواتار کاربر
dishdish
عضو علاقه مند
عضو علاقه مند
کیبرد فعلی: pa4x _ roland D50
نرم افزار: cubase .FL
موبایل: s3
زمينه تخصص: نوازندگي كيبرد
محل اقامت: قائمشهر و ساری

Re: E-A7 شباهتی به Fantom نـداره

پست خوانده نشده

behrang نوشته شده:
dishdish نوشته شده:اگه واقعا صداهای اصلی رولند رو داشته باشه خیلی عالی میشه فکر کن صداهای فانتوم داشته باشه من با فانتوم چه صداهایی که نمیساختم
خوب معلومه که رولند صداهای رولند رو داره..فانتوم یک سینتی سایزره سطح حرفه ای است و با این ارنجر سطح متوسط فرق میکنه. این انتظار منطقی نیست دیش دیش جان چون اونطوری قیمتش این دستگاه میشه بالای 12میلیون تومن.
dishdish نوشته شده:با توجه به اینکه فانتوم ایکس 6 داشتم بگم جنس کلاویش اینا تماما شبیه سری تایروس 3 به بالا هست نرم روان و با کیفیت
خوب این درست ولی فانتوم چیز دیگه ای است و این ارنجر سطح متوسط چیز دیگه ای است. قیمت فانتومg هم اندازه یک تایروس4 است تقریبا و اون قیمت برای این ارنجر زیاد است. قطعا کلاوی های E-A7 هیچ شباهتی به Fantom نـداره.

بهرنگ جان اگه این سازو ژاپن تولید کنه مثل فانتوم کلاویه هاش همون شکلی میشه میگم ژاپن خودش خراب نمیکنه تمام کلاویه هاش یه جور میده مثل سری تایروس ها و رولند ها ولی اگه چین بخواد بزنه فرق داره قضیش

حالا کسی نیست مشخصات دقیق این ساز در بیاره اطلاعات بگیریم مثلا ما نمیدونیم ایا رم جدا میخوره بهش یا خودش اینقدر حافظه داره یا اینکه نیاز به لود داره یا نه یا درام کیت سازی داره یا نه کلا اطلاعات دقیق
behrang
مدیر کل
مدیر کل

Roland E-A7

پست خوانده نشده

dishdish نوشته شده: بهرنگ جان اگه این سازو ژاپن تولید کنه مثل فانتوم کلاویه هاش همون شکلی میشه میگم ژاپن خودش خراب نمیکنه تمام کلاویه هاش یه جور میده مثل سری تایروس ها و رولند ها ولی اگه چین بخواد بزنه فرق داره قضیش
دیش دیش جان کشور سازنده محتوای برند رو ایجاد نمیکنه.  کلاوی حرفه ای روی رنج حرفه ای گذاشته میشه همیشه ، و رنج حرفه ای قیمت حرفه ای هم داره و البته کشور سازنده اصلی. مثل ژاپن و ایتالیا

E-A7 جزو رده ای حرفه ای ها نیست و سیاست ساختش هم همین بوده. نمیشه انتظار داشت همین چیزهای خوبی رو که داره داشته باشه ، بعد چیزهای خوب مدل های دیگه هم روش بذارن ، قیمتش هم زیر 6 میلیون باشه.
آواتار کاربر
dishdish
عضو علاقه مند
عضو علاقه مند

پست خوانده نشده

پس شما اطلاع دارین که این ساز جزو رده حرفه ای نیست خب من نمیدونستم پس تو رنج جونودی این چیزاست ؟ و قیمتشم اطلاع داری زیر 6 میلیونه ؟
behrang
مدیر کل
مدیر کل

Roland E-A7

پست خوانده نشده

dishdish نوشته شده: پس شما اطلاع دارین که این ساز جزو رده حرفه ای نیست خب من نمیدونستم پس تو رنج جونودی این چیزاست ؟ و قیمتشم اطلاع داری زیر 6 میلیونه ؟
والا در پست قبل توضیح دادم دیشدیش جان. شاید متوجه نشدید.ولی دوباره میگم :

• رولند e-a7 یک ارنجر سطح متوسط (میدرنج) است.
  • جنودی و فانتوم هر دو سنتی سایزر هستند از لحاظ صداسازی قطعا فرق دارند.
  • کلاوی های ea7 آفترتاچ نـداره و حرفه ای هم نیست و در سطح باقی کیبورد های سطح متوسط است (مثلا A2000 یا Pa600 یا GW8) - البته قطعا ممکنه درصدی تفاوت باشه ولی جزو همون سطح کلاوی محسوب میشه.
من در چند پست قبلی به همه دوستان عرض کردم این صفحه اختصاصی E-A7 را لطفا ببینید و درخواست کردم یک نظر هم اونجا بدهید.
آواتار کاربر
dishdish
عضو علاقه مند
عضو علاقه مند

پست خوانده نشده

هیچ رقم نمیشه بحث کرد تا دموهای بیشتری از ریتم سازیش و صداسازیاش بیاد یا اصلا خود ساز بیاد ادم ببینه فعلا نمیشه نظر داد

رولند ها بسیار پخش خیلی خوبی داشتند تا اینجا و واقعا صداهاش قشنگ و پر قدرت بودن تا اینجا و همینطور صداهای درام کیتاشون کیفیت خیلی خوبی داشتن بازم میگم قدرت صدای رولند هیچ سازی نداره کرک هم که میدونی صداهاش خشن هست و بسیار مزخرف و یاماها هم صداهاش شکیل و زیبا

ولی این اصلا از نظر من درست نیست شرکت رولند بیاد این ارنجر رو بزنه اونم بی کیفیت کلی امکانات ازش کم کنه صدا سازیش ناقص باشه این سیاست خیلی اشتباه هست

چون درستش اینه بیای یه ارنجر با کیفیت بدی با قابلت فراوان خب قیمتش میره بالا ولی بعدش بیای یه مدل های دیگه بدی با قیمت پایینتر و ...

مثلا یاماها میاد تایروس 5 میده بعد از اونور با قیمت پایینتر میاد s970 میده بیرون این سیاست درست از نظر من
behrang
مدیر کل
مدیر کل

پست خوانده نشده

دیش دیش جان خوب همین چیزی که شما میگی هم هست دقیقا. این e-a7 همان نسخه ارزان قیمتی است که گفتی. شما مطالب رو اگر بخونید بنده و اقای فخری عرض کردیم قرار شده بزودی یک ارنجر سطح پروفشنال در رده تایروس و PA4X از رولند رو شاهد باشیم. ولی در مورد e-a7 شما انتظارات زیادی داری دوست من. کسی نگفت صداسازی این دستگاه ضعیفه. در حد یک ارنجر عالیه کارش. من عرض میکنم این یک ارنجر است و فانتوم و جنودی سینتی هستند. هرکسی میدونه سینتی رو مخصوص صدا و صداسازی ساختن و ارنجر اصلا نباید در اون حد صداسازی داشته باشه چون هم تعادل فروش سازنده از بین میره ، و هم قیمت ارنجر خیلی زیاد میشه.
E-A7 بعد از 14 سال شاید رولند رو زنده کنه و رغیب خوبی است برای یاماها و کرگ در ایران. اگر کمبود یا مشکل خاصی نداشته باشه انشالله.
saeedfakhri
عضو سایت
عضو سایت
اولین ساز: casio pt-80
کیبرد فعلی: psr-a3000
کارت صوتی: roland m16dx
میکروفون: alto
نرم افزار: adobe
موبایل: samsong j72016
محل اقامت: خوزستان

پست خوانده نشده

به علت مشکلی که دارم نشد که در صفحه اِختصاصی خبر رو بدم پس همینجا
با خبر هایی که به دستم رسیده
این کیبُرد قرار هستش که تا پایان آذر ماه تولید و انبوه سازیش پایان بگیره
و
بعد از پخش و بار گیری و مراحل گمرُکی اِحتمالا اولین سری این دستگاه اُردی بهشت 1395شمصی وارد ایران بشه
در مورد قیمت هم با توجه به شرایط روز قیمتی که براش احتمالی گُزاشته شده بین 5ملیون تا 5ملیون 500هزار تخمین زده شده
و خبر دیگه که ممکن هستش که از صدا ها و درامکیت های ایرانی هم در کیبُرد اِستفاده بشه
تا ورود این کیبُرد و اخبار شفاف در مورد e-a7 همراه ما باشید و سوالات خودتون رو به اِشتراک بگذارید رولند رو از ما و این سایت بخواهید سپاس.
موضوع جدید ارسال پست

بازگشت به “ارنجر”

• اطلاعات