Yamaha A2000

میدرنج های اورینتال 64 - 62 - A5000 - A3000 - A2000 -OR700 - A1000 - A3

مدیران انجمن: behrang، mojtaba190

قوانین انجمن
1.پست های نـامربوط باموضوع مبحث حذف یا منتقل میشوند
2.معرفی شماره تلفن ، وبسایت ، ایمیل وهرنوع ادرس شخصی ممنوع است (درپیام خصوصی مجاز است)
3.قرار دادن لینک های غیراخلاقی و غیرمجاز منجر به حذف اکانت و یا پیگرد قانونی برای شما میشود.
قوانین کامل انجمن ارتعاش
ommid
عضو علاقه مند
عضو علاقه مند

Re: Yamaha A2000

پست خوانده نشده

SinaA2000 نوشته شده:اقا من که هرچی گشتم داخل اینترنت چیزه جدیدی بجزbm1 برای a2000ندیدم تصویر حتی نشونه ای یا اسمی هم از پکی که این اقایون پرادعا درست کردن نبود تصویر ازامید خواهش میکنم که زودتر این دموهارو برامون بزاره تصویر

باشه سينا جان ميذارم ، اما صبر كن خود بهرنگ هم بياد و در جريان قرار بگيره بعد ميذارم تصویر
ommid
عضو علاقه مند
عضو علاقه مند

پست خوانده نشده

EHSANP800 نوشته شده:بنظر من باید توشرایط برابر رقابت کنن اینجور که نمیشه گفت مرد اول ریتم سازی هستن.

درسته احسان جان اين رقابت نا برابر هست ( در صورتي كه نرم افزار رو بهرنگ نداشته باشه ) اما همينجورش هم بهرنگ با درامكيتهاي خود دستگاه خيلي قوي وارد ميدون شده تصویر
SinaA2000
عضو فعال
عضو فعال
اولین ساز: PSR-640
کیبرد فعلی: A2000
کارت صوتی: createve-blaster
نرم افزار: magix
موبایل: LG-4XHD
زمينه تخصص: ريتم سازي باكيبرد
محل اقامت: خوزستان-
تماس:

پست خوانده نشده

امیدجان سعی کن تا اخر امروز دموهارو بزار برامون میخوام بدونم این اقایون که اسمشون حتی تو یه وبلاگ هم نیست چکار کردن تصویر
آواتار کاربر
شوالیه آسمان
با تعداد پست های زیاد
با تعداد پست های زیاد
کیبرد فعلی: S770
کارت صوتی: Audio g
زمينه تخصص: آهنگسازي با كيبرد
محل اقامت: تهران

پست خوانده نشده

با سلام
به نظر من مهارت در ریتم سازی ربطی به نرم افزار نداره..همونطور که میدونید برای یه سری از کیبوردهای قدیمی یاماها ( 630 و ..)ریتم های بسیارقدرمتندی توسط بهرنگ و بقیه دوستان هنرمند ساخته شده بود که هنوز هم زیبایی خاصی دارن و از صداهایی توش استفاده شد بود که حتی شرکت یاماها هم برای ریتم سازی ازشون استفاده نمیکرد.
کار با A-2000 هم نیازی به نرم افزار سمپلش نداره..من مطمن هستم بهرنگ حتی با A-1000 هم میتونه تمام ریتم هایی رو که برای A-2000 ساخته رو بسازه ( البته بدون استفاده از صداهای سمپلی)
اما به خاطر سواستفاده هایی که از ریتم های رایگان میشه ..بهرنگ مجبور شده با استفاده از نرم افزار یاماها برای a-2000 سمپل بسازه تا به این صورت هم کیفیت کارش بالاتر بره هم امکان سواستفاده از بین بره
مهم نیست که زیبا باشی . زیبایی این است که مهم باشی حتی برای یک نفر
behrang
مدیر کل
مدیر کل
اولین ساز: Casio SA21
کیبرد فعلی: A5000 - EA7 - MODX
نرم افزار: MAGIX STUDIO 2022
زمينه تخصص: برنامه سازي كيبرد
تشکر کرده: 228 دفعه

پست خوانده نشده

دوستان فکر نمیکنم منظورشون من بوده باشم چون من سالهاست دنبال کسی هستم که بتونه بهتر از خودم ریتم بسازه و کمی ازش کمک بگیرم.
اینکه کسی بهتر من ریتم بسازه لذتش برای من یک سری معیارها داره که لزومی نداره بگم ولی خودم میدونم.
توی این همه سال هیچکس به اندازه تمام شماها بمن کمک نکرد و خیلی چیزها هم ازتون یاد گرفتم وشاید اگر شماها نبودید هم نه ارتعاش رو میخریدم و نه دیگه حوصله ریتم سازی داشتم.

من از خدا میخوام 2نفر پیدا بشه که بتونه چهار تا ریتم خوب برای یاماها و رولند بسازه.

من توی این همه ساله هیچ وقت مثل الآن اینقدر با اعتماد خیال راحت پروگرامی نساختم که مطمئن باشم چیزی که میسازم دقیقا بهمون شکل منظم و تمیز و سالم دست همه میرسه. این دلیلش همون محدودیت در سمپل a2000 است که حق سازنده رو محفوظ نگه میداره ولی براتون خبرهایی در مورد پخش شدن نرم افزار هم دارم.هیچ عجله نکنید.

اگر a2000 هم مثل تایروس ها paهای سمپلر کرگ سمپل مستقیم بود باز هم هرکس میرسید دستی میبرد توی دل و روده ی ریتم ها و تنظیمات و دسته بندی و همینطور نامنظم توضیع میشد
بقول دوست عزیزم مرتضی نرم افزار کاری به ریتم سازی در a2000 نداره و باید بگم اون سالهایی که من و هادی هیجانی چنان ریتم هایی برای a1000 ساختیم که خیلی ها باهاش الآن آهنگ ساختن این حضرات عزیز کجا بودن؟؟
لطفا از دکمه تشکر در گوشه پست استفاده کنید برای بالا رفتن امتیاز موضوع
behrang
مدیر کل
مدیر کل

پست خوانده نشده

خودتون در سایت های دیگه میبینید که محور اصلیه مقایساتشون بین یاماها و کرگ من بدبخت هستم(با خنده)
الآن شنیدم (از دوستان سایت) دیگه کارشون به جایی رسیده که دقیقا و بطور مستقیم یه تایپیک برای بررسی من و سایت ارتعاش زدن.

این دقیقا بر میگرده به مدیریت اون سایت و شخصیت ایشون.
همه اینها رو گفتم که انگـــار ظاهرا (اینطور که خودشون نشون میدن) موضوع اصلی من هستم نه a2000 و tyros و... پس اگر اینطوره بهتون بگم که خیال همه راحت باشه که من به آرزوهام رسیدم و یک میدرنج مهشر یاماها دارم که سمپلر هست و تاسالهای سال هم از طرف من ساپورت میشه بخصوص که برای رسیدن s950 ثانیه شماری میکنم حتی به قیمت 3.800.000 که واقعا صدشرف داره به pa800 به قیمت 3.700.000
  1. بزودی BM1 رو تقدیم میکنم به همه
  2. نرم افزار a2000 یواش یواش درحال دست به دست پخش شدنه (من کاملا خبر دارم ولی فعلا بدلایلی نمیشه گفت)
  3. پک BM2 روزهای آخر تکمیلیش رو بسر میبره و همین روزها معرفیش میکنم
behrang
مدیر کل
مدیر کل

پست خوانده نشده

ommid نوشته شده:باشه سينا جان ميذارم ، اما صبر كن خود بهرنگ هم بياد و در جريان قرار بگيره بعد ميذارم تصویر
دوست عزیزمون آقا امید لینک دانلود demo ها رو گذاشتن و برای نظر دادن دوستان به تایپیک مربوطه در لینک زیر منتقل شد :
برای نظر دادن لطفا به تایپیک مربوطه برید.
این هم لینک دانلود دمو ها :
http://uppit.com/gy15w9wseuzy/Demo_A2000.rar
آواتار کاربر
f.motahari
عضو علاقه مند
عضو علاقه مند
اولین ساز: SA20
کیبرد فعلی: Pa3
میکروفون: Akg
نرم افزار: Nuendo
زمينه تخصص: ريتم سازي باكيبرد

پست خوانده نشده

behrang m نوشته شده:خودتون در سایت های دیگه میبینید که محور اصلیه مقایساتشون بین یاماها و کرگ من بدبخت هستم(با خنده)
الآن شنیدم (از دوستان سایت) دیگه کارشون به جایی رسیده که دقیقا و بطور مستقیم یه تایپیک برای بررسی من و سایت ارتعاش زدن.

[/list]

بله بهرنگ عزیز
متاسفانه همینطوره( خوشبختانه تصویر ) از حسادت دارن میمیرن.
امشب بعد از شنیدن دموی این پک بیشتر عاشق تو شدم تصویر
چون با این پک ، قدرت ریتمهای بهرنگ بیشتر مشخص شد.
وقتی ریتم خلیجی که ساختی روگوش میکنم. بی اختیار میرم امارات و بستک و ....
سالها تجربه و یه دنیا حس توی این ریتمه
خدا به داد این حضرات برسه....با BM2 تصویر
sh_s2
عضو کم کار
عضو کم کار
اولین ساز: یاماها a1000
کیبرد فعلی: pa50 SD سمپل , A2000

پست خوانده نشده

من دموهای bm 1 و دموی ساخته شده توسط --- را گوش کردم
واقعا BM 1 کجا و ریتم های ساخته ی مرد اول ریتم سازی کجا ( با خنده )
دوستان ریتم ساز --- باید بیان پیش جناب بهرنگ یه دوره آموزش ببینن بعد برن ریتم سازی کنن.
behrang
مدیر کل
مدیر کل

پست خوانده نشده

ممنون از لطف شما بزرگوار ولی بهرهال اونها هم ریتمهای قشنگی برای پک خودشون روی a2000 ساختن که ملودی ها و اینتروهای جذابی داشت.
موضوع جدید ارسال پست

بازگشت به “سری اورینتال”

• اطلاعات