نرم افزار Expansion Voice Editor

وسایل و ابزارهای جانبی کیبوردهای یاماها (Option)

مدیران انجمن: behrang، mojtaba190

آواتار کاربر
Mr.Energy
با تعداد پست های زیاد
با تعداد پست های زیاد
اولین ساز: Casio Sa21
کیبرد فعلی: Psr S970
کارت صوتی: تو فکرش هستم
میکروفون: WEM hc2000
نرم افزار: Adobe Audition-Sonar
موبایل: Note 3
زمينه تخصص: نوازندگي كيبرد
محل اقامت: در کنار S970 !!!

Re: Yamaha A2000

پست خوانده نشده

Musici@n نوشته شده:سلام.
شماره ای ندارم. ایشون مسئول بخش کیبورد هستند. اسمش رو نمیدونم. احتمالا بهرنگ بشناسند ایشون رو. اما رسما گفت که هر کس بخواهد بهش نرم افزار را همراه کیبورد به او میدهیم.

تصویر تصویر تصویر تصویر تصویر
امکان نداره !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

اگه اینطور باشه که عالیه !!!!!
------------------------------------------------------------
همین الان زنگ زدم --- ... گفتن نرم افزار رو میذارن تو کارتن a2000 میدن به مشتری !!!!!!!! تصویر
به نیکی گرای و میازار کس

ره رستگــاری همینست و بس
هادی هیجانی زادگان
متخصص korg
متخصص korg
کیبرد فعلی: .
کارت صوتی: ....................
میکروفون: RODE NT1-A
نرم افزار: ریزون
موبایل: نوکیا زپرتی
زمينه تخصص: برنامه سازي كيبرد

پست خوانده نشده

به به !! تصویر به سلامتی ...چه خبر خوبی برای اونایی که a2000 دارن....واقعا دیگه چی می خواهید! اگه اشتباه نکنم 64 مگابایت میشه بهش سمپل داد که اونم اصلا لود خاصی موقع روشن شدن نداره(مثل کرگ)......ببین چه میشه کرد با 64 مگابایت رم سمپل من با 16 مگابایت(کرگ pa1) دارم زندگی میکنم حالا 64 مگابایت روی یاماها چه میشه تصویر ....خیلی خوب شد....حالا کسی از بچه ها نرم افزار رو داره؟
من میگم این سینا دنبال سمپل صوتی میگرده تصویر نگو کلک نرم افزار رو گیر آورده تصویر
behrang
مدیر کل
مدیر کل
اولین ساز: Casio SA21
کیبرد فعلی: A5000 - EA7 - MODX
نرم افزار: MAGIX STUDIO 2022
تشکر کرده: 228 دفعه

پست خوانده نشده

خوب دوستان من تمای گرفتم و این خبر کاملا کذب و اشتباه است و دلیل و توضیح این خبر اشتباه هم دستپاچگی در اعلامش بود که اصلا منظور فروشنده --- چیز دیگه ای بوده.
اگر کسی از دوستان توانست نرم افزار رو تهیه کنه لطفا اون رو بذاره و بعدا اعلام بکنه.
ممنون از همه.
گرچه به همتون قول وعده 2 مورد رو بدم :
1-بهتون اطمینان میدم نرم افزار بزوردی دست همه میوفته و بسرعت پخش میشه.
2-نرم افزار هم که دستتون برسه متوجه میشید کار خاصی نمیتونید باهاش بکنید و افراد زیادی روش کار نخواهند کرد.
کلا وجود نرم افزار فقط یک اطمینان خاطر و دلخوشی است.(البته نه برای همه)
لطفا از دکمه تشکر در گوشه پست استفاده کنید برای بالا رفتن امتیاز موضوع
هادی هیجانی زادگان
متخصص korg
متخصص korg

پست خوانده نشده

behrang m نوشته شده:خوب دوستان من تمای گرفتم و این خبر کاملا کذب و اشتباه است و دلیل و توضیح این خبر اشتباه هم دستپاچگی در اعلامش بود که اصلا منظور فروشنده --- چیز دیگه ای بوده.
ای بابا تصویر چرا بچه مردم رو الکی سر کار میذارید تصویر شوخی
behrang m نوشته شده:اگر کسی از دوستان توانست نرم افزار رو تهیه کنه لطفا اون رو بذاره و بعدا اعلام بکنه.
به نظر من هم اینکار رو باید انجام بدید و نرم افزار رو حسابی پخش کنید
behrang m نوشته شده: 1-بهتون اطمینان میدم نرم افزار بزوردی دست همه میوفته و بسرعت پخش میشه.
امیدوارم....ولی من هم یه کم شک کردم؟ تصویر گفتم آخه مگه میشه چنین خبری بیخ گوش بهرنگ اتفاق بیفته و بهرنگ ندونه تصویر

behrang m نوشته شده: 2-نرم افزار هم که دستتون برسه متوجه میشید کار خاصی نمیتونید باهاش بکنید و افراد زیادی روش کار نخواهند کرد.
کلا وجود نرم افزار فقط یک اطمینان خاطر و دلخوشی است.(البته نه برای همه)
بهرنگ جان اگه ممکنه بیشتر توضیح بده! منظورت چیه؟
1.یعنی کار باهاش اینقدر سخته که کار هرکسی نیست؟
2.یا نرم افزار کارایی چندانی نداره؟
3.مگه همین پکها رو با این نرم افزارها نمیسازند؟
بهرنگ جان کسی تصویری از محیط این نرم افزار نداره؟
/////////////////////////////////////////////////////////////////////
ولی به نظر من این نرم افزار میتونه خیلی ها رو علاقه مند بکنه!....شما وقتی هر ساز و درامکیت از هر کیبوردی دلت بخواد سمپل کنی خیلی حال میده اونم 64 مگابایت رم سمپل که چه ها که نمیکنه......مثلا من روی pa1x یه درامکیت کامل از a1000 دارم که ریتمهای عربی یوزر روa1000 از خود a1000 بهتر پخش میکنه یا یه درامکیت از کترون....خوب اگه بشه با این نرم افزار این کارها رو کرد که دیگه غوغا میشه> تصویر
behrang
مدیر کل
مدیر کل

پست خوانده نشده

هادی جان خیلیاهم خیلی ساده باهلش میتونن کار کنن واز جمله خودت ولی قبلاهم گفتم سمپل گیری ملزم تجربه و اطلاعت کافیه.جزییات زیادی داره که خیلی نمیدونن. والبته خیلی هم میدونن.
اینکه این نرم افزارپخش بشه کاملا روشنه و شک نکن ولی بازم میگم فقط برای ذوق و شوق و افتخار به داشتن این امکان خیلی خوبه.
کار باهاش راحته هادی جان.
درضمن تاریخ 11دسامبر2012 اعتبار پیشفرض این نرم افزار trial تمام میشه(به گفته خود نرم افزار) ولی راه هایی برای بکارگرفتن مجددش درنظر دارم که آینده نزدیک معلوم میشه شدنی است یانه.
هادی هیجانی زادگان
متخصص korg
متخصص korg

پست خوانده نشده

behrang m نوشته شده:هادی جان خیلیاهم خیلی ساده باهلش میتونن کار کنن واز جمله خودت ولی قبلاهم گفتم سمپل گیری ملزم تجربه و اطلاعت کافیه.جزییات زیادی داره که خیلی نمیدونن. والبته خیلی هم میدونن.
اینکه این نرم افزارپخش بشه کاملا روشنه و شک نکن ولی بازم میگم فقط برای ذوق و شوق و افتخار به داشتن این امکان خیلی خوبه.
کار باهاش راحته هادی جان.
درضمن تاریخ 11دسامبر2012 اعتبار پیشفرض این نرم افزار trial تمام میشه(به گفته خود نرم افزار) ولی راه هایی برای بکارگرفتن مجددش درنظر دارم که آینده نزدیک معلوم میشه شدنی است یانه.
بهرنگ جان من نمیدونم چرا تو این نرم افزار رو اینقدر دست کم میگیری 64 مگابایت رم سمپل کم نیست حاجی به اندازه pa800 هست.. شما یه کاری کن یه pa650 تصویر اهم ببخشید منظورم psr-s650 بود برام بفرست ما بشینیم براش ریتم بسازیم...البته من نمیدونم منوی ریتمسازیش راحت چجوره یا مثل کاسیو at3 بد قلق هست ولی خوب a2000 هم یه دو سه ماهی دستم باشه خوبه یه کم باهاش ور میرم چهارتا ریتم زپرتی میسازم باهاش تصویر
behrang
مدیر کل
مدیر کل

پست خوانده نشده

هادی جان تواگه یکبار بجای این ارگهای درپیت یه دستگاه درست حسابی میخریدی من رات مینداختم.(خنده) .بابا یکبار یکی از پک هات رو به قیمت خوب بفروش کارت هم که درسته. حداقل بتونی بجای psr3000 و pa1x زمان هخامنشیان یه چیز بروزتر بخری. تواگهa2000 بگیری من نرم افزارو بت میدم.چون تولیاقتش رو داری..
هادی هیجانی زادگان
متخصص korg
متخصص korg

پست خوانده نشده

behrang m نوشته شده:هادی جان تواگه یکبار بجای این ارگهای درپیت یه دستگاه درست حسابی میخریدی من رات مینداختم.(خنده) .بابا یکبار یکی از پک هات رو به قیمت خوب بفروش کارت هم که درسته. حداقل بتونی بجای psr3000 و pa1x زمان هخامنشیان یه چیز بروزتر بخری. تواگهa2000 بگیری من نرم افزارو بت میدم.چون تولیاقتش رو داری..
بهرنگ جان بخدا میخوام پولش رو ندارم....راستش من این pa1 رو 1590.000 خریدم که اونم بخاطر دوتا از کلاویه های اوکتاو آخرش بود که شکسته بود و کارتون هم نداشت ولی الآن کمتر از 2500.000 گیر نمیاد و خدایی من پول همین 1.590.000 هم دقیقا 600.000 از کسی گرفتم و همین چند ماه پیش پولش رو دادم تصویر چه کنیم ما مثل شما شرکت نفتی نیستیم که اراده کنی لوکس ترین کیبوردهای یاماها رو میخرید من پولم فقط به or700 و ارگهای نهایتا تا 1600.000 و در آخر اگه دیگه لهم کنی که جونم بخواد در بیاد تا 1700.000 رو میتونم بخرم....
ولی بهرنگ جان این نرم افزار بیاد خیلی خوب میشه مثلا خودت بجای چند پک یه پک توپ بسازی و یه مشت سمپل راس و یه سری صداهای جدید بهش اضافه کنی میترکونه....بهرنگ جان من دقت کردم توی کیبوردهای کرگ به خصوص 80 و 50 و حتی مدلهای بالاتر حتی میان پدال و اسنر هم به صورت سمپل به کیبورد میدن واسه همین هم کوبندگیش دقیقا مثل ترانه های اورجینال میشه ...خوب اگه همین کار روی a2000 بشا و چندتا پک مجلسی(نه پکهای استدیویی یا خونگی) براش درست بشه خوب خیلی متمایل میشن به طرف a2000
آواتار کاربر
Musici@n
عضو سایت
عضو سایت
کیبرد فعلی: RolandD50-KORG Pa800
میکروفون: Evident-Headset
نرم افزار: Cubase
موبایل: Iphone
زمينه تخصص: نوازندگي كيبرد
محل اقامت: Iran-Tehran

پست خوانده نشده

به نظر من اگر این نرم افزار تا پخش نشه استقبال آنچنانی از a2000 نخواهد شد.
به قول بهرنگ شاید این نرم افزار هم بیاد عده ای از همونهایی که دنبالشن باهاش نتونن کار کنند و فقط اطمینان خاطری هست براشون که کیبوردشون سیستم سمپلر داره و میتونند روش صداهای دلخواه خودشون رو بریزند.

من خودم یکی از کسانی هستم که از A2000 خیلی خوشم میاد و میخواستم حتی بخرم که جناب بهرنگ هم در جریان بودند. اما این قضیه بسته بودن سمپلر اون و ارائه نشدن نرم افزار باعث شد که این کیبورد رو نخرم و pa800 کرگ خریدم.

ولی به نظرم تا قبل از ورود انبوه pa600 در بازار باید نرم افزار انتشار پیدا کند که A2000 بتواند با pa600 رقابت كند وگر نه بازار همونطور که الان دست ارنجر های کرگ هست هنوز دست همین برند باقی خواهد ماند و A2000 یه جورایی منزوی میشه.
behrang
مدیر کل
مدیر کل

پست خوانده نشده

احسان جان و هادی عزیز. قبلا بارها این بحث رو کردیم.
فرض کنید من و شما الان کن کنار هم توی یک جمع شوخ و صمیمی نشستیم و من دراین حالت بهتون یه انتقاد کنم(درعالم دوستی نزدیک)
شما ها و همه برای خودش یک احترام و مقامی داره ولی عیب ماها (شایدهم خودم) اینه که وقتی دوتا چیز رو یادگرفتیم ، دیگه فکر میکنیم عالم زمونه شدیم.
من اونقدر برام واضح و روشنه که انگار از جلوی چشمم داره رد میشه.
نرم افزار سمپل A2000 فقط برای دلخوشی خریداران خوبه. بله احشان ازقول خودم درست میگه. این نرم افزار خیلی خریدارهای جدید جذب میکنه ولی اصل همونیه که شما از من شنید نمیگیرید
با ورود نرم افزار هم هیچ ریتم و پک خاصی با سرعت تولید نمیشه.
ایناها دیگه ، همون آقای مهدی پرفکری مگه نبود؟ توشرکت هم کلی تبلیغ از آینده کرد... پس کو؟
ارسلان هم که دیگه همه میدونن چیزی نگم بهتره...
باقی هم اکثریت غریب به اتفاق همینه. شاید یکی مثل هادی بین 50تا پیدا بشه کار کنه.

اصل مشکل A2000 برای جا افتادن قیمت بود و همین وظعیب بازار کارش رو خراب کرد. کیبردی که میخواد جا بیوفته نمیتونه اینقدر قیمتش رو بالا بکشه...
حالا باز pa800 تونست به لطف pa80 و pa50 خودش رو جا کنه وگرنه روزای اول pa800 هم پروگرام اختصاصی نداشت.حداقل تا یک سال من قشنگ یادمه.
احسان جان ، الان چندتا پروگرام و سمپل با pa800 ساختی؟
مگه تایروس سمپل مستقیم نیست؟ غیر از من و احسان ، 5 نفر نام ببرید که براش پروگرام کاملا اختصاصی شاخته باشند؟
تازه احسان هم که نصف سمپل هاش به گفته ی خودش از پروگرام های من بود.
بهامین هم که مشترک من و امین بود.
باقی هم همه گلچین...

هیچ ناراحت نباشید بزودی نرم افزار رو هم توی سیستمتون میبینید. حداقل آخرش از ارتعاش دانلودش میکنید.
موضوع جدید ارسال پست

بازگشت به “تجهیزات جانبی”

• اطلاعات