نرم افزار Expansion Voice Editor

وسایل و ابزارهای جانبی کیبوردهای یاماها (Option)

مدیران انجمن: behrang، mojtaba190

behrang
مدیر کل
مدیر کل
اولین ساز: Casio SA21
کیبرد فعلی: A5000 - EA7 - MODX
نرم افزار: MAGIX STUDIO 2022
زمينه تخصص: برنامه سازي كيبرد
تشکر کرده: 228 دفعه

Re: نرم افزار Expansion Voice Editor

پست خوانده نشده

ممنون فرانک جان. حتما روی کمک های شما حساب میکنم. خیلی وقته با یکی از مهندسین داخلی صحبت کردم و بعد بررسی این نرم افزار فرمود که خیلی راحت این رو دائمی میکنه. البته من یکم دراین مورد ناامید هستم. یعنی واقعا یاماها کاری میکنه که راحت بشه عوضش کرد یا دستکاریش کردی؟
ولی مهندس درجوابم گفت الآن بزرگترین نرم افزارهای شرکت های قول رو crack میکنن ، این که دربرابر اونا اسباب بازی کحسوب میشه ودیدم راست میگه.
من یک کمک بزرگ رو به شما میسپارم که اونیکی فکر کنم دیگه حتما نشدنی باشه و یک مسکل بزرگ نرم افزار است.در پست بعد بهتون میگم.
لطفا از دکمه تشکر در گوشه پست استفاده کنید برای بالا رفتن امتیاز موضوع
behrang
مدیر کل
مدیر کل

پست خوانده نشده

الآن یک مشکل بزرگ نرم افزار سمپل A2000 رو بهتون میگم ولی قبلش یادآوری کنم که همچون قضیه "نداشتن درام کیت سازی" میدرنج های یاماها که اولین بار خودم توی دهن همه انداختم اینم الآن میشه یه بهانه برای شیپور زدن برخی افراد که دنبال بهانه هستن.
مشکل اصلی نرم افزار سمپل A2000 و S650 اینه که نمیتونید باهاش صدا و درام کیت رو با چند شدت بسازید.
همچون Tyros ها که صدا رو در 8 لایه با شدت ظربه های مختلف میسازند. البته این نرم افزار 4 لایه رو میپذیره ولی قابلیتی برای جداسازی شدت ظربه های اونا نداره ، فقط نوشته
Element 1
Element 2
Element 3
Element 4
'که میتونید توی هرکدوم از اونها سمپل بچینید و ولوم هر لایه هم تنظیم کنید. .و حتی میتونید هر لایه رو در یک قسمت متفاوت بچینید ولی این به هیچ دردی نمیخوره. چون تزکیب صداها رو میشه خارج از این نرم فزار هم بصورت Audio انجام داد. حداقل مثل تایروس هم صداهای فابریک دستگاه رو که نمیشه باهاش میکس کرد .
اصل اینه که بشه برای هر لایه تعریف کرد درچه شدت ظربه ای این لایه جواب بده ، تا بشه مثلا صدای تار رو طوری تنظیم کرد که وقتی محکم میزنیم صدای فررررررر این ساز رو بده.
باز خدارو شکر این مشکل جرو امکانات اصلیه سمپل نیست و میبینید که بدونه این هم چنین ریتم و صداهایی در bm ها درست شده و تازه برخی صداها هم اصلا نیازی به این حالت ندارند ولی روی زنده بودن و کامل بودن سمپل گیری این یک امر اساسی است.
حالا یک مغز برنامه نویس باید باشه که بتونه کلا از بیخ و بن بره توی قلب نرم افزار و چنین حالتی رو بهش اضافه کنه. در ضمن هزنه ای کار اصلا برای من مهم نیست ، فقط کسی بتونه ، من حتی حاظرم تا 1000تومن هم بشه بدم(شوخی) تا هرچی بگه.
behrang
مدیر کل
مدیر کل

پست خوانده نشده

فرانک جان دقیقا 11 دی ماه خودمون میشه 31 دسامبر 2012 و بگفته ی popup اول نرم افزار تا اون موقع کار میکنه.
البته این چیزی که گفتی خیلی عالیه و حتما برام ایمیل کن ولی بنظر تو این فکر من درسته که با تعویض ویندوز و نصب مجدد نرم افزار ، دوباره تایمرش از 0 شروع میکنه؟؟؟
مثلا اگر نرم افزار مدت 3ماه اصلا نصب نباشه ، ساعت داخلیش پطوری کار میکنه؟ اصلا قابلیت اتصال به اینترنت هم نداره. پس فکر کنم ساعتش وابسته به ویندوز باشه؟ یا به سخت افزارهای توی PC ربط داره؟
behrang
مدیر کل
مدیر کل

پست خوانده نشده

اون قضیه که گفتی یک فایل yep با یک صدا برات درست کنم و بذارم چی بود؟
لازمه؟
بذارم برات؟
behrang
مدیر کل
مدیر کل

پست خوانده نشده

ممنون فرنک جان.
ببین یه توضیح بدم.در پک های yep یاماها فقط voice و style گنجانده میشه.حداقل نه در نرم افزار جایی برای ذخیره اونها هست و نه در پک های فابریک خود یاماها چیزی غیر از ریتم و صدا در دل پک گنجانده شده.
قضیه جداسازی ریتم های داخل yep هم خیلی ساده است و من همون روزهای اول با نرم افزار کوچیکMusicsoft Downloader که اکثرا اون رو دارندارن و توی ایرنترنت هم فراوونه این style ها رو از دل user کیبرد کشیدم بیرون. حالا هم هرکی ریتم های پک های خود یاماها رو میخواد تا تک تک بهش بدم ولی این بدردی نمیخوره.
اصل سمپل ها و صداها هستند که اگر بشه تفکیک و تجزیه شون کرد خیلی کارها میشه در ادامه انجام داد. از جمله گلچین کردن انواع پک ها و یا دسترسی به wave های آنها.
درپست بعد من یک فایل yep برات میذارم که فقط شامل یک voice باشه.
موضوع جدید ارسال پست

بازگشت به “تجهیزات جانبی”

• اطلاعات