Yamaha A2000

میدرنج های اورینتال 64 - 62 - A5000 - A3000 - A2000 -OR700 - A1000 - A3

مدیران انجمن: behrang، mojtaba190

قوانین انجمن
1.پست های نـامربوط باموضوع مبحث حذف یا منتقل میشوند
2.معرفی شماره تلفن ، وبسایت ، ایمیل وهرنوع ادرس شخصی ممنوع است (درپیام خصوصی مجاز است)
3.قرار دادن لینک های غیراخلاقی و غیرمجاز منجر به حذف اکانت و یا پیگرد قانونی برای شما میشود.
قوانین کامل انجمن ارتعاش
آواتار کاربر
STUDIO SIMA
عضو ویژه
عضو ویژه
اولین ساز: سه تار
کیبرد فعلی: YAMAHA PSR-A3000
میکروفون: M59
زمينه تخصص: نرم افزارهاي ويدئو
محل اقامت: همه ایران سرای من است

Re: Yamaha A2000

پست خوانده نشده

با سلام خدمت اساتید و دوستان گرامی
آیا کسی فایل PDF از دفترچه راهنمای فارسی A2000 را دارد .جهت استفاده از آن برای S950 می خواهم.عذر می خواهم جای دیگری برای ارائه درخواستم در سایت ندیدم (مثل مبحث کاتالوگ کیبردها ) با تشکر
behrang
مدیر کل
مدیر کل
اولین ساز: Casio SA21
کیبرد فعلی: A5000 - EA7 - MODX
نرم افزار: MAGIX STUDIO 2022
زمينه تخصص: برنامه سازي كيبرد
تشکر کرده: 228 دفعه

پست خوانده نشده

از این لینک کمک بگیر :
http://www.yamaha.co.jp/manual/english/chron.php
البته از هنون آدرسی که ورژن 1.03 رو دانلود کردی Owner Manual هم هست و میتونی دانلودش کنی
لطفا از دکمه تشکر در گوشه پست استفاده کنید برای بالا رفتن امتیاز موضوع
آواتار کاربر
شوالیه آسمان
با تعداد پست های زیاد
با تعداد پست های زیاد
کیبرد فعلی: S770
کارت صوتی: Audio g
زمينه تخصص: آهنگسازي با كيبرد
محل اقامت: تهران

پست خوانده نشده

با سلام
به نظرتون با توجه به اینکه تا حالا هیچ پکی غیر از bm2 برای a2000 ساخته نشده و فکر هم نمیکنم ساخته بشه آیا این کیبورد میتونه جانشینی برای کرگ در مجالس بشه ؟؟؟
پ.ن : پک bm بسیار قدرتمند هست اما آیا با پخش شدن نرم افزار اکسپنشن میشه امیدوار بود باز هم افرادی برای این کیبورد پک بسازن ؟؟؟
مهم نیست که زیبا باشی . زیبایی این است که مهم باشی حتی برای یک نفر
ناصر خواجات
عضو علاقه مند
عضو علاقه مند
اولین ساز: DERAM.PEREMER
کیبرد فعلی: YAMAHA--S970
کارت صوتی: FOCUSRITE
میکروفون: NT_1
نرم افزار: FL-STEDUE
موبایل: LG
تماس:

پست خوانده نشده

شوالیه آسمان نوشته شده:با سلام
به نظرتون با توجه به اینکه تا حالا هیچ پکی غیر از bm2 برای a2000 ساخته نشده و فکر هم نمیکنم ساخته بشه آیا این کیبورد میتونه جانشینی برای کرگ در مجالس بشه ؟؟؟
پ.ن : پک bm بسیار قدرتمند هست اما آیا با پخش شدن نرم افزار اکسپنشن میشه امیدوار بود باز هم افرادی برای این کیبورد پک بسازن ؟؟؟

باسلام . امید دارم که حالت خوب باشد .
دوست عزیز هیچ چیز غیر ممکن نیست هر دومورد احتمالا به نتیجه خواهد ریسید . خال توری های مجالس امکانات اماده
می خواهند . در هر ارگی که این امکانات را داشته باشد . و قیمت ها مناسب باشد .استفاد خواهند کرد . در ضمن ما اقای
بهرنگ عزیز راداریم ومنتظر BM های زیادی خواهیم بود . ( باید دید وضعیت ارگ PA- 600 QT که اکنون وارد بازار ایران شده
چه خواهد شد.)
به امید دیدار مجدد .
behrang
مدیر کل
مدیر کل

پست خوانده نشده

مرتضي جان همه چي به ريتم و برنامه هم نيست. قيمت و توان خريد مردم هم ملاکه که همه ميدونيم چه وظعی شده.
بهت بگم هرکس مياد پيش من و ريتم ها و امکانات a2000 رو ميبينه نه تنها از pa80 و pa50 بلکه اگر کارش سمپل نباشه از pa800 هم کمي زده ميشه. ولي اکثر کيبرددارهاي کشور ما يا کاملا خالتور هستن ويا خالتوري هم قسمتي از کارشونه (که خودم گزينه ي دوم بودم). و اکثرا هم pa50 و pa80 دارن که نه اونقدر تحت فشار هستن که بخوان a2000 بخرن ونه بودجه کافي دارن که حدود يک ميليون و خورده اي روش سر بدن a2000 بگيرن.
اگر ياتون باشه وقتي a2000 قيمت اکبندش 2200 بود pa50 آخرين ورژنش بيش از 1600 نبود و اين درحاليه که وقتي a2000 وارد ايران شد با 1800 شروع کرد و اونموقع pa50 اخرين ورژن حدود1400 بود و الان هم که pa50 اخرين ورژن حدود 2ميليون است ، a2000 شده حدود 3300 الي 3400
خوب مشخصه اين تفاوت قيمت هي داره بيشتر ميشه و البته تعصب اکثريت مغازه دارهاي جمهوري هم روي کرگ خودت و اکثر بچه ها خوب ميدونن. اون مغازه اي که توش pa500 لحيمکاري شده بود يادته؟ يه مشت لات سرگردنه که ميگفتن اصلا تايروس4 سمپل نميگيره و از اين حرفهاي خنده دار. از اين کاسب ها بازم داريم توي جمهوري ولي البته همه شون اينطور نيستن.
از اونطرف يکي مثل آقاي محمدحسين عزيز که خودش داره توي فروشگاه نمايندگي رسمي ياماها کار میکنه ، ميگه من دارم روي کرگ هم برنامه ميسازم. خوب مسلما اين آقا داره فقط به منافع ماليش فکر ميکنه و شرکت --- هم که ديگه همه ميدونيم ، درمورد خدمات پس از فروش بجز يه گارانتيه مشکوک هيچي ارائه نميکنه و کلا خرج اينکار نميکنه.
بهرهال بقول آقاي خواجات عزيز بايد ديد آينده چي ميشه.هنوز يک ماه به يکساله شدنه ورود a2000 به ايران مونده و غیراز نامشخص بودن وظعیت pa600 ممکنه مثلا يه کيبرد جدید ديگه مثل رولند بياد که با حرکتي انفجاري اصلا بازار رو متحول کنه.(البته از رولند اين کارها بعييده.فقط مثال بود) تصویر
آواتار کاربر
شوالیه آسمان
با تعداد پست های زیاد
با تعداد پست های زیاد

پست خوانده نشده

منم با نظر شما موافق هستم و دقیقا میدونم که A-2000 از نظر کیفیت و امکانات بالاتر از ارنجرهای کرگ همکلاس خودش می باشد.( چون قیمت جهانیش هم حدود 20 درصد گرون تر از کرگ هست ) اما امیدوارم کسانی که روی کرگ کار میکنند و انصافا هم بک آپ های قشنگی برای کرگ ساختند ( البته تعداد محدودی فقط) همون کارها رو روی یاماها هم انجام بدن.
چون امکان سمپل A-2000 هیچ چیزی کم نداره و میشه دقیقا همون بک آپ های کرگ رو روش درست کرد.
آواتار کاربر
Musici@n
عضو سایت
عضو سایت
کیبرد فعلی: RolandD50-KORG Pa800
میکروفون: Evident-Headset
نرم افزار: Cubase
موبایل: Iphone
زمينه تخصص: نوازندگي كيبرد
محل اقامت: Iran-Tehran

پست خوانده نشده

سلام.

آقا بالاخره از ارائه نرم افزار A2000 خبری نشد؟
به دست کاربران داده شده یا هنوز انحصاریه؟
چون مساله دسترسی به سیستم سمپل خودش مهمه. بعضی ها شایدم اصلا استفاده نکنن از این نرم افزار اما چون خیالشون از بابت سمپل گرفتن A2000 راحت میشه یه جورایی ترغیب پیدا می کنند برای خرید.
آواتار کاربر
شوالیه آسمان
با تعداد پست های زیاد
با تعداد پست های زیاد

پست خوانده نشده

Musici@n نوشته شده:سلام.
آقا بالاخره از ارائه نرم افزار A2000 خبری نشد؟
بعضی ها شایدم اصلا استفاده نکنن از این نرم افزار اما چون خیالشون از بابت سمپل گرفتن A2000 راحت میشه یه جورایی ترغیب پیدا می کنند برای خرید.
فعلا که تنها کشوری در جهان که این نرم افزار را به افرادی غیر از کارکنان یاماها داده ایران هست( البته خیلی محدود )..
همچنین نرم افزار سمپل برای کسانی که ریتم سازی بلد نیستند کاربردی نداره.البته فکر میکنم به زودی این نرم افزار پخش بشه....
behrang
مدیر کل
مدیر کل

پست خوانده نشده

Musici@n نوشته شده:آقا بالاخره از ارائه نرم افزار A2000 خبری نشد؟
آره خیلی وقته من خبرش رو دادم. نرم افزار هم خیلیا دارند.(البته فقط توی ایران).

شما از ارتعاش یک A2000 خریدی ، من نرم افزار رو بهت میدم.
خوبه؟ دیگه خیالت راحت شد؟ تصویر
mohammad68
عضو کم کار
عضو کم کار
کیبرد فعلی: A2000

جداشده از دانلود برای A2000

پست خوانده نشده

باعرض سلام خدمت اقای بهرنگ یه سوال داشتم البته قبلا پرسیدم وقتی می خواهم اهنگ ضبط کنم بعد از چند ثانیه عمل ضبط قطع میشه وپیغام میده که دستگاه شما درحال انجام کار دیگری است خواستم بدانم باید چکار کرد که دیگه این پیغام نده.باتشکر
موضوع جدید ارسال پست

بازگشت به “سری اورینتال”

• اطلاعات