نرم افزار Expansion Voice Editor

وسایل و ابزارهای جانبی کیبوردهای یاماها (Option)

مدیران انجمن: behrang، mojtaba190

آواتار کاربر
Musici@n
عضو سایت
عضو سایت
اولین ساز: Casio SA21
کیبرد فعلی: RolandD50-KORG Pa800
میکروفون: Evident-Headset
نرم افزار: Cubase
موبایل: Iphone
زمينه تخصص: نوازندگي كيبرد
محل اقامت: Iran-Tehran

نرم افزار سمپل A2000

پست خوانده نشده

با سلام.

یک سوال داشتم:

جناب بهرنگ چرا شرکت --- نرم افزار سمپل A2000 رو به یوزرها نمیده؟

الان با آمدن pa600 احتمالا قیمتش با a2000 در یک سطح درمیاد و یکی از رقبای سر سخت A2000 میشه که یک برتری در قسمت سمپلر داره اونم اینکه ست های pa800 روی اون اجرا میشه.

اما یاماها A2000 فقط همون پکی که شما براش ساختید رو داره. خب اگر نرم افزار هنگام خرید به یوزر داده بشه تعداد پک ها و تنوع پک ها به مراتب بیشتر میشه و متقاضی این کیبورد هم باالطبع زیاد میشه.

دلیلش چیه که شرکت نرم افزار رو نمیده ؟ احتمال داره با ورود pa600 نرم افزار رو به یوزرها بدهند؟

من خودم اگر یادتون باشه اون سری که برای همایش تشریف آورده بودید تهران در نمایشگاه --- افتخار آشنایی با شما رو داشتم و شما برام از A2000 صدا گرفتید و از قابلیت های اون تعریف کردید که من اون موقع pa500 داشتم و بین a2000 و 800 مونده بودم که همون موقع نظرم به a2000 جلب شد و میخواستم بخرمش که وقتی دیدم نمیشه خودم باهاش پک بسازم نظرم عوض شد و رفتم pa800 با برد mp3 خریدم.
behrang
مدیر کل
مدیر کل
کیبرد فعلی: A5000 - EA7 - MODX
نرم افزار: MAGIX STUDIO 2022
زمينه تخصص: برنامه سازي كيبرد
تشکر کرده: 228 دفعه

Re: Yamaha A2000

پست خوانده نشده

Musici@n نوشته شده:الان با آمدن pa600 احتمالا قیمتش با a2000 در یک سطح درمیاد و یکی از رقبای سر سخت A2000 میشه که یک برتری در قسمت سمپلر داره اونم اینکه ست های pa800 روی اون اجرا میشه.
موزیسن عزیز این اطلاعات افرادی که به شما این توضیحات رو دادن هیچ بیشتر از ما نیست و منابعشون و علاقه شون نسبت به بررسی کیبردها به اندازه ما نیست و اگر من نقل قول های شما رو خوندم و تشکر کردم فقط به احترام لطف و توجه شما دوست خوبم بود وگرنه اصلا این توضیحاتی که بشما دادن گنگ و مبهم است. ممکنه اشتباه باشه یا کم و زیاد و...

تازه من خودم فکر میکنم pa600 سمپل مستقیم باشه و اگر هم نباشه که خیلی افتضاحه ولی یعنی چی که پک های pa800 رو اجرا میکنه. pa800 که پک و اپشن نمیخوره...! اگر setهای pa800 رو اجرا کنه پس میشه همون سمپل غیر مستقیم مثل a2000
Musici@n نوشته شده:احتمال داره با ورود pa600 نرم افزار رو به یوزرها بدهند؟
من هیچ ارتباط همکاری با --- ندارم ولی pa600 همدوره ی S950 و S750 است بیشتر تا a2000 و با سیستم و امکانات فوق العاده ی S950 کمبودهای a2000 کاملا جبران میشه از جمله ووکال میکروفون جدید و تمام مواردی دیگه ای که در تایپیکش گفتیم.
Musici@n نوشته شده:من خودم اگر یادتون باشه اون سری که برای همایش تشریف آورده بودید تهران در نمایشگاه --- افتخار آشنایی با شما رو داشتم
صدالبته که آشنایی با شما برای من افتخاره و چه دوشتانی از شماها بهتر ولی شما رو در سمینار --- اصلا بیاد ندارم.

در کل نرم افزار داره پخش میشه ولی اگر نرم افزار هم بود فرق زیادی نمیکرد و پروگرام ساختن کار ساده ای نیست و صدها جزئیات داره. مگه تایروس ها که سمپل مستقیم بودن و هستن ، تا الآن غیر از من توی این 4سال چند نفر براشون پروگرام اختصاصی ساختن؟
مگه pa2x بعد از حدود 3 سال چندپروگرام اختصاصی غیر از پروگرام های pa50 داره؟
موزیسین عزیز ، الآن تو با pa800داری سمپل میگیری و پروگرام میسازی که حدود 1.200.000 تومان بیشتر از a2000 خردیدش؟
لطفا از دکمه تشکر در گوشه پست استفاده کنید برای بالا رفتن امتیاز موضوع
آواتار کاربر
Musici@n
عضو سایت
عضو سایت

پست خوانده نشده

با سلام خدمت بهرنگ عریز.

بنده اطلاعات سیستم سمپلر pa600 رو از خود نمایندگی کرگ (سپید موج) پرسیدم که گفت ست های pa800 رو اجرا میکنه.

و در رابطه با آشنایی با شما من در سمینار نبودم. در نمایشگاه --- در خیابان جمهوری بودم که شما با آقای ارسلان جسارتی تشریف آوردید به نمایشگاه و اونجا با شما آشنا شدم که با پدرم بودم و شما از صدای نی انبان و ریتم های A2000 برام تست گرفتیدو اتفاقا همونجا گفتم که عضئ سایت شما هستم و شما نام کاربریم رو هم شناختید.
behrang
مدیر کل
مدیر کل
کیبرد فعلی: A5000 - EA7 - MODX
نرم افزار: MAGIX STUDIO 2022
زمينه تخصص: برنامه سازي كيبرد
تشکر کرده: 228 دفعه

پست خوانده نشده

Musici@n نوشته شده:بنده اطلاعات سیستم سمپلر pa600 رو از خود نمایندگی کرگ (سپید موج) پرسیدم که گفت ست های pa800 رو اجرا میکنه.
بله متوجه شدم.من هم در توضیح همین عرض کردم اطلاعاتشون چیزی بیشتر خود ما و حتی خودت نیست فعلا.
Musici@n نوشته شده:و در رابطه با آشنایی با شما من در سمینار نبودم. در نمایشگاه --- در خیابان جمهوری بودم که شما با آقای ارسلان جسارتی تشریف آوردید به نمایشگاه و اونجا با شما آشنا شدم که با پدرم بودم و شما از صدای نی انبان و ریتم های A2000 برام تست گرفتیدو اتفاقا همونجا گفتم که عضئ سایت شما هستم و شما نام کاربریم رو هم شناختید.
بلــــــــه....! تصویر
به به... هال شما؟ خوبید؟ ماشاله یک پا آقابودید و علاقه مند.یادمه همون موقع هم بین a2000 و pa800 تردید داشتید. خیلی مبارک باشه دوست عزیزم و کیبرد مهشری خریدید ولی از طرف خودم بطور شخصی افسوس میخورم که چرا آخرش کمی اشتباه کردید. باور کن مثل برادر کوچیک خودم بهت میگم که آینده ی a2000 خیلی روشن تر از pa800 بود برات.
راستی موزیسین جان نگفتی حالا با pa800 درای پروگرامی میسازی آیا؟ سمپل خاصی گرفتی که توی پک های pa800 نباشه؟
شاید تنها برتریش برای تو لذت بردن از این قابلیت است و افتخار داشتنش که التبته در ازاش حدود 1میلیون بیشتر از a2000 هزینه کردی داداش گلم.
لطفا از دکمه تشکر در گوشه پست استفاده کنید برای بالا رفتن امتیاز موضوع
آواتار کاربر
Musici@n
عضو سایت
عضو سایت

پست خوانده نشده

نظر لطف شماست.

بله دارم یه کارایی میکنم . اما وقتم خیلی کمه هم دانشگاه میرم و هم سرکار . اما انشاا... یک ست خوب میخوام گلچین کنم و یک تعدادی از صدا ها و ریتم هاشم خودم سمپل بگیرم و بسازم.
آواتار کاربر
IMHOTEP
عضو علاقه مند
عضو علاقه مند
اولین ساز: CASIO CT 680
کیبرد فعلی: E-A7.s970.pa700
کارت صوتی: Audio box 44 xll
میکروفون: Dr -80 c
نرم افزار: Studio one . Cubase .ablton
موبایل: شیایومی
زمينه تخصص: آهنگسازي حرفه اي
محل اقامت: تهران
تماس:

پست خوانده نشده

سلام بهرنگ جان درحال حاضر سی دی نرم افزار A2000 را جایی می فروشند؟
آواتار کاربر
شوالیه آسمان
با تعداد پست های زیاد
با تعداد پست های زیاد
کیبرد فعلی: S770
کارت صوتی: Audio g
زمينه تخصص: آهنگسازي با كيبرد
محل اقامت: تهران

پست خوانده نشده

IMHOTEP نوشته شده:سلام بهرنگ جان درحال حاضر سی دی نرم افزار A2000 را جایی می فروشند؟
ا
این نرم افزار در حال حاضر اختصاصی برای شرکت یاماها هست و نسخه ای برای فروش فعلا وجود نداره.
مهم نیست که زیبا باشی . زیبایی این است که مهم باشی حتی برای یک نفر
آواتار کاربر
Musici@n
عضو سایت
عضو سایت

نرم افزار Expansion Voice Editor

پست خوانده نشده

با سلام .

دیروز جمهوری بودم و یک سری هم به نمایشگاه --- زدم.
قیمت a2000 رو پرسیدم و گفتم آیا نرم افزار ساخت سمپل اون رو هم شرکت میده ؟ فروشنده گفت بله هر کس که از ما خریداری می کند خودمون cd نرم افزار سمپل هم به او میدهیم.

اگر این چنین باشد ، A2000 جای خودش رو در بازار باز میکند. اما قیمتش رو باید بیارند پایین تر.
SinaA2000
عضو فعال
عضو فعال
اولین ساز: PSR-640
کیبرد فعلی: A2000
کارت صوتی: createve-blaster
نرم افزار: magix
موبایل: LG-4XHD
زمينه تخصص: ريتم سازي باكيبرد
محل اقامت: خوزستان-
تماس:

پست خوانده نشده

Musici@n نوشته شده:با سلام .

دیروز جمهوری بودم و یک سری هم به نمایشگاه --- زدم.
قیمت a2000 رو پرسیدم و گفتم آیا نرم افزار ساخت سمپل اون رو هم شرکت میده ؟ فروشنده گفت بله هر کس که از ما خریداری می کند خودمون cd نرم افزار سمپل هم به او میدهیم.

اگر این چنین باشد ، A2000 جای خودش رو در بازار باز میکند. اما قیمتش رو باید بیارند پایین تر.

دوست عزیز اگه میشه شماره تماس و اسم وفامیل این اقا رو برا من پیغام کنید تصویر
آواتار کاربر
Musici@n
عضو سایت
عضو سایت

پست خوانده نشده

سلام.
شماره ای ندارم. ایشون مسئول بخش کیبورد هستند. اسمش رو نمیدونم. احتمالا بهرنگ بشناسند ایشون رو. اما رسما گفت که هر کس بخواهد بهش نرم افزار را همراه کیبورد به او میدهیم.
موضوع جدید ارسال پست

بازگشت به “تجهیزات جانبی”

• اطلاعات