Korg pa800

ارنجرهای نمیه حرفه ای Pa همچون Pa1000- Pa800- Pa80
.

مدیران انجمن: behrang، mojtaba190

amir- paradise
عضو فعال
عضو فعال
کیبرد فعلی: KORG PA800
محل اقامت: تهران

Re: Korg pa 800

پست خوانده نشده

Pa800 Elite

در كنار pa800 ، شركت KORG محصولی بنام Pa800 Elite را معرفي كرده است كه براي كابران حرفه‌اي بیشتر مناسب است. اين محصول علاوه بر مشخصات كلي دستگاه Pa800 داراي امكانات اضافه‌تری همچون 80 GB هارد ديسك داخلی جهت ذخيره اطلاعات اعم از هزاران قطعه موسيقي، صدا و منابع آهنگ وهمچنين قسمت MP3 Player/Recorder جهت پخش فايل‌هاي MP3 و ضبط کردن اجراهاي نوازنده و صداي خواننده با فرمت MP3 مي‌باشد.
amir- paradise
عضو فعال
عضو فعال

پست خوانده نشده

امکان نصب لوازم جانبي

هرچندکه Pa800 تقريباً برروي خود همه آن چه راكه شما نياز داريد، داراست، اما قابليت نصب لوازم زير را نيز بروي خود دارد.

EXBP-Dual MP3-Dual MP3 Expansion Board:

داراي قابليت پخش و ضبط MP3 (ضبط روي فلش مموري و يا هاردديسك انجام مي‌شود.). ضبط MP3 شامل اجراي كامل نوازنده به همراه صداي خواننده مي‌باشد.

Hard disk installation kit- يك بورد جانبي قابل نصب برروي Pa800 كه امكان اضافه نمودن هارد ديسك 5.2 اينچي ATA را تاحجم 2 ترا بايت مي‌دهد (هاردديسك با ظرفيت دلخواه بطور مجزا بايد تهيه و نصب گردد.)

*VIF4 Graphic Video Interface

جهت نمايش آنچه كه برروي صفحه نمايش دستگاه وجود دارد و يا متن آهنگ هاي در حال پخش برروي يك نمايشگر خارجي (مانند تلويزيون) بكار مي‌رود.

شما نه تنها مي‌توانيد pa800 خودرا ازطريق سخت افزاري ارتقا دهيد بلكه از طريق به روز كردن نرم افزار سيستم عامل نيز كه مي‌توانيد آنرا از سايت http://www.korgpa.com بطور رايگان دريافت كنيد، دستگاه خود را به روز رساني نرم افزاري خواهيد نمود.
behrang
مدیر کل
مدیر کل
اولین ساز: Casio SA21
کیبرد فعلی: A5000 - EA7 - MODX
نرم افزار: MAGIX STUDIO 2022
زمينه تخصص: برنامه سازي كيبرد
تشکر کرده: 229 دفعه

پست خوانده نشده

امیر جان لطفا لینک منبعی که این مطالب رو ازش کپی کردی اینجا بذار.
ممنون
لطفا از دکمه تشکر در گوشه پست استفاده کنید برای بالا رفتن امتیاز موضوع
amir- paradise
عضو فعال
عضو فعال

پست خوانده نشده

Hamed Sedighi
عضو علاقه مند
عضو علاقه مند
اولین ساز: FUMA MA-21
کیبرد فعلی: KORG Krome 61
کارت صوتی: Fast Track Pro
نرم افزار: Flstudio 12
موبایل: SONY
زمينه تخصص: آهنگسازي حرفه اي
محل اقامت: کرمان
تماس:

پست خوانده نشده

آواتار کاربر
Mr.Energy
با تعداد پست های زیاد
با تعداد پست های زیاد
اولین ساز: Casio Sa21
کیبرد فعلی: Psr S970
کارت صوتی: تو فکرش هستم
میکروفون: WEM hc2000
نرم افزار: Adobe Audition-Sonar
موبایل: Note 3
زمينه تخصص: نوازندگي كيبرد
محل اقامت: در کنار S970 !!!

پست خوانده نشده

amir- paradise نوشته شده:اولیش اینه که بعد از خاموش روشن کردن کیبورد تمام تنظیماتش پاک میشه ولی بعضی هاش تو گلوبال ذخیره میشه مثل تنظیمات صدا و تنظیم ولوم های کشوی اما تنظیمات سری کرون و آکرد یا کلیدهای ASSIGNABLE SWITCH رو گلوبال ذخیره نمیشه نمدونم رو چی ذخیره میشه نه رو ریتم ذخیره شد نه روصدای بانک ولی وقتی کیبورد رها نظامی روشن شد اینا همش درست تنظیم شده بود.
امیر جان همون صفحه اول کیبوردت از قسمت پایین صفحه که scale tuning رو باز کنی ... سمت راست یا چپ صفحه یه عکس قفل هست که وقتی روش کلیک کنی تنظیمات سری کرون ثابت میمونه حتی وقتی کیبوردو خاموش روشن کنی

amir- paradise نوشته شده:مشکل بعدیم هم اینه که وقتی ریتم تو حرکته و آکرد میگیرم وقتی دکمه stop فشار میدم و دوباره start میکنم آکرد قطع نمیشه
اینم که هادی جان گفت نمیشه کاریش کرد ولی میتونی یه کاری بکنی .... کنار کلید استارت/استاپ ریتم کلیدای synchro هستن START و STOP ..... وقتی SYNCHRO START رو روشن بذاری با فشار دادن کلید نارنجی استارت. ریتم بدون آکورد شروع میشه! البته فکر کنم خودت این رو بلد باشی...

amir- paradise نوشته شده:مشکل بعدیم هم اینه که نمیتونم تو ویرایش ریتم صداهای ورییشن هارو روی دکمه های اینترو و اندینگ بیارم البته این هم دیدم آقای رها نظامی این کار میکرد ولی نمیدونم چطوری
منظورتو از این سوال نفهمیدم هرچی خوندمش ! بیشتر توضیح بده

amir- paradise نوشته شده:مشکل بعدیم هم گلچین ریتمه البته اینو بلدم ولی خیلی کار سخت و وقت گیریه حوصلم سر میبره کلا من با pa800 خیلی مشکل دارم.

این یکیو من کلأ شرمندتم از عهده من خارجه تصویر
به نیکی گرای و میازار کس

ره رستگــاری همینست و بس
هادی هیجانی زادگان
متخصص korg
متخصص korg
کیبرد فعلی: .
کارت صوتی: ....................
میکروفون: RODE NT1-A
نرم افزار: ریزون
موبایل: نوکیا زپرتی
زمينه تخصص: برنامه سازي كيبرد

پست خوانده نشده

امیر جان برای این کپی گرفتن و کپی کردن از و به اندینگ و اینترو ها باید غربلیک یا دوار سلکشن رو اینقدر بچرخونی که (راستش هر چی فکر میکنم دقیقا یادم نیست چه حروفی میاد جلو یا بعد واریشن) از واریشن یک تا 4 بگذری و دوباره یه جا دیگه میاد که همون واریشن هست ولی یه حرف کوچیک بهش اضافه شده راستش الآن دقیقا یادم نمیاد ولی اگه 500 یا 800 دستم رسید یه دمو تصویری میذارم و آموزشهاش رو برات میذارم نمیدونم چیزی متوجه شدی یا سر در گمتر شدی
Farrokh_az_Canada
عضو سایت
عضو سایت
کیبرد فعلی: Korg Pa2X
محل اقامت: کانادا در نزدیکی تورنتو

پست خوانده نشده

arckey نوشته شده:این ها رو پیدا کردم و اینجا لینکشون رو می گذارم شاید بدردتون بخورد .

http://www.4shared.com/file/XvCxK4R6/kh ... 800set.htm

http://www.4shared.com/file/80aSS1pn/Af ... 800SET.htm

http://www.4shared.com/file/pr7YeYPs/PA800.htm

http://www.4shared.com/file/RbuffYzt/er ... 0SET_2.htm
خیلی ممنون. باز هم اگه چیزی پیدا کردید بزارید اینجا.

عمو فرخ

تصویر
تا عمو رو داری هیچ غمی نداری.
amir- paradise
عضو فعال
عضو فعال

پست خوانده نشده

Mr.Energy نوشته شده:
amir- paradise نوشته شده:اولیش اینه که بعد از خاموش روشن کردن کیبورد تمام تنظیماتش پاک میشه ولی بعضی هاش تو گلوبال ذخیره میشه مثل تنظیمات صدا و تنظیم ولوم های کشوی اما تنظیمات سری کرون و آکرد یا کلیدهای ASSIGNABLE SWITCH رو گلوبال ذخیره نمیشه نمدونم رو چی ذخیره میشه نه رو ریتم ذخیره شد نه روصدای بانک ولی وقتی کیبورد رها نظامی روشن شد اینا همش درست تنظیم شده بود.
امیر جان همون صفحه اول کیبوردت از قسمت پایین صفحه که scale tuning رو باز کنی ... سمت راست یا چپ صفحه یه عکس قفل هست که وقتی روش کلیک کنی تنظیمات سری کرون ثابت میمونه حتی وقتی کیبوردو خاموش روشن کنی

نه علیرضا جون منظورم اینه or700 که 6تا بانک داره تا تنظیمات سری کرون بهشون بدی pa800 هم 4 تا بانک برای تنظیمات سری کرون داره که اگر تو هر لحضه یکی از این بانک هارو فشار بدی تمام تنظیمات میاد رو کلاویه ها ولی هر کاری میکنم این تنظیمات تو این بانک ها سیو نمیشه

Mr.Energy نوشته شده:
amir- paradise نوشته شده: مشکل بعدیم هم اینه که وقتی ریتم تو حرکته و آکرد میگیرم وقتی دکمه stop فشار میدم و دوباره start میکنم آکرد قطع نمیشه
اینم که هادی جان گفت نمیشه کاریش کرد ولی میتونی یه کاری بکنی .... کنار کلید استارت/استاپ ریتم کلیدای synchro هستن START و STOP ..... وقتی SYNCHRO START رو روشن بذاری با فشار دادن کلید نارنجی استارت. ریتم بدون آکورد شروع میشه! البته فکر کنم خودت این رو بلد باشی...
متاسفانه این تنظیم هم برای من تا الان فایده ای نداشته فکر کنم یه جای باید این گذینه رو فعال کرد تا دکمه استارت روشن باشه آکرد قطع بشه که هنوز پیداش نکردم

Mr.Energy نوشته شده:
amir- paradise نوشته شده:مشکل بعدیم هم اینه که نمیتونم تو ویرایش ریتم صداهای ورییشن هارو روی دکمه های اینترو و اندینگ بیارم البته این هم دیدم آقای رها نظامی این کار میکرد ولی نمیدونم چطوری
منظورتو از این سوال نفهمیدم هرچی خوندمش ! بیشتر توضیح بده

همین دیگه میخوام صدای وریشن هارو بیارم رو اینترو یا پاساژ صدای پاساژ رو ریتم میاد ولی صدای ریتم رو پاساژ یا اینترو نمیاد

Mr.Energy نوشته شده:
amir- paradise نوشته شده:مشکل بعدیم هم گلچین ریتمه البته اینو بلدم ولی خیلی کار سخت و وقت گیریه حوصلم سر میبره کلا من با pa800 خیلی مشکل دارم.

این یکیو من کلأ شرمندتم از عهده من خارجه تصویر
ولی در کل ازش راضیم کیفیتش خیلی خوبه هم صداش هم سخت افزارش مثلا ژوستیک pa500 نیم دور خلاصی داره ولی 800 یه کوچولو هم خلاصی نداره یا تاچ LCD تو pa500 خیلی مزخرف بود باید انگوشت مته میکردیم میوفتادیم به جونش اما 800 خدای اشاره میکنی میگیره در کل خوبه
amir- paradise
عضو فعال
عضو فعال

پست خوانده نشده

هادی هیجانی زادگان نوشته شده:امیر جان برای این کپی گرفتن و کپی کردن از و به اندینگ و اینترو ها باید غربلیک یا دوار سلکشن رو اینقدر بچرخونی که (راستش هر چی فکر میکنم دقیقا یادم نیست چه حروفی میاد جلو یا بعد واریشن) از واریشن یک تا 4 بگذری و دوباره یه جا دیگه میاد که همون واریشن هست ولی یه حرف کوچیک بهش اضافه شده راستش الآن دقیقا یادم نمیاد ولی اگه 500 یا 800 دستم رسید یه دمو تصویری میذارم و آموزشهاش رو برات میذارم نمیدونم چیزی متوجه شدی یا سر در گمتر شدی
تصویر راستش من کلا گیج شدم چیو رو چی بیاری غربیلک کجا بچرخونی تا رو چی باید بیاد همون ریتم سازیه اولیه هم یادم رفت تصویر
موضوع جدید ارسال پست

بازگشت به “سری نیمه حرفه ای”

• اطلاعات