نرم افزار Expansion Voice Editor

وسایل و ابزارهای جانبی کیبوردهای یاماها (Option)

مدیران انجمن: behrang، mojtaba190

behrang
مدیر کل
مدیر کل
اولین ساز: Casio SA21
کیبرد فعلی: A5000 - EA7 - MODX
نرم افزار: MAGIX STUDIO 2022
زمينه تخصص: برنامه سازي كيبرد
تشکر کرده: 228 دفعه

Re: نرم افزار Expansion Voice Editor

پست خوانده نشده

درود و خسته نباشید به آقای یوسف پور عزیز.
من این نرم افزار رو دانلود و کاملا چک کردم.مسلما همونطور که خودت فرمودی بدلیل نسخه آزمایشی بودن کامل کار نمیکند و فقط پک MBR رو باز کرد.
اجزاء wavهای هر فایل صدا رو در پنجره ی سمت راست ، تک به تک نشون میده و هر فایل رو بصورت wav ذخیره میکنه که خیلی کار جالبی است.
ولی متاسفانه در همین مرحله هم من کلی آزمایش روش کردم ، Pitchسمپل ها رو خیلی بم پخش میکنه و همونطور هم save میکنه.
کارت صدام رو چک و دیفالت کردم
هر نرم افزاری که شاید روش تاثییر بذاره رو بستم
ویندوز من هم XP است
-
البته کارکرد این نرم افزار خیلی حرکت جالب و امیدوار کننده ای است و من اطمینان دارم این تنها یک استارت بوده ولی محصول این نرم افزار بیشتر به ضرر اعتبار a2000 است تا به نفع اون.
به هرحال در این زمینه من هرکمکی بتونم انجام میدم براتون.
لطفا از دکمه تشکر در گوشه پست استفاده کنید برای بالا رفتن امتیاز موضوع
majid1340
عضو کم کار
عضو کم کار
اولین ساز: setar
کیبرد فعلی: Yamaha A2000
میکروفون: sekaku
موبایل: Huawei Honor 4X
زمينه تخصص: نوازندگي كيبرد

پست خوانده نشده

نقل قول:

majid1340 نوشته شده:با سلام؛
نسخه آزمایشی و اولیه ی برنامه ی Expansion Voice Extractor آماده شد.
تصویر حجم 3.38 مگابایت

این برنامه کارش پخش و ذخیره ی سمپل های درون پکهای YEP به صورت WAV هستش؛ در حال حاضر این نسخه آزمایشی بوده و فقط شما میتونید پک "MBR" رو باهاش باز کنید نسخه ی کامل این برنامه هم آماده ست و همه ی پک های YEP رو به راحتی باز میکنه و صداهاشو پخش و ذخیره میکنه.
در آینده [highlight=#ffcc00] این برنامه قراره فایل YEP رو به پروژه ی Expansion Voice Editor تبدیل کنه [/highlight] و شما میتونید به راحتی اونا رو هر جور که دوست دارید با برنامه ی Expansion Voice Editor ویرایش کنید و البته میتونید به راحتی درامکیت یا صدا یا استایل و هر چیزی که مد نظرتون باشه رو باهاش استخراج کنید و توی پکهای دیگه یا پک گلچین شده تون ازشون استفاده کنید.

برای دانلود پک MBR کلیک کنید

با احترام؛ مجید یوسف پور - پژمان چترروز

درود و خسته نباشید به آقای یوسف پور عزیز.
من این نرم افزار رو دانلود و کاملا چک کردم.مسلما همونطور که خودت فرمودی بدلیل نسخه آزمایشی بودن کامل کار نمیکند و فقط پک MBR رو باز کرد.
اجزاء wavهای هر فایل صدا رو در پنجره ی سمت راست ، تک بتک نشون میده و هر فایل رو بصورت wav ذخیره میکنه که خیلی کار جالبی است.
ولی متاسفانه در همین مرحله هم من کلی آزمایش روش کردم ، Pitchسمپل ها رو خیلی بم پخش میکنه و همونطور هم save میکنه.
کارت صدام رو چک و دیفالت کردم
هر نرم افزاری که شاید روش تاثییر بذاره رو بستم
ویندوز من هم XP است
-
البته کارکرد این نرم افزار خیلی حرکت جالب و امیدوار کننده ای است و من اطمینان دارم این تنها یک استرات بوده ولی محصول این نرم افزار بیشتر بضرر اعتبار a2000 است تا بنفع اون.
بهرهال در این زمینه من هرکمکی بتونم انجام میدم براتون.

سمپل ریت و پیتچ سمپل ها هنوز جای کار داره، و من و پژمان تا Expansion Voice Editor دستمون نباشه نمیتونیم با جزئیات کامل برنامه رو درست کنیم، ضمن اینکه این برنامه فقط برای MBR نیست، ما تنظیم کردیم که فقط MBR رو باز کنه به دلیل کپی رایت پکهای غیر رایگان.
برای گلچین کردن فایل های YEP، این مهمترین مرحله محسوب میشه که بشه محتویات رو استخراج کرد از لحاظ تکنیکی اول محتویات میان بیرون بعد پک دوم Unpack میشه و با Expansion Voice Editor کار گلچین انجام میشه که تمامی تنظیمات رو همونجا به کاربر میده، تبدیل فایل YEP به پروژه ی Expansion Voice Editor هم امکان پذیره و این برنامه پایه ی این کاره.
بعضی ها برای رسیدن به جایی
و بعضی ها بعد از رسیدن به جایی
همه چیز را زیر پا می گذارند ...!

*.* به نیکی گرای و میازار کس، ره رستگاری همین است و بس *.*
behrang
مدیر کل
مدیر کل

پست خوانده نشده

نمیدونم این توضیحات کمکی میکنه یا نه ولی به هرحال گفتم شاید بدرد کسی بخوره.
  • نرم افزار Expansion Voice Editor بعد از Instal شدن و اولین اجرا ، مثل خیلی نرم افزارهای دیگه ، یک آدرس از کاربر میخواهد برای آدرس پیشفرض پوشه ها و فایل هایش.
  • البته کاربر میتونه بعدا با لود کردن و save کردن فایل های YPP که پروژه ی نرم افزار است این مسیر پیشفرض رو برای نرم افزار تغییر بده.
  • نرم افزار Expansion Voice Editor در این ادرس یکسری پوشه های خودکار ایجاد میکنه که شامل اینها هستند :
expansion
style
voice
voiceset
wave
  • نکته مهم درمورد wave های شما اینه که کاربر از هرآدرسی در PC یک فایل Wave به داخل نرم افزار Import کنه (میشه با موس کشید توش) حالا نرم افزار بطور خودکار یک پوشه بنام bin میسازه که همون فایل wave با همون نام داخلش ذخیره میشه و مثل اکثر کیبردهای سمپلر اگر اون فایل stereo باشه ، اون اسم رو در2فایل راست و چپ ایجاد میکنه.
  • شما هیچ کاری با این فایل های bin درحالت عادی نمیتونید بکنید و فقط نرم افزار میشناسشون وحتی اگر هرکدام از این فایل های BIN رو حذف کنید یا rename کنید ، توی نرم افزار اون سمپل خراب میشه.(حالا یا مسکوت میشه ، یا یه چیز استباهی جاش پخش میشه)
  • پوشه های دیگه هم که هرکدام کاربرد دارند بغیر از voice و voiceset که توسط نرم افزار هیچی توشون ذخیره نمیشه و برای من خیلی معنی داره.به توضیح خیلی کلی و کوتاه بدم که من چون با نرم افزار Tyros Voice Editor هم کار کردم متوجه شدم در پک های یاماها (بیشتر پک EuroDance) خیلی از صداها اصلا سمپل نیستند و همون صداهای دستگاه از ریشه سینت و ادیت شده اند که احتمالا یه ربطی به این پوشه های voice و voiceset داره.
حالا دوستان باز هم اگر در این مورد سوالی داشتند من درخدمت هستم.
میتونید این مطالب و توصیحات رو باذکر منبع و لینک این تایپیک توی سایت های خارجی هم بذارید برای کمک به دیگر کاربران غیرایرانی.
amru
عضو کم کار
عضو کم کار
اولین ساز: yamaha
کیبرد فعلی: yamaha psr s950
کارت صوتی: audiofire
میکروفون: newman
نرم افزار: cubase
موبایل: blackberry
زمينه تخصص: نوازندگي كيبرد

پست خوانده نشده

why when I've extract file MBR but still requires a password, what is its password? and how to run the program yep final editor?
تصویر
آواتار کاربر
MNS
عضو فعال
عضو فعال
اولین ساز: Casio-CT637
کیبرد فعلی: Tyros 3
کارت صوتی: Realtek HD
نرم افزار: LMMS, Anvil, PriMus, Audacity
موبایل: Huawei Mate 9
زمينه تخصص: نرم افزارهاي آهنگسازي
محل اقامت: آلمان، اشتوتگارت

پست خوانده نشده

ﺑﻬﺮﻧﮓ ﺟﺎﻥ
اﻳﻦ v.muller ﻫﻢ ﺩﻗﻴﻘﺎ ﭼﻴﺰﻱ ﺷﺒﻴﻪ ﺑﻪ ﺣﺮﻑ ﺗﻮ ﺭا ﺩﺭ ﻓﺮﻭﻡ ﻳﺎﻣﺎﻫﺎ ﻧﻮﺷﺘﻪ.
ﻳﻌﻨﻲ اﻳﻦ ﺻﺪا ﻫﺎ ﻫﻤﺸﻮﻥ ﺳﻤﭙﻞ ﻧﻴﺴﺘﻨﺪ و ﻳﻪ ﺳﺮﻳﺸﻮﺕ ﺻﺪاﻫﺎﻱ ﻗﺒﻠﻲ ﻫﺴﺘﻨﺪ ﺑﺎ ﭘﺎﺭاﻣﺘﺮ ﻫﺎ و ﺗﻨﻆﻴﻤﺎﺕ ﺟﺪﻳﺪ
behrang
مدیر کل
مدیر کل

پست خوانده نشده

ممنون مهرداد جان.محتوای پک های یاماها اگر سمپل بودند خیلی بیشتر از حداکثر حجم رم کیبرد میشد ولی اینهمه صدا در پکoriental حتی 58مگ شده.
مثلا حدود8 یا 6 صدای watariat داره که هرکدوومش حدود 4 تا5 مگ حجمشه ولی مشخصه در واقع 2صدا است که باقیشون با همون سمپل های قبلی ساخته شده و فقط کمی ادیت شده.
با نرم افزاری ک ماداریم این کار مقدور نیست و همه چیز باید از wave گرفته شود ک همین هم خودش عالیه برای اولین میدرنج سمپلره یاماها.
behrang
مدیر کل
مدیر کل

پست خوانده نشده

این مژده رو بدم که بالاخره نرم افزار Expansion Voice Editor توسط فرد یا فردی خارج از ایران در حال پخش شدن توی سایت های مختلف است و به زودی همه شما این نرم افزار رو دارا خواهید بود.
فقط این اثبات خوبی است برای افرادی که ادعا دارند و خیال میکنند کلاه برداری و دزدی فقط نزد ایرانیان است.
بنظرم هرکس میخواد A2000 بخره دیگه تامل نکنه و عجله بکنه ، چون اگر پک های این دستگاه زیاد بشن و قابلیت گلچین کردن هم مثلا براش مقدور بشه فکر نمکینم این دلال های طمعکار باهمین قیمت ها کیبرد رو بشما بدن.
atrin
عضو علاقه مند
عضو علاقه مند

پست خوانده نشده

اوسا تبریک میگم:
اما زحمت آموزش افتاد گردنت لطفا یه اموزشی برای بچه های سایت بذار
اما ما هم بیکار نیستیم اطلاع رسانی رو شروع کردیم
با سپاس تصویر تصویر
عزیز وقتی از کسی می بری یادت نره ممکنه او برای همیشه از تو ببره
آواتار کاربر
شوالیه آسمان
با تعداد پست های زیاد
با تعداد پست های زیاد
کیبرد فعلی: S770
کارت صوتی: Audio g
زمينه تخصص: آهنگسازي با كيبرد
محل اقامت: تهران

پست خوانده نشده

atrin نوشته شده:اوسا تبریک میگم:
اما زحمت آموزش افتاد گردنت لطفا یه اموزشی برای بچه های سایت بذار
اما ما هم بیکار نیستیم اطلاع رسانی رو شروع کردیم
با سپاس تصویر تصویر
سلام مازیار جان به طور خلاصه میتونم بگم ساخت پک برای یاماها سه مرحله داره
1-اماده کردن فایل های wave برای چیدن رو کلاویه ها
2-تبدیل صداها به yep و لود روی کیبورد
3-ساختن ریتم یا صداهای سمپل و ریختن ریتم ها روی کامپیوتر و دوباره تبدیل کردن اون ها به Yep
مهم نیست که زیبا باشی . زیبایی این است که مهم باشی حتی برای یک نفر
آواتار کاربر
saeed_pa3x
عضو علاقه مند
عضو علاقه مند
اولین ساز: casio sa21
کیبرد فعلی: PA3X-ROLAND EXR-46OR
کارت صوتی: M-AUDIO FAST TRAKPRO
میکروفون: tc-helicon mp75
نرم افزار: کیوبیس
موبایل: NOKIA ز6-01
زمينه تخصص: ريتم سازي باكيبرد
محل اقامت: تالش
تماس:

پست خوانده نشده

دوستان در انجمن که من نتونستم لینک دانلود این نرم افزار رو پیدا کنم هرکی داره لطف کنه به من بده
موضوع جدید ارسال پست

بازگشت به “تجهیزات جانبی”

• اطلاعات