Yamaha A2000

میدرنج های اورینتال 64 - 62 - A5000 - A3000 - A2000 -OR700 - A1000 - A3

مدیران انجمن: behrang، mojtaba190

قوانین انجمن
1.پست های نـامربوط باموضوع مبحث حذف یا منتقل میشوند
2.معرفی شماره تلفن ، وبسایت ، ایمیل وهرنوع ادرس شخصی ممنوع است (درپیام خصوصی مجاز است)
3.قرار دادن لینک های غیراخلاقی و غیرمجاز منجر به حذف اکانت و یا پیگرد قانونی برای شما میشود.
قوانین کامل انجمن ارتعاش
behrang
مدیر کل
مدیر کل
اولین ساز: Casio SA21
کیبرد فعلی: A5000 - EA7 - MODX
نرم افزار: MAGIX STUDIO 2022
زمينه تخصص: برنامه سازي كيبرد
تشکر کرده: 228 دفعه

Yamaha A2000 - BM1

پست خوانده نشده

پک BM1 با سمپل های جدیدی ساخته شده که طبیعتا ممکنه با سلیقه های مختلف ، نظرات متفاوتی هم نسبت بهش باشه.
تعدادی پدال کیک های کوبنده و جدید داره
تبل و سنیر های جدید و بسیار متنوع
کلام های جدید فارسی صدای انسان
راس های 6/8 و بندری و کردی
افکت های مناسب برای تنوع بیشتر ریتم ها
افکت های ایجاد هیجان و شلوغی مثل صداهای کل و جمعیت و جیغ و...
پرکاشن های شرقی
و تعدادی صداهای شرقی
جناب احسان عزیز این غیرممکنه که در یک دستگاه یا پروگرام یا حتی در آلبوم یک خواننده ی معروف همه چیز دقیقا باب میل تمام سلیقه ها باشه.
در ضمن بزودی Pack بعدی هم ساخته میشه با سمپل های جدید تر.

در مورد کرگ هم باید عرض کنم ، اونها خودشون از چیزی کپی شدن ، ما از کپی چیزی رو دوباره کپی نمیکنیم.ولی تعدادی پرکاشن و صدا از pa500persian و Genesys هم داخل BM1 هست.

دمـو های اینجــــا رو حتما ببین ، بخصوص نمونه ی تصویری رو دانلود کن.
لطفا از دکمه تشکر در گوشه پست استفاده کنید برای بالا رفتن امتیاز موضوع
Mehdi Farzad
عضو کم کار
عضو کم کار
اولین ساز: Sa21
کیبرد فعلی: CLP340 ; A2000
محل اقامت: اهواز

Re: Yamaha A2000

پست خوانده نشده

سلام بهرنگ جان
( میدونم شاید این حرفها جاش اینجا نباشه اما بی ارتباط به A2000 هم نیست !! تا آخر بخون میفهمی)
خواستم از این جا بابت سایتت و کمی که به من کردی تشکرکنم
حتما می پرسی کدوم کمک؟؟
برای جوابش باید اول یک سری توضیح بدم
من 31 سالمه مهندس صنایع و ساکن اهواز مثل خودت با SA21 وارد دنیای موسیقی شدم ( سن 12 سالگی)
تا 5 سال پیش نوازندگی میکردم (کلا توی ریتم مستقل بودم ریتمام رو خودم میساختم نوازنده مجلسی نبودم ولی تمیزه و اصولی ساز میزدم) و از زمانی که از Yamaha به Korg تغییر ساز دادم کمی دل سرد شدم و سازم رو برای همیشه فروختم ( چیزی که همهیشه عشقم بود ، البه مسائل شخصی دیگه ای هم باعث این امر شد) و تا چند روز پیش که تصادفی سایت شما رو دیدم و با A2000 آشنا شدم و انگار یه عشق کهنه دوباره زنده شد و شدیدا خواب و خوراک رو ازم گرفتی و میخوام دوباره ساز بزنم واقعا ازت ممنونم و به زودی در امیدیه هم دیگه رو میبینیم و بعد از خرید ساز ازمن چیزهای زیادی در سایت خواهی دید
و شاید آشنایی ما بیشتر از این هم بشه

پ.و : راستی من برنامه نویس خوبی هم هستم و توی یکی از انجمن های برنامه نویسی یکی از میدارن بخش WPF (اینا رو برای تعریف از خودم نگفتم برای این گفتم که بدونی با فعالیت توی انجمن ها آشنا و دست به ساخت آموزشم هم بد نیست دوست داشتی این لینک رو ببین تا بیشتر منو بشانسی http://barnamenevis.org/showthread.php? ... B%8C-Blend )
آواتار کاربر
satar_yamaha
عضو کم کار
عضو کم کار
اولین ساز: yamah psr290
کیبرد فعلی: yamaha a2000
کارت صوتی: ESI 1010
میکروفون: PRO-5
موبایل: SAMSUNG
زمينه تخصص: آهنگسازي با كيبرد
محل اقامت: خوزستان - سربندر

A2000

پست خوانده نشده

سلام بهرنگ جون
آقا دمت گرم ، واقعا پکی که آماده کردی عالی بود. ریتم جدیدی واسه پک آماده نکردی
آواتار کاربر
CoCaL0l
عضو کم کار
عضو کم کار
کیبرد فعلی: Yamaha A2000
نرم افزار: REASON 5.0
زمينه تخصص: نرم افزارهاي آهنگسازي
محل اقامت: Shiraz

پست خوانده نشده

دررود
اول بابت پک جدید تبریک میگم به بچه ها و خسته نباشی به بهرنگ عزیز کارت 20
دوم یک سوال دارم بهرنگ جان اونم درمورد صداهای MegaVoice هست من میخوام این صدا ها رو مشابه صداهای Cool ساز بنوازم (از نظر فشار و نوع ضربه رویه کلاویه ) چون خیلی حساس هستش و با یک فشار نه خیلی محکم Mute Note میشن !!! مخصوصا Guitar !
و درمورد میزان 6/8 چه جوری میشه استایل رو این میزان ست کرد !تصویر
من کلی کارای غربی رو Cover کردم اگه شد یک دمو قرار میدم تا بدونید این ساز فقط به کارای شرقی اختصاص نداره :D
سپاس
behrang
مدیر کل
مدیر کل

پست خوانده نشده

دوست عزیز سوال کلیه خودت راجب صداسازی رو درلینک زیر عنوان کن:

viewtopic.php?f=79&t=2188&view=next
در مورد ریتم سازی و تنظیمات ریتم در ارنجرهای یاماها هم لینک زیر :
viewtopic.php?f=79&t=2041
من در اولین فرصت پاسخ های کامل رو میدم.
CoCaL0l نوشته شده:من کلی کارای غربی رو Cover کردم اگه شد یک دمو قرار میدم تا بدونید این ساز فقط به کارای شرقی اختصاص نداره سپاس
بله من دقیقاگفتم a2000 ازنظرغربی هم نسبت به هم رده وهم دوره های خودش چیزی کم نداره.چون تمام درام کیت وسینتی سایزرهای بروزکیبردهای یاماها داخلa2000موجوده
behrang
مدیر کل
مدیر کل

پست خوانده نشده

Mehdi Farzad نوشته شده:سلام بهرنگ جان
خواستم از این جا بابت سایتت و کمی که به من کردی تشکرکنم
من 31 سالمه مهندس صنایع و ساکن اهواز مثل خودت با SA21 وارد دنیای موسیقی شدم ( سن 12 سالگی)

تا 5 سال پیش نوازندگی میکردم ... از زمانی که از Yamaha به Korg تغییر ساز دادم کمی دل سرد شدم و سازم رو برای همیشه فروختم... تا چند روز پیش که تصادفی سایت شما رو دیدم و با A2000 آشنا شدم و انگار یه عشق کهنه دوباره زنده شد و...
سلام به شما و خیلی خوش امدید.باعث افتخار است که بیشتر بین دوستان و اساتید سایت باشید.

والا من کارخاصی نمیکنم ، فقط دارم از جیب و قلب خودم هزینه میکنم که تنوع بازار کیبرد ایران از این سایه تر و یمنواخت تر نشه و علاقه مندان فکر نکنند غیر از pa50 و pa80 کیبردهای دیگه ای دردنیا وجود نداره.گرچه این دو مدل هم درحد خودشون بسیار دلنشین قابل بودند و کیبردهای میدرنج جدیدی مثل a2000 و GW8 و S910 و Preloud از لحاظ هنری و تکنولوژی و کاربرد حرفه ای خیلی برتر هستند و متاسفانه حدود 5سال پیش کسی برای معرفی این گونه برندها نبود و شایداگر یک همچنین جاهایی بوجود نمیومد کسی حتی نمیفهمد Tyros و Fantom G و MOTIF و Audia چی هست؟!!!
اگر به تاریخ پست های قدیمی من در مورد کیبردهای قدیمی رجوع کنید ، نمیتونید در همون تاریخ سایتی رو پیدا کنید که غیر از korgهای پول ساز ، از کیبرد دیگری حرف زده باشند.(شاید هم پیدا کنید... نمیدونم.ضرر نداره بگردید) تصویر
بهرهال منتظر خرید A2000 هستیم و بیشتر از اون منتظر حظور پرنگ شما.
behrang
مدیر کل
مدیر کل

Re: A2000

پست خوانده نشده

satar_yamaha نوشته شده:سلام بهرنگ جون

آقا دمت گرم ، واقعا پکی که آماده کردی عالی بود. ریتم جدیدی واسه پک آماده نکردی
سلام آقا ستار.
خیلی تصویر به سایت ارتعاش.
از اینجا میتونی راهنمای سایت رو بخونی .

از دستگاه A2000 خودت هم میتونی بیشتر حرف بزنی یا سوال بپرسی یا حتی کمک کنی به دوستان دیگه.
آواتار کاربر
f.motahari
عضو علاقه مند
عضو علاقه مند
اولین ساز: SA20
کیبرد فعلی: Pa3
میکروفون: Akg
نرم افزار: Nuendo
زمينه تخصص: ريتم سازي باكيبرد

پست خوانده نشده

با سلام خدمت همگی دوستان
یکی ازنکات جالبی که در مورد A2000 میشه بهش اشاره کرداینه که بدلیل اینکه این کیبورد فایل ویو رو پخش میکنه و این کار رو میتونه همزمان با پخش ریتم هم انجام بده بنابراین ما برای اجرای برخی افکتها و تکمیل کننده ها نیازی به سمپل گیری نداریم و لازم نیست حجم رم دستگاه رو بیخودی پر کنیم.
بعنوان مثال من افکت تشویق و هیاهوی جمعیت رو به فایل wave تبدیل کردم و با نرم افزار nuendo زمان اون رو به 5 دقیفه افزایش دادم و هر زمانیکه به صدای تشویق نیاز دارم این فایل ویو که بصورن یک تراک در usb ذخیره کردم رو (همزمان با اجرای ریتم) پخش میکنم.
نتیجش خیلی باحاله.چون صدا کاملا طبیعی و مربوط به یک کنسرت زندست.
همین کار رو در مورد صدای کل،هلهله،افکتهای جالب و حتی قطعات غزل مانند(با صدای خوانندگان) انجام دادم که خیلی جالب و متفاوت شده.
بنابراین با این روش نیاز ما به سمپلهای کلامی خیلی کمتر میشه و بیشتر حجم حافظه رو با درام کیت پر میکنیم. یادمه وقتی pa 80 داشتم ،برای داشتن این نوع افکتها و کلامها باید حجم زیادی از فلش رو پر میکردم. تصویر
مخلص شما ...فرخ تصویر
behrang
مدیر کل
مدیر کل

پست خوانده نشده

باتشکر از فرخ عزیز.البته من در پست های قبلی هم همچین چیزی رو گفته بودم ولی آقا فرخ خیلی بهتر توضیح داد.
چیز جالبی که امروز کشف کردم در مورد ورژن و Update این دستگاه بود که ورژن دستگاه از 1.01 به 1.02 آپگرید میشه.در این آپگرید یه مشکل بزرگ برطرف میشه که دیگه لازم شد همه دوستان A2000 دار دستگاهشون رو 1.02بکنن.
در ورژن 1.01 دستگاه درام کیت های سمپل اکسپنشن رو هم با ترانسپوز بالا و پایین میکنه(غیراز داخل ریتم) که در مواردی دچار مشکل اجرای نوازنده میشه.مثلا صدای کل در مولتی پد با تغییر ترانسپوز تغییر میکنه و...
ولی با Update به ورژن 1.02 دیگه این مشکل برطرف شده.
این مشکل رو با نصب این ورژن روی کیبرد SinaA2000 متوجه شدیم.
sahran
عضو کم کار
عضو کم کار
اولین ساز: org
کیبرد فعلی: tyros4
زمينه تخصص: نوازندگي كيبرد

دانلود برای a2000

پست خوانده نشده

behrang jan salam man shahramam az california diruz ozv shodam daram donbale sedahaye a2000 migardam bara download mersi ghorbanet shahram
موضوع جدید ارسال پست

بازگشت به “سری اورینتال”

• اطلاعات